Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Podivne kyticky -piste co divnyho vam vylezlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 81

hogi: ja to myslim inač pozri môj out 06 a prispevok č.7

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 08-05-2007 v 09:21 AM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od bobek bobson
Já teď mám ve skleníku 20cm vysokou kytku a u horního patra mám jednocípí listy. Setkal jste se s tím někdo?



jo,ja mam kytku ve skleniku,nejdrive sem ji trapil asi 2 tydny pod usporkou,a rostla normal ale strasne do vysky....zastrihl jsem ji nad 3. patrem a presadil do skleniku,nejdrive se zdala normalni,ale po tydnu+- se mi zacala zdat nejaka divna,listi meli bud 3 nebo taky dokonce jenom 1 cip listu,a zacala se ,,mrte,, vetvit,na to ze ma cca 20 cm,ma 6 vetvi od hl. stonku,ale z tech vetvi se zacinaj delat dalsi a dalsi vetve a to nerovnomerne a rozhazene...kazda vetev jinde,ne jak normal ze mas 2 vetve naproti sobe,ale uplne jinde.a jaste k tomu na tech malejch vetvich je kazdej list jinej,jeden malej,druhej ma jenom treba zase ty 3 cipi na listech....no,uvidime co z toho vyleze.......

Old Post 12-05-2007 v 21:02 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od k/-\pr



jo,ja mam kytku ve skleniku,nejdrive sem ji trapil asi 2 tydny pod usporkou,a rostla normal ale strasne do vysky....zastrihl jsem ji nad 3. patrem a presadil do skleniku,nejdrive se zdala normalni,ale po tydnu+- se mi zacala zdat nejaka divna,listi meli bud 3 nebo taky dokonce jenom 1 cip listu,a zacala se ,,mrte,, vetvit,na to ze ma cca 20 cm,ma 6 vetvi od hl. stonku,ale z tech vetvi se zacinaj delat dalsi a dalsi vetve a to nerovnomerne a rozhazene...kazda vetev jinde,ne jak normal ze mas 2 vetve naproti sobe,ale uplne jinde.a jaste k tomu na tech malejch vetvich je kazdej list jinej,jeden malej,druhej ma jenom treba zase ty 3 cipi na listech....no,uvidime co z toho vyleze.......


hmmm takovi dost nepredstavitelny jenda fotka v tomdle pripade muze vydat za 100 slov

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 12-05-2007 v 21:26 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 84

2k/-\pr:

Čau. Mne sa zdá, že si spravil normálnu FIM-ku. Foto by sa zišlo...

Marihuana je dar.

Old Post 13-05-2007 v 07:54 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 85

jj,fotografii dodam,ale neni nejnovejsi......snad se to pozna

Old Post 13-05-2007 v 09:54 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 86


mě se krásně rozštípla...

!

Po pár letech zpět.

Old Post 13-05-2007 v 10:37 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinyi
Nový Člen

Karma uživatele martinyi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 87

se mi narodilo seminko a na kazdym patre ma misto dvou ctyri listky tak sem zvedavej co s toho bude :-))),uz se to nekomu stalo???

Old Post 13-05-2007 v 11:01 AM
martinyi je offline   Profil uživatele martinyi   Find more posts by martinyi   Foto galerie člena martinyi   Click here to Send martinyi a Private Message   Add martinyi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 88

martinyi: fotka by nebyla? prosíííííííííííííím.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 13-05-2007 v 11:04 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 89

Lahvan_FlaskiCZ : zdar , jak si udelal ze se ti to takhle rozstiplo ? to jako uplne samo se to zozvetvilo uz nad deloznima listkama ? to je skoro jak řízek

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 20-05-2007 v 20:20 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

mě roste kytka která má některý listy zubatý a některý po stranách rovný...nevím jestli je to divný ale nikdy jsem nic podobnýho neviděl...

Old Post 21-05-2007 v 14:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cohen69
Nový Člen

Karma uživatele cohen69 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 91

jedna moje kyti jela od mala samý divný a pokorucený lístky, úplný divotvorný tvary.. po cca 6. patře najednou normální 5ti cípý zubatý lístky a od tej doby roste jako normální kytka.. zvláštní )

Old Post 24-05-2007 v 00:10 AM
cohen69 je offline   Profil uživatele cohen69   Find more posts by cohen69   Foto galerie člena cohen69   Click here to Send cohen69 a Private Message   Add cohen69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

je možný aby ta moje kytka s kulatýma lístkama byla "říznutá" jinou? sem zjistil že je to hermáč takže sem ho vykopal a strčil do květináče a mam ho ted v pokoji..... najednou čichám mátu...listy se zoubkama voněj klasicky ale ty kulatý jako máta...

Old Post 28-05-2007 v 14:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 93

MEDwjet : mno zrejme je tvuj model takovej sukničkář . zrejme to nebude máta,jen se to zdá. Nebo ze by se ganja krizila s jinejma rostlinama ? to by me celkem zajmalo, ptz by se pak ganja dala zamaskovat do jiny kytky wtf

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 28-05-2007 v 15:09 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94


takhle vypadá...je celá divná...vypadá uplně jinak než ostatní moje kytky...ze začátku rostla normálně ale pak jsem dal kytky moc brzy ven (začátečnická chyba ) naštěstí se všechny vzpamatovaly jenom takhle jedna od te doby roste nějak divně....větvičky přerostly stonek...listy přestaly být zubatý a složený a větvičky jsou na konci ohlý a list visí dolů...a hlavně ta mátová vůně asi si udělám ganja mochito

Old Post 28-05-2007 v 15:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 95

neco podobneho se mi taky stalo,ale ve skleniku,bylo to prehnojenim,kytka normal odesla,splesnivel ji stnek u zeme a byl END,a ty listy mam taky,sice to nesmrdi matou,ale taky nebyli deleny a nemeli zubaty konecky...prostrihal jsem ji a vono se to vzpamatovalo,a us to hazi normal listy....ale podle me v tomhle pripade to bude prelitim.........

DEN/NOC

Old Post 09-06-2007 v 08:46 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

zdar.no tak možná se to už objevilo,ale mě vylezly z jednoho semínka dvě kytičky.ale nerostly najednou.jedna rostla tejden a půl a až ptom vylezla i druhá.ale vypadá to zajímavě.

Old Post 09-06-2007 v 10:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6381110 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív