Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
jimny
Nový Člen

Karma uživatele jimny - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 5 

Pohodička OTAZKA NALADY Příspěvek č. 81

Mne najvacsi bordel v hlave urobi dobri dramik.Ked sa chcem prijemne uvolnit tak je idealna reagge music.A ked sa chcem dostat do naladicky pred zurom tak si dam trochu SKA!

Old Post 30-05-2002 v 23:35 PM
jimny je offline   Profil uživatele jimny   Find more posts by jimny   Foto galerie člena jimny   Click here to Send jimny a Private Message   Add jimny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cube48
Nový Člen

Karma uživatele cube48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 82

2 nemo: já vim, že sme tu měli klipy dřív (třeba takovej Mackie Messer v podání M. Kopeckýho je bez debat, nebo ranná tvorba Suchýho a Šlitra), ale znáš amíky, prostě by si to nepřipustili Chtěl sem jen naznačit, že The Residents byli ve svý době celkem průkopníci. BTW, znáš je?

Jinak freetekno je OK, akorát mi poslední dva nebo tři roky přijde, že "trh je jaxi přesycen" a freetekno jako směr trochu stagnuje co se týče zvuku. Všechno to zní tak nějak stejně "francouzsky". Nebo se mejlim?

hope 4 dope

Old Post 31-05-2002 v 02:14 AM
cube48 je offline   Profil uživatele cube48   Find more posts by cube48   Foto galerie člena cube48   Click here to Send cube48 a Private Message   Add cube48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cangrejo
Nový Člen

Karma uživatele cangrejo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 25 

Pohodička reggae Příspěvek č. 83

Tak jsem si tak přečetla co vy "huliči" posloucháte a docela mě udivilo že tak málo z Vás poslouchá reggéčko...:-( Vždyť regéčko má nejvíc společnýho s marihuanou - co takovej Bob Marley, Peter Tosh, Macka B.... to je teprv pohodička když si hulíš toho svýho jointa a u toho posloucháš takovouhle pohodovou hudbičku.
:-)))
PS: každýmu se líbí ale něco jinýho....což se musí respektovat

Old Post 31-05-2002 v 08:23 AM
cangrejo je offline   Profil uživatele cangrejo   Find more posts by cangrejo   Foto galerie člena cangrejo   Click here to Send cangrejo a Private Message   Add cangrejo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Pohodička hipíku, Příspěvek č. 84

počítačová muzika, zmáčkneš enter a máš písničku, to jsi mě docela rozesmál, jak si to pěkně shrnul - posouchal jsi někdy něco takovýho, poslouchal jsi texty??? Ještě třeba soundsystémy, ty to dělaj jenom kvůli prachum, viď? To už jsou všichni asi milionáři
Peace (promiň jestli jsem se tě dotkl, ale fakt s tebou NEMUŽU SOUHLASIT)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 02-06-2002 v 18:42 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Dotaz Hipiku, hipiku Příspěvek č. 85

Copak to tady hlásíš? Byls někdy na technu nebo na hip-hopu? Znáš nějaký lidi který se kolem toho pohybujou? Jaký máš hudební zkušenosti?
Zajdi se někdy podívat na techno ať vidíš jak si žijou milionáři a jak mačkaj ENTER....

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 02-06-2002 v 21:02 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 86

Hipíku: si mě fakt pobavil:-)))))))

Old Post 03-06-2002 v 07:20 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

2 hipik Příspěvek č. 87

prijed se podivat na underworld v srpnu (20 000 lidi ) nekde u prahy a tak si rozsiris povedomi o mackani entru

Old Post 03-06-2002 v 08:45 AM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 88

SKA, Reggae SKA, Reggae SKA, ReggaeSKA, Reggae SKA, Reggae SKA, Reggae a samozřejmě HIP-HOP don't stap!!!!!!!!!!
Ať žije regéčko to mě v tomhle ročním období zvlášť dostává!!!!!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 03-06-2002 v 13:49 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

Příspěvek č. 89

Hipik K+ mas pravdu. Celou a uplnou pravdu. Sound systemy jsou (bohuzel) o hov..!! Nezlobte se na me ale poslouchat 5 a vice minut ruch, ruch, ruch to je nad moje sily. Nevim ale chvili sem zkousel koma-tsu (neznam presny pravopis), ale udajne nejlepsi system v Cechach. Me osobne to prislo ukrutne agresivni-a to si dovoluju tvrdit ze kdyz zvladnu kapely typu Slipknot, Emepror, Ministry apod. neco vydrzim. Apropo vubec techno nejak ze srdce nenavidim, protoze vsechno co techno zosobnuje uprime nemam rad.
A hip hop je blbost sice ne vetsi nez techno. To co sem stacil poznat. Cernosi se zlatejma retezama apod. A nakonec Eminem toho kdyz vidim mrtvolne zvracim. Nechapu jak mu to muze nekdo sezrat to co on dela bylo vymysleno jiz cca pred 30-ti lety v rockove hudbe.
Moje namlouvani z el. hudbou skoncilo nekde u Industrialu - Ministry, Manson, Laibach apod.

PS: viva bubny, basa, kytara

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 03-06-2002 v 18:12 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cangrejo
Nový Člen

Karma uživatele cangrejo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 25 

To Cpt. Pierre Příspěvek č. 90

Takže to určitě taky jedeš na fesťák u Český Lípy... myslim že to bude hodně vychytaná akcička :-) už se moc těšim

Old Post 05-06-2002 v 13:53 PM
cangrejo je offline   Profil uživatele cangrejo   Find more posts by cangrejo   Foto galerie člena cangrejo   Click here to Send cangrejo a Private Message   Add cangrejo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cure
Nový Člen

Karma uživatele Cure - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 2 

HC Příspěvek č. 91

Posloucha tadz vubec nekdo Hard Core? Mam takovy dojem, ze asi nikdo tadz nezna kapely DOOM, CRIPLE BASTARD nebo cesky SEE ZOU IN HELL jejich posledni sedmipalec je fakt narez.
PUNK je taky dost v pohode napriklad OI POLLOI pred tzdnem sem nanich byl v Brne a hrali i song z nazvem THC.
CRUST TO TRUST

Fuck every boody, who voted tory!!!

Old Post 05-06-2002 v 15:58 PM
Cure je offline   Profil uživatele Cure   Find more posts by Cure   Foto galerie člena Cure   Click here to Send Cure a Private Message   Add Cure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 92

Hej, Deplhe, tohle bylo o tom, co kdo máme rád za hudbu a ne co nám vadí na té ostatní... To, že se ti nějaký styl nelíbí ještě neznamená, že je to shit.

Old Post 06-06-2002 v 14:05 PM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

2 hipik,
ted jsem mel v planu sem napsat jakej ses omezenej kreten atd. Ale nenapisu to sem protoze bych se snizil na tvoji uroven, nadaval bych necemu(nekomu) o cem vubec nic nevim..

Old Post 08-06-2002 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

Upozornění to all Příspěvek č. 94

Maggie vyjadruji nazor a za druhy chtel sem trochu rozvinout diskuzi.
Nebudu tvrdit ze techno a jemu podobne styly jsou shit, protoze je mi to srdecne jedno-co mi neni rovno po tom je mi hovno-a kdyz mi to nerve pod okny tak je mi to fuk.
Ale nemuzu nez souhlasit z hipikem. Ted se mi dostalo do rukou 2 CD. Root - black seal a Endless - Vital1.
A po jejich poslechu at mi se se mnou nekdo bavi co je hudba a co neni hudba.

Nejhustejsi je jak se vsichni technari tvari nezavisle jak jsou IN a jak techno neni o prachach. Kdyz si vzpomenu co bylo treba v Plzni jeste pred par lety rockovych klubu.
Ted jsou tady 2-3 + nejaky ten pub. Typickym prikladem je v Plzni legendarni klub "C" (plzenaci vi). Ted je z toho technoklub Mix (3x fuj). A kdyz sem se dozvedel na kolik prijde bezneho navstevnika jedna party pekne se mi protocili panenky.
Techno klubu je tady jak hub po desti (puvodne sem chtel napsat jak namrdano ale neni to slusny:-).

A shrnuti toho co sem napsal: techno neposloucham a poslouchat nebudu hlavne protoze to dneska posloucha kazdej a je to silena manie.

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 08-06-2002 v 21:35 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

hahá, Příspěvek č. 95

protože to poslouchá každej, tak to nebudeš poslouchat, no to je dobrý...
Jo, heleď Mix taky moc nemusim, ale sfouknout to takhle je docela drsný... Do C jsem chodil třeba na šedesátý léta každý pondělí a chybí mi to. Jo rád bych si zašel na nějakou nostalgii, ale než bych šel do elektry, tak si radši zajdu do spirály mezi pohodový lidi...
Najdi si někde v hudebních fórech, třeba co jsem všechno poslouchal za svuj život já. Taky ti dam svuj osobní tip na elektronickou hudbu, zkus třeba 10,000 KHz od Airů a řekni mi jestli to považuješ za hudbu nebo ne

Jo ještě k tomu co píšeš, kolik utratí prům. party člověk za noc - to má bejt nějaký měřítko kvality????

Co třeba jo líbí se mi ............, ale neberu vám že se vám líbí ................. .

jo Hipíku, tvá míra netolerance mi k tvému nicku nějak nepasuje,smutný...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 09-06-2002 v 16:43 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 96

jo Mix to je fakt desnej podnik ,stary C bylo nejlepsi na doubravce (mel jsem to 1/2 ,minuty),do spiraly taky obcas ale jinak pink panter , jako tam hrajou slusne (ska,jungle,deep house,grind...)a jako speq a fotbalek ,no parada proste ...treba se tam dude nekdy potkame a ja te rozdrtim ve fotbalku ....hahaaaa
jo a ty air jsou ty novy ???ty jsem nahodou vyhral v paskvilu a hned druhej den jsem je strelil v bazaru,protoze se to nedalo poslouchat

Old Post 09-06-2002 v 18:19 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2331690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív