Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 51 52 53 54 55 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 833

Old Post 10-09-2013 v 16:29 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 834

Cau poradte nekdo pls ....

Old Post 11-09-2013 v 20:01 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 835



Cau poradte nekdo s problemem ???

Old Post 11-09-2013 v 20:03 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 836

PH, hmyz alebo vapnik

Old Post 11-09-2013 v 23:28 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 837

ok zkusim zmerit PH a pak se uvidi.. Hmyz jsem nenasel

Old Post 12-09-2013 v 15:23 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 838

takový díry dělaj píďalky

Old Post 12-09-2013 v 15:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 839



Zdravim groweri , mam maly alebo skor velky problem , cca tyzden sa mi zelinky uplne ze zastavili na raste a hlavne mlade vyhonky sa mi zacali krutit nado a spodne listy zltnut . Niekto mi radil , ze to je nedostatkom dusiku ale hnojil som kazde 3 dni 1ml Bio Grow + 1ml Bio Heaven .. A ako som sa docital tu na fore to mozu byt dve veci bud nedostatok dusika alebo jeho prebytok a som uplne na vazkach ze ktore . Mohol by mi niekto poradit ... problem vid na fotos

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 12-09-2013 v 22:41 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 840

a co platí na pídalky pls ???

Old Post 13-09-2013 v 17:52 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vočko
Nový Člen

Karma uživatele vočko - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 841



zdarec,potreboval bych píchnout..rekne mi nekdo s cím se tady marne peru?

Trocha info:homebox
lampa rust 250w kvet 400w
substrát biobizz allmix
3ml plagron bloom/l ph 6,1

Kytí jsou 21 dní od prepnutí, proleju je asi 3x týdne,jednou hnojím a jednou voda na strídacku ph 6,1.Tak týden zpátky se zacaly objevovat tecky a pokracuje to viz. obr. c.2. Presvíceno?Prehnojeno? Plísen?PH?...zkoušel jsem ho zvednout na 6,5 vcera zalito (vodou) ví nekdo co s tím? díky!

Old Post 14-09-2013 v 06:07 AM
vočko je offline   Profil uživatele vočko   Find more posts by vočko   Foto galerie člena vočko   Click here to Send vočko a Private Message   Add vočko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 842

Cau,

pockej si na radu zkusenejsiho, ale:

prvni fotka vypada, jako jakasi listova plisen-jakou mas vlhkost v boxu? a jak se to rychle siri? Pri nizsi vlhkosti, se jedna o tak dlouhy proces, ze neni potreba oplakavat par hrsticek listi co je napadeno-listy mi umiraly treba 14dni, tedy zadny horror.

Druha fotka: vypada jako propichana od svilusek, ale spise se priklanim k te listove plisni.

Cau IPX

Old Post 14-09-2013 v 09:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 843

Zkus proměřit ph na vytoku, v misce

Old Post 14-09-2013 v 14:37 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vočko
Nový Člen

Karma uživatele vočko - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 844

Dr.Bobby : hojas,kdž se to poprvé objevilo tak jsem zalil vodou ph 6,1 a vyteklo z jedné 4,7 a z druhé 5,5 .u poslední zálivky (taky voda) jsem zvedl na 6,5 ph ,výtok nevím (byl to spíše průplach),večer zalívám tak poměřím.
IPX: zdarec,kámo svilušky můžem stopro vyloučit..vlhkost nejsem schopen momentálně určit,hydrometr zrovna zkouším v různých místnostech po celým baráku páč se mi zdá že je posranej...snad večer budu chytřejší. Nejprve to postihlo největší a nejstarší listy a teď to pozoruju v tom nejmenším a začínajícím stádiu všude.šíří se to způsobem následujícím-nepatrná změna barvy listu v okolí budoucího defektu,pak miniaturní červeno-oranžové tečky a listy nakrabatěné nahoru viz.obr.2(tenhle proces trvá tak týden) pak následuje foto 1 a do uschnutí a úplného zežloutnutí(žlutá-hnědá-suchá) to je otázka tak 5-6 dní. čím to popřípadě stříknout? musím to kuva spravit,po dlooouhé době kvalitní řezy a já to tak to to .box je v pokoji kde spím místnost větraná 24hod vkuse,okno jsem měl zavřené naposledy v dubnu...ofuk a odtah nonstop. zatím.. díky!

Old Post 14-09-2013 v 15:41 PM
vočko je offline   Profil uživatele vočko   Find more posts by vočko   Foto galerie člena vočko   Click here to Send vočko a Private Message   Add vočko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 845

to cantona9:pokud hnojis do kazde zalivky,tak bych nejakou dobu zaleval
vodou s upravenym ph.taky mi to delalo tohle a problem byl vyresen.

Old Post 16-09-2013 v 14:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 846

ja si myslim ze je to prebytok dusika vtedy su listy troska moc zelene a krutia sa mierne na dol konceky mal som to aj ja tak podobne ale potom som to vyriesil tak ze som hnojil v mensej koncentraci a menej celkovo proste radsej poliat s vodou castejsie ale nie moc aby si ju neprelial zavisi taktiez od podmienok atd.... no jedoducho prelievat iba vodou sleduj si vlhkost a daj rastlinke cas .... niekedy menej je viac : ))

Old Post 16-09-2013 v 14:21 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 847

to -Ra- : jj bolo to prehnojenim ale aj sviluskami , urobil som prieplach upravenou zalievkou a kocky sa do dvoch dni chytili , uz len malinko sa mi krutia cepielky listov nahor a vyhonky su bledo-zelene , moze to zas byt nedostatkom dusika ? nechcel som to zas prepysknut tak som nehnojil ale aplikoval som postrek Phytaminom 3ml /l snad ich to trosku ozivi

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 16-09-2013 v 14:47 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 848

proste zmierni davku casom do toho vojdes ..... zistis co maju tvoje holky radi a cim budu vacsie tak budes postupne opatrne davku zvysovat to je cele....

Old Post 16-09-2013 v 21:19 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 51 52 53 54 55 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6694230 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív