Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 55 56 57 58 59 »
Autor
Téma 
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 897

Teď nevím, na jaké fotky reagujete?

Old Post 29-06-2010 v 19:58 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 898

na předchozí fotku-na předešlé stránce..poslední fotka..

Old Post 29-06-2010 v 20:01 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 899

A můžete se mrknout i na ty moje? Na předešlé stránce předposlední fotka.

Dík

Old Post 29-06-2010 v 20:07 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 900

citace:
Původní příspěvek od aejk
A můžete se mrknout i na ty moje? Na předešlé stránce předposlední fotka.

Dík


Tak já bych počkal,ono tam moc nejde poznat..co to bude..nebo at poradí někdo zkušený

Old Post 29-06-2010 v 20:13 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 901

citace:
Původní příspěvek od superhrn
Prosím poraďte. Již jsem to sem dávala, ale pak jsem si všimla, že do špatného tématu. Jsem nováček, tak snad prominete.



Ja bych rekl, ze to je hermafrodit, samci kulky s chloupkama, takhle samici pochvy nevypadaji. Prisp. 896.

Old Post 29-06-2010 v 21:00 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superhrn
Nový Člen

Karma uživatele superhrn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 902

Tak jsem tam kde jsem byla. Ta moje první fotka je teda samice nebo hemáč? Já jenom jestli vytrhnout nebo nechat.
U tý druhý kytky zkusim udělat lepší fotku. Včera jsem si všimla, že už to něco začíná tvořit.

Old Post 30-06-2010 v 08:38 AM
superhrn je offline   Profil uživatele superhrn   Find more posts by superhrn   Foto galerie člena superhrn   Click here to Send superhrn a Private Message   Add superhrn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 903

citace:
Původní příspěvek od Kambu
tak u té první fotky to je samec..a u té druhé fotky tak tam popravdě nevidím nic..

spíš bych řekl že u té první fotky to bude pan hermafroditní, a u te druhé vidim stejný prd jako kolega.

Old Post 30-06-2010 v 09:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 904

citace:
Původní příspěvek od superhrn
Tak jsem tam kde jsem byla. Ta moje první fotka je teda samice nebo hemáč? Já jenom jestli vytrhnout nebo nechat.
U tý druhý kytky zkusim udělat lepší fotku. Včera jsem si všimla, že už to něco začíná tvořit.


Holka, nehul tolik, napsal sem to jasne, prispevek c. 896 je hermac.
U te druhe to je spatne poznat, rekl bych, ze je to samec, chvilku jeste pockej. Bud tam hodi chloupky, nebo kulky, jak na fotce s hermacem, ale bez chloupku. Podivej se na link co ti posilal kolega vys, porovnej si to, snaz se trochu sama.

Old Post 30-06-2010 v 09:30 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 905

Protože mi slečna superhrn vlezla do dotazu, dotazuji se ještě jednou.

Dá už se rozpoznat pohlaví?

Je to foceno včera, jsou to 3 kytky.
Podle mých chatrných poznatků to vypadá na samice.
Vyklíčeno cca koncem dubna , sázeno do rašelinových tablet, přesazeno do půdy koncem května. PH půdy 6,8, hnojeno přírodně (travní mulč, výluh kopřiv, vaječné skořápky..).

Old Post 30-06-2010 v 09:49 AM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 906

Protože mi slečna superhrn vlezla do dotazu, dotazuji se ještě jednou.

Dá už se rozpoznat pohlaví?


Je to foceno včera, jsou to 3 kytky.
Podle mých chatrných poznatků to vypadá na samice.
Vyklíčeno cca koncem dubna , sázeno do rašelinových tablet, přesazeno do půdy koncem května. PH půdy 6,8, hnojeno přírodně (travní mulč, výluh kopřiv, vaječné skořápky..).

Protože se sem nepřipojím jinak než přes proxy, nedaří se mi uploadovat fotky do příspěvku, tak prosím mrkněte do galerie.

Děkuji za rady. :-)

Old Post 30-06-2010 v 09:51 AM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 907

citace:
Původní příspěvek od aejk
Protože mi slečna superhrn vlezla do dotazu, dotazuji se ještě jednou.

Dá už se rozpoznat pohlaví?


Je to foceno včera, jsou to 3 kytky.
Podle mých chatrných poznatků to vypadá na samice.
Vyklíčeno cca koncem dubna , sázeno do rašelinových tablet, přesazeno do půdy koncem května. PH půdy 6,8, hnojeno přírodně (travní mulč, výluh kopřiv, vaječné skořápky..).

Protože se sem nepřipojím jinak než přes proxy, nedaří se mi uploadovat fotky do příspěvku, tak prosím mrkněte do galerie.

Děkuji za rady. :-)


Cau, cau, ted sem na ty fotky koukal, jeste je cas, u te jedne bych rekl, ze je to samec. Podivej se take na link, co posilal kolega vyse, je to tam zachycene jeste pred kvetem, porovnej to.

Old Post 30-06-2010 v 10:26 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 908

Jj, koukal jsem, ale moje preflowers jsou ještě asi nerozeznatelné. Už mám pár sklizní za sebou, ale letos mám nějak málo kytek, tak mi záleží na každé.

Old Post 30-06-2010 v 10:39 AM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superhrn
Nový Člen

Karma uživatele superhrn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 909

Celler, protože mi ween napsal, že je to samice a ty hermáč, proto se divim a píšu, že nevim na čem jsem.
Internet jsem projížděla a koukala na hodně fotek a pak teprve šla sem. Takže to není, že se nesnažim. Šla jsem ke zkušeným a jak píšu, jsem začátečník.

Old Post 30-06-2010 v 11:16 AM
superhrn je offline   Profil uživatele superhrn   Find more posts by superhrn   Foto galerie člena superhrn   Click here to Send superhrn a Private Message   Add superhrn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 910

Tak jsem to vyfotil ještě jednou a pořádně a seřadil do jednoho obrázku i pro lepší přehled. Má velký problém s uploadem obrázků.

Tak prosím posuďte pohlaví kytek 1 - 3.

Díky!!

Old Post 30-06-2010 v 11:17 AM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 911

Tak jsem to vyfotil ještě jednou a pořádně a seřadil do jednoho obrázku i pro lepší přehled. Má velký problém s uploadem obrázků.

Tak prosím posuďte pohlaví kytek 1 - 3.

Díky!!

http://sklad.obrazku.cz/obr430697_kytky.jpg

Naposledy upravil aejk 30-06-2010 v 14:24 PM

Old Post 30-06-2010 v 11:24 AM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 912

citace:
Původní příspěvek od aejk
Tak jsem to vyfotil ještě jednou a pořádně a seřadil do jednoho obrázku i pro lepší přehled. Má velký problém s uploadem obrázků.

Tak prosím posuďte pohlaví kytek 1 - 3.

Díky!!

Trojka vypadá že samice, jednička nevim, dej tomu čas.

Old Post 30-06-2010 v 12:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 55 56 57 58 59 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2021 - Samec x Samice - only a pouze sem - rozpoznávací thread II. - 850 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2243540 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív