Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od grady589
Krmim to 2x vic nez je v navode, nevim to zluty listi poukazuje snad na nedostatek dusika no konce listu sou jakoby prehnojeny :/


Co pH? Barevný stonky to má....

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 30-01-2012 v 20:54 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 82

PH je v cajku meril sem to , a co se tyce stonek jo pri prevozu jim byla trochu zima ale uz by to melo byt ok, fakt nevim co s tim skusim dat misto BioGrowu FishMix ?

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 30-01-2012 v 21:12 PM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 83

Nikdo nic ?

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 31-01-2012 v 13:48 PM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od grady589
Nikdo nic ?


Přijde mi to jako kombinace přelití a málo živin..Kytky nevstřebávaj buď v důsledku špatnýho ph nebo ulitejch kořenů..Sice je hnojíš až dost,ale evidentně mají nedostatek...

Old Post 31-01-2012 v 14:05 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 85

Ahoj,
ještě jednou prosím, nemůžete mi někdo helpnout s mym problémem, viz výše..
díky

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 31-01-2012 v 21:24 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GoDown
Nový Člen

Karma uživatele GoDown - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 86



Hoj chlapi,
mám problém - viz foto - nekroza listu!

Setup:
Homebox
El předřadník s 250w
Teplota 26,4°C
Hlína: Bio Bizz - Light MIx
Lampa je 40cm od kytek.
Kyti jsou na 3dnu květu.
Před přepnutím jeli pod 2x 36w zářivkama.
Po přepnutí na květ to začalo tvořit nekrozu.Nekroza se objevuje na starých listech nejblíže světlu.
Ph zálivky 6,4
Výtok : 6,1
Ec neměřím.
Help me! Díky

Old Post 02-02-2012 v 18:37 PM
GoDown je offline   Profil uživatele GoDown   Find more posts by GoDown   Foto galerie člena GoDown   Click here to Send GoDown a Private Message   Add GoDown to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Palec dolů Probléém Příspěvek č. 87

Zdravím,

Tak zase mam nějáky problém. Na holkach se me objevily fleky.. PH 5.8 EC 1.7

10dní přepnuto na květ, Hnojky AHčka namíchana bez Grow složky.. Ale už se mě to objevilo před namíchání novýho roztoku. CHce to projet upraveny ph+ enzym, nebo zahnojit, přidat lehce rust složku a bude to dobrý?

Old Post 03-02-2012 v 09:32 AM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamess
Stálý Člen

Karma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 88

nejspíš deficit nějakého prvku-..

http://grower.cz/forum/image.php?at...57795&size=full

Chytrému napověz, hloupého kopni

Old Post 03-02-2012 v 11:25 AM
Jamess je offline   Profil uživatele Jamess   Find more posts by Jamess   Foto galerie člena Jamess   Click here to Send Jamess a Private Message   Add Jamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 89

Uvidíme, dnes zalito PH +-6 EC 1.6 pro jistotu přidal enzymy a od ahačka rustovku... tak uvidíme co to udela.. Vytok ec 1.7 Ph 5.8,5.7 ... což me příjde víc než v pohode... Možna by to mohlo bejt vodou, je studnova.... ec ma 0.8 takže tam bude prvků možna víc než by mělo a s kombinací tří složkového hnojiva od AH to nebude nejlepší ... Když měl cannu, plagron nebylo to nejlepší,ale byl jen sem tam špatnej lístek ale tohle ?...


citace:
Původní příspěvek od Jamess
nejspíš deficit nějakého prvku-..

http://grower.cz/forum/image.php?at...57795&size=full

Old Post 03-02-2012 v 12:11 PM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 90

grady589 : jak moc ledovou vodou si to prolil ¨??? tohle jsem ted v kokosu posral já uplně stejně to mám takhle jak ty trochu zima a hlavně voda 6C absolutní blockout ono se ti to srovná časem ale už to nebude ono určitě už nehnoj a nech kokos prosichat jinak abych pravdu řekl tenhle problém na začátku ti ovlivní celou sklizen na tvém místě bych to rozjel znovu a dal si pozor

Old Post 03-02-2012 v 20:59 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondysak
Nový Člen

Karma uživatele Blondysak - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 2  

Organika Žloutnoucí listy :-( Příspěvek č. 91

Zdravim všechny,chtěl bych vás poprosit o pomoc.Problém s listy který mám tu již několikrát zazněl ale nikdo nebyl schopen na něj konkrétně odpovědět co jsem koukal.Takže...listy žloutnou od konečků ke středu.Kytky v hlíně,ph 5.8-6.5,přelitý nejsou,škůdci to taky nejsou,přehnojené určitě ne,hnojim Plagron Bloom 4ml na 1l týdně.Kytky jsou ve 4 týdnu květu tak dostávají nově Green Sensation,do toho celou dobu od začátku hnojení dostávají jestě enzymy,roots,phytamin.Vše od Plagronu dle doporučeného dávkování výrobce.Vážně nevím čím to je...takže:ví někdo?Koukal sem na fóra a našel sem názory jako nedostatek dusíku,přehnojený nebo v knize Mr.Joseho dokonce nějkou houbovou chorobu což se mi zdá vyloučený.Vlkost v růstu 50-70%.Teď na květu max 40%.

Old Post 03-02-2012 v 22:14 PM
Blondysak je offline   Profil uživatele Blondysak   Find more posts by Blondysak   Foto galerie člena Blondysak   Click here to Send Blondysak a Private Message   Add Blondysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Re: Žloutnoucí listy :-( Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od Blondysak
Zdravim všechny,chtěl bych vás poprosit o pomoc.Problém s listy který mám tu již několikrát zazněl ale nikdo nebyl schopen na něj konkrétně odpovědět co jsem koukal.Takže...listy žloutnou od konečků ke středu.Kytky v hlíně,ph 5.8-6.5,přelitý nejsou,škůdci to taky nejsou,přehnojené určitě ne,hnojim Plagron Bloom 4ml na 1l týdně.Kytky jsou ve 4 týdnu květu tak dostávají nově Green Sensation,do toho celou dobu od začátku hnojení dostávají jestě enzymy,roots,phytamin.Vše od Plagronu dle doporučeného dávkování výrobce.Vážně nevím čím to je...takže:ví někdo?Koukal sem na fóra a našel sem názory jako nedostatek dusíku,přehnojený nebo v knize Mr.Joseho dokonce nějkou houbovou chorobu což se mi zdá vyloučený.Vlkost v růstu 50-70%.Teď na květu max 40%.



Nejsou jenom hladový?přidej trošku rustovky.Když sem jel kdysi Plagron tak mě taky kytky hladem žloutli na Bloom složce..Po přidání složky s vyšším obsahem N se to srovnalo

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 05-02-2012 v 19:57 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrelecht 3698
Nový Člen

Karma uživatele andrelecht 3698 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 4  

Hydroponie Problém Příspěvek č. 93

to lukasbertone : Zdar kámo stalo se mi asi to stejné co tobě už si to nějak vyřešil?
Amazon
PH 5,7 - 5,8
EC 1,8 - 2,00
Hnojky Canna vega A+B, proveden postřik proti plísni od AgroBio,
roots stimulátor, 16 den růstu

Old Post 06-02-2012 v 19:53 PM
andrelecht 3698 je offline   Profil uživatele andrelecht 3698   Find more posts by andrelecht 3698   Foto galerie člena andrelecht 3698     Add andrelecht 3698 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andrelecht 3698
Nový Člen

Karma uživatele andrelecht 3698 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 94

to lukasbertone : Zdar kámo stalo se mi asi to stejné co tobě už si to nějak vyřešil?
Amazon
PH 5,7 - 5,8
EC 1,8 - 2,00
Hnojky Canna vega A+B, proveden postřik proti plísni od AgroBio,
roots stimulátor, 16 den růstu

Old Post 06-02-2012 v 19:56 PM
andrelecht 3698 je offline   Profil uživatele andrelecht 3698   Find more posts by andrelecht 3698   Foto galerie člena andrelecht 3698     Add andrelecht 3698 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixos
Nový Člen

Karma uživatele Sixos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 95

Zdravim mám dotaz.je to můj první indoor tam mě zajma váš názor .mám rezy 3dny ještě nehnojene hlína z growshopu. Všelijak se mi kroutí listy mám bílé fleky na listech zhora. Každá rada je dobrá dík

Old Post 06-02-2012 v 23:44 PM
Sixos je offline   Profil uživatele Sixos   Find more posts by Sixos   Foto galerie člena Sixos   Click here to Send Sixos a Private Message   Add Sixos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasbertone
Stálý Člen

Karma uživatele lukasbertone - 93% PěstitelskáKarma uživatele lukasbertone - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 122  

probléém Příspěvek č. 96

zdravím tě... no tento problém už jsem částečne vyřešil... přidal jsem rustovou složku hnojek, tobě bych doporučil pruplach voda PH 5.8+ enzymy... a překontrolovat si teplotu roztoku(optimal 2O-22C) a teplotu substratu s kořenama( ja tam měl 14C) a to byl nejspíš muj problém, nechtělo to při takové teplotě příjmat některé prvky... Hold jsem si to nepohlídal.. přece jen jsou mrazy -20C a mě to bralo studenej vzduch od okna ... Už se to lepší, dej prupach, posleze nasad hnojiva a davej i postřik hnojivana (to ec 2.O)nebude vubec na škodu, zda to maš na rustu tak se to neboj pořadne kropit , mužeš udělat postřik i peroxidem vodíku(1o kapek na 1L) do zalivky cca 5ml/1OL...



citace:
Původní příspěvek od andrelecht 3698
to lukasbertone : Zdar kámo stalo se mi asi to stejné co tobě už si to nějak vyřešil?
Amazon
PH 5,7 - 5,8
EC 1,8 - 2,00
Hnojky Canna vega A+B, proveden postřik proti plísni od AgroBio,
roots stimulátor, 16 den růstu

Old Post 07-02-2012 v 11:04 AM
lukasbertone je offline   Profil uživatele lukasbertone   Find more posts by lukasbertone   Foto galerie člena lukasbertone   Click here to Send lukasbertone a Private Message   Add lukasbertone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2171010 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív