Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 50 51 52 53 54 »
Autor
Téma 
nickN
Stálý Člen

Karma uživatele nickN - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 817



zdar bando! poradí někdo? jdu zatim sám hledat...su lehce nervozní...sacra!

Old Post 12-05-2015 v 17:35 PM
nickN je offline   Profil uživatele nickN   Find more posts by nickN   Foto galerie člena nickN   Click here to Send nickN a Private Message   Add nickN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 818

Tiež mi to robí v skrini . Čepele sú až nabudené . No teplota mi moc neskáče stalo se to jak boli na okne a odtiaľ šli rovno do skrine odvedy sú také dve . inak v poho .

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 12-05-2015 v 18:17 PM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nickN
Stálý Člen

Karma uživatele nickN - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 819

[QUOTE]Původní příspěvek od nickN
zdar bando! poradí někdo? jdu zatim sám hledat...su lehce nervozní...sacra!

něco jsem vypátral....prolil jsem substrát a naměřil PH 5,4,vim že jsem to tu někde viděl u podobného problému.asi to má následek špatný příjem nějaké živiny...co fčíííl.....zkusit něčim zvednout PH a pátrat dál...

Old Post 12-05-2015 v 20:59 PM
nickN je offline   Profil uživatele nickN   Find more posts by nickN   Foto galerie člena nickN   Click here to Send nickN a Private Message   Add nickN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amelia.sky
Nový Člen

Karma uživatele amelia.sky - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 1  

Žloutnucí listy od středu Příspěvek č. 820

zdravím, pěstuji letos poprvé a posledních pár dnů po přesazení mi žloutnou listy, jakoby od středu a uhnívají.. jsou zatím v substrátu na kaktusy.. možná to bude už někde řešeno, ale kvůli práci nemám vůbec čas na pročítání.. prosím pomozte, věcné rady čím pohnojit nebo co s tím udělat.
http://s23.postimg.org/km6oh9raz/20150513_061833.jpg

Old Post 13-05-2015 v 05:41 AM
amelia.sky je offline   Profil uživatele amelia.sky   Find more posts by amelia.sky   Foto galerie člena amelia.sky   Click here to Send amelia.sky a Private Message   Add amelia.sky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaatarinaa
Nový Člen

Karma uživatele Kaatarinaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 821

ahoj, nevim kam mám to šupnout tak napišu sem. Jak mám aplikovat ten nimbovy olej - jako postřik ale nevim v jakich proporcjich? chci to nastřikat jako prevence indoor a outdoor - oboji ve hlině- diky...

XXX KATARINA

Old Post 13-05-2015 v 09:38 AM
Kaatarinaa je offline   Profil uživatele Kaatarinaa   Find more posts by Kaatarinaa   Foto galerie člena Kaatarinaa   Click here to Send Kaatarinaa a Private Message   Add Kaatarinaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeterPAN
Nový Člen

Karma uživatele PeterPAN - 30% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 822



ahojte, viete niekto poradit prosim,

najskor sa divno stiahla do seba (vid. foto1) a za dva dni takto zoschli listy (vid. foto2)

popis: pestujem zo semienka, je to feminizovany Frisian Dew od DP, je stary asi 2 tyzdne, rastie v parenisku pod sklom, teplota sa pohybuje v noci 15°C cez den az 40°C, samozrejme je tam spravene aj automaticke vetranie cez horuce dni, vlhkost sa snazim drzat okolo 50% (zalezi aj od toho ako je vonku), substrat na vysev a mnozenie

dakujem za rady

Old Post 14-05-2015 v 07:33 AM
PeterPAN je offline   Profil uživatele PeterPAN   Find more posts by PeterPAN   Foto galerie člena PeterPAN   Click here to Send PeterPAN a Private Message   Add PeterPAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacix7
Nový Člen

Karma uživatele lacix7 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 17  

Upozornění prosím!!!!! rychle o pomoc !!!!!!!!! Příspěvek č. 823



čau lidi....předem jsem omlouvám jesli se to tu už někde psalo ale potrebuju rychle poradit co je mím svěřencům..problém je v tom že od spodní část kytky nejvíce na listech se mi dělají hnedé až nafialovělé fleky a potom celý list zežlotne a stonek je také mírně nafialovělej

Naposledy upravil lacix7 14-05-2015 v 15:29 PM

Old Post 14-05-2015 v 15:16 PM
lacix7 je offline   Profil uživatele lacix7   Find more posts by lacix7   Foto galerie člena lacix7   Click here to Send lacix7 a Private Message   Add lacix7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 824

To může být cokoliv, každopádně proboha proč už tak velkou kytku trápíš v malém plastovém průsvitném kelímku, když už musí mít víc místa pro kořeny, představ si, že by tě zavřeli do tak malého prostoru, taky by jsi sesychal a žloutnul..okamžitě přesaď do něčeho většího a kytce se omluv, třeba to ještě rozdýchá :-)

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 14-05-2015 v 15:31 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 825

2PeterPAN-tiež sa mi to stalo a to z dovodu velmi vysokej teploty takze byt tebou tu teplotu nejak znizim na 30 a menej °C, pretoze tak vysoke teploty ake tam tebe panuju nie su vobec vhodne pre naše ruzičky.
Zdarec.


Old Post 14-05-2015 v 16:11 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 826


Toto se mi dnes objevilo na par listech je to plisen,padli???nemam cas sedet u pc a projizdet grower. Diky za pomoc.

Old Post 14-05-2015 v 20:39 PM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 827

vypadá to spíš přehnojeně a jestly myslíš ty bílý flíčky tak to mi spíš přijde jak uschlý kapky vody

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 14-05-2015 v 20:44 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 828

Hnojim biobizz podle tabulek bez enzymu.. a uschly kapky vody ?ja nepostrikuju:/

Old Post 14-05-2015 v 20:53 PM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nickN
Stálý Člen

Karma uživatele nickN - 28% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 28  

Obecné hilfe bitte Příspěvek č. 829


citace:
Původní příspěvek od nickN
zdar bando! poradí někdo? jdu zatim sám hledat...su lehce nervozní...sacra!

safra,má tam být fotka listu co je v púvodnim příspěvku. nejde mi to z telefonu editovat

Old Post 16-05-2015 v 07:52 AM
nickN je offline   Profil uživatele nickN   Find more posts by nickN   Foto galerie člena nickN   Click here to Send nickN a Private Message   Add nickN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 830

citace:
Původní příspěvek od senssistar
Toto se mi dnes objevilo na par listech je to plisen,padli???nemam cas sedet u pc a projizdet grower. Diky za pomoc.

Máš to na hranici přehnojení a ty rezavé skvrnky ukazují už zasolenost, potř. proplach.

Grow Max 150W

Old Post 16-05-2015 v 19:25 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 831

Ok dekuji dneska sem zalil vodou z upravenym ph staci?nebo ood sprchu??mam koupit enzymy??

Old Post 16-05-2015 v 20:00 PM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BENSON
Nový Člen

Karma uživatele BENSON - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 2 

Dotaz Problémy s Listy Příspěvek č. 832



Ahojte Groweři početl jsme si tady dost ale stejně bych raději konkretni pomoc na můj problém Viz Listy - na konečkach se toči nahoru vypadaji jako by usychaly a oběvuji se na nich takove světle proužky nebo čárky Všiml jsme si že i stonky u kolena listu jakoby fialověli. Jednu NFT už 6 grow a je to muj prvni problém hnojky AH. zatim Druhy tyden pěkně prokořeněné bíle bez závad. Hnojivo zatim poloviční dávky dnes sem vyměnil vodu hnojky 3/4 Koncentrace podle tabulky všechno jedu jako všechny grovy...Světlo 400W přepnuto na digitalním předřadníku.
.. muže mi někdo poradit včem by mohl byt zakopaný pes děkuji moc

Old Post 17-05-2015 v 09:21 AM
BENSON je offline   Profil uživatele BENSON   Find more posts by BENSON   Foto galerie člena BENSON   Click here to Send BENSON a Private Message   Add BENSON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 50 51 52 53 54 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7017170 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív