Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 52 53 54 55 56 »
Autor
Téma 
Bertak
Nový Člen

Karma uživatele Bertak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Zdraví Příspěvek č. 849

doxenon, diky za radu, kupil som teda vcera Akvin ph test, vyslo mi:
pH odstatej vody - 7.8-8.0
pH vody zarobenej s hnojivom - 6.8-7.0
pH vyluhu pody v destilovanej vode - cca 6.6


posledne dve merania nemusia byt uplne presne, kedze sa mi vodu nepodarilo prefiltrovat uplne do cira.
kupil som pripravok Sera pH minus a budem polievat uz len zalievkou s pH cca 5.8-6.0, tak snad to pomoze

ak nieco robim nespravne, alebo by som mohol robit lepsie, prosim upozornite ma, diky

Old Post 23-07-2012 v 18:56 PM
Bertak je offline   Profil uživatele Bertak   Find more posts by Bertak   Foto galerie člena Bertak   Click here to Send Bertak a Private Message   Add Bertak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannastrike
Stálý Člen

Karma uživatele cannastrike - 88% PěstitelskáKarma uživatele cannastrike - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 107  

zloutnuti Příspěvek č. 850


zdar chlapi,
muzete na to kouknout?
darkroom, 250W v cooltube, hlina cannatera, vsechno ze semen, je to nejakych +- 20 dni na rustu, hnojeno jen jednou trosicku ata root-c, o polovinu min nez na navodu, ph vody 6-6,5, teplota a vlhkost nevim,

zloutneto nejdriv od spodu a od spicky listu dovnitr

dalsi info pripadne dodam

dik predem

Old Post 23-07-2012 v 21:57 PM
cannastrike je offline   Profil uživatele cannastrike   Find more posts by cannastrike   Foto galerie člena cannastrike   Click here to Send cannastrike a Private Message   Add cannastrike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannastrike
Stálý Člen

Karma uživatele cannastrike - 88% PěstitelskáKarma uživatele cannastrike - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 851


zdar chlapi,
muzete na to kouknout?
darkroom, 250W v cooltube, hlina cannatera, vsechno ze semen, je to nejakych +- 20 dni na rustu, hnojeno jen jednou trosicku ata root-c, o polovinu min nez na navodu, ph vody 6-6,5, teplota a vlhkost nevim,

zloutneto nejdriv od spodu a od spicky listu dovnitr

dalsi info pripadne dodam

dik predem

Old Post 23-07-2012 v 22:40 PM
cannastrike je offline   Profil uživatele cannastrike   Find more posts by cannastrike   Foto galerie člena cannastrike   Click here to Send cannastrike a Private Message   Add cannastrike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 852

Teplotu by to chtělo změřit, přez den a noc, a zkusil bych to vlhčit rozprašovačem, v růstu mají rády vysokou vlhkost, a ty žlutý lístky bych ostříhal, a kde je to třeba do pulky listu tak ho šmikni jen v pulce, ať jich co nejvíc zůstane ale ať tam nemáš plíseň ( ale je to teda usušený na troud )

A zkusil bych začít hnojit podle toho co máš, možný je že nemají dostatek živin na 20 dní se mi to zdá totiž trochu malé

Old Post 24-07-2012 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 853

Čeče, to asi bude něco s kořenama, pokud bych si měl tipnout. Jestli náhodou neodumírají vlivem toho, že hnijou v příliš přelitém substrátu?!

Old Post 24-07-2012 v 11:19 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smajda92
Nový Člen

Karma uživatele Smajda92 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 854

Zdravím Groweři..
Asi se to sem nehodí..
Potřeboval bych rychle poradit smíchal jsem 3hlíny dohromady a dotoho jsem ještě přimíchal konskej Hnůj, přesadil jsem do substrátu všechny kytky. A tetka mě začaly od Vrchu brutálně žloutnou včetně listu proste celí Vrch cca 3patra. :/
Nevíte někdo čím to muže být setkal jste se s něčím podobným ? ? muže to být špatné Ph ? nebo moc kyselá půda ? Pls poradíte někdo jak se toho Zbavit co mám udělat ? :/

D D

Old Post 24-07-2012 v 13:06 PM
Smajda92 je offline   Profil uživatele Smajda92   Find more posts by Smajda92   Foto galerie člena Smajda92   Click here to Send Smajda92 a Private Message   Add Smajda92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 855

citace:
Původní příspěvek od Classic
Teplotu by to chtělo změřit, přez den a noc, a zkusil bych to vlhčit rozprašovačem, v růstu mají rády vysokou vlhkost, a ty žlutý lístky bych ostříhal, a kde je to třeba do pulky listu tak ho šmikni jen v pulce, ať jich co nejvíc zůstane ale ať tam nemáš plíseň ( ale je to teda usušený na troud )

A zkusil bych začít hnojit podle toho co máš, možný je že nemají dostatek živin na 20 dní se mi to zdá totiž trochu malé


Souhlasim s classicem rekl bych ze to budes mit vysokou teplotou spaleny listy nedostatek zivin tim to nebude a preliti by se chovaly taky jinak

Old Post 24-07-2012 v 13:06 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smajda92
Nový Člen

Karma uživatele Smajda92 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 856

Zdravím Groweři..
Potřeboval bych rychle poradit smíchal jsem 3hlíny dohromady a dotoho jsem ještě přimíchal konskej Hnůj, přesadil jsem do substrátu všechny kytky. A tetka mě začaly od Vrchu brutálně žloutnou včetně listu proste celí Vrch cca 3patra. :/
Nevíte někdo čím to muže být setkal jste se s něčím podobným ? ? muže to být špatné Ph ? nebo moc kyselá půda ? Pls poradíte někdo jak se toho Zbavit co mám udělat ? :/

D D

Old Post 24-07-2012 v 13:08 PM
Smajda92 je offline   Profil uživatele Smajda92   Find more posts by Smajda92   Foto galerie člena Smajda92   Click here to Send Smajda92 a Private Message   Add Smajda92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 857

citace:
Původní příspěvek od Spála


Souhlasim s classicem rekl bych ze to budes mit vysokou teplotou spaleny listy nedostatek zivin tim to nebude a preliti by se chovaly taky jinak


Myslíš? Má to pod výbojkou, tak by teplota postihla vršky. Ale těžko říct, já bych si ale vsadil na odumírající kořeny.

Old Post 24-07-2012 v 13:12 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Re: Nekrózní špičky, žluté okraje listů Příspěvek č. 858

citace:
Původní příspěvek od Kukin
Zdravím Vás,

špičky listů schnou a kroutí se nahoru, okraje listů žloutnou (fotografie 01).

Na listech se objevují žluté skvrny (foto 02).

Čím to může být?


ahoj - mozna ti pomuze tohle...:

Panašování se na konopí vyskytuje poměrně dosti často a projevuje se tím, že celé
listy nebo jen díly čepele jsou světle žluté. Panašování může být způsobeno
nedostatkem mobilních živin (N, P, K, Mg, B, Mb), příznaky se projevují na velkých
listech na spodní části rostliny. Při nedostatku méně mobilních živin (Mn, Zn, Ca, S, Fe,
Cu) začnou příznaky na mladých listech a postupují směrem k vrcholu.

xxyy

Old Post 24-07-2012 v 17:06 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannastrike
Stálý Člen

Karma uživatele cannastrike - 88% PěstitelskáKarma uživatele cannastrike - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 859


zdarec, dik za reakce,
je pravda ze zacatku jsem mel problem s vysokou vlhkosti, bo se mel nap***u odtah, ale to je vic nez 2 tydny zpatky, jinak lampa je v cooltubu a na kytky nonstop fouka ofuk,
pridavam foto vsech kytek najednou pro obrazek,ze ne vsechny jsou az tak postizeny, takze fakt nevim
canna

Old Post 24-07-2012 v 17:18 PM
cannastrike je offline   Profil uživatele cannastrike   Find more posts by cannastrike   Foto galerie člena cannastrike   Click here to Send cannastrike a Private Message   Add cannastrike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 860

tyhlety fleky jsem měl letos na venku taky a nakonec se z toho vyklubala okurková plíseň... kuprikol zabral a již bylo všechno cajk, dál se to nedělalo :-) Ona kolikrát plíseň vypadá fakt jako jinak než plíseň :-D

Old Post 25-07-2012 v 12:57 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 861

cannastrike ale jelikoz to mas v indooru, tak se mi moznost okurkove plisne nejak nezda :-D ale kdo vi, mozna ze to nemusi prenaset jenoem okurky :-) ale rikam...mel jsem to uplne stejny na venku... :-) nevim jak se k tomu vyjadri zkusenejsi...

Old Post 25-07-2012 v 12:59 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ramsta
Nový Člen

Karma uživatele ramsta - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 862

poradte co to na skudce to nevypada

Old Post 25-07-2012 v 14:27 PM
ramsta je offline   Profil uživatele ramsta   Find more posts by ramsta   Foto galerie člena ramsta   Click here to Send ramsta a Private Message   Add ramsta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 863



[účet odstraněn]

Naposledy upravil cardy 25-07-2012 v 15:14 PM

Old Post 25-07-2012 v 15:00 PM
cardy je offline   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 864

ad1 !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!! http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61404
ad2 už je to druhý téma co jsi kvůli tomu založil
ad3 v pravo nahoře "HLEDAT" nebo si ulož do záložek tenhle thrýd http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 a nauč se v tom hledat

Old Post 25-07-2012 v 16:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 52 53 54 55 56 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6358540 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív