Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 56 57 58 59 60 »
Autor
Téma 
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 913


Ahoj, bohužel tu musím otravovat zas a znova. Kyti se mi dali v rámci možností do kupy, ale objevil se mi další problém. Řekl bych, že je to deficit hořčíku, ale radši si nechám poradit od zkušenějších. Hnojím teď 1-1,5ml/l biobizz grow

Old Post 28-04-2020 v 13:43 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 914

citace:
Původní příspěvek od Adamina420
Ahoj, bohužel tu musím otravovat zas a znova. Kyti se mi dali v rámci možností do kupy, ale objevil se mi další problém. Řekl bych, že je to deficit hořčíku, ale radši si nechám poradit od zkušenějších. Hnojím teď 1-1,5ml/l biobizz grow


svietis ledkami ? .. ja takisto davam bod horciku ..

edit.. aha soda .. zaujimave no .. tipoval by som to skor na tie ledky .. inak pH cajk? .. ostatne parametre cajk?

i see you bejbe

Naposledy upravil Woody 28-04-2020 v 16:19 PM

Old Post 28-04-2020 v 15:47 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 915

v tabulkach mas u grow 2ml / l preco davas menej ked mas deficit?
Ak myslis ze horcik tak kup cal/mag...ale prv im zvys davky.
Dost dobre ozivi rastlivy ActiVera

Woody: PH u biohnojek merat netreba

Old Post 28-04-2020 v 22:35 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 916

calmag jsem jim dneska dal cca 1ml/l, ze začátku jsem je mojí hloupostí docela dost přehnojil, že už to vypadalo na nejhorší. Teďka se mi je povedlo docela zachránit, ale jak jsem se bál, ať je zase nepřehnojim, tak jsem dával asi míň, myslíš, že mám zvýšit grow na ty 2ml/1l a dávat jim Alg-a-mic? To bude asi podobné, jak acti vera, že? Každopádně moc díky za rady

Old Post 28-04-2020 v 23:33 PM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 917

psyweed.. by ma zaujimalo kde beries tu istotu?

Adamina420 .. ano uz su rastlinky o cosi vacsie aj vitalnejsie rastu v porovnani s tym co si mal na zaciatku .. pomaly mozes dvihat davky .. stale to ale musis nejako doladovat ak tam davas aj ten cal/mag, ktory takisto ma nejaky dusik .. ak davas do zalievky cal/mag tak k tomu primerane tej grow zlozky a zase ak len grow zlozku osobitne tak jej daj o cosi viac .. tento deficit uz mas celkom "rozbehnuty" a verim, ze si to zbadal uz skor .. tak sa neboj aj skor reagovat .. tabulky su orientacne a povedal by som zovseobecnene .. ak lejem podla tabulky ale listy vykazuju deficity tak proste musim pridat .. samozrejme to plati aj opacne .. stale pozoruj listy a snaz sa udrziavat peknu zelenu .. a mysli nato, ze v hline to ide celkom dost pomaly ... to znamena, ze spozorujes zacinajuci def. - okmazite zareagujes ale ten def. si pojde svoje este dalsich par dni .. je treba byt trpezlivy ..

to sa tu zas rozpisujem .. dufam, ze netaram .. tak nech sa dari

i see you bejbe

Old Post 29-04-2020 v 07:01 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 918

@Adam: Activera neni jak Algamic (ten je myslim zbytocny kupovat)

@Woody: Priamo BioBizz to hovori, aj Biotabs...a mam to aj odskusane , skusil som par krat zmerat a vzdy sa to zrovna okolo 6.1-3 same.
U Biohnojek mozes PH meter vypustit

Old Post 29-04-2020 v 10:24 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adamina420
Stálý Člen

Karma uživatele Adamina420 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Adamina420 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 919


Já jsem si právě myslel, že to jsou nějaký pozůstatky, z toho jak se mi to povedlo přehnojit, tak jsem tomu nedával takovou váhu. Když jsem to přehnojil, tak se mi to ze začátku zdálo právě taky jako nějaký deficit, tak jsem jim přidal na dávkování ještě a ještě víc to spálil, tak jsem byl teď opatrnější. Přes noc mi u jedný kyti takhle spadnul lístek, snad budou silný a dostano se z toho. Tohle kolo ode mě dostává teda pořádnou bídu. EDIT: nějako mi nejde nahrát obrázek, kdyžtak přidám potom. Představte si stejný list, který začal viset dolu a je hrozně měkký.

Naposledy upravil Adamina420 29-04-2020 v 11:12 AM

Old Post 29-04-2020 v 10:36 AM
Adamina420 je offline   Profil uživatele Adamina420   Find more posts by Adamina420   Foto galerie člena Adamina420   Click here to Send Adamina420 a Private Message   Add Adamina420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 920

psyweed .. to co namerias ty nemusi platit u kazdeho .. ja idem takisto biobizz a dazdovu vodu mam s pH 9 .. po pridani nizkej davky hnojky - 2ml/l iba grow zlozky mi to spadne na 7,8-7,5 a naopak pri vysokej davke - po 6ml/l grow aj bloom spadne az na 4,2 .. myslis, ze aj ja mozem vyradit Ph meter a dlhodobo tam liat taketo pH ? .. bez ohladu nato co odpovies ja radsej Ph meter pouzivam a mam tak istotu bliziacu sa 100% , ze tento parameter mam v norme .. to iste radsej poradim aj ostatnym ..

takuto skusenost ako ty mam aj ja , ale s hnojkami Plagron alga .. to nech bola voda akakolek vzdy sa to upravilo na krasnych 6,5 .. ale aby som potom ostatnym s istotou tvrdil, ze Ph meter mozes vyradit, tak to by som asi nerobil ..

i see you bejbe

Naposledy upravil Woody 29-04-2020 v 11:08 AM

Old Post 29-04-2020 v 10:48 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KillthePhonic
Nový Člen

Karma uživatele KillthePhonic - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 2  

Obecné Kroucení listů 12. den Příspěvek č. 921



Dobrý den,
mám kytičky v druhém týdnu a u některých se začínají lehce kroutit listy. Nevím si rady a tak vás prosím o pomoc.

Odrůda: Critical Orange Punch (fem.)
Světlo: 250 W (vzdálenost 60-70 cm)
Teplota: 22- 26
Vlhkost: 40%-50%
Substrát: Biobizz light
Ph: 5,8- 6,0
EC: 0,1- 0,2
Nehnojím
Po prvním týdnu přidán Root (first feed) 3ml na 1l odstáté vody

Děkuji za odpovědi

S pozdravem
K.

Old Post 29-04-2020 v 22:56 PM
KillthePhonic je offline   Profil uživatele KillthePhonic   Find more posts by KillthePhonic   Foto galerie člena KillthePhonic   Click here to Send KillthePhonic a Private Message   Add KillthePhonic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 922

KillthePhonic ..skus urobit ine fotky .. po tme s bleskom alebo na dennom svetle nech to nieje take skreslene .. ale myslim, ze toto nieje problem .. pH mozes trosku dvihnut na 6,3-6,5 a pomaly uz aj presadit do vacsieho ..

i see you bejbe

Old Post 29-04-2020 v 23:47 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 923

Woody: taky detail prieskum som nerobil...keby je nieco na <> vsimnem si to.
btw tu to pisu: https://www.biobizz.com/ph-and-ec-regulation/

Is it necessary to regulate the pH when using the Biobizz products?
In general, when using organic nutrients, pH adjusting is not necessary. This is because the Biobizz products tend to lower the pH naturally until it comes to the optimal range of 6.2-6.3.

However, in some cases the base pH of the tap water can be too high or the grower chooses to use RO water with a very low pH. In those cases, you can use Bio·pH+ and Bio·pH- to regulate the pH of the mix before watering your plants.

Old Post 30-04-2020 v 14:04 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tucnak229
Stálý Člen

Karma uživatele tucnak229 - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 924



Zdrarec, mám taky problémy s listy...

Mám 30. den růstu, zítra přepínám na květ a některé listy vypadají takto..
Meduim mám kokos od canny, dole drenáž keramzit.
Hnojky jedu veškeré podle canny + všechny dopňky.
Vodu beru z venkovní nádrže (takže dešťovka a ph nijak neupravuju. Nikdy jsem to nedělal a problémy s listy jsem neměl a to jedu 5. kolo za tři roky

Old Post 30-04-2020 v 14:30 PM
tucnak229 je offline   Profil uživatele tucnak229   Find more posts by tucnak229   Foto galerie člena tucnak229   Click here to Send tucnak229 a Private Message   Add tucnak229 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 925

psyweed .. no z toho prveho odstavca mi vyplyva to iste co si spominal .. ze mozes vypustit pH meter .. oukey

len mi prosim vysvetli co tebe vyplyva z toho druheho odstavca ..

tucnak229 .. vapnik , ale som si tym len taky isty ako ty si si isty, ze mas pH v pohode

edit: bez pH metra - najprv hlina .. teraz kokos .. prosim prosim este niekto s hydrom ..

i see you bejbe

Naposledy upravil Woody 30-04-2020 v 15:27 PM

Old Post 30-04-2020 v 14:58 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 926

... tak ja som sa rozhodol, že tie moje presadím do Hydra. Môžeš mi prosím vysvetliť , čo to je? Samozrejme srandujem.

Naposledy upravil Solitar 30-04-2020 v 19:40 PM

Old Post 30-04-2020 v 18:43 PM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 927

Woody - tak su v regione s na<> vodou asi ci dazdovka alebo tockovica, nemam problema

Old Post 01-05-2020 v 20:18 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy7
Nový Člen

Karma uživatele Tommy7 - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 28  

Obecné Ohnute listky u mladat, prosim pomoc Příspěvek č. 928



Cus groweri, chtel bych se zeptat cim to muze byt kdyz se mi zhruba v 2. tydnu rustu dvou kytek u jedne zacaly jakoby povadat listky. listky jsou ohnute az jakoby zvadle. netusim cim to muze byt. vse slo doted jako po masle. udelal jsem ze zacatku jednu chybu a to ze jsem nechal seminka naklicit a trosku vyrust za oknen takze se mi trochu vytahly ale myslim ze tohle by na listky vliv mit nemelo. ted mam kytky na balkone a denne na ne zdruba 6 hodin sviti prime slunce. zalivam je jen aby byla hlina vlhka. prikladam foto. dekuji za rady

Old Post 02-05-2020 v 08:12 AM
Tommy7 je offline   Profil uživatele Tommy7   Find more posts by Tommy7   Foto galerie člena Tommy7   Click here to Send Tommy7 a Private Message   Add Tommy7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 56 57 58 59 60 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6083040 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív