Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Předávkování THC následky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 81

dostala sa mi raz do ruk ganja z afriky. doniesol ju kamos z berlina. dali mu to tam nejaky africania co to pasovali. bola taka brutalna, ze on ju radsej vymenil za slabsi model len aby ju uz nemusel hulit ) somar, ze! a vravi mi, daj si len tak 2-3 sluky lebo je to vrazda. ja ze hej,hej, ..ale v hlave uz som si prestavoval ako budem pekne v pecku. dali sme si s kamosom po 7 slukov z fajky a za 30 minut som sa musel odobrat domov plizivym krokom poza mesto lebo keby ma niekto videl tak na mna hadam zavolaju psychiatra celu cestu som si hovoril ze uz nebudem nikdy hulit, ze ak dakto dokaze vypestovat takyto gres (a to som mal uz svoj vylet do holandska za sebou + nejake tie gramy, herera, wdovy a skunku prinesene domov ) tak tento svet nezanikne kvoli vojne ale kvoli takymto gresom ...som mal fakt uplne halucinacie, hlavne v hlave. take veci ma napadali...som si chvilu myslel ze sa mi oddeli dusa od tela a ja sa uplne rozplyniem priamo tam na ceste... no kasa , co vam budem rozpravat. cestu ktoru zajdem za triezva za 20minut som siel 1,5 hodiny....
inac som zazil aj dost BRUTALNYCH zazitkou s jednym typkom, skutocny rasta z jamajky. bol som s nim asi tak pol roka ale kolko ten dokazal zhulit tak to si hadam nevie z vas ani nikto predstavit. zakupili sme asi 150g( o mal tak na 3 tyzden a to este setril ) bielej wdovy - indoor. ked som to testoval som si dal 3 slukovky a chytil pol hodinovyx zachvat smiechu, kdez to on si ubalil po ceste domov asi tak 15 jointov a hulil ich popri soferovani
sem tam som si len tak raz z lahka potiahol z jeho jointov, aby to slapalo dalej a vzdy som sa musel drzat sedacky lebo som mal pocit ze odletim z auta...

Old Post 10-09-2004 v 11:43 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vecino
Nový Člen

Karma uživatele Vecino - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 82

TIEZ MLIEKO

posledne mlieko som mal asi pred tristvrte rokom.Tiez sme mali hodne traawy+jedna 3decovka zevraj "nejakeho shitu".Dohodli sme sa ze my 3ja chalani si dame plnu,a babam dame do polky pohara a zbytok dolejeme obycajnym mliekom(dopredu sa omluvam vsetkym emancipovanym ale my vieme preco sme to spravili). Pol hodinu po vypiti bola moja baba uplne v +ici. Vaalala sa po zemi a nevedela a nechcela sa ukludnit.My sme uz mali dobry naashup,ked sme zrazu zistili ze druha baba v izbe nie je.Nasli sme ju v chodbe,v rohu na topankach schuulenu do klbka.Zuufalo plakala,prosila"kedy to uz prestane?" ..a +okot kamos jej na to povedal; "no, asi tak za 8 hodin"

A tak aj bolo. Moja frajerka grcala ako shtena .....
a potom sme spali straaaasne straasne dlho
Nepametam si ani co som robil druhy den do vecera,viem len ze som sa zobudil a nic som nevidel(ale uuplne nic,niekedy je len taka hmla)

Old Post 10-09-2004 v 12:21 PM
Vecino je offline   Profil uživatele Vecino   Find more posts by Vecino   Foto galerie člena Vecino   Click here to Send Vecino a Private Message   Add Vecino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evicka
Nový Člen

Karma uživatele Evicka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 83

ddevil: v brne? tak to bych chtela toho typa potkat a zahulit....nechces me s nim seznamit ))

Old Post 11-09-2004 v 12:58 PM
Evicka je offline   Profil uživatele Evicka   Find more posts by Evicka   Foto galerie člena Evicka   Click here to Send Evicka a Private Message   Add Evicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evicka
Nový Člen

Karma uživatele Evicka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 84

jo ja jsem si taky jednou uzila svy....byla jsem u mladyho, a jeho rodice nebyli doma a tak jeho sestra delala takovou mensi parties...pak dosla, a hlasi, " nechcete donyst buchticky na kost?" mno tak rikam ze jasnyyy dones, at je prdel...tag donesla jenom dve...a hlasi..kamosi smedli dve a radsi museli jit dom pac to nemohli vydrzet... tag si rikam, jooo to bude v pohodeee.....ale omyl....sem snedla jen tak jednu a ctvrt, pac jsem fakt nevedela co to se mnou udela..mno ale byli moooc dobry, delal je kamos, merunkovy, mnam mnam, byli fakt good..ale bylo to tam desne citit, myslim ze to bylo z lampy...mno, 20 minut a nic...tag si rikam ze to asi nic nebude a sla jsem pokojne chrapat...mno ale sotva si lehnu, najelo me to..bylo to hnusny, slysela jsem jenom jak se z toho vedlejsiho pokoje smejou,ale slysela jsem to moc nahlas a zretelne, vsechno moc zretelne..mno koukala jsem do stropu a nemhla usnout..uz jsem premyslela ze si pujdu za nima tam vedle aspon zapalit, aby me to preslo...ale nemela jsem se k tomu abch se zvedla...nak me to neslo..tak asi po 2 hodinach desnyho bředu jsem konecne usnula....rano jsem se vzbudila a ze budeme varit...zacla jsem teda loupat brambory,ale nak sem chytla flashbacka...jeee, zamotala se me skebla a chytla jsem holotropa....na 5 minutek jsem si sedla a bylo vsechno v pohode...ale vickrat to fakt nechcu zazit.....jinak prehulit se me povedlo vickrat, ale toto se me teda este z buchet fakt nestalo....

Old Post 11-09-2004 v 13:16 PM
Evicka je offline   Profil uživatele Evicka   Find more posts by Evicka   Foto galerie člena Evicka   Click here to Send Evicka a Private Message   Add Evicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuře
Nový Člen

Karma uživatele Kuře - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 85

Já se pžiznám mlíko jsem ještě neměl ...
Ale přehulenej sem byl jednou když jsem si koupil jedničku od jednoho típka bylo to psíš takový drťka tak si říkám ok smotnu jointy 3 jednoho si dám sám osobáček ) a pak dva vyhulíme s 3 lidma hulíme a to sem měl odpoledku ve škole ale předtím jsme sjeli do KFC kde jsem dostal strašný stavy smíchu ale fakt hardcore 20 minut sme byl v prdely pamatuju se jak mě kámoš profackoval a šli sme do školy kde jsme vypil nějakýmu típkovy 2 litrovej džuš ani sem mu neřek dík fakt sem se bal že z toho se scvoknu myslel sem že když mluvím že mě nikdo neslyší nebo obráceně :-!

proto radím nepřehánět ted už vím kdy mám skončit kde mám tu svojí příčku přehulenosti ale co o víkend a na kalbách tuhle příčku porušuju
Snad si někdo vezme z mého příspěvku něco ... někdo ne to je na Vás

Říká se, že něco tak malého,jako je třepetání motýlích křídel,může v konečném důsledku...vyvolat tajfun na polovině světa.
Teorie chaosu.

Old Post 17-06-2005 v 19:42 PM
Kuře je offline   Profil uživatele Kuře   Find more posts by Kuře   Foto galerie člena Kuře   Click here to Send Kuře a Private Message   Add Kuře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 86

No normálně z brka se snad přehulit nedá to se mně ještě nestalo a to skouším mrtě
Ale mlíko to je zabiják
No u nás se ve vaření vyžíváme vymejšlíme různý dochucovadla a nový jídla. No ale ted to mlíko nejdřív jsme ho 2x převárli ve vodě(asi tak 1 narvanou normální igelitku) No a pak jsme to dali do mlíkaasi tak 4litry do toho přidáváme kosku másla +dochucovadla(vanilkovej cukr moučkovej cukr,jesenku,skořici, a různý dobrý věci)No vaříme to tak 3-4 hodiny. No a když jsme to udělaly tak toho bylo 3 litry a v tom igelitka hulení. No šli jsme s kámošem ven a tam se každej napil asi tak 1dcl no a takhle to pořád pijem až tu jednu necelou 2litrovku vypijem sami a tu druhou celou tu jsme nechali až budem s kámošema . No šli jsme do parku a nic za 1hodinu nic tak jsme šli naprdnutý ke kámošoj(cítit to bylo jen lehce)
Tam jsme sedli ke kompu a hrajem vormse vypilo se tam zbytek těch 2 litrů. No a jedn kámoš když už mněl hrát tak povídá že se nemůže hnout at hrajem bez něj.
Tak jsme se na to vyprdli a šli hrát stolní fotbal(von má doma ten stůl)
A najednou jsme zjistily že se taky nemůžem hejbat a pak jsme tam v to mpokoji leželi a jen čumněli a už jsme nemohli ani mluvit. No bylo tak k půlnoci.My si mysleli že tady hromadně umřem a najednou slyšíme jak jde do pokoje kámošova matka a praví vás tady je nebudu vás rušit vy asi spíte. A šla pryč my jsme ji ani nemohli říct že dnešek bude náš poslední. No a pak jsem se nějak probral rřáno a mněl ještě velkej stav. kterej trval ještě dlouho. No z toho předávkování si pamatuju jak jsem slišel svoje srdce a když jsem dejchal cejtil jsem teplo z plic a strašně jsem chtěl něco studenýho. A hlava se mně motala a každej hluk mně byl nepříjemnej.
Strašnej stav

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 25-06-2005 v 17:58 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosecha
Stálý Člen

Karma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% PěstitelskáKarma uživatele cosecha - 21% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 243  

Příspěvek č. 87

Uz to bude ... asi tak ctyri pet let.
jednou jsme uvarili velmi velmi silny mliko a protoze bylo strasne dobry, tak sme ho hned vsechno vypili...potom sme sli navstivit kamosku co zrovna poradala doma mejdan a meli tam konopnej puding, tak sme si jeste nandali ten. A pak to vsechno slaplo...vsichni na tom mejdanu sme se jeden po druhym svezli na zem a zustali sme jen tak lezet, nikdo nebyl niceho schopnej a tak sme tam lezeli nevim jak dlouho. Asi dvakrat za se mi podarilo zvednout hlavu.
Pohled zvenku:
Videla sem ten bytak jak tam nikdo nedokaze ani prehodit kazetu co dohrala a vsichni vypadali jak na heraku.
Muj kamos co lezel vedle me mel nazloutlou barvu.

Pohled zevnitr:
Mela sem zavrene oci a videla sem nekonecne pohyblive kaleidoskopicke ornamenty pripominajici islamske motivy vyzdoby mesit a perskych kobercu. meli prevazne nafialovelou barvu.

Myslela jsem si ze sem dosahla snad vrcholu predavkovani THC, pripadalo mi, ze vic uz to snad nejde, ze tady nekde je ta hranice a i kdybych snedla jeste dalsi pudink, tak by to bylo porad to same.

Old Post 26-06-2005 v 19:25 PM
cosecha je offline   Profil uživatele cosecha   Find more posts by cosecha   Foto galerie člena cosecha   Click here to Send cosecha a Private Message   Add cosecha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HELLEN
Stálý Člen

Karma uživatele HELLEN - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 88

to já jsem jednou pekla perníček....byl opravdu povedený..s kámošem jsme si dali tak každej po jednou kousku. A čekali jsme, kdy to teda začne působit. Po chvilce jsem byla jen schopna sedět na gauči a nic víc.Jen jsem koukala a celej večer opakovala-ty krávo-....kámoš se začal " roztejkat" tekl po gauči dolů, jako by byl nějaký sliz nebo co.Tak jsme koukali na televizi a po nějaký době jsme vytuhli.Ráno bylo ještě masakrojdní než večer. Zvracela jsem, bylo mi hrozně.A to jsem ještě jela za ségrou do nemocnice. V tomhle stavu.No, přišla (spíš došourala) jsem se za ní na pokoj...totálně zhulená a mimo..nevěřícně na mě koukala....nebyla jsem schopna komunikovat...ale nejvíc na mě koukali a nechápali její spoluležící...ségra mě posadila na postel a začala mě krmit polívkou, co dostala k obědu. Trochu mě to pomohlo, tak sme šli na chodbu a chodily sme( no, spíš mě podpírala).Pak už jsem se trochu probrala a pověděla, co sem to vlastně upekla......zbylo ještě dost, takže sme si ještě dali a frčeli ještě víc. Ale v tej nemocnici to byl ale mazec!

Old Post 05-08-2005 v 11:40 AM
HELLEN je offline   Profil uživatele HELLEN   Find more posts by HELLEN   Foto galerie člena HELLEN   Click here to Send HELLEN a Private Message   Add HELLEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 89

NO docela pekny zazitky mate, ja nastesti takovy psycho nezazil. ale musim souhlasit ze huleni si clovek ktery uz nejakou dobu pali odhadne co snese (pokud neni necim strihnuty, kdezto u mlika a papani je horsi odhadnout davkovani. pamatuju si jaksme minulej rok varili mliko (z palic ganji) ale varilo se to dlouho takxme zatim dali bong-nasrac. pak se to dovarilo, kopli sem to tam naex (kazdej tak hrnek 1,5 deci) a sli parit po siti. hrali sme nakou strategii, ani nevim co to bylo, ale po hodine uz celkem v pohodice se mi ta obrazovka zacala nejak rozmazavat na takovy ty fleky s celym barevnym spektrem. a nebylo to postupne, to bylo jako kdyz lusknes. stav jak krava, jeste druhej den sem byl jeste takovej otupelej.

Old Post 07-08-2005 v 13:24 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vata
Stálý Člen

Karma uživatele vata - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 71  

neco na tom "z brna ' je Příspěvek č. 90

jednou sme byli v nejakym podniku ,objevil se tam typek a ze jestli nechcem zahulit.mi ze proc ne.byli sme tri no a za nejakej cas sme se nemohli ani pohnout nakonec sme vsichni tri blyli,kazdy u jineho stromu.

Old Post 10-08-2005 v 16:27 PM
vata je offline   Profil uživatele vata   Find more posts by vata   Foto galerie člena vata   Click here to Send vata a Private Message   Add vata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plague_man
Nový Člen

Karma uživatele plague_man - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 91

Co si vzpominam tak mam dva desivý zažitky :
poprvý sem sklidil indoor noname a nevěděl sem kolik bude potreba takze sam doma vecer sem otestoval abych věděl jak je potreba pri baleni tabák, nebo jestli to pude čistý .... ovšem zkusil sem to tim způsobem že sem odpaloval jednu vodnici za druhou a furt jakoby nic, přišla asi šestá vodnice (kotel má tak 1cm x 1cm x 1cm ) a zjistil sem že se hejbu asi s vterinovým zpožděním --- prostě sem vydal příkaz ruce aby se zvedla a ona se zvedla až za vteřinu, takle trochu indisponovanej se zkoušim postavit a ejha hejha letím po hubě zpátky na zem a díky horší motorice nestíhám dát ruce před xicht ) , za chvíli sem zapomněl co se vlastně stalo tak sem asi půl hodiny myslel že mě někdo dal přes hubu a v domě že je zloděj , potom sem se posranej plazil po domě, všude zhasnuto, schýza nehorázná, až lednička a litr mlíka a 4 rohlíky s nutelou mě probrali

další nemilá událost byla po skanku, myslel sem že už efekt odezněl tak si du lehnout na pokoj na kolejích, dám si jeste praska z vodnice na spaní a za chvili uz lezim na posteli s haluskama ze se moje vedomi rozpoltilo a jedna část mý osobnosti mě chce zabít, bál sem se pohnout aby ta část nade mnou nezískala kontrola já neskočil z 4.patra , poslouchal sem ty šílený hlasy v mý hlavě, nějaký se smály, další byly hysterický a ten jeden kterej byl z nich asi nejsilnější mi furt našeptával at si skocim tak hodinka a pak to skoncilo ..... ted uz se tomu muzu zasmaat , ale tejden sem si potom nedal ani praaska

Old Post 14-08-2005 v 13:49 PM
plague_man je offline   Profil uživatele plague_man   Find more posts by plague_man   Foto galerie člena plague_man   Click here to Send plague_man a Private Message   Add plague_man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skaff
Stálý Člen

Karma uživatele skaff - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 33  

skank řízlej herákem Příspěvek č. 92

tak sem jednou měl jet s kámošem na nějaký doučko... předtim sme spočítali prachy a řikáme hm, složíme se a vyhulíme se slyšel to kámoš, řiká:
"Kluci, mám tu tři gramy nějakýho zabijáka, nevoní to jak skank, prostě nic, ale vyhulí to zatim nejvíc co sem kdy měl.

tak sme si řekni, fér, koupíme to, dáme v pěti lidech brčko a zbytek vyhulíme po doučku. takže někdo začal motat brko. úplně obyčejný brčko, třetina gramu, jako vždycky. Na konci sme to rozshotovali. Já dostal dva, z kterejch ten druhej mě tak strašně vyrakvil, že sem slítnul na zem. prostě sem to nestih a sed sem si na prdel. po pár minutách začal kámos chodit sem a tam a dělat strašný kraviny. nebyl schopnej říct souvislou větu. error. nikdo nemoh delat nic jinyho nez se smat, pak teda zas vsichni jenom cumeli do hajzlu... tak nakonec sme na doučko vyrazili o hodinu pozdějc, vymaštěný jak prasata.

tam sme hodinu sedeli, neschopny pohybu, neschopny cokoliv stihat. pak sem si tam lehnul na lavici, nevydrzel sem to a proste se sebrat a sel do hajzlu. nemoh sem mluvit, chodit, nohy me neposlouchaly.... nevim jak sem se dopravil zas tam kde sme davali brko (pres celou prahu) a byl sem nejvic nasracky jeste 4 hodiny...

druhej den ten typ co nam to prodal rek:
"zapomel sem vam rict, ze to bylo namoceny v heraku"...

** in joint we trust **

Old Post 18-08-2005 v 23:47 PM
skaff je offline   Profil uživatele skaff   Find more posts by skaff   Foto galerie člena skaff   Click here to Send skaff a Private Message   Add skaff to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skaff! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

to skaff: to musel byt uplny chudak vyje.any...

Ja uz tu mam jeden pribeh ale poviem vam dalsi co bol tiez dost hrozny hehe.....som mal po school ist na tanecnu lenze spoluziak s kamoschom ma presvedcili nech si radsej kupime nejaky maras....no a bolo to kurva silne dali sme klacka a ja som zacal upadat asi po 3och minutach do nejakej zvlastnej "komy" spoluziak ma zacal preberat a ja som si uvedomil ze sa na mne ujebavaju tie svine....
Mal som zvlastne pocity z nich a nemohol som nic pocut, prosil som ich aby boli ticho a nedotykali sa ma, no ale prehovor vyfajceneho na to aby bol ticho.. potom ma zacal kamarat namotavat ze ide moja matikarka a ja som to uz neudrzal...dal som si to asi 5x a myslel som si ze uz bude pohoda no zachvilku to bolo este horsie lezal som na schodoch ako nejaky bezdak a tie kurvy sa stale iba ujebavali okolo nastastie nechodil nik iba jeden metlak tade presiel a ten len zazeral ze co sa deje a ci mi netreba pomôct....dik typek...vdaka nemu to trklo aj tym hajzlom a pomohli sa mi postavit na nohy a odniesli ma na lavicku v blizkom lesiku....poslal som ich kupit nejake rozky a sladkosti po pol hodine mi nastupili stavy ktore som ocakaval hned na zaciatku a to smiesky....bol som z toho pekne mimo a smial som sa sam na sebe ako kokotik..
Na druhy den mi ten typek povedal ze to dopestoval jeho brat a ze mi vracia prachy ze to nejde predavat ani znamym....to bolo férove.. ...a opytal sa ma ci som sa nepoblil, lebo ze kazdy co to fajcil sa z toho poblil


Inak mne pri tychto stavoch pomaha byt sam a divat sa napriklad na nejakych sportovcov alebo si kreslit hocijake haluze....je dobre sa najest to je jedno coho a to sladke je tiez dobra vec, dalej si doma uvarim zeleny caj ten ti dost rychlo pomôze.....mozte mi verit mam s tym dost skusenosti ( a uz nechcem mat )

Old Post 24-08-2005 v 08:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Estelle
Nový Člen

Karma uživatele Estelle - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 4  

Pohodička polovicni psycho... Příspěvek č. 94

nojo, psychostavy se dostavuji pravidelne po kombinaci ganja+chlast. Obycejne jdu normalka na zachod a jakmile zavru dvere od hajzlu a zamknu, prijde myslenka "Tak, dneska me to zase dostane..." (pokud su jenom zhulena, ten samej hlas mi rika "Dneska me nedostanes!") Pak zasednu na hajzl, klesa mi hlava a propadam se do sveta megahaluzi!! Obcas se mi uprostred tmy objevi obdelnik, jakoby televize, a promita se mi tam nejakej film. Pokud v tomhle stavu otevru voci, je mi silene blbe a nemuzu se zvednout. Jednou sem takle haluzila, zavreny voci, sedim na hajzlu a proti me vlak... Blizi se... Uz je skoro tady... Narazi do me... Najednou pecka do cela jako prase a ja jak mi klesala hlava, spadla sem z hajzlu a narazila hlavou do dveri... :-D :-D V tomhle stavu haluzove bezmocnosti zustavam obycejne pul hodiny az tri hodiny. Pak se vzpamatuju natolik ze muzu jit zas mezi lidi. Pak uz sem jenom napohodu zkourena a vysmata. Tenhle stav nesnasim jenom do ty doby nez si uvedomim ze to zas skonci a ze sem jenom "trochu vic zkourena" a pak si to zacinam uzivat. Ale tak moc psycho jak tady popisujete, to sem jeste nedala... A sem rada... ;-)

Den začíná, když si zahulím..... Myslím, že můj den začíná dřív než za 24 hodin

Old Post 05-03-2006 v 21:28 PM
Estelle je offline   Profil uživatele Estelle   Find more posts by Estelle   Foto galerie člena Estelle   Click here to Send Estelle a Private Message   Add Estelle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reskara15
Nový Člen

Karma uživatele reskara15 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 7  

Upozornění blby pocit Příspěvek č. 95

no tak moj zazitok bol dost neobvykli, nikdy som nic take predtym nezazil a.........proste cista prehulenost.


Raz prisiel za mnou kamarat, ci sa nechcem zlozit,ze good odroda prisla. No tak,ze preco nie. Isli sme zohnat a cestou som stretol kamosku a po dlhsom diskutovani isla snami. Chceli sme dake sukromie, tak sme sli pri taku neviem co to bolo ( daka fabrika) pri ktorej bol potocik a vedla neho kopec.Vyliezli sme hore. Tak sme spravili bongo, siel som prvy,,pohoda,,obehlo kolo,uz pisalo,,,pohoda,,obehlo kolo,,,som nevedel rozpravat,,,,pohoda,,este raz sme dali,,a ako to drzim v sebe ,,zrazu cierno pred ocami,a taky pocit som este nezazil,,som bol v skole ,,na zakladnej ,,,moji stari spoluziaci,,,a ucitelka na mna kricala,,,potom som sa dako prebral ako holka sa ma pytala ,ze co mi je,,,a ja lezim na zemi a pozeram sa na nu,,,,vstanem,,,a kamarat uplne v pici napiekol dalsie kolo,,,tak som stiahol ,,,a znova,,ale teraz to bolo odporne ,som sa ocitol v dakej tme ,,,viac si nepamatam ,,len to ze bola tma a ja som mal brutal strach. A kamaratka ,,ocividne triezva,( to bude asi tou astmou) mi vravela ,ze ma to drblo o zem. Napieklo sa znova,ale teraz holka,lebo kamarat padol do bezvedomia(alebo spanku,nikto nevie co to je ,,,flashik),,,---sa mu stava casto a sedel tam. Tak som dal a uz si nic nepamatam,,,zacal som sa ucedomovat o dost dlhu dobu a to som uz bol druhej strane mesta u kamarata pozeram Dedicstvo( Bolek Polivka)-----vrelo odporucam,,strasne dobre sa to pozera,,,a ako cucim do telky ,sa nemozem hybat,,,tak som sa nehybal do konca filmu ,,,a potom som sa zodvihol a siel domov,,,,THAT's ALL-----nechcem to zazot znova,,,pretoze som si pritom rozjebal ruku,,neviek kde,,,ale som ju mal krvavu,,,,,a total spinavu bundu,,,,,,,,,,very good stuff...

Old Post 06-03-2006 v 13:13 PM
reskara15 je offline   Profil uživatele reskara15   Find more posts by reskara15   Foto galerie člena reskara15   Click here to Send reskara15 a Private Message   Add reskara15 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RastaManiac
Stálý Člen

Karma uživatele RastaManiac - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Re: polovicni psycho... Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od Estelle
nojo, psychostavy se dostavuji pravidelne po kombinaci ganja+chlast. Obycejne jdu normalka na zachod a jakmile zavru dvere od hajzlu a zamknu, prijde myslenka "Tak, dneska me to zase dostane..." (pokud su jenom zhulena, ten samej hlas mi rika "Dneska me nedostanes!") Pak zasednu na hajzl, klesa mi hlava a propadam se do sveta megahaluzi!! Obcas se mi uprostred tmy objevi obdelnik, jakoby televize, a promita se mi tam nejakej film. Pokud v tomhle stavu otevru voci, je mi silene blbe a nemuzu se zvednout. Jednou sem takle haluzila, zavreny voci, sedim na hajzlu a proti me vlak... Blizi se... Uz je skoro tady... Narazi do me... Najednou pecka do cela jako prase a ja jak mi klesala hlava, spadla sem z hajzlu a narazila hlavou do dveri... :-D :-D V tomhle stavu haluzove bezmocnosti zustavam obycejne pul hodiny az tri hodiny. Pak se vzpamatuju natolik ze muzu jit zas mezi lidi. Pak uz sem jenom napohodu zkourena a vysmata. Tenhle stav nesnasim jenom do ty doby nez si uvedomim ze to zas skonci a ze sem jenom "trochu vic zkourena" a pak si to zacinam uzivat. Ale tak moc psycho jak tady popisujete, to sem jeste nedala... A sem rada... ;-)


To se mi taky stává.Minule při kombinaci Jack Herer + Rum

100% ANTIDISCO!
Legalizuj srdcem,legalizuj hlavou ...

Old Post 06-03-2006 v 14:03 PM
RastaManiac je offline   Profil uživatele RastaManiac   Find more posts by RastaManiac   Foto galerie člena RastaManiac   Click here to Send RastaManiac a Private Message   Add RastaManiac to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RastaManiac! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7289830 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív