Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 55 56 57 58 59 »
Autor
Téma 
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 897

Rozseka te na sracky, co jinyho
Ne vazne taky nechapu proc vsude kde se diskutuje s ragnarem to tak vre, dloho sem tu takovy diskuse nevidel, tedy dokud neprisel on, ragnare nemyslis ze mas nejakej problem?

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 01-07-2005 v 08:14 AM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 898

citace:
Původní příspěvek od ragnar
Mirkoff: co si myslel tym ze : nevim by to takovej tvrďák pobral.? A tiez ta mam v p..i a vobec nepotrebujem aby si sa ma zastaval.


právě proto....

toměl bejt podle mě celkem nevinej , po kterym si, přesně jaxem předpokládal, skočil jak krysa na špek....

fak nic ve zlym, já mám prostě takovej ten humor, jako střepy f prdeli haha... urážky mě neuraží... protože to fakt nemá smysl...

dokonce si myslim, že v real worldu by sme chvíli i v jedný místnosti vydželi...

2all
sorry ale k hudbě sem se už vyjádřil...
viz. podpis - odkaz lbc23... čekujte, není nemožné, že se potkáme...

Old Post 01-07-2005 v 11:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Pohodička Příspěvek č. 899

Asi mate aj pravdu, nabuduce ked niekto povie nazor proti mne neposlem ho do pice, ale do prdele :-)

A ze to tu vre? aspon sa nieco deje nejaky ten brainstorming :-) Ked som dal minule do threadu normalnu otazku, tykajucu sa zachrany spalenej rastlinky, odpoved mi dosla az na 5 pokus po 4 dnoch, to som ju uz davno vyhodil. Takto mi odpoveda kazdy co najrychlejsie ked ho naserem. Viete ja sa doma zhulym, potom nemam co robit, tak si robim aspon trochu s ludi srandu.

Old Post 01-07-2005 v 13:24 PM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 900

Poslední má a zároveň velmi stručná reakce na mistra ragnara : tak chlapče, kdybys byl aspoň minimálňoučce v obrazu, tak bys poznal, že na mym avataru není kytara, ale basa, dokonce ta úplně nejznámější a nejproslulejší. Tím jsi mi dokázal, že jsi absolutně mimo mísu, navíc bych vsadil krk, že to platí i v naprostý většině jakejchkli jinejch odvětví. Zároveń jsem přesvědčen, že neumíš zhola NIC, krom toho, že sedíš půl dne u počítače a sereš všechny lidi na všech fórech, a druhou půlku dne trávíš v posilovnách, což je pravděpodobně smysl tvýho života (soudě dle toho, jak jsi to tu v jinym threadu obhajoval) (a rovněž podle toho, jak jsi mi chtěl přijet ukázat svaly) (to jsem se teda lekl). Takovejhle "zbytečnejch lidí" (termín z ruský litaratury 19. stol.), který nic nedělaj (sám to o sobě říkáš v posledním příspěvku), jen využívaj a vysávaj, je na světě spousta, ale málokterej z nich je ještě takovej, aby cíleně a přitom zbytečně prudil ty ostatní, kteří něco dělaj. Tak si zkus o sobě projednou trochu popřemejšlet, chlapče.
A abych ti vyvrátil tvý "zevšeobecňování" (termín, kterej se na to vůbec nehodí, ale budiž, sám si to vymyslel), tak jen co se hudebních nástorjů týče, hraju na piáno, kytaru (představ si, že víc než tři akordy), především na basu (představ si, že není tátova,ale moje, dokonce jsem si ji sám koupil a nebyla vůbec levná), nově laškuju s trubkou. Zbytek mýho já si klidně zevšeobecni jak chceš, já mám o tvý osobě již dávno naprosto jasno.
P.S. děláš tu brainstorming, ale tobě by nešel udělat ani brainwashing Ne, sorry, to je zase můj humor, nemyslim to vážně.

Old Post 01-07-2005 v 14:26 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 901

errr ehm, musím se ho trochu zastat, ale i když je to basa tak je to furt kytara ^______________^
a ragnaga prosím,a by si dělal srandu z lidí inteligentně a v Kanálu, teďka je tam jeden živej thread

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 01-07-2005 v 15:10 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 902

Tak chlapce, chlapce aby si mal jasno, som cerstvy absolvent 5 rocneho magisterskeho studia socialnych vied konkretne zdravotnictva a socialnej prace na TU a s pojmom zovseobecnovanie som sa pocas tychto studii v socialnej psychologii stretol nespocetne vela krat a velmi dobre viem co to znamena a ty si ucebnicovy priklad + hram na akordeon, na ktory som chodil 7 rokov, hudba mi nieje vobec cudzia a co sa tyka tej basy - je to predsa gytarovi nastroj, tak o com vlastne tocis - vobec ta nechapem. Ano chodim do posilovne, ale okrem toho mam este vela inych konickov. A zase si len zovseobecnoval s tou posilovnou - ty ma mas asi za typka co ma svaly a v hlave prazdno.

Tím jsi mi dokázal, že jsi absolutně mimo mísu, navíc bych vsadil krk, že to platí i v naprostý většině jakejchkli jinejch odvětví - dalsi pekny priklad zovseobecnovania - aj keby som tie nastroje vobec nepoznal, neviem preco by som sa nemohol dobre orientovat v inych hudobnych odvetviach, pouzivas ty vobec logiku?

P.S. nikdy som nemal konflikt s nekonfliktnými ludmi, tak sa nad sebou zamysli.

Old Post 01-07-2005 v 15:15 PM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 903

A teraz vem jed na to, ze budes reagovat na mistra ragnara znovu, aj ked si pisal, ze posledny krat.

P.S zasa si ma presvedcil ze o mne vies velke hovno a to co tu pises mi strasne pripada ako konfabulacie, ktore vznikaju aj pri stareckej demencii (vymyslene, bez logickych suvislosti + zovseobecnovanie)

Chod do predele :-) a som rad a to velmi rad, ze som ti pokazil naladu.

Old Post 01-07-2005 v 15:21 PM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 904

a k hudbe ,teraz si stahujem nejaky nine inch nails , vyrastal som na rocku ,potom jazrocku ,ale minule som pocuval a stiahol aj wu-tan clan , ale mam rad aj Bacha ,Verdiho... zas ten záber je sirký ... a vy dvaja nemám chut sa vracat spat na stránky ked ste sa do seba pustili

jaman

Old Post 01-07-2005 v 15:41 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 905

a aby som sa vratil k teme, tak poradim nejake tie stranky, kde sa da stiahnut dobry dramik. www.audionet.sk, alebo www.dnb.sk, moj favorit je dj GORO. Cesky a Slovensky dramac je najlepsi, tak by sme ho mali dalej podporovat a nie ubijat nadejnych producentov a uberat im s motivacie - takto sa pokroku nedosiahne.
To Dann Bass - navrhujem mier a prajem vela uspechov s tvojou hudbou.

Old Post 01-07-2005 v 15:50 PM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 906

dakujem ,vyskusam , ja nahodou pozriem nieco na vive , ak sa mi to zapáči tak cez limewire od nich nieco postahujem a uvidím ,čo s nimi

jaman

Old Post 01-07-2005 v 16:07 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 907

ragnar:

"ak chlapce, chlapce aby si mal jasno, som cerstvy absolvent 5 rocneho... "

Konecne kultivovana reakce bez nadavek, vidis, ze to jde Ted jeste prestan zbytecne vyvolavat spory a je to ok

Old Post 01-07-2005 v 17:02 PM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 908

waterpiper ,ragnar uz za peace-oval

jaman

Old Post 01-07-2005 v 17:26 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvako
Nový Člen

Karma uživatele kvako - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 909

A co takto nejaky ten Progressiv Indda Rock od *The Mars Volta alebo nejaky alternativ od TOOL to su pre mna srdcovky skor hladam nieco alternativne nove co tu este nebola napr. taky MIKE pATTON A JEHO fantomas. aLE NIE je TO TAK tiSIC lUDI tISIC CHUTI KAZDEMU CHUTI NIECO INE.

Old Post 01-07-2005 v 17:42 PM
kvako je offline   Profil uživatele kvako   Find more posts by kvako   Foto galerie člena kvako   Click here to Send kvako a Private Message   Add kvako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaman
Stálý Člen

Karma uživatele jaman - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 910

MIKE pATTON to je excelentny spevak v MR.bungle ,faith no more, u Zorna a vo fantomas , spolupracuje hore dole ,super,tiez nie je najmladsí

jaman

Old Post 01-07-2005 v 17:59 PM
jaman je offline   Profil uživatele jaman   Find more posts by jaman   Foto galerie člena jaman   Click here to Send jaman a Private Message   Add jaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 911

http://www.drumandbass.cz výborné tracky na stažení... a souhlasím, sz/sk drumec je nej a naopak by se mělo šlapat po světových producentech protože to už se skoro nedá poslouchat (DJ Dara např, tomu/té? dlužím ještě šlápnutí do xichtu za zkurvení mýho nejjjj tracku Usual Suspects - Doorway )

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 01-07-2005 v 18:11 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 912

A este som zabudol spomenut, ze dost mi pasuje aj deephaus, neviete nejaku stranku, ktora sa na tento styl specializuje? dik za drumandbass.cz urcite to checknem.

Old Post 01-07-2005 v 18:50 PM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 55 56 57 58 59 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0834170 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív