Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Optiexova Pěstírna - I Have To Save Myself
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 81



Tak jsem tu zase se zprávama. Rostlinky rostou. Ale ne všechny. Na 4tou jsem se jaksi vykašlal, za A jsem neměl květináč, za B by se mi to trochu nevešlo do skříně. No teď už je pozdě, to že jsem špatnej plánovatel a organizér odnesla už jedna kytka a co je horší, tak to možná odnese i další. Spíš už odnesla. Kytky mi rostou nerovnoměrně. Ta co je nejblíž dveří roste hodně, už vidím i i první dva charakteristicky zubovaný lístky(dohr. čtyři), ta co je vedle ní je menší, ale ne moc. Ta vzdau umírá. Je malinká. A udělal se jí ošklivej nádor na jednom listu. Nemám makrofoťák, tak vám to těžko ukážu. No ona už má takhle podivnou barvu. Asi umře. A z toho vyplývá otázka: Jde pěstovat jenom dvě kytky? Vím, je to šílený, asi jsem to pokazil. Asi bude na outdooru záležet víc, než jsem myslel. Pak mám další otázky:
1. Jde pěstovat jakoby bez stylu? Myslim tim necpat tam mřížky a tak. Nebo jakej styl by jste mi doporučili?
2. Kdy začít vyživovat Kristalonem start? Okamžitě?
3. Jak daleko má být lampa od kytek při týhle velmi první fázi růstu?
4. Za jak dlouho se přepíná na "Květ" Tak dva tři týdný?

EdiT: DO PÍČI! PŘI ZAPLÝ VÝBOJCE SE NEDÁ FOTIT! JÁ SE NA TO VYSERU!

Naposledy upravil OptieX 28-03-2007 v 17:50 PM

Old Post 28-03-2007 v 17:32 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 82

Nedá se to vyfotit. Nemám makro, nemám normální světlo. Kytka je oproti ostatním malá listy má jakože bledé, ale né celoplošně, jakože spíš velký skvrny. A na jednom konci je úplně podivně černá. Nazval bych to nádorem, ale je to prostě asi kus úplně mrtvýho listu.

Old Post 28-03-2007 v 17:56 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 83

Do píči, to je normální, že tlumivka startér, kondenzátor má snad 60 celsií? Dyť jsem málem vyhořel!!!


zpětnej edit: kus jsem vymazal, to už mi moc ujely nervy..

Naposledy upravil OptieX 10-04-2007 v 20:24 PM

Old Post 28-03-2007 v 19:15 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 84

hovno šedesát. snad sto. tý tlumivky se nemůžu ani dotknout!

EDIT: Tak jsem se dočet, že je to u tlumivky normální. Ale to nic neměmí na tom, že jsem málem vyhořel. Začal jsem totiž cejtit nepříjemnej smrad --.> matka tam strčila igelitový tašky. Hrozná palírna do háje.

Naposledy upravil OptieX 28-03-2007 v 19:56 PM

Old Post 28-03-2007 v 19:28 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 85

Vem mámě hrnec, obrať ho a dej pod předřadník nebo na něj foukej větrákem, je pak krásně chladnej..

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 29-03-2007 v 01:06 AM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lenochod
Stálý Člen

Karma uživatele Lenochod - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lenochod - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 86

Ty vole proč si nekoupíte předřadník....za to riziko to kurva nestojí mít to takhle.Předřadník vůbec nehřeje a nejsou to podle mě vyhozený prachy a je na to záruka.

Old Post 31-03-2007 v 09:37 AM
Lenochod je offline   Profil uživatele Lenochod   Find more posts by Lenochod   Foto galerie člena Lenochod   Click here to Send Lenochod a Private Message   Add Lenochod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 87




Hu-Ya:A teď mám schýzu jestli je to myšlený v dobrym :-/ :-). Hele. A teď mi řikejte jak dál! Uz mám teda jenom 2, ta jedna končí. A teď už je to velký, aby to bylo fotitelný. Pokud jsem pochopil správně, tak bych jí měl teď začít zastřihávat, aby se udělala jedna velká palice(vlastně 2). Pravda?Jak a kdy?

Naposledy upravil OptieX 04-04-2007 v 13:41 PM

Old Post 04-04-2007 v 13:26 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 88

se zastřiháváním bych počkal ještě tak 2-3 patra, hlavně bych je nechal trochu zesílit.. a co se týká tvý otázky jestli jde "pěstovat jakoby bez stylu".... tak ANO jde!... a pro tebe a tvý dvě holky je to asi nejlepší řešení..

PS: je zvláštní že si kupuješ feminizovaný semena ale šetříš na tak základních věcech jako je půda, hnojivo...

Jo a jestli chceš jeden velkej salám tak nezastříhávej.. ale to nedoporučuju...

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 04-04-2007 v 19:15 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHASNIK_SK
Stálý Člen

Karma uživatele CHASNIK_SK - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 89

Nazdarek,chcelo by to neake nove foto som zvedavy,ako sa dari tvojej zahradke.

Old Post 09-04-2007 v 21:06 PM
CHASNIK_SK je offline   Profil uživatele CHASNIK_SK   Find more posts by CHASNIK_SK   Foto galerie člena CHASNIK_SK   Click here to Send CHASNIK_SK a Private Message   Add CHASNIK_SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sifa
Nový Člen

Karma uživatele sifa - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 90

Jenom jsem chtel poznamenat (poradit chces-li) ze sam stavim prvni indoor pocin a snad neni otazka na kterou by si na Groweru nenasel odpoved. Doporucuju: projed si typky, ktery jedou obdobny pociny co ty planujes (jedes), z vlastni zkusenosti tvrdim, ze na drtivou vetsinu otazek najdes relevantni odpoved... Proc resit problemy, ktery uz davno nekdo vychytal a spolehat se na to, ze te na ne nekdo upozorni. Komu verit kdyz ne lidem co ti fotku po fotce ukazuji jak na to a co je k tomu treba
Nemyslim to vubec ve zlim a preju uspech

Old Post 10-04-2007 v 00:22 AM
sifa je offline   Profil uživatele sifa   Find more posts by sifa   Foto galerie člena sifa   Click here to Send sifa a Private Message   Add sifa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 91




Ok, fotky. Stejně, teď jsem si všimnul problému. Podívejte na třetí fotku:na jedné kytce jsou na největších listech, na uplnym konci, takovýhle fleky.
Podle mýho odhadu je to nedostatkem hořčíku..možná moc světla......těžko říct, ale všimnul jsem si toho brzo, tak to snad nic neohrozim.(Pokud teda zjistim, co se děje..

http://grower.cz/home/potw.php?a...ow&photoid=7698

Takže klíčky jsem zasadil 20-03-2007....to znamená, že už je to asi 22 dní? Někde jsem viděl, kdy se má začít hnojit, ale teď to nemůžu najít :-(

Old Post 10-04-2007 v 21:19 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 92

Hu-Ya:GGGGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Kdy mám začít hnojit? Včera?
A co ta věc na posledních listech?
A zastřihování?(Jo vim, na FAQ u je odpověď, ALE já jsem asi debil a potřebuju přesně ukázt, kterej lístek....)

Old Post 11-04-2007 v 13:29 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 93

Tak už vím.. hnojit se nemá 14 po vysazení..... no teď je velkej problém to že nekróza lstů pokračuje... docela mě to zděsilo.... za nějakou chvíli dodám fotku ....

Old Post 11-04-2007 v 14:06 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 94

Tak nějaké nápady? Fotka asi už zejtra.. Já vím že támhleta fotka s nekrózou vypadá jenom jako piha na kráse..a,ale dneska to postoupilo....chtěl bych to zarazit co nejdřív, aby to pak všechno nezničilo. Takže(ala dr house) diferenciální diagnóza?

Nekróza na nejstarších(nejnižších listech)

Žilky se zdaj bejt světleší(na těch dolních listech, i když možná paranoia)

a řekl bych, že se nekróza nedrží na okrajích...jako by to bylo u nedostatku draslíku..


IMHO ty listy usychaj, ale co s tim...hmm

Old Post 11-04-2007 v 21:21 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 95

Zdar kytky vypadaly doposud moc hezky, teda pokud rikas ze se to rozrusta a listy usychaj. Ja bych tipoval chybu ve vyzive. Nevim jestli jsem neco prehlidnul, ale vypada to ze pouzivas jenom kristalon a to veru neni optimalni. Rek bych ze tvuj problem by za litr vyresil Plagron. Strikas je jenom cistou vodou? Jaky mas pH vody? Cim ho menis?

no show

Old Post 12-04-2007 v 00:19 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 96

MEDICINEMAN: Ahoj, ono jde o to, že jsem zatím NIC nepoužil!
Zdá se, že tomu asi začínaj docházet živiny...takže teda zaačít doplňovat.

Takže mám teda začít hnojit?
PH vůbec neměřim, zalejvám vodou z vodovodu, která se zdá bejt tvrdá.....aspoň je odstátá.

Ano, souhlasim, měl bych si sehnat měřící papírky na PH.Já jsem se tak jako orientačně v minulosti díval po měřících papír´kách v Globusu, ale tam nic moc neni :-)

Naposledy upravil OptieX 12-04-2007 v 12:22 PM

Old Post 12-04-2007 v 12:17 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0832660 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív