Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Movies ... kde se huli atd. :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 81

Naprosto souhlasim s futeW. Skritek neni film o huleni, ale vyskytuje se tam a je to dokonaly film. Navic jsem ho videl zhuleny v kine, takze vim o cem mluvim Vrele doporucuji.
Kokain take neni jen o huleni, ale je o drogach a je skvely. Navic s Johnym.

Old Post 12-09-2005 v 13:28 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 82

ted sem si vzpomel jeste na Lock, Stock and Two Smoking Barrels-tam je ta pestirna a pak jak maj dodavku plnou huleni

Old Post 12-09-2005 v 13:32 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

troska repetice Příspěvek č. 83

jsem to sice psal uz jinde nekolikrat AAALE BIG LEBOWSKI je BIG LEBOWSKI

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 12-09-2005 v 13:44 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lampiao
cangaceiro

Karma uživatele lampiao - 91% PěstitelskáKarma uživatele lampiao - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 84

full souhlas s Dudem

ale jeste jeden snimecek, ve kterym se teda zrovna moc nehuli, ale je to skutecnej masakr - cerna kocka, bilej kocour. ale je potreba to videt vice nez jednou kdo zna, za pravdu da

in the name of god not one more dead!!

Lampiao`s NFT, 600W

Old Post 12-09-2005 v 15:39 PM
lampiao je offline   Profil uživatele lampiao   Find more posts by lampiao   Foto galerie člena lampiao   Click here to Send lampiao a Private Message   Add lampiao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 85

NoSi - ciwe Kids sou malomoc - slusnej filmek
jinac dalsi ultra-klasika Easy Rider - vzdycky jenom cekam, az nekde na vandru dostanu od nejakejch rednecku taky deku
no a kde se taky trosku pokuruje, tak co treba Fear and Loathing in LV

ps - nekde tady je podle mne ten samej tryd, akorat mate stesti ze ho nemuzu najit

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 12-09-2005 v 15:52 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steelix
Stálý Člen

Karma uživatele steelix - 82% PěstitelskáKarma uživatele steelix - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 86

2 dude: No vidis, to je fakt... Celkem se z toho filmu stal v okruhu mych dobrych kamaradu(nehulici) kult... jeden cas jsme se oslovovali jmenama postav a nadale si rikame lebowaci

Moje skrinka 70W - finished

Old Post 12-09-2005 v 21:30 PM
steelix je offline   Profil uživatele steelix   Find more posts by steelix   Foto galerie člena steelix   Click here to Send steelix a Private Message   Add steelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steelix
Stálý Člen

Karma uživatele steelix - 82% PěstitelskáKarma uživatele steelix - 82% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 87

btw: napis si 8 a bude te to bolet smokie ))

Moje skrinka 70W - finished

Old Post 12-09-2005 v 21:31 PM
steelix je offline   Profil uživatele steelix   Find more posts by steelix   Foto galerie člena steelix   Click here to Send steelix a Private Message   Add steelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 88

cerna kocka bily kocour je klasika..spalenej sem to videl uz snad stokrat a furt me ty cigosi bavej

Old Post 12-09-2005 v 21:52 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DYLAN
Nový Člen

Karma uživatele DYLAN - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 89

samotáři -český filmy nigdo nesleduje???

Old Post 12-09-2005 v 22:37 PM
DYLAN je offline   Profil uživatele DYLAN   Find more posts by DYLAN   Foto galerie člena DYLAN   Click here to Send DYLAN a Private Message   Add DYLAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 90

Hele fakt ste newidely...
Dejte si poradnyho speka a bezte se koukat na shawn of the death )
masakr na film sem nahodou narazil v kamosove sbirce filmu a celou dobu sem si rikal ze to bude naka picovina...

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 13-09-2005 v 00:30 AM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dark_project
Nový Člen

Karma uživatele dark_project - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 91

a co takhle garden state,nebo cidade de deus(mesto bohu),videl nekdo ?

Old Post 14-09-2005 v 22:48 PM
dark_project je offline   Profil uživatele dark_project   Find more posts by dark_project   Foto galerie člena dark_project   Click here to Send dark_project a Private Message   Add dark_project to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirians
Stálý Člen

Karma uživatele sirians - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 92

NO město bohů je fakt bomba, ale akorát mi začala přítelkyně dělat v kině a musím říct paráda. Za poslední měsíc jsem byl v kině pčenej, vařenej a zhulenej. Stejně nejlepší klasika co zůstává a včera jsem opět viděl J. Jarmusch Mrtvý muž. Zase se těším na Ghost dog-Cesta samuraje. Ideální filmy, po ideálním pokouření... :-)

Old Post 15-09-2005 v 05:50 AM
sirians je offline   Profil uživatele sirians   Find more posts by sirians   Foto galerie člena sirians   Click here to Send sirians a Private Message   Add sirians to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dark_project
Nový Člen

Karma uživatele dark_project - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 93

sirians:koukam ze mame podobnej vkusghost doga jsem uz dlouho nevidel,ted si mi na nej udelal zase chut,problem ale asi bude mistni zaostala pucjovna,..pujdu zapnout Dc++..:/
doporucuju coffee and cigaretes - taky od jarmusche,pokud jsi jeste nevidel,po shlidnuti tohohle filmu jsem dosel k nazoru ze je na joint pred promitanim primo delanej

Old Post 15-09-2005 v 18:35 PM
dark_project je offline   Profil uživatele dark_project   Find more posts by dark_project   Foto galerie člena dark_project   Click here to Send dark_project a Private Message   Add dark_project to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirians
Stálý Člen

Karma uživatele sirians - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 94

dark_project : Tak to s tebou souhlasím... Kafe a cigára a joint mě čekají dnes večer Vzhledem k tomu, že je to celkem novej film, tak se nedivím, že v půjčovně ještě není. Dej kdyžtak vědět, jestli někde lítá po netu. Taky bych rád obohatil zbírku.

Old Post 16-09-2005 v 05:38 AM
sirians je offline   Profil uživatele sirians   Find more posts by sirians   Foto galerie člena sirians   Click here to Send sirians a Private Message   Add sirians to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marshall
Nový Člen

Karma uživatele Marshall - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 95

Napadla mě taková šílenost co takhle udělat takovou Grower zbírku filmů takovou knihovnu třeba na internetu nebo na dvd strasně rád bych se podíval na nějake z těch filmů ješte jednou protože nekdy se divám u kamoše jindy zas někde jinde atd. pak se mi to pomíchá a zapomenu na ně atd!!!

Old Post 18-09-2005 v 13:58 PM
Marshall je offline   Profil uživatele Marshall   Find more posts by Marshall   Foto galerie člena Marshall   Click here to Send Marshall a Private Message   Add Marshall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirians
Stálý Člen

Karma uživatele sirians - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 96

Marshall: No jo po kouření, ta krátkodobá paměť... To známe asi všichni Ale kamarád má vekmi zajímavou DVD-téku, tak není problém se dohodnout. Přes tohohle maniaka se dá sehnat snad i nemožné... Díky za něj...

Old Post 22-09-2005 v 17:59 PM
sirians je offline   Profil uživatele sirians   Find more posts by sirians   Foto galerie člena sirians   Click here to Send sirians a Private Message   Add sirians to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4433160 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív