Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co takhle časopis o marihuaně??? aneb Časopisy o growingu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
corleone
Stálý Člen

Karma uživatele corleone - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 81

ahoj.. ziju v anglii a casaku je tu celkem dost..

napr. red eye, weedworld..

pokud by mel nekdo zajem o vetsi mnozstvi takovyhleho cteni, nebyl by to problem, jedno cislo stoji okolo 4liber.. akorat posilani do ceska je vcelku nakladna zalezitost.. kdyz jsem naposledy posilal domu balicek, co mel 2,5kg, platil jsem 30£ ....

kdyby vsak presto mel nekdo zajem, muzeme se nejak domluvit...

jinak o obsahu.. reklamy na weedshopy{ v cesku tomu rikame growshop jiny kraj, jiny mrav] seedbanky, ale dost zajimavych clanku.. hodne o o vyzive a technikach growu... takovej esquire o trave no...

Old Post 16-01-2009 v 18:09 PM
corleone je offline   Profil uživatele corleone   Find more posts by corleone   Foto galerie člena corleone   Click here to Send corleone a Private Message   Add corleone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
getzz
Stálý Člen

Karma uživatele getzz - 80% PěstitelskáKarma uživatele getzz - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 82

SoftSecret je pecka... Zdarma, Velke fotky, pěstitelske serialy v cestine.... A vsechno to plati reklama.... Co vic si přát?

Old Post 08-02-2009 v 10:39 AM
getzz je offline   Profil uživatele getzz   Find more posts by getzz   Foto galerie člena getzz   Click here to Send getzz a Private Message   Add getzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

a česky http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

Old Post 18-02-2009 v 10:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SKUNK211
Stálý Člen

Karma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 84

uz to mam stiahnute je to cekom zaujmavy casak.........

ONLY NATURAL
Outdoor 2009
Outdoor 2010
Outdoor 2011
Outdoor 2012

Old Post 18-02-2009 v 21:06 PM
SKUNK211 je offline   Profil uživatele SKUNK211   Find more posts by SKUNK211   Foto galerie člena SKUNK211   Click here to Send SKUNK211 a Private Message   Add SKUNK211 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Re: časopis o "majce" ke stažení Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od mc2
odkaz na stažení 1 čísla časopisu soft secret:

http://www.soft-secrets.nl/_public/SSUK2005-05.pdf



Tyto dva Odkazy mi nefungují.Píše to něco že stránka je locking.
Odkaz od pana PLANT MANAGERA
ovšem funguje i mi a je ještě ke všemu v Čj..Olé! Thanks!

Naposledy upravil growesweden 18-02-2009 v 22:09 PM

Old Post 18-02-2009 v 21:44 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Escadro Pablo
Stálý Člen

Karma uživatele Escadro Pablo - 83% PěstitelskáKarma uživatele Escadro Pablo - 83% PěstitelskáKarma uživatele Escadro Pablo - 83% PěstitelskáKarma uživatele Escadro Pablo - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 65535  

Re: Re: časopis o "majce" ke stažení Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od growesweden

Tyto dva Odkazy mi nefungují.Píše to něco že stránka je locking.
Odkaz od pana PLANT MANAGERA
ovšem funguje i mi a je ještě ke všemu v Čj..Olé! Thanks!



Jo to bude asi tím, že je to hrubý old skool odkaz, ten nový už fakčí jak má ... ;-) thx PLANT_MANAGER

Old Post 18-02-2009 v 22:53 PM
Escadro Pablo je offline   Profil uživatele Escadro Pablo   Find more posts by Escadro Pablo   Foto galerie člena Escadro Pablo   Click here to Send Escadro Pablo a Private Message   Add Escadro Pablo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

hm... to by se mi líbilo časopis, uplně to vidim, každá 8 stránka reklama na growshopy, ruzne pestitelske hračičky, bongy, blunty a tak nejaky clanky o technice, makro fotky, mohly by tam byt taky ruzne přílohy, třeba karty odrud, v každém čísle jedna nebo dvě a za par roku bych měl celou enciklopedii :-)
a na vánoce bonus nejaka šlukna nebo blutiky :-P
jaj nechcete nekdo začít s psaním takyho časopisku, podle mě dobrej nápad :-)

Old Post 22-02-2009 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 88

BheeBer:
já ti nevim .. vypadá žes to nezaznamenal, ale vychází u nás časopis konoptikum, dokonce už je venku lednové čislo .. tak co přestat ignorovat předchozí stránky tohohle dredu?

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 22-02-2009 v 22:14 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89

oo.... tak toho jsem si opravdu nevšiml, četl jsem to letmo, každopádně diky za info nevíš kde by se to dalo sehnat ?

Old Post 22-02-2009 v 22:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 90

BheeBer: hele buď v growshopech a nebo na konoptikum.cz (v pdf)

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 23-02-2009 v 10:08 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 91

27. ledna podepsal prezident Václav Klaus nový trestní zákoník, který nabude účinnosti v roce 2010. Česká republika se tak stane zemí s nejliberálnější legislativou ve vztahu ke konopí v Evropě.


Nový trestní zákon umožní pěstovat až tři rostliny konopí a dvacet pět hub pro vlastní potřebu, aniž by došlo ke spáchání trestného činu. Bude se nyní jednat pouze o přestupek. Nový zákoník znamená prakticky dekriminalizaci konopí, beztrestně však bude nadále možno držet pouze 22 cigaret nebo jeden gram čistého THC.


Nový zákoník také rozlišuje mezi měkkými a tvrdými drogami. Trestní delikty spáchané v souvislosti s měkkými drogami se pohybují v sazbách do jednoho roku, u tvrdých drog je hranice trestů dva roky. Většina odborníků novou legislativu vítá s nadšením. Podle jejich vyjádření je to v současnosti maximum, kterého lze v daném politickém prostředí dosáhnout.

..je to z oného Konoptika. V budúcnosti vážne uvažujem o bývani v Česku

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 24-02-2009 v 17:19 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nyc Diesel
Stálý Člen

Karma uživatele Nyc Diesel - 100% PěstitelskáKarma uživatele Nyc Diesel - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 92

KONOPTIKUM.... very good!!! to tady chybelo!

Pěstovat outdoor...it´s good idea!
Risk je zisk

Old Post 28-02-2009 v 22:17 PM
Nyc Diesel je offline   Profil uživatele Nyc Diesel   Find more posts by Nyc Diesel   Foto galerie člena Nyc Diesel   Click here to Send Nyc Diesel a Private Message   Add Nyc Diesel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gully
Stálý Člen

Karma uživatele gully - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 36  

Obecné Příspěvek č. 93

A tady jsou casaky ceskeho konoptika v pdf formatu: http://spliff.pl/konoptikum/pdf/

Old Post 04-03-2009 v 12:42 PM
gully je offline   Profil uživatele gully   Find more posts by gully   Foto galerie člena gully   Click here to Send gully a Private Message   Add gully to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94

tak lidičky dneska jsem si zašel do našeho growshopu ve městě, po menší obhlídce kvalitních výrobků a pobrání nějaké inspirace jsem se poptal po tech novinách a (mymochodem velmi simpatická :-* ) slečna co tam prodává mi jich dala hned nekolik, 3 díly Konoptika a díl Soft Secrets, celkem zajimavy počteníčko, je dobré že u nás takové věci vychází, doporučuju zajít do growshopu ve vašem městě a jedny novinky si vemte ;-)
navic co mě opravdu dost potěšilo je to zadarmo.

teď mám nejakou dobu na to abych to celé přečetl tak ale už se na to těšim ;-)

Groweři zdar ;-)

Old Post 04-03-2009 v 18:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gully
Stálý Člen

Karma uživatele gully - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 95

Nevite nekdo, jak si objednat Soft Secrets v CZ ?

Old Post 04-03-2009 v 18:54 PM
gully je offline   Profil uživatele gully   Find more posts by gully   Foto galerie člena gully   Click here to Send gully a Private Message   Add gully to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

growshop ;-)
o nicem lepsim nevim :-P

Old Post 04-03-2009 v 18:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0523380 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív