Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50 51 52 »
Autor
Téma 
ZMIJE
Nový Člen

Karma uživatele ZMIJE - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 785

jen ta jedna nejmensi ma povadle listky a zrovna nej vzorek tak se bojim trochem teplota vlhkost vse ok hnojim bizem daval sem jim poprve tak jestly ne malo od seminka sou stare 9 dni

Old Post 29-12-2011 v 09:22 AM
ZMIJE je offline   Profil uživatele ZMIJE   Find more posts by ZMIJE   Foto galerie člena ZMIJE   Click here to Send ZMIJE a Private Message   Add ZMIJE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 786

citace:
Původní příspěvek od ZMIJE
jen ta jedna nejmensi ma povadle listky a zrovna nej vzorek tak se bojim trochem teplota vlhkost vse ok hnojim bizem daval sem jim poprve tak jestly ne malo od seminka sou stare 9 dni


jestli je zaléváš všechny stejně, ta malá je tedy přelitá, protože tím jak je malá, nevypije tu vodu tak rychle jako ty větší a tím pádem ji přeléváš..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 29-12-2011 v 09:26 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El gringo
Nový Člen

Karma uživatele El gringo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 2  

Dotaz Problem s listy Příspěvek č. 787

Zdravim mam kyticky asi 25 dnu v rustu a zacali se mi na listech delat fleky a jsou lehce sklopene.Nevím jestli je to prehnojene nebo spalene od lampy????Svetlo je 600w cca 40 cm od kytek .Pestuju v kokosu a mam hnojiva od Atami vcetne doplnku.Poradí nekdo pls?

Old Post 30-12-2011 v 15:24 PM
El gringo je offline   Profil uživatele El gringo   Find more posts by El gringo   Foto galerie člena El gringo   Click here to Send El gringo a Private Message   Add El gringo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorcheleske
Nový Člen

Karma uživatele chorcheleske - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 23  

Re: asi plísen ne? Příspěvek č. 788

citace:
Původní příspěvek od karlvonbanhof
zdarek groweri,mám takovej problémek,bo spíš sem měl.... box 120*120*200cm,přítah větráček malej průměr 150 + 2 krát přítah pasiv + 2 větráky průměr 150 na ofuk...odtah 340m3/h. světlo 600w(květ),telota noc 18st a den 28st,vlhkost noc 45% a den 30%max....skončil sem ve 2 týdnu květu,bo mi to napadla nějaká plíseň,co vypadala jako prachová plísen,taky podobná padlí,taky to mohla bejt moučná plísen,..no nevím měl sem tam 15kytí a všechny se mě nasráč vosypaly,začaly spodky a valilo to hore,nejdřív sem to voštípal co se dalo,větráčky sem měl nastavený na to aby ofukovaly spíše spodek kytky,postříkal sem je i proti houbovým plísním,tak 14 dní to zůstalo stejný a potom to vzalo za svý a bylo hotovo,tak sem je detnul....nevím esli to nebylo ventilací bo vlhkostí,protože v růstu žádný problém.....
třeba estli to nebylo tím,že to mám v místnosti kde se moc netopí a vlhkost je tam kolem 70%,občas nějaká plísen na stěnách,bo je to spíš v takovým sklípku.....tak nevim....přemejšlel sem pořídit si klima...nevim,poradte pleas....díky




mel jsem to same,taky pod 600,a neco podobneho jako sklipek s velkou vlhkosti...reseni?Vetsi pritah cerstveho vzduchu a postrik?nejdriv jsem zkusil bio fungi C-nepomohlo.pak jsem normalne kopil obycejny postrik proti plisnim na rajcata a bylo...nejake modely to odnesly docela dost,ale sklizen se zachranila...
pestu zdar

Old Post 31-12-2011 v 08:24 AM
chorcheleske je offline   Profil uživatele chorcheleske   Find more posts by chorcheleske   Foto galerie člena chorcheleske   Click here to Send chorcheleske a Private Message   Add chorcheleske to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: asi plísen ne? Příspěvek č. 789

citace:
Původní příspěvek od karlvonbanhof
zdarek groweri,mám takovej problémek,bo spíš sem měl.... box 120*120*200cm,přítah větráček malej průměr 150 + 2 krát přítah pasiv + 2 větráky průměr 150 na ofuk...odtah 340m3/h. světlo 600w(květ),telota noc 18st a den 28st,vlhkost noc 45% a den 30%max....skončil sem ve 2 týdnu květu,bo mi to napadla nějaká plíseň,co vypadala jako prachová plísen,taky podobná padlí,taky to mohla bejt moučná plísen,..no nevím měl sem tam 15kytí a všechny se mě nasráč vosypaly,začaly spodky a valilo to hore,nejdřív sem to voštípal co se dalo,větráčky sem měl nastavený na to aby ofukovaly spíše spodek kytky,postříkal sem je i proti houbovým plísním,tak 14 dní to zůstalo stejný a potom to vzalo za svý a bylo hotovo,tak sem je detnul....nevím esli to nebylo ventilací bo vlhkostí,protože v růstu žádný problém.....
třeba estli to nebylo tím,že to mám v místnosti kde se moc netopí a vlhkost je tam kolem 70%,občas nějaká plísen na stěnách,bo je to spíš v takovým sklípku.....tak nevim....přemejšlel sem pořídit si klima...nevim,poradte pleas....díky


Hm,padlí..Tam jde asi v noci vlhkost hodně nahoru,což..?
Nic nezkazíš preventivním ošetřením Previcurem při přesazování do substrátu,a pak ještě stříknout před přepnutím..Ale základní problém bude asi ta vlhkost a stěny,na kterých lecos vegetuje a kyti jsou pak snadnej terč..Odvlhčit,odplísnit a odhoubovat room,asi jediná dlouhodobá pomoc..

Old Post 31-12-2011 v 09:37 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 790

chorcheleske jakým pripravkem si to postrikal?? ja mam taky tento problem , kytky mam 4 tydny v kvetu, udelal jsem postrik bioolem ,ale nepomohlo to, tak nevim jestli to ma cenu jeste necim striknut nebo to vytrhat coz se me moc nechce. :-(

Old Post 01-01-2012 v 23:22 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 791


A takto vypadají některý listy, myslím, že je to plíseň , co myslíte vy??

Old Post 02-01-2012 v 13:06 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 792

citace:
Původní příspěvek od hardiron
A takto vypadají některý listy, myslím, že je to plíseň , co myslíte vy??

Plíseň to není, ale deficit některých prvků, chce to pohnojit, zřejmě dusík.

Old Post 02-01-2012 v 13:30 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 793


zdravím mám tu problem s listy 32 den květu ph 6 ec roztoku 2 odtoku 2,5 hnojky biobizz grow bloom ,bloombastic 1 týdně atazym

Old Post 02-01-2012 v 13:50 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 794

citace:
Původní příspěvek od hardiron
A takto vypadají některý listy, myslím, že je to plíseň , co myslíte vy??
já jsem pro plíseň, listy mají krásnou kresbu a barvu

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 02-01-2012 v 17:39 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 795

no zacina to tak, ze se zacnou delat cerne tecky, list zacne zlutnou a cerne tecky se zmeny ne hnede skvrny

Old Post 02-01-2012 v 17:55 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BritCare
Stálý Člen

Karma uživatele BritCare - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 796


kucííí předevcirem to zaclo.pouzivam biobizz,jedu v kokosu a dnes jsem prepinal na kvet.kropim cistou vodou.vapník nebo ph???nebo neco jineho?

Old Post 02-01-2012 v 18:18 PM
BritCare je offline   Profil uživatele BritCare   Find more posts by BritCare   Foto galerie člena BritCare   Click here to Send BritCare a Private Message   Add BritCare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 797

Travojed a čím to střiknout??

Old Post 02-01-2012 v 18:27 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 798

kytky maji pred sebou jeste 30 dni kvetu, myslite ze to muzu striknout akrobatem MZ??

Old Post 02-01-2012 v 18:33 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 799

hardiron - plísen

Grazzl - čas začít hnojit

BritCare - asi plísen, nebo nějaký makro prvek .. chce to lepší foto

Old Post 02-01-2012 v 19:10 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

listy se kroutí Příspěvek č. 800



ahoj.
asi tři týdny zpět se mi začaly listy takto kroutit. myslel jsem, že je to malým květníkem, tak jsem je pro jistotu přesadil, ale raději se tu ještě poradím.
někde jsem tu ten problém před časem vyděl, ale teď jsem to nenašel.

je to bigbadxxl 14dni v květu.
za odpověď všem děkuju

Old Post 03-01-2012 v 12:04 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50 51 52 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8805010 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív