Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Royal Queen Seeds - máte zkušenosti ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 81


Zdar v roce 2011 jsem jel Speacial Queen outdoor a je to opravdu hodně muziky za hodně málo peněz, všechny rostliny byli indentické, nános pryskyřice obrovksý, hodně větvící

..ted ji jedu indoor pod cfl (30den květu) a opět mě ta odrůda nezklamala..

našel sem foto SQ z roku 2011, tušim asi měsíc před kosou -- pro zvednutí nálady )

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 19-12-2015 v 13:46 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 82

Milan.Greg: To nemusí byz chybou producenta, ale maloobchodnika. Když jsem v některých seedbankaxh viděl jak skladuji.. Léto, parno a baleni ve výkladní skrini - Španělsko. Kdo neuklada do lednice, skodi nejen pestiteluv, ale i výrobcům. Takové preprazene semeno je dobry leda jako sypani na domácí pecivo nebo na konopnou kasi

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 19-12-2015 v 14:04 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Greensch
Nový Člen

Karma uživatele Greensch - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 83

Od RSQ sem mel Fruit Spirit,kliceni perfekt ,kyticky vsechny ok ,doba kveteni 10 tydnu ,slusnej vynos ,a nejlepsi byla ta chut-neco mezi sladkym pomerancem citrusem grepem ,no proste parada + zhulenost perfekt ,celkem silny zmastovadlo.
A ted od nich jedu Blue Mystic 10/10 vykliceno,1 mrzak tak sme ho vyhodil,kytky sou pekny celkem se vetvej,vonej po boruvkach a zvykacce :-) zbya mesic do konce tak sem zvedav ale urcite to bude stat za to.

Dle me RQS pomer cena/kvalita jedna z nejlepsich seedbank ,doporucuji.
Pekna klicivost ,silny kytky,ani jeden hermak.

Old Post 14-02-2016 v 01:22 AM
Greensch je offline   Profil uživatele Greensch   Find more posts by Greensch   Foto galerie člena Greensch   Click here to Send Greensch a Private Message   Add Greensch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarda S.
Stálý Člen

Karma uživatele Jarda S. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 84

od rqs jsem měl special queen a special kush, klíčivost 100% kytky super nenáročný jediná nevýhoda bylo pozdní dozrávání u mě konec října a ještě by snesly dýl

Old Post 28-02-2016 v 20:46 PM
Jarda S. je offline   Profil uživatele Jarda S.   Find more posts by Jarda S.   Foto galerie člena Jarda S.   Click here to Send Jarda S. a Private Message   Add Jarda S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 85

cus tak tohle je dalsi Spanelska banka ktera ma zajimavy model a nikde na G ani slovo o nem a to je HONEY CREAM fast version...nejel nekdo venku? zajima me hlavne vynos a kvalita kouře jestli nekdo vi tak K+ za info....dik

Old Post 06-12-2016 v 22:22 PM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 86

Kámoš koupil 3 feminizovaný special queen a měl jednoho samce. Celá úroda zprcaná...


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 06-12-2016 v 22:40 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od tominus 333
cus tak tohle je dalsi Spanelska banka ktera ma zajimavy model a nikde na G ani slovo o nem a to je HONEY CREAM fast version...nejel nekdo venku? zajima me hlavne vynos a kvalita kouře jestli nekdo vi tak K+ za info....dik


Ja som mal Candy Kush Express fast version ale zrovna fast teda nebol, sklizen okolo 23.10

Old Post 06-12-2016 v 23:11 PM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 88

todle nekteri pisou i o sweet seeds fast verzich ze jim dozravajou jako normalni kytky ale ja sem byl teda spokojenej poison a s.a.d. dojely vsecky do konce zari v zemi i kvetinacich...prave proto me na pristi rok zajimaji i fast verze od Royalu...sklizen 23.10 fakt neni fast no

Old Post 07-12-2016 v 23:52 PM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodein
Nový Člen

Karma uživatele kodein - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 4  

Rqs Příspěvek č. 89

Dobry den, rad bych se zeptal na hodnoceni seedbanky ROYAL QEEN SEED. Objednavka mi bez problemu prisla, ale spis by mne zajimalo, co rikate na kvalitu semen a jejich odrudy. Loni jsem mel semena od dutch passion a hodnotil bych jako lepsi prumer. Od RQS jsem objednaval poprvni, same autoflowers..... Tak uvidim, ale rad bych si precetl vase nazory.... dik

Old Post 30-03-2018 v 13:53 PM
kodein je offline   Profil uživatele kodein   Find more posts by kodein   Foto galerie člena kodein   Click here to Send kodein a Private Message   Add kodein to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 90

Ahoj zamne z vlastní skušenosti dobra banka a kličivost vpohodě aj cenově mej se

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 30-03-2018 v 14:11 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 91

Za mňa jedna z lepších komerčných seedbank, semená objednávam priamo od nich nie cez resellerov.

Old Post 30-03-2018 v 15:33 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodein
Nový Člen

Karma uživatele kodein - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 92

Ok. Dekuji za odpovedi. Jen by mne zajimalo jeste k posledni odpovedi jake jsou vlastne nekomercni seedbanky? A taky kterou seed banku hodnotite jako no.1 co se tyce kvalitou semen a odrud....
Kamarad mi rikal ze dobre modely ma K.C Brain....

Old Post 30-03-2018 v 18:50 PM
kodein je offline   Profil uživatele kodein   Find more posts by kodein   Foto galerie člena kodein   Click here to Send kodein a Private Message   Add kodein to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 93

Zdar loni jsem jel od nich auto NL a byl jsem spokojen..Jako seedbanku no.1 nemám..Odjel jsem dost a nikdy jsem nenarazil na nějakou špatnou zkušenost..Myslim,že budeš spokojen..
Ta nekomerční banka by mě taky zajímala.. :-)

Old Post 01-04-2018 v 20:34 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkhater
Stálý Člen

Karma uživatele Darkhater - 86% PěstitelskáKarma uživatele Darkhater - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 73 

Příspěvek č. 94

Já měl minulej rok Amesia Haze od RQS a super. Ceny celkem v pohodě, klíčivost výborná. Letos od nich venku pojedu Critical, Critical Kush a NL auto. Další super věc je, že k objednávkám dávají semínka zdarma navíc.

Old Post 01-04-2018 v 20:47 PM
Darkhater je offline   Profil uživatele Darkhater   Find more posts by Darkhater   Foto galerie člena Darkhater   Click here to Send Darkhater a Private Message   Add Darkhater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 95

Nekomerčné banky? Napr OceanGrownSeeds - jeden člen tu ide myslím Obiwan OG od nich. Ďalšie čo ma napadajú - Cannarado Genetics, prípadne Swampboys Seeds či SymbioticGenetics
OGS majú len dva oficiálne distribučné kanály - pre USA je to lumberjackseedsource (heslo je timber) a medzinárodnú distribúciu robí safedelajungla
Čo viem cannnarado predáva aj napriamo ale neviem ako je to s poslaním do Európy.
Ostatné a aj iné zaujímavé menej komerčné seedbanky zamerané skôr na kvalitu ako kvantitu nájdeš napr na neptuneseedbank či seedsofhorror, a im podobných “privat” seedbank, ktoré predávajú tieto limitované selectované crossy zaujímavých modelov. Myslím že medzi kvalitné patria aj TGA Subcool, alebo napríklad aj Jinxproof. Toto všetko sú breederi z USA. Niekoľko kvalitných ich mame aj v Europe no neprezentujú sa takto oficiálne. Silná základňa je v UK, Španielsku, či Holandsku.

Old Post 01-04-2018 v 21:43 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kodein
Nový Člen

Karma uživatele kodein - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 96

Zdarec lidi. Takze seedbanku RQS zatim hodnotim jako hodne doreé...
7 ze 7dmi je venku a majín se cile k svetu...... Kazdopadne jsem zvedavy na vysledek....

Old Post 10-04-2018 v 21:36 PM
kodein je offline   Profil uživatele kodein   Find more posts by kodein   Foto galerie člena kodein   Click here to Send kodein a Private Message   Add kodein to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2016 - semena-ostrava.com máte zkušenosti ? - 2 odpovědí
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4326700 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív