Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 81

cus tak na prvni zahuleni urcite nezapomenu, bylo to na silvestra 99, dal sem 3 mensi prasky hobreho hula a s kamosem sme se pak hodinu tlemili kazdy pitchovine . . . ale na prvniho jointa si nevzpominam . . . ale byl urcite dobrej :-)

Old Post 05-06-2003 v 16:29 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 82

jojo takový 2 roky co me kamosh pozval na speka nic mi nebylo bylo to pod takovym malim mostem hmm zajimave

mej te se
štepin

Old Post 05-06-2003 v 19:02 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marge
Nový Člen

Karma uživatele Marge - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 14  

Můj první špek Příspěvek č. 83

Pamatujete si na svý první zahulení?

Fungovalo vám to hned na poprvé tak jak má?

Nebo se na vás uplatnil poznatek, že hulič má svojí hladinku THC v krvi několik(14) dní, takže nehulič potřebuje větší dávku, aby se zkouřil?

Já už si prvního buřta nepamatuju, s kým, kde a kdy přesně to bylo
Ale nejvíc si pamatuju kamarádova prvního a bohužel i posledního, protože mu to nesedlo tak moc, že v životě už nezkusí . Měl tak nízkej tlak, že byl úplně bílej a kdyby jsme ho s kamarádkou medičkou neuložily na gauč (obě zkouřený, jak doroty;-) s nohama nahoře a asi hodinu ho neuklidňovaly a nelily do něj takutiny, tak by měl asi hodně hustej zážitek.

Vůbec většině nováčků, který mám na svědomí (a že jich je pěkná řádka, ráda lidem rozšiřuju obzory ;-), tak těm se buď skoro nic nedějě, nebo to přeženou tak moc, že je to už moc.

Jaké bylo vaše první zkouření?

Old Post 21-07-2004 v 14:44 PM
Marge je offline   Profil uživatele Marge   Find more posts by Marge   Foto galerie člena Marge   Click here to Send Marge a Private Message   Add Marge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canman
Stálý Člen

Karma uživatele canman - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 84

tohle uz se tady nekde resilo!!!

Old Post 21-07-2004 v 19:52 PM
canman je offline   Profil uživatele canman   Find more posts by canman   Foto galerie člena canman   Click here to Send canman a Private Message   Add canman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marge
Nový Člen

Karma uživatele Marge - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 85

No jasně, tady už se řešilo všechno, ale mě zajímá ta statistika, kolika procentrum lidí se povede zintoxikovat hned poprvně, takovu anketu jsem tu nenašla. (A jen doufám, že jí někdo nevyhrabe z nějakýho mnou přehlídlýho archívu, protože to bych pak dostala hroznýho sprďana ;-)

Zatím poměr
nic nedělo : bylo jim zle: měli fajn stav: nepamatují se
dopadá 6:0:1:2

To je docela zajímavej údaj, mimo jiné vypovídá o tom, že se vyplatí to zkoušet dál, že se to příště spíš už podaří, protože to by tu těch 6 nebylo a nehlasovalo.
Taky to ukazuje, že první špatná zkušennost většinu odradí nadobro, žádnej grower tady takovej není
No a pak je tam taky trošku vidět, jak tráva ničí paměť. Svojí první cigaretu, nebo první sex, to si počítám pamatuje snad každej, ale špeka už ne.

Old Post 22-07-2004 v 08:35 AM
Marge je offline   Profil uživatele Marge   Find more posts by Marge   Foto galerie člena Marge   Click here to Send Marge a Private Message   Add Marge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 86

samozrejme svuj prvni sex si pamatuju, ale myslim si ze cigara a speky, to je jiny kafe. ja ani nevim jak dlouho, proste par let, clovek zapomina a nejvic zapomina na speky
pokud ti sem budou odpovidat lidi co hulej rok, dva, tak ty si to fakt budou pamatova, ale myslim ze vetsina starsich zhulencu nema ani paru co melo k snidani, natoz ptat se, jakej byl ten prvni z x-stovek spekacku.

mozna to je taky tim ze na pichani sou lidi vetsinou nadrzeny nekde od 12 a pak si to pamatujes celej zivot. ale veci jako drogy, ty k tobe prijdou a bud joo, nebo nee. Ale protoze se na to x-let nefixujes, tak to pro tebe neni takovej zazitek, takze to vpoho zapo

Old Post 22-07-2004 v 08:59 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
narbe
Stálý Člen

Karma uživatele narbe - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 87

jasny že se na to nemusíš fixovat, ale když je ten zážitek fakt good a je to něco, co zažíváš poprvé tak si myslim že to každýmu musí uvíznout v paměti.Když ne, tak to je znamení že si to asi moc neužil.

takže asi takhle...tohle muže byt pravě pro tu hrstku lidí co má právě tyhle vzpomínky na toho prvního jointa.....:-))))

Old Post 22-07-2004 v 10:24 AM
narbe je offline   Profil uživatele narbe   Find more posts by narbe   Foto galerie člena narbe   Click here to Send narbe a Private Message   Add narbe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexxan
Nový Člen

Karma uživatele hexxan - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 88

poprvy nic, podruhy sem byl rozklepany, sem tak nejaky zasek a zachvaty smichu, zadny stavy.
potreti to prislo... to sem cumel co se to se mnou deje, nic sem nechapal, myslel jsem si ze jsem ve snu a spim, a ze se kazdou chvili vzbudim - tak jsem vnimal realitu. pak mi doslo, ze to bude asi tou travou prvnich asi 20 minut totalne mimo, nic si nepamatuju. jen sem tam neco - treba jela tramvaj, jsem pred ni, zasek, a najednou sem za ni ztratil sem cit v rukou, nenahmatal sem nia mobil, myslel jsem si ze jsem ho ztratil. taky jsem strasne dlouho bezeslova s kamosem nekam sel. pamatuju si jen tu cast cesty, kdyz on promluvil.neco rekl - tma - neco rekl o kilometr dal.... mezitim nic nebylo . pak jeste tak 4 hodinky mimo. nejlepsi zhuleni meho zivota, skoda ze jsem si ho neumel uzit, protoze bylo prvni...

Old Post 22-07-2004 v 12:17 PM
hexxan je offline   Profil uživatele hexxan   Find more posts by hexxan   Foto galerie člena hexxan   Click here to Send hexxan a Private Message   Add hexxan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 89

Muj první joint bylo asi taky nějaký listí... Bylo to v prváku, v patnácti. Hulili jsme tří, u nás na louce za městem. Samozřejmě jsem se nezhulil, vůbec to na mně nemělo žádnej vliv. Kámoši se smáli, vyhulený a já jsem se tenkrát snažil "bejt zhulenej" taky...
A trvalo mi to strašně dlouho, než jsem se fakt zhulil. Ani nevím, kolik jsem musel dát špeků.. Až přišel den D. Kámoš přijel a přivezl joint, který mi konečně dal to, co jsem chtěl...
Byl to absolutní úlet. Byli jsme ve zkušebně, kde jsme jamovali na nejrůznější nástroje, vytlemený do maxima... zažili jsme tam tu noc spoustu věcí, ale o těch vám vyprávět nebudu....

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 24-08-2004 v 23:28 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 90

Moje prvni zkusenost s ganjou se neudala v jointu ale ve fajfce.Kamos se tenkrat ucil na ???? no...ty wole ted nevim jestli na truhlare nebo neco jinyho. Kazdopadne si behem praxe udelal celkem hezkou faju a z ni jsme pohulili.Taky mi to nic nedalo.......a pak jsem zacal hulit az za par let...

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 25-08-2004 v 08:36 AM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 91

No já sem to zkoušel tak v 15, 16 letech ale nic tak sem na to sr*l. Vo to víc sem ale chlastal. Potom, co už sem ve dvaceti chlastal 1. ligu mě někerý, vlastně voba moji alkoholičtí přátelé už docela ponorkově srali sem se nějakou náhodou či co dostal do hospody kam chodili mí dva bejvalí spolužáci a po sedmim pivu co sem tam s nima seděl mi to už nedalo, a že proč jako pijou furt jenom tu hnusnou limonádu. Poď prej a uvidíš. Hmmm. Špek, dvě minuty smích, že sem se až dusil a pak spánek na stole v hospodě ( jistě znáte ). Hmm. Mí bejvalí alkoholický kámoši mě sice po tech letech už odšoupli kamsi na okraj společnosti debílci a vůbec neřešej svejch 10 piv denně, ale mě je fine.

"jako vždy i dnes"

Naposledy upravil cannabio 03-09-2004 v 08:25 AM

Old Post 02-09-2004 v 13:15 PM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džarin
Nový Člen

Karma uživatele Džarin - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 92

První larvu jsem metil společně s kámošema,byly jsme tři...koupil jsem si ho od kámoše..prvních pár šluků proběhlo vpohodě ale pak jsem dostal shota a vzápětí nato přišel holotrop..probral jsem se po několika ranách od kámoše...ale byl jsem zhulený jako prase...ted na to fakt rád vzpomínám...tento příběh se uskutečnil asi před 3 lety

Old Post 03-09-2004 v 10:24 AM
Džarin je offline   Profil uživatele Džarin   Find more posts by Džarin   Foto galerie člena Džarin   Click here to Send Džarin a Private Message   Add Džarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S~th
Stálý Člen

Karma uživatele S~th - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 93

když jsem si dal prvního špeka - nejdřív jsem vybafnul asi 10cig. abych se naučil držet v sobě spoustu toho dehtu , že ... a potom brko - prvních asi 30min ve mě probíhalo mražení (jak když na mě sáhne smrt) - tak kámík utočil další brk , tentokrát se skunkem a ten mě dostal .. šli jsme na louku .. nebylo teplo , ani zima ... hráli jsem na bongo ... cajk )

a poprve když jse se zkulil jako nikdy předtim a ani potom - nejlepší hulení co jsem viděl a pěstoval ho kámoš - dali jsem si špeka v parku a já jsem vytuh na 3hod a fakt viděl jsem snad i růžoví slony ...

Old Post 04-09-2004 v 10:07 AM
S~th je offline   Profil uživatele S~th   Find more posts by S~th   Foto galerie člena S~th   Click here to Send S~th a Private Message   Add S~th to your buddy list     Navštiv homepage uživatele S~th! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
twes
Nový Člen

Karma uživatele twes - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 94

Ja som vždy chodil von so staršimi chalanmi a oni pušili tak som to skušal ale niak mi to nešlapalo asi som ešte nevedel ze o čo asi ide ale o par rokou som sa stretol s niakym lepšim gresom , dal som si 4vodne a bol som tak zjetý že dovi.Odvtedy mi prischla prezivka vevericiak riško...

Old Post 08-11-2004 v 13:34 PM
twes je offline   Profil uživatele twes   Find more posts by twes   Foto galerie člena twes   Click here to Send twes a Private Message   Add twes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaTTaN
Nový Člen

Karma uživatele SaTTaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 95

Ja som zacal len nedavno asi pred tyzdnom a bolo to tak trochu o nicom. Kamos dostal travu ako darcek. Teraz uz ale viem, ze si nemozem dovolit plytvat tymto darom . Druhykrat to bola bomba. Haluze nenormalne. Jednoducho spica. Momentalne cakam aspon na neaju tu trosku susiek. To budu zas ....

Old Post 08-11-2004 v 13:59 PM
SaTTaN je offline   Profil uživatele SaTTaN   Find more posts by SaTTaN   Foto galerie člena SaTTaN   Click here to Send SaTTaN a Private Message   Add SaTTaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 96

jasom sa poprvy krat nahulil ako prasa ked mi bolo 16-to boli moje najlepšie stavy-total hukot Pochybujem že ešte dakedy dosiahnem taky stav lebo viem čo presne ma čaka a uz som si na to jaksi zvikol .Ale stale to mam rad

Old Post 03-12-2004 v 21:37 PM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2812820 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív