Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 12 kousku pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od toketoy
tak přináším další update. teplotu držím na 25°C (20-22°C v noci) a vlhkost mezi 35% a 40%. Rostliny jsou už týden na květu a zatím teda moc nepovyrostly, nevim zda nedělám něco špatně. hnojím 1,5ml/l biogrow, 0,75 ml/l biobloom 1ml/l topmax a semtam přikápnu trošku bioheaven. mám stále problémy s občasným žloutnutím některých spodních listů, které je asi doopravdy zaviněno přeléváním ( zalévám 500ml 2x týdně). měl bych zařadit průplach čisotu vodou nebo enzymy? pokud něco dělám blbě, klidně můžete kdokoliv napsat, rád se nechám poučit. ALe když to zatím zhodnotím, tak holky vypadají nádherně a už je vidět jak pomalu nakvétají paličky . jinak jsem stěny boxu vystužil dřevěnýma příčkama z klasického důvodu(podtlak). Teď se snažím vymyslet nějaký vylepšovák na zalévání abych nemusel vyndavat všechny holky kvůli zálivce...kreativní nápady vítám. Toke


zdarec

kytky vypadaji naprosto vitalne, takze bych se zbytecne nestresoval - pockej, jak se to vytahle druhy tyden v kvetu

jinak k tomu zloutnuti - kytka proste v prubehu sveho zivota postupne shazuje '' nepotrebne '' listy, pokud jsou kytky jinak krasne zelene odshora dolu, tak par nejspodnejsich listi moc nevadi.

PS: krasna rosnatka uprostred zelene

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 06-04-2012 v 20:42 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 82

od tebe mě to těší, dík za komentář a snad se vytáhnout aspoň na 60cm. rosnatku jsem úplně zapomněl zmínit, tu jsem pořídil kvůli odchytu hmyzu... smutnice jsou už ovšem nejspíš pryč a tak jí tam mám spíš preventivně. hodil jsem jí včera na chloupky mravence, aby mi tam nevyhládla a teď jsem zjistil, že se musí i zalévat, protože je zvyklá na vlhký substrát (nevím proč, ale myslel jsem že jí bude stačit jet ten hmyz....asi ten název masožravky, no chybama se člověk učí)

Old Post 06-04-2012 v 21:50 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 83




neví někdo čim to je že mi neustále žloutnou další a další listy? žloutno viz na fotu, zalévám 500ml co tři dny. nemyslím si že by to bylo tím, takže spíš holkám něco chybí. nějaké rady čím to může být?

Old Post 07-04-2012 v 12:02 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 84

možná až ti to trochu proschne, tak zkusit vytáhnout kytku z květináče, která má problémy, zda nejsou v prdeli kořeny .. jinak nevim uz

Old Post 07-04-2012 v 20:32 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 85

no nechal jsem je teď proschnout od středy a zaleju je až zítra. dám jim jen vodu s top maxem a bioheaven, aby spotřebovaly co v tý půdě je a příště je zase osolim. jen si právě nejsem jistej jestli to je přehnojený, moc málo pohnojený nebo co....

Old Post 07-04-2012 v 21:00 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 86

500ml kazdy tri dny je zase moc malo na 11l . Ja po presazeni do 11l daval 700ml kazdy 2-3 dny. A ted davam tak 1,2l kazdy. Ale tady samozrejme hraje roli jak mas vyvinuty korenovy system a jak se tedy ta zalivka absorbuje do rostlin. Myslim, ze jsi rikal, ze nemas dole v kvetinaci ani poradne koreny venku?

Old Post 08-04-2012 v 11:03 AM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 87

koreny ven couhajici moc nemam, ale prorostly kvetinace jsou, jen ne nejak brutalne a koreny jsou bile barvy.... btw kytka norml udrzela celou tu masu 11l hliny fpoho, jen to nevypadalo jak tu nekteri postuji. jsou videt koreny ale nejsou uplne po celym obvodu kvetinace... no tak ja jim trochu prileju, rikal jsem si ze by se to siklo, ale jak mi tu predtim kazdej rikal ze to prelejvam tak jsem to nechtel zase prehnat....

Old Post 08-04-2012 v 11:13 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 88


tady ukazka korenu

Old Post 08-04-2012 v 12:58 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 89

To je hodně málo no ale zalej to !

Old Post 08-04-2012 v 13:10 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 90

Naliljsem jim 900ml kazde. A cinknul sem do toho trochu rootjuice I bioheaven a biogrow a jen kapku biobloomu....ty koreny jsou divny...
EDIT: teď mě napadlo, jestli to není tím, že jsem 3krát přesazoval? tzn že kořeny rozrostlé jsou ale nejsou u stěn tohoto květináče, ale u stěch těch předešlejch jakoby.... je to možný?

Naposledy upravil toketoy 09-04-2012 v 20:30 PM

Old Post 08-04-2012 v 15:33 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 91





holkam se dari na muj vkus pekne, jsou aktualne ve 27. dni květu. připojuji fotky. Foto 1. a 2. jsou z 22. dne květu 3. a 4. jsou dnešní makra tj. 27. den. hnojím 3ml/l biobloom 3ml/l alg-a-mic 1,25ml/l biogrow 2ml/l topmax a každou 3. zálivku přidávám 2ml/l bioheaven. zálivka ke dnešnímu dni byla 1250ml, kterou již kytí přijaly bezproblémově (ze začátku jsem kytky nedbale zalil chrstnutím vody do květináče a tak většina protekla - to je myslím i důvod proč mají holky tenký stonky, jinak si to nedovedu vysvětlit) a z květináčů vyteklo vždy jen 10-30ml.

Dnes jsem holkám vyrovnával horní květenství na stejnou úroveň a věřím, že to bude mít pozitivní vliv na výnos. bohužel se mi stala jedna nehoda při které jsem jedné z holek zlomil stonek k hlavní palici. doufám, že se z toho vylíže, je to zlomené jen vevnitr celý vnější obal stonku drží. vystužil jsem stonek kolínkem a opřel ho o zeď ve výšce kterou by měl udržet, tak doufám že to přežije a příště nebude celá ta část kytky žlutá.

Tak zas příště

Naposledy upravil toketoy 26-04-2012 v 20:27 PM

Old Post 26-04-2012 v 20:13 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 92

no hezky nám jedou

Old Post 26-04-2012 v 21:28 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 93





tak přináším další update a to ze včera tzn. už 29. den květu. hrozně mě mrzí jaký to jsou skrčkové zajímalo by mě co jsem v tom růstu posral, že mi to nevyrostlo správně. obrázek 1+2 je C99 a 3+4 CM. ten se mi mimochodem rozvětvil skoro u všech exemplářů na 6 a víc vrcholů. a zdá se mi, že ej na květu budu muset nechat asi déle, než oněch napsaných 60 dní, protože to co jsem posral v začatku je, zdá se mi, zbrzdilo i v nakvétání. Jinak naposledy byla zálivka včéra a to 1400ml/květináč s 3mlpl biobloom 3mlpl alcamic 1mlpl biogrow 2,5mlpl topmax. a musím řict, že už nastává to období vůňe linoucí se z boxu, tj. období na který jsem se jako prvopěstitel těšil nejvíc a je to vážně nádhera

EDIT: ale co mě zarazilo bylo, ze jsem včera v boxu chytil několik pavouků respektive dva jeden byl v květináči a vypadalo to jako nějakej divnej druh(měl červený nohy a černý tělo-ještě jsem takovýho neviděl) a jeden byl na stropě.

Old Post 30-04-2012 v 13:39 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 94

Snad to nakyne

Old Post 30-04-2012 v 18:54 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 95

začínaj mi pomalu kynout salámky :P 33. den pod červeným spektrem

Old Post 04-05-2012 v 18:45 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 96


33. den pod červeným spektrem a knedlíky začinají neb ezpečně kynout

Old Post 04-05-2012 v 18:46 PM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-11-2017 - Mix odrůd pod 600w - 0 odpovědí
11-03-2015 - 19ks sharkshock pod 600 - 24 odpovědí
23-02-2015 - 19ks sharkshock pod 600 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9182790 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív