Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
BaHnO
Stálý Člen

Karma uživatele BaHnO - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 81

Ve trinacti, to uz je nakej (cca 396) patek. Po 16 ti pivech. Mrtvola(jak jinak). Ale poho.

B--

1THC

Old Post 02-04-2003 v 07:31 AM
BaHnO je offline   Profil uživatele BaHnO   Find more posts by BaHnO   Foto galerie člena BaHnO   Click here to Send BaHnO a Private Message   Add BaHnO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishutca
Stálý Člen

Karma uživatele Mishutca - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 82

No bude to znit vytahovacne a hrdej na to nejsem (pac ne to poznamenalo) takze v 11 pul G hustyho skanoura (fakticky). PAxsem dlouho nehulil a pravidelnejc zacal az tak v 15. JInak poprvy sem se malem vyblil, vysra** a pode*** protoze jsem to vubec nepobral a nebejt myho strejce tag tu uz asi nejsem. ...

Ale radim mam nigdy nezhulujte deti.

Old Post 02-04-2003 v 09:49 AM
Mishutca je offline   Profil uživatele Mishutca   Find more posts by Mishutca   Foto galerie člena Mishutca   Click here to Send Mishutca a Private Message   Add Mishutca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Weed
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Weed - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 83

No ja jsem zacal celkem dlouho,asi kolem 20,ale to vite tenkrat to bylo jeste celkem tabu,dneska znam smazky ,kteri huli od 13 a min...hehe

Don't tell me "smokin' is shit", till you taste my buds...hehe

Old Post 02-04-2003 v 11:44 AM
Mr.Weed je offline   Profil uživatele Mr.Weed   Find more posts by Mr.Weed   Foto galerie člena Mr.Weed   Click here to Send Mr.Weed a Private Message   Add Mr.Weed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 84

taky pridam sfou trosku do mlyyna
prvne to bylo na strednii asi v 15-16 de sme meli dokonce dyylera priimo ve tride nakej hasis , ale moc bych tomu neveril prodaval nam za deset zeleny a za dvacku hnedy brko a od ty doby vlastne kourim ... sice ma spotreba je takova sinusoida ale je tady porad... ... vy viite

z3zzz

Old Post 03-04-2003 v 07:50 AM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 85

Poprve ve 14 a byl to nakej domackej modilek a nesracky sem byl poprve z svicarskyho brutalniho modelu

Old Post 04-04-2003 v 22:06 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smashak
Nový Člen

Karma uživatele Smashak - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 86

Poprvý v osmnácti,na silvestra před maturou,pak půl roku nic a od prázdnin se to se mnou už veze...

Old Post 07-04-2003 v 08:53 AM
Smashak je offline   Profil uživatele Smashak   Find more posts by Smashak   Foto galerie člena Smashak   Click here to Send Smashak a Private Message   Add Smashak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 87

f 15 celkem dobrej outdoor, klasika jak tu už někdo psal, dřevěný nohy, antislint v hubě, takže hnedka pifko do toho..... jináč nic moc..
až tak od 16-17 sem začal pociťovat sílu a taky vlastně začli lepčí modýlky a lepčí zážitky

Old Post 11-04-2003 v 14:23 PM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 88

Poprvé asi ve 14, byl to brachův outdoor, docela dobrej ale napoprvé sem se moc nezhulil. Hoodně sem se zhulil až v prváku, šli sem 1. Máje za kmarádem, byly sme trošku v náladě s červénýho vincka, tam se začalo hulit, ja si parkrát potáh, a pak se mse vydal s kámošem na intr, celou cestu(asi 15 minut) sem se vkuse šíleně smál a kdybych nešel s kamarádem tak se určitě ztratím(nevěděl jsem totiž vubec kde jsem, jen jsem nasledoval jeho kroky. Jo na ten stavek asi nikdy nezapomenu...

Old Post 13-04-2003 v 17:31 PM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maňas
Nový Člen

Karma uživatele Maňas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 89

V 15. A docela mě to odpudilo - kámoš přitáh ňáký listí. Podle mě by se mělo poprví hulit něco fakt brutál. Nebo aspoň něco co zkouří...

Old Post 14-04-2003 v 12:08 PM
Maňas je offline   Profil uživatele Maňas   Find more posts by Maňas   Foto galerie člena Maňas   Click here to Send Maňas a Private Message   Add Maňas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Los_Meskalinos
Stálý Člen

Karma uživatele Los_Meskalinos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 90

ja jsem hulil poprvý v 14 o silvestra. to jsme si s kámošem asi tak přes pět lidí každý sehnali jointa za pajcku a byl docela hustej vítr tak než jsme to zapálili tak se nám ty jointíky skoro celý vysypali, ale nebylo mi z toho vůbec nic. až tak vo dva týdny později jsem se stavil za kámošem (v tý době taky začínal) a on že jako něco má tak jsme dali asi 5 dýmek a pak jsme chodili po venku asi do 10 do večera a báli se jít domů byli jsme dost nagaši :-). ale to už je nějakéj ten rok zpátky teď už je to docela vo něčem jiným

Absolutní svoboda je daleká budoucnost, k níž jsme všichni na cestě, jejíž obraz nikdo nezná, jejíž zákony nejsou nikde napsány.

Old Post 14-04-2003 v 14:28 PM
Los_Meskalinos je offline   Profil uživatele Los_Meskalinos   Find more posts by Los_Meskalinos   Foto galerie člena Los_Meskalinos   Click here to Send Los_Meskalinos a Private Message   Add Los_Meskalinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kpt PLICE23
Nový Člen

Karma uživatele Kpt PLICE23 - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 91

Tak ja sem to prubnul prvne kolem 14-ti,nakej out,ani me to nevyprdelo.

----KDYZ CHCI BEJT SVUJ PAN,DVACET BURTU DAM!!!----
KDO HULI UMI,KDO NE CUMI

TEKNO+ILLLEGAL GROW............FUCK DA SYSTEM....

Old Post 15-04-2003 v 20:07 PM
Kpt PLICE23 je offline   Profil uživatele Kpt PLICE23   Find more posts by Kpt PLICE23   Foto galerie člena Kpt PLICE23   Click here to Send Kpt PLICE23 a Private Message   Add Kpt PLICE23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

Já sem hulila poprvé asi ve 13 a bylo to dobrý

Old Post 16-04-2003 v 09:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 93

no ja jsem poprve skusil ve 13 letech. Mam special bratrance ten mne vsechno naucil a jsem stastny

vriter@cz

Old Post 09-05-2003 v 01:55 AM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hoveho
Stálý Člen

Karma uživatele hoveho - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 94

skor ako som sa prvy krat dotkol ganje som si precital vsetky mozne aj nemozne clanky a knizky, kt som bol schopny zohnat.
ked som si to zosumiroval v hlavicke, v pohode som po nej siahol.
typujem, ze som mal okolo 21 rokov (t.c.26)

hvh

Old Post 09-05-2003 v 10:11 AM
hoveho je offline   Profil uživatele hoveho   Find more posts by hoveho   Foto galerie člena hoveho   Click here to Send hoveho a Private Message   Add hoveho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mesr
Stálý Člen

Karma uživatele mesr - 17% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 95

Poprve jsem hulil speka z kamosema tak v 15 byl to skunk a byl to narez tlemil jsem se snad jeste dva dny.

Old Post 10-05-2003 v 11:27 AM
mesr je offline   Profil uživatele mesr   Find more posts by mesr   Foto galerie člena mesr   Click here to Send mesr a Private Message   Add mesr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 96

No poprvy sem si dal jenom jeden coud asi ve 12.. a poprvy zkourenej sem byl az v 15 nebo 16.

Old Post 10-05-2003 v 13:33 PM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6994630 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív