Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50 51 52 »

Jaký typ osvětlení používáš?
This poll is closed.
HPS 55 60.44%
LED 29 31.87%
CFL 7 7.69%
Total: 91 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 785

Hans už také přesedlal na COB :-)

http://ledgrow.eu

Old Post 20-03-2016 v 14:56 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 786

citace:
Původní příspěvek od spachal
Dva bloky hlinikovych chladicu 800mm, na kazdem 4x CXB3590 a jeden HLG-240H-C1400, nad kazdym COB ventilator.

Oba bloky spojene do obdelniku, povesene na pojezdu.

Na 4x CXB3590 stačí HLG-185H-C1400. Větráček stačí jeden. Pojezd nebrat. Jinak by to mělo být na 1,8x1m celkem fajn.

a.

Old Post 20-03-2016 v 16:50 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vondrej
Nový Člen

Karma uživatele Vondrej - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 787

Mno a kdy budou nové COB ? určitě to bude zase o něco lepší co se týče efektivity a chlazení ...

Old Post 20-03-2016 v 20:52 PM
Vondrej je offline   Profil uživatele Vondrej   Find more posts by Vondrej   Foto galerie člena Vondrej     Add Vondrej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 788

S tím odporem se to da spočítat,někde jsem to měl napsané.Zkusím pohledat.Vím ,že se tam měřilo výstupní napětí na čipech a pak se to nějak hodilo do tabulky.
Dneska už je taková konkurence mezi firmami co dělají kvalitní osvětleni s nejnovějších čipu,že skládat to sám nemá smysl.
Cenově si připlatiš třeba o dvojku víc,ale dáš do toho čas,pak je velké riziko ,že něco zadupeš a můžeš si s polovodičem vytřít pozadí nebo při pájení čip spáliš elektrostatickou elektřinou,špatně naneseš termo pastu atd.Prostě si připlatiš o dvojku víc a máš kompletní osvětlení i s několika letou zárukou.
Na druhou stranu ,ten kdo má čas a baví ho to,tak proč si něco nepostavit sám.
Jinač,na AMPERU bylo k vidění nový driver od MW HLG-320H-C serie ,takže na jedno světlo o 6 čipech budeš moct použit jen jeden driver(1400mA) bud Vero 29 nebo CXB3590.

Old Post 20-03-2016 v 21:57 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 789

citace:
Původní příspěvek od fikus37
S tím odporem se to da spočítat,někde jsem to měl napsané.Zkusím pohledat.Vím ,že se tam měřilo výstupní napětí na čipech a pak se to nějak hodilo do tabulky.
Dneska už je taková konkurence mezi firmami co dělají kvalitní osvětleni s nejnovějších čipu,že skládat to sám nemá smysl.
Cenově si připlatiš třeba o dvojku víc,ale dáš do toho čas,pak je velké riziko ,že něco zadupeš a můžeš si s polovodičem vytřít pozadí nebo při pájení čip spáliš elektrostatickou elektřinou,špatně naneseš termo pastu atd.Prostě si připlatiš o dvojku víc a máš kompletní osvětlení i s několika letou zárukou.
Na druhou stranu ,ten kdo má čas a baví ho to,tak proč si něco nepostavit sám.
Jinač,na AMPERU bylo k vidění nový driver od MW HLG-320H-C serie ,takže na jedno světlo o 6 čipech budeš moct použit jen jeden driver(1400mA) bud Vero 29 nebo CXB3590.

Tak to je otázka. Já osobně jsem tu ještě kvalitní komerční LED svítidlo neviděl. Na Amperu jsem mimochodem byl taky a strašně mě to zklamalo, zvlášť co se týká LED. Připadal jsem si tam jak ovce. Tolik lží a polopravd na jednom místě je snad jen v Parlamentu.
Abych řekl pravdu, tak balancování paralelních větví resistorem při tomhle proudu a napětí je podle mě blbost, ale nevím jak bych spočetl jak velká blbost to je, tak jsem zvolil diplomatičtější odpověď doufajíc, že si to obhájíš. Marná naděje, koukám.

a.

Old Post 21-03-2016 v 08:04 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 790

citace:
Původní příspěvek od alesh
Na 4x CXB3590 stačí HLG-185H-C1400. Větráček stačí jeden. Pojezd nebrat. Jinak by to mělo být na 1,8x1m celkem fajn.

a.


Samozrejme, spatne zkopirovano, 46V na jeden COB je vice nez dost :]. Osobne bych ale chladil kazdy COB zvlast, takze vetracky radeji ctyri, nad kazdym multichipem.

No a s tim pojezdem je to diskutabilni. Ja vim, ze nejsi priznivcem, ale nahradi to zase cenu za dlouhe pasivni chladice, meni se uhly osvetleni, takze to lepe prosviti zelenou masu, nezere to skoro nic a porizovaci cena, treba pres bazar, neni nijak zavratna. Pokud na box typu 'nudle' neni mozne mit dve svetla, je pojezd IMHO idealni.

citace:
Původní příspěvek od Vondrej
Mno a kdy budou nové COB ? určitě to bude zase o něco lepší co se týče efektivity a chlazení ...


Tezko rici, ale to bys mohl cekat do nekonecna ...

citace:
Původní příspěvek od fikus37
S tím odporem se to da spočítat,někde jsem to měl napsané.Zkusím pohledat.Vím ,že se tam měřilo výstupní napětí na čipech a pak se to nějak hodilo do tabulky.
Dneska už je taková konkurence mezi firmami co dělají kvalitní osvětleni s nejnovějších čipu,že skládat to sám nemá smysl.
Cenově si připlatiš třeba o dvojku víc,ale dáš do toho čas,pak je velké riziko ,že něco zadupeš a můžeš si s polovodičem vytřít pozadí nebo při pájení čip spáliš elektrostatickou elektřinou,špatně naneseš termo pastu atd.Prostě si připlatiš o dvojku víc a máš kompletní osvětlení i s několika letou zárukou.


Pokud by byl rozdil opravdu cca dva tisice, za dobre navrzene svetlo s kvalitnimi COB i drivery, neni nutne nic bastlit. Bohuzel rozdil cen je trochu jiny, nehlede na komplikace s dopravou, celniky, zarukou ..

Jinak vazne doporucujete zapojovat LED (COB) s vysokym prikonem paralelne?? Vzdyt je to .. o usta.

Old Post 21-03-2016 v 10:43 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 791

citace:
Původní příspěvek od spachal

Jinak vazne doporucujete zapojovat LED (COB) s vysokym prikonem paralelne?? Vzdyt je to .. o usta.

Na A verzi těch MW driverů (HLG, ELG, CEN, CLG, HVG) bych se toho nebál, beru to ale jako druhou možnost pokud není možné/vhodné sériové zapojení.
S těma větráčkama bacha, mohlo by to být i kontraproduktivní. Pokud bys jich tam cpal tolik, musíš dát dva vzůru nohama, aby vzduch zase odsávaly (bacha ať jsou na takovou orientaci dělaný, např. Noctua s tím nemá problém, ale některé jiné jo). A pak je tu finanční stránka. Když mě ventilátor stojí 300, dobře si rozmyslím, jestli tam dám 4, když mi to nic nepřinese.
S přínosem pojezdu fakt nesouhlasím, ale to asi necháme být. Podle mě je určitě lepší volba rozmístit to rovnoměrně. Tady by asi fakt bylo vhodný z toho udělat 2 samostatný kusy.

a.

Old Post 21-03-2016 v 11:35 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 792

Tak, jedna zprava: holdery pro CXA/B30 prave dorazily, presne tyden po objednani a zaplaceni, privezl je FedEx :]. Doplatek zadny, takze super kauf, jeden vysel na cca 50Kc!

S pojezdem se neshodneme, ale to se stava a neni to nutne resit prave zde. Zajimavejsi je to paralelni zapojeni, kdyz jsem se na to kdykoliv ptal, kazdy mne od toho odrazoval, prave z duvodu problemu pri nevyrovnanem prikonu jednotlivych ledek. Ale pokud to nejak funguje, v ramci bezpecnosti, je to jedine dobre.
Pokud by se pouzil paralelne MW HLG-320H-36 (co jsem se dival do datasheetu k cxb3590, nemelo by napeti prelezt pres 38V, coz driver doda bez problemu), byl by to asi idealni zdroj na 6x COB, 50W na jeden multichip (v 36V variante, samozrejme).

No a ty ventilatory, on staci minimalni prutok vzduchu na znatelne lepsi chlazeni, ja bral nejake 12V 80mm vetracky, s kulickovym loziskem, s cca 1500 otackami. Mam dojem, ze staly neco mezi 50-80Kc za kus. Coz pri celkove cene svetla uz je pakatel. Umistovat je budu tak, aby vsechny nasavaly vzduch zebrovanim a foukaly jej smerem nahoru k odtahu v boxu.

Old Post 21-03-2016 v 12:18 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 793

citace:
Původní příspěvek od spachal
Tak, jedna zprava: holdery pro CXA/B30 prave dorazily, presne tyden po objednani a zaplaceni, privezl je FedEx :]. Doplatek zadny, takze super kauf, jeden vysel na cca 50Kc!

S pojezdem se neshodneme, ale to se stava a neni to nutne resit prave zde. Zajimavejsi je to paralelni zapojeni, kdyz jsem se na to kdykoliv ptal, kazdy mne od toho odrazoval, prave z duvodu problemu pri nevyrovnanem prikonu jednotlivych ledek. Ale pokud to nejak funguje, v ramci bezpecnosti, je to jedine dobre.
Pokud by se pouzil paralelne MW HLG-320H-36 (co jsem se dival do datasheetu k cxb3590, nemelo by napeti prelezt pres 38V, coz driver doda bez problemu), byl by to asi idealni zdroj na 6x COB, 50W na jeden multichip (v 36V variante, samozrejme).

No a ty ventilatory, on staci minimalni prutok vzduchu na znatelne lepsi chlazeni, ja bral nejake 12V 80mm vetracky, s kulickovym loziskem, s cca 1500 otackami. Mam dojem, ze staly neco mezi 50-80Kc za kus. Coz pri celkove cene svetla uz je pakatel. Umistovat je budu tak, aby vsechny nasavaly vzduch zebrovanim a foukaly jej smerem nahoru k odtahu v boxu.

Já vím, mě od toho vždycky všichni odrazovali taky. No ale jak jsem psal výše, to omezení napětí na A driverech by mělo celkem spolehlivě předejít problémům. Zjistil jsem to až nedávno jak to funguje...Zase tím ale přijdeš o možnost napojení více driverů na jeden pot nebo o možnost automatizace...
Co se týká vetráků - a můžeš to pak jednoduše zkusit - myslím si, že když budou 2 tlačit a 2 sát, že to bude chladit mírně líp. Já montuju větráčky Noctua, protože jsou celkem tiché a hlavně velice spolehlivé. I tak je to komponenta s nejkratší očekávanou životností. Na druhou stranu, když tam budeš mít 4 a 1 se vysere, vůbec nic se nestane.
Ty držáky jsou parádní kauf. Asi tam taky pošlu nějakou test. objednávku. To jsem fakt nečekal, že se to dá udělat s poštovným zdarma. Díky za tip.

a.

Old Post 21-03-2016 v 13:05 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 794

Ahoj LEDkaři..

Tak jsem konečně dokončil stavbu LED panelů na prodej..

Jedná se o 200W s CXB 3590

Kdyby to někoho zajímalo tak http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=76883

Old Post 22-03-2016 v 14:28 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 795

Gratuluji, konecne nekdo pri navrhu premyslel :] .. Pokud je to cena s dani, zaruka dva roky a je to osetrene z hlediska legislativy (dle CSN a EZU), budu rad doporucovat lidem.
Je fajn, ze se prodej i dobrych COB svetel v Cesku rozjizdi, jen tak dal! :]

Old Post 22-03-2016 v 22:56 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 796

Frynk,jaký máš BIN u čipu a optiku máš jakou?Nepochopil jsem tu záruku.Vystavíš mi normálně daňový doklad a jaká firma bude dělat záruční a pozáruční servis?
Dík

Old Post 23-03-2016 v 06:03 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 797

citace:
Původní příspěvek od spachal
Gratuluji, konecne nekdo pri navrhu premyslel :] .. Pokud je to cena s dani, zaruka dva roky a je to osetrene z hlediska legislativy (dle CSN a EZU), budu rad doporucovat lidem.
Je fajn, ze se prodej i dobrych COB svetel v Cesku rozjizdi, jen tak dal! :]


Ohledně legislativy to ještě budu řešit. Zatím jeto spíš HOME projekt a uvidím podle zájmu.
Zatím za 15 000 bez papíru, ale se záručákem..


citace:
Původní příspěvek od fikus37
Frynk,jaký máš BIN u čipu a optiku máš jakou?Nepochopil jsem tu záruku.Vystavíš mi normálně daňový doklad a jaká firma bude dělat záruční a pozáruční servis?
Dík


Díky za připomínku, na to jsem něják zapoměl a je to důležitý.

Barva světla (BIN): 3000k (CB), 3500k (CD), 4000k (CD), 5000k (CD)

Optika (vyzařovací úhel): 80°

Servis budu provádět já osobně. Zatím je to spíš HOME projekt a uvidím podle zájmu takže bez dokladu, ale se zárukou..

Naposledy upravil FrYnK 23-03-2016 v 10:12 AM

Old Post 23-03-2016 v 08:36 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 798

citace:
Původní příspěvek od FrYnK

Servis budu provádět já osobně. Zatím je to spíš HOME projekt a uvidím podle zájmu takže bez dokladu, ale se zárukou..

Uvést na trh elektroniku, aby bylo všechno v pořádku není sranda, co?

Vypadá to fajn. Na driverech se nešetřilo?

a.

Old Post 24-03-2016 v 07:17 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 799

S tou zárukou je problém.Pokud se ti něco stane nebo se na to vykašleš tak záruka je v pytli.Já mám panel s Vero 29+ osram oslon na květ 4 čipy na rust i květ a další 4 čipy na Květ + 10 x osram za nějakých 15 talířu.(můžete se kuknout na můj test) Teď jedu test jestli je to lepší než samotné 4 čipy. Kámoš jede Cree CXB3590 6 čipu.4 čipy má bin CD a 2 čipy se mu podařilo sehnat v binu DB. Tak jsem zvědav jak dopadne.

Old Post 24-03-2016 v 08:48 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 800

citace:
Původní příspěvek od alesh

Uvést na trh elektroniku, aby bylo všechno v pořádku není sranda, co?

Vypadá to fajn. Na driverech se nešetřilo?

a.


Jak rijas je kolem toho dost veci... ale casem se to zvladne... zatim to pro me nema smysl pokud o to nebude zajem...chci zkusit i ebay atd...pak se uvidi..

Driver je samozrejmne Meanwell jak na diody tak na ventilatory...

Old Post 24-03-2016 v 12:16 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50 51 52 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9592070 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív