Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 49 50 51 52 53 »
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Re: a Příspěvek č. 801

citace:
Původní příspěvek od Nickes
zdravím, mám tu fotky dvou různých kytek a na každém je nějaká spálenina listu? Nevíte co by to mohlo být ? Děkuji


to první vypadá na nedostatek N, ale pravděpodobně to je nějakej starej velkej list, co roste ze stonku ne? ty v hlíně odumíraj časem běžně

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 14-07-2012 v 08:26 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 802


ahoj! Tak mám asi stejný problém jako o pár příspěvků víš jadr.m,myslím že to bude nějaká plýseň,nebo padlí,děje se mě to už třetím rokem na tom samém místě v dubové školce,na jiných flekách sem nikdy nic podobného neměl.přikládám i dubový list,bude to nakažené od těch dubů určitě.

Old Post 14-07-2012 v 18:58 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
like
Stálý Člen

Karma uživatele like - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 803


zdravim
Mam problem s listy ve spodni casti rostliny postupne se to rozsiruje nevedel by nekdo nakou radu diky?

Old Post 15-07-2012 v 00:07 AM
like je offline   Profil uživatele like   Find more posts by like   Foto galerie člena like   Click here to Send like a Private Message   Add like to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 804

like: strana 47, příspevek ode mě. Vypadá to dost podobně (některé mé listy vypadaly jako tvoje.). Byla to plíseň..... -otrhat napadené listy (vyhodit, zničit) a kytku postříkat kuprikolem (pořádně všechny listy).
Ze začátku to začlo nevině, pak se to začlo šířit (každý den jsem viděl postup). Po zásahu vše ustalo (zedne na den) a kytka je zase krásně zdravá.

Old Post 15-07-2012 v 11:06 AM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fasmos
Stálý Člen

Karma uživatele fasmos - 57% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 199 

Dotaz fleky Příspěvek č. 805

Zdravím také se mi začly dělat fleky na listech je to Jack Herrer mam to za oknem v truhlíku začlo to už před 3mi týdny tak jsem je pohnojil začal více zalévat pak se to uklidnilo a ted se to zas vrací čím by to mohlo být ? Postupně to leze i na čerstvé listy,svilušky to nejsou...děkuji za rady


http://grw112.rajce.idnes.cz/nastenka/#P1010127.jpg

http://grw112.rajce.idnes.cz/nastenka/#P1010126.jpg

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

!!!!!!!!Ať to svítí a roste!!!!!!!!
---------------Hello fasmos----------------

Old Post 15-07-2012 v 15:14 PM
fasmos je offline   Profil uživatele fasmos   Find more posts by fasmos   Foto galerie člena fasmos   Click here to Send fasmos a Private Message   Add fasmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
like
Stálý Člen

Karma uživatele like - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 806

vylefi: dík za radu, dneska sem koupil kuprikol a dám jim postřik tak uvidim jak to zabere ješte nevíš jaký davkování? mam použit to co je na obalu? diky

Old Post 15-07-2012 v 17:30 PM
like je offline   Profil uživatele like   Find more posts by like   Foto galerie člena like   Click here to Send like a Private Message   Add like to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pacho_007
Nový Člen

Karma uživatele Pacho_007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 807


cawte ludia ,som zaciatocnik ,rozhodol som sa pre autoflower Think Diferent od Dutch pasion,som sa docital ze je to novinka a ze je to kvalitka z velkym vynosom.. ..rastlinky su v piatom tyzdni rastu ,ale nieco mi zerie listy...pridam aj fotku tak si to mozte pozret a bol by som velmi rad, keby niekto poradil co s tym ,nazdar

Old Post 15-07-2012 v 17:58 PM
Pacho_007 je offline   Profil uživatele Pacho_007   Find more posts by Pacho_007   Foto galerie člena Pacho_007   Click here to Send Pacho_007 a Private Message   Add Pacho_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

žloutnutí listů v květu Příspěvek č. 808



Čau mám problém s listy... nějak podivně začala žloutnout jedna kytka na kraji boxu a přijde mi jako kdyby začínali pomalu i ty okolo. Jedu NFT.. už několikáte kolo... a nikdy jsem problém neměl. Vypadá to jako nedostatek něčeho a nebo přelití.
Vanu jsem ještě víc naklonil a na noc vypnul čerpadlo abych zabránil tomu přelití... no a jinak EC tam bylo max tak 1.8. Hnojím AH.
Na některých kytkách jsou kraje listů trošku spálené od hnojek. Jinak kořenový systém je krásně rozrostlý a bílý... teploty vody i vzduchu taky ok.
Někde jsem se dočetl že to může být i materiálem kalfasu.. Jsem si právě koupil jeden nový... a je to v něm. Takže dnes ho vyměním a uvidíme.
Mě hlavně přijde divné že se každá kytka tváří jinak a přitom mají stejné podmínky

Pomozte mi pls čím by to mohli být. Vzorek je White widow a je polovina květu.

Old Post 16-07-2012 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
norbit
Stálý Člen

Karma uživatele norbit - 80% PěstitelskáKarma uživatele norbit - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 809



zdravím, mam automat syrup (seminko z legalizace) už je v květu, ale i tak se chci zeptat co by mohlo být za potvoru co mi to žere. Aspon se poučím...ty dírky jakoby vypálené v listech, tak jsem se tady dočetl že by to mohla být píďalka podzimní, ale já ji nikde na listech a na kytce nenašel, ty flíčky na lístcích u palic-mohlo by to být přehnojení? protože jsem už tak 2x hnojil biobizz bloom a dal jsem 0.04l na 1.5l vody a zaleval třeba 0.5l na den a druhej den dalších 0.5l...dal jsem hnojil hnojivem z kopřiv a popela ze dřeva na růst, tak nevim jestli je možny tu kytku přehnojit i timto když je to bio hnojivo (tím by mohly být zpusobeny ty dírky v listech) Možná jsem spíš neměl hnojit na rust vůbec, protože je tohle muj prvni automat, tak jsem o tom moc nevěděl co a jak, ale ted bych řekl že automat se na rust hnojit vubec nemusi a možná by i neměl se hnojit na rust, jo a ještě jsem tam nasypal zhruba 200g guana práškovýho tak fakt nevím...budu moc rád za každou radu

Naposledy upravil norbit 16-07-2012 v 11:01 AM

Old Post 16-07-2012 v 10:48 AM
norbit je offline   Profil uživatele norbit   Find more posts by norbit   Foto galerie člena norbit   Click here to Send norbit a Private Message   Add norbit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RebeldeWild
Nový Člen

Karma uživatele RebeldeWild - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 810


Tohle se mi začalo dělat na listech nevíte někdo co to může být Je to můj první grow a hned takové komplikace

Old Post 16-07-2012 v 11:53 AM
RebeldeWild je offline   Profil uživatele RebeldeWild   Find more posts by RebeldeWild   Foto galerie člena RebeldeWild   Click here to Send RebeldeWild a Private Message   Add RebeldeWild to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 811

citace:
Původní příspěvek od RebeldeWild
Tohle se mi začalo dělat na listech nevíte někdo co to může být Je to můj první grow a hned takové komplikace


řekl bych nedostatek P, kdyžtak mě opravte..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 16-07-2012 v 12:09 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 812

Like: Dávkování ti moc neporadím, já jsem taky nevěděl . Použil jsem dávkování stejné jak na rajčata tuším (Je to na krabičce ... 30-40mg/l?).

Old Post 16-07-2012 v 14:05 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBlop
Nový Člen

Karma uživatele BBlop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 2  

Problém Příspěvek č. 813


Listy??????????

Old Post 16-07-2012 v 14:13 PM
BBlop je offline   Profil uživatele BBlop   Find more posts by BBlop   Foto galerie člena BBlop     Add BBlop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 814

Předpokládám, že to šlo z největších a nejstarších listů - a pak to pokračuje na mladší a mladší. A ta černá záležitost že úplně vyschne a drolí se. Pokud tomu tak je, tak kytka má nedostatek živin. Buď málo hnojíš nebo máš blbé PH, které kytce zabraňuje žrát.

A chtěl jsem napsat, že by to mohla být i plíseň, ale u té by to nepostupovalo tak, jak jsem popsal výše - a navíc mi to spíš připadá jak ten nedostatek živin.

Old Post 16-07-2012 v 15:33 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 815

PADLI A JINE PLISNE,HOUBY.
Udajne nejrychlejsi a nejucinnejsi a paradoxne nejlevnejsi !-Proti padli a jinym plisnim,houbam je postrik jedle sody Hydrogenuhličitan sodný NaHCO3,mydla....Ale i tak to chce cca 1. tyden trpelivosti.
A-Odstranit nejvice napadene casti rostlin,B- aplikovat denne postrik vodou s upravenym PH cca pul hodiny pred rosvicenim aby kyti stacila uschnout a nevznikaly jine plisne. Padli paradoxne nutne potrebuje k rustu suchy list! Nesnasi vodu !
C-aplikovat Hydrogenuhličitan sodný NaHCO3,mydlo......
nejdrive jen na 2.nebo 3.napadena mista na kyti,klidne i na malou bezvyznamnou palicku ,nasledne pockat 24 h a kdyz roztok kyti neposkodi tkan na listech nebo stonku tak pak vesele aplikovat na cela zamorena i nezamorena mista.
-----------------------------------------------------
Interestingly enough, the most effective measure in preventing and treating powdery mildew is to spray the foliage of your plants daily with plain water from the hose. Powdery mildew hates water! The only caveat with this method is to be sure you do it early in the day so that the foliage completely dries before cooler evening temperatures arrive, otherwise you may invite other fungal diseases, such as black spot, into your garden.
------------------------------------------------------
V tomto odkazu viz.nize dokonce i jeden cesky pestitel potvrzuje ze padli primo nesnasi vodu za to miluje vysokou vzdusnou vlhkost.
http://kiwiforum.cz/forum/viewtopic...&t=52&start=525
------------------------------------------------------
http://organicgardening.about.com/o...wderyMildew.htm
Pro toho kdo nemluvi anglicky lze to vlozit do googlu najit vyhledavacem a kliknout na prelozit pod podtrzenym odkazem a ona se prelozi cela stranka do cestiny.

http://www.fichema.cz/hydrogenuhlic...100g-p-950.html

A jeste jeden jiny tip od jednoho borce !!!
http://www.theweedblog.com/jorge-ce...powdery-mildew/

Presto ze zatim, nastesti jsem nemel s padlim tu cest dovoluji si vlozit tento zajimavy prispevek ktery muze pomoci ostatnim growerum kteri se s padlim ci jinou plisni prave potykaji a mohou tak zachranit svou vzacnou sklizen.
Podle toho co jsem si o padli,houbach a plisnich dozvedel je lepsi nepodcenovat prevenci nez s ni pak nasledne bojovat !!!

Naposledy upravil Madical-Strains 16-07-2012 v 18:03 PM

Old Post 16-07-2012 v 16:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BBlop
Nový Člen

Karma uživatele BBlop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 816

JJ. Dneska mi přišel půdní PH metr(Luxus za 350,- měří PH, vlhkost, teplotu substrátu a míru osvětlení) a naměřil jsem Ph 5. Což je na ganju kyselý. Myslel jsem si to. Myslím že má nedostatek P. Akorát teď nevím, jak rychle zvýšit PH. Dal jsem tam před 4 dny vápenec a nahoru to neleze. Nevíte někdo jak to udělat? Dík

Old Post 16-07-2012 v 16:50 PM
BBlop je offline   Profil uživatele BBlop   Find more posts by BBlop   Foto galerie člena BBlop     Add BBlop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 49 50 51 52 53 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9002430 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív