Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 48 49 50 51 52 »
Autor
Téma 
shimano
Stálý Člen

Karma uživatele shimano - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 785

hehe,ja jsem student,ale napůl to kombinuju s prací-zedník,vydělám si na pivko,ciga,hadry a to mi stačí! v práci hulím,pak se mi líp montujou plastové okna,peace....


Komu se nelení tomu se zelení

Old Post 12-12-2008 v 12:20 PM
shimano je offline   Profil uživatele shimano   Find more posts by shimano   Foto galerie člena shimano   Click here to Send shimano a Private Message   Add shimano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pitrisek
Nový Člen

Karma uživatele Pitrisek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 786

No ja pracuji jako product manager....

Old Post 19-01-2009 v 10:48 AM
Pitrisek je offline   Profil uživatele Pitrisek   Find more posts by Pitrisek   Foto galerie člena Pitrisek   Click here to Send Pitrisek a Private Message   Add Pitrisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RedBull
Stálý Člen

Karma uživatele RedBull - 90% PěstitelskáKarma uživatele RedBull - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 787

No tak se tu už asi po 3 aktualizuju jsem operátor vodovodní sítě.

Hull Hard


Coco Drip 400w Scrog
Jede Projekt alFa 400W stavba matkárny.

Old Post 19-01-2009 v 18:50 PM
RedBull je offline   Profil uživatele RedBull   Find more posts by RedBull   Foto galerie člena RedBull   Click here to Send RedBull a Private Message   Add RedBull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 788

citace:
Původní příspěvek od RedBull
No tak se tu už asi po 3 aktualizuju jsem operátor vodovodní sítě.

Říkáš vodě, kam téct?

...ja jsem furt ve skole

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 19-01-2009 v 19:44 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 789

citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel

Říkáš vodě, kam téct?

...ja jsem furt ve skole


voda ma, voda ma rozpustene vlasy

a ted trochu jinej soudek: ja 25, ona 16 ... ja ji miluju, ona se chova primerene svymu veku. Co s tim?

Old Post 19-01-2009 v 21:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CzechMan
Stálý Člen

Karma uživatele CzechMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 790

ja su taky jeste furt student - Informatika + ekonomika, ale jinak fusuju skoro do vseho a zastavam nazor, ze s travou de delat skoro vsechno

co si zapamatujes kdyz si zhuleny, tak to uz nikdy nezapomenes

clandestino: "Selský skepticismus říká, že na Zemi je takové množství kultur, že nějaká se svými mýty do reality trefit musela."
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-
A:"Ty pořád něco chceš! Víš co dělají v Tibetu když něco chtějí? Vzdají se nščeho jiného."
B:"Opravdu? Proto jsou asi tak silná světová velmoc."
_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Líza:"Jak oslovíte arcibiskupa?"
školník Willy:"Já ti zakroutím kejhákem ty černoprdelníku!"

Old Post 20-01-2009 v 12:19 PM
CzechMan je offline   Profil uživatele CzechMan   Find more posts by CzechMan   Foto galerie člena CzechMan   Click here to Send CzechMan a Private Message   Add CzechMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miguelx
Stálý Člen

Karma uživatele miguelx - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 791

manažer prevence rizik společnosti a od 1.1.09 manažer kvality /ISO 9001/.....versus.....student Politologie na UHK.....

Old Post 20-01-2009 v 12:32 PM
miguelx je offline   Profil uživatele miguelx   Find more posts by miguelx   Foto galerie člena miguelx   Click here to Send miguelx a Private Message   Add miguelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 792

Kriminalna policia of course
KaB - mal som podobnu skusenost...som trochu mladsi ale myslim ze to mozem porovnavat...pre svoje dobro by som to skoncil ak ta "lubi" aj ona tak mi mozes verit ze ona ta lubi inak ako ty ju...ty uz mas v hlave jasno , ona (na zaklade veku) myslim ze nie...mozno vam to zatial klape ale fakt s takymito babami to moze skoncit zo dna na den...ja by som sa do podobnej skusenosti uz nepustal...nehnevaj sa na mna ale ja ti radim brat ju s rezervou a nie oddavat saa plnym srdcom ako ja a potom som skoncil ako kokot...ona ma podviedla, zacala fetovat atd atd... teraz sa nemozem na nu ani kuknut a som uprimne rad ze som to skoncil hoci pri nej som sa citil ako kral, casom zabudnes...nic v zlom
P.S.- a predstav si ake to bolo kedysi krasne ked si nebol ABSOLUTNE v nicom obmedzovany

piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 20-01-2009 v 12:37 PM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RedBull
Stálý Člen

Karma uživatele RedBull - 90% PěstitelskáKarma uživatele RedBull - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 793

citace:
Původní příspěvek od Soul Rebel

Říkáš vodě, kam téct?...ja jsem furt ve skole


Řekni kde máš školu a něco vymyslim.

Hull Hard


Coco Drip 400w Scrog
Jede Projekt alFa 400W stavba matkárny.

Old Post 20-01-2009 v 14:19 PM
RedBull je offline   Profil uživatele RedBull   Find more posts by RedBull   Foto galerie člena RedBull   Click here to Send RedBull a Private Message   Add RedBull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Falout
Stálý Člen

Karma uživatele Falout - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 794

to tu neni zadny dealer???to bych se moc divil :-D jinak delam vypocetku stredni...

Old Post 30-01-2009 v 21:32 PM
Falout je offline   Profil uživatele Falout   Find more posts by Falout   Foto galerie člena Falout   Click here to Send Falout a Private Message   Add Falout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganyal_Yabani
Stálý Člen

Karma uživatele Ganyal_Yabani - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganyal_Yabani - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganyal_Yabani - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganyal_Yabani - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 795

Čágo, já pracuju jako zdravotní sestra i když sem teda kluk, ale v práci bych si hulit fakt netroufnul. Přece jenom zodpovědnost za pacienty je docela velká a vůbec nevim co bych tam zhulenej předváděl:-))) Ale čas od času jezdim pro jednu CK jako průvodce na vodu (rafty, kajaky a tak) to je nejlepší práce na světě!!! Člověk si dá brčko, pak si celej den pádluje směje se na klienty a kouká po krásách přírody:-))) prostě THE BEST WORK!!! mějte se

Old Post 31-01-2009 v 15:38 PM
Ganyal_Yabani je offline   Profil uživatele Ganyal_Yabani   Find more posts by Ganyal_Yabani   Foto galerie člena Ganyal_Yabani   Click here to Send Ganyal_Yabani a Private Message   Add Ganyal_Yabani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 796

Ani jsem to sem nepsal... pořád dělám účetního, ale teď v neziskovce, paradoxně mám lepší peníze a menší stresy. Před prací nehulim, po si občas dám, ale né 10 brk denně !
Vy byste zaměstnali vyhulenýho účetního??
myslim že ne.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 02-02-2009 v 15:50 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeeman
Nový Člen

Karma uživatele zeeman - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 6  

Finanční expert Příspěvek č. 797

Čerstvě doštudovanej

Old Post 11-02-2009 v 01:18 AM
zeeman je offline   Profil uživatele zeeman   Find more posts by zeeman   Foto galerie člena zeeman   Click here to Send zeeman a Private Message   Add zeeman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zeeman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Finanční expert Příspěvek č. 798

citace:
Původní příspěvek od zeeman
Čerstvě doštudovanej


A do čeho bys mi teďka doporučil investovat volné peněžní prostředky?Jsem lajk, tak proto se ptám.

Old Post 11-02-2009 v 13:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 799

treba ja se ocim klempirem.. a nedoporucuju bejt na strese zhulenej lebo by se vam mohlo stat ze se hezky proletite

Old Post 17-02-2009 v 09:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mattsipak
Nový Člen

Karma uživatele Mattsipak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 800

Učim se umělecký kovařine...a to si nedokažete představit co je bejt u vyhně zhulenej....tolik věci co tam v tom ohni vydite!

Old Post 18-02-2009 v 15:47 PM
Mattsipak je offline   Profil uživatele Mattsipak   Find more posts by Mattsipak   Foto galerie člena Mattsipak   Click here to Send Mattsipak a Private Message   Add Mattsipak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 48 49 50 51 52 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9448490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív