Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Phatt Fruitty - první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 81

Ja delal taky chyby

Old Post 02-08-2012 v 09:25 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 82

Tak vytékající zálivka má PH 7,5 mám to nějak razantně řešit ? Nebo se to snažit snížit postupně zálivkou?

Může to mít vliv na vstřebávání živin a pomalejší růst? Zdá se mi totiž, že to poslední dny nějak stagnuje, ale je pravda, že na ně koukám každej den, takže to může být jenom zdání

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 04-08-2012 v 10:22 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 83






43.den květu - přidávám aktualizaci fotek

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 09-08-2012 v 05:35 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 84


43.den kětu - pokus o Makro

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 09-08-2012 v 05:38 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

Ou hezký , co takhle náká fotka se zapíkem ? nebyla by jinak K+

Old Post 09-08-2012 v 07:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 86

N o náhodou teď nemám ale při příštím focení ho tam fláknu

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 09-08-2012 v 21:37 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 87






44.den květu

slibované fotky ze zapíkem.

Očekávám negativní/pozitivní komenty.

Chystám se zatřihávat částečně listy, a nevím kdy vysadit hnoje.

Nějákeho bouráka prosím o radu s postupem na dopěst


PS : pálky jsou docela tvrdý, kolik tam teď může být gramů ?

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 10-08-2012 v 06:26 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

Zdar, no vypadá to vskutku báječně , některé lístky klidně prostříhej, ale nák moc bych to nehrotil,hnojky bych vysadil 7 dní před kosou, a zajel flushing, vždycky nechat vyschnout, a pak prolejt vodou(s upraveným PH, ačkoliv to není nezbytné)... a pak zase a zase...když už se ti bude zdát zabarvení mléčné, a trichomy budou tak 50/50 dal bych jim 2 dny tmu a kosa...(jsou to jen takové stručné obecné instrukce)

Gramy se těžko odhadují, spíš kdyby byli kytky venku ze síťě ale můj amatérský odhad je 100g živýho (Určitě bude víc, je to jen tak od oka)

Jinak tvou scrog síť mám taky, akorát že mi obýhá pozemek je to pletivo na plot ne ?

Old Post 10-08-2012 v 08:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 89

Souhlasim s Classicem vskutku bajecne K+

Old Post 10-08-2012 v 09:23 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 90

pěkný scrog bohužel sem nikde nevysledoval čím hnojíš ale flushing 7 dní mě příjde dost málo kolikrát i těch 14 dní já osobně dávám ty 2 týdny a je to kouřitelný a chuť dobrá zdarecc

chlast je prostě chlast......

Old Post 10-08-2012 v 09:51 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

Samozdřejmě záleží na tom kolik do toho rve... ale já moc nehnojim, podle potřeby spíš a na minulý kolo mi stačilo pouhých 5 dní a neškrábalo... možná to je i tím že používám bio

Old Post 10-08-2012 v 12:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 92

Pěkný v tzv.drátěnce,já osobně (v hlíně) před flushem zvednu ph posledního krmení na6,8-7ph a pak postupně flushuju od6,5 na 6,2 10-14dní před kosou i v bio+2dny tma...ale každej si to jede trochu jinak a má stejný výsledky hlavně nejde o kvantitu ale o kvalitu a stimhle modýlkem si to užiješ..

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 10-08-2012 v 14:29 PM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 93

Tak k hnojivům,

od začátku jsem dával kořeňák, teď už ne.

Teď dávám Biobizz,Biogrow a TopMax od Biobizzu.

Jo a s tím pletivem je to klidně možný, je to poplastovný plot Mě se líbilo, že je zelený, tak jsem ho použil.

Nechal bych to kvést co nejdýl, takže když jsem ve 44 dnu, tak klidně ještě 14 - 20 dní bych to nechal. Potom bych vysadil hnojiva a 2 dny tmu

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 10-08-2012 v 18:18 PM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 94

57 den květu

2 dny zalévám čistou vodou s nižším PH.

To mám v plánu týden. Potom bych Vás poprosil o podrobný návod

Díky

Phatt Fruitty
Out door

Old Post 23-08-2012 v 08:57 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 95

Podrobný návod sklizně?

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 23-08-2012 v 22:02 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prutov
Stálý Člen

Karma uživatele Prutov - 65% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 96





59.den na květu - Fotodokumentace







Celek - kytky jsem vyskládal mimo skříň. Scrog jsem musel roštípat kleštěma, protože to zarostlo do kytek.











Blue Window - Makro Samsung galaxy S2












Phatík

Phatt Fruitty
Out door

Naposledy upravil Prutov 25-08-2012 v 10:57 AM

Old Post 25-08-2012 v 08:31 AM
Prutov je offline   Profil uživatele Prutov   Find more posts by Prutov   Foto galerie člena Prutov   Click here to Send Prutov a Private Message   Add Prutov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-12-2008 - Muj první indoor - 26 odpovědí
23-11-2006 - Misty - Můj První Indoor - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8122530 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív