Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150W HPS 3x Blouberry AF (Fair seeds) /First/
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 65

promin ale regulator ti v tomhle pripade vubec nepomuze, spis to vypada ze ti to nekde netesni, popripadne vymenit pachac (coz asi bude kravina pokud je novej a jede prvni kolo, leda ze by te v gshopu ojebali a prodali ti pouzitej cemuz bych se taky nedivil u nekterych shopu)... muzes to vyfotit nejak z dalky jak mas vevnitr ten ventilator? jenom pachac by mel byt vevnitr, aby vzduch proudil nejdriv pres tu textilii, ktera chyta prach, jestli to mas takhle venku tak ji muzes rovnou sundat, je tam zbytecna... jen nechapu jakto ze ti to pri horsim zapojeni min smrdi, ale proc ne, muze to tak byt... btw. pokud mas vent 280m3/h tak pocitej s tim ze vyrobce meri prutok vzduchu bez jakekoliv prekazky, tudiz po nasazeni pachace 240m3/h se ti prutok vzduchu ventilatoru snizi cca o 10-20%, ovsem prutok vzduchu u pachace zustava stale stejny... tudiz po odecteni tech cca 15% tvuj vent bude mit prutok vzduchu nejakych cca 240-260m3/h takze je to na ten pachac s prutokem 240m3/h idealni, proto mi prijde nesmysl to snizovat regulatorem... pak by mel ten ventilator problem ten pachac profouknout a nejspis by ti vylitla trochu teplota nahoru... no schvalne co na to ostatni, jelikoz vetsina lidi tady ma slabsi ventas na odtah napriklad 400m3/h a silnejsi filtr napriklad 550m3/h ( coz je podle me nesmysl jak jsem popsal vyse) a nestezujou si...

kdyztak si to nech promazat od moda, ale treba to nekomu dalsimu pomuze...

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 26-10-2015 v 22:14 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 66


Tady mas ten ventas... Co teda navrhujes, abych udělal ??

By me ani nenapadlo, ze by me mohli ojebat... Jde to nejak poznat treba ?

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 26-10-2015 v 22:24 PM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 67

U klečky?? nehrozí, to je trošku iny level predajcu..
Pachač (tvoj) má určitú plochu uhlia ktorá dokáže eliminovat smrádek z určitého množstva vzduchu. Ked je toho vzduchu/smradu viac tak smrádek je cítit, proste to pachač nepobera. btw pacháč má mini. odpor vzduchu, takze pri znížených otáčkach venťasu funguje normálne, to nieje podtlaková membrana alebo co brzdiť začína až s velkým prietokom nad jeho kapacitu.
Skús si trebárs zapožičat o malinko slabší ventas alebo ten regulátor. Vyskúšaj a povieš, takéto hádanie je napikaču. Držím palec HOWG

Edit: tlakové straty vznikajú hlavne na kolenách a "zákrutách " vo vedení.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 27-10-2015 v 07:52 AM

Old Post 27-10-2015 v 06:34 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 68

Sonoflex funguje ale dle instrukci ma bejt min 1.5m dlouha. Nevim jakou mas predstavu o sonoflexu ale ten jen snizi hluk proudiciho vzduchu uvnitr trubky rykot vychazejici z kraje ventilatoru kde proudi vzduch urcite ne maximalne ho mirne otupi. Proto se to cpe do ruznych boxu popr obaluje dekama a podobny kraviny, ktere zase snizi ten rykot toho ventasu. A jak pise samulelel filtr zas tak moc odpor nepridava. Leda pozdeji hodne jety zaneseny prachem.

Kvalita predevsim!

Old Post 27-10-2015 v 08:08 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 69

Takze radite, abych dojel pro ten trialkovy regulátor za nejakou tu stovku a zeslabil otáčky ventasu ?

Jinak, toho klecku jsem jen poslal... Koupil jsem to v growcity Praha Letnany

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 27-10-2015 v 10:26 AM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 70

Tak sam si stezujes ze ti vetrak rve. Mas ho hodne OP na svoji skrin timlhle se da v dobrych podminkach osefovat i 600w. Papirove ten filtr na ten vetrak nestiha. Takze za me ano. Pokud se ti nechce utracet za triak prej funguji zarovky. Proste po ceste ze zasuvky napojist par zarovek a oni ztlumi vykon vetraku. Ale asi se to dost spatne odhaduje a je to hodne reseni hodne premka podlahy. Triak se da poridit tusim za par slupek. V g sem videl i nejaky primo pres zasuvku ze ani nemusis rezat drat pokud by se ti s tim nechtelo jebat. Vetrak stahni do bodu kdy ti prijde nejmene rusive to bzuceni.

Kvalita predevsim!

Old Post 27-10-2015 v 10:47 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 71




Tak ahoj vsici,

Dekuju všem za pomoc, rady atd..

-stupně jsem srazil, z největších veder na 29-30 stupanku ( kdyz jede světlo )
- vlhkost se čím dal vic zvyšuje s růstem kyti a ustálilo se to na 68-70% což je slusnej hukot... Na noc vypinam VKO, abych se aspoň trochu vyspal, tak se ráno vzbudim a ve skříni je 29 stupňů a 80% vlhkost ( se poseru)... Opravdu mam v bytě tropy teplota 27 a vlhkost 65%...
S tim budu muset neco dělat, aby to neschnilo...
S tim odtahem taky nevim co udělám (jakej koupit a tak) protože pachac nezvládá a na noc to zase nezvladam ja a uz by to mělo běžet nonostop no...

- a tady jsou kyti : ️nejvetsi ma 44 čísel ( vypada slušně )

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 27-10-2015 v 19:20 PM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej
promin ale regulator ti v tomhle pripade vubec nepomuze, spis to vypada ze ti to nekde netesni, popripadne vymenit pachac (coz asi bude kravina pokud je novej a jede prvni kolo....


Trochu OT, ale zeptám se, jsem z toho tvého příspěvku lehce zmatenej :-) vysvětli mi to prosim po lopatě.

Pokud mám ufo o průtoku...plácnu 400m3....mám mít teda pacháč o stejným průtoku nebo o menším nebo o větším než je průtok fa? Jaký vliv na funkčnost ufa má to, že ufo mám třeba 125, ale pacháč třeba 160? je to o velikosti průměru nebo jen o tom průtoku? Když sem začínal, tak mi k ufu v Gshopu doporučili větší filtr, že je to lepší, takže se toho držim dodnes, mám redukci a na 125 ufu mám 160 filtr. průtok je tam ovšem podobnej, teď z hlavy to nevim, musel bych hledat, někde sem to tu psal už. Je tedy nějaká univerzální rovnice které se držet, aby výkon ufa byl optimální a pacháč fachal tak jak má?

Old Post 27-10-2015 v 19:29 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 73

nijura: takjeste jednou, o prumeru ventasu jsem nic nepsal, ovsem jestli pouzijes redukci z vetsiho prumeru na mensi tak muzes cekat dalsi ztratu prutoku stejne tak jako po nasazeni pachace... jednoduse - pachovej filtr nebo redukce, nebo i ohnutej aluflex - tohle vsechno ma vliv na efektivitu ventilatoru a snizuje ji... vyrobce ten prutok vzduchu samozrejme meri kdyz je ventilator naprazdno - to znamena nema zadnou prekazku jako pachac/redukci/koleno a pod... logicky po nasazeni pachace tvuj vetrak s udajema napriklad 400m3/h ma najednou v praxi prutok vzduchu kolem 350m3/h jelikoz tam pusobi odpor, ale prutok vzduchu udavany u pachace se nijak nemeni, tudiz na pachac 400m3/h je logicky lepsi mit odtah o sile cca 450m3/h abys pocital s tou ztratou ktera tam vznikne po nasazeni pachace, redukce,aluflexu atd... , zase to ale nesmi bejt moc, jinak by pachac nestihal, pocitej ztratu cca 10-20%... doufam ze jsem to vysvetlil logicky

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Naposledy upravil ten_hodnej 27-10-2015 v 20:06 PM

Old Post 27-10-2015 v 19:55 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 74

vysvětlil :-) Ufo má mít o něco větší průtok než pacháč, kůli ztrátám, nejde o průměr, ale o průtok :-) díky

Old Post 27-10-2015 v 20:07 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 75




Zdar lidi,

tak jak mi všichni radili, došel jsem pro izolepu, všechno jsem zalepil, měli jste pravdu, v některejch částech trubky byli nějaky dírky a unikalo to tam, takže jsem to všechno zalepil....
- zalepil jsem i celou skřín, aby to z některejch otvůrků neunikalo.. (docela práce to dalo teda)

- filtr jsem šoupl zpátky do skříně, aby to nasávalo přes něj....
- bohužel to asi vypadá, že to smrdí tak nějak stejně ( abych pravdu řekl- je to spíš takovej teplej smrad v kterým jsou cejtit kytky (trošku takovej prales) jako určitě to není takovej smrad, jako když otevřu skřín, to už je cejtit slušně, ale je to podobnej slabší.... akorát se bojim toho, aby se ten smrad pořád nestupnoval a nebylo to pak nesnesytelný... ( je tedy dost možný, že to ten filtr nestíhá, nebo už nevim...

- když jsem vyndal měřák ven, zjistil jsem, že mám v bytě 80% vlhkost a 25 stupnů - venku je cca od 60-80%, takže nevim, jeslti tomu uplně tim větráním z venku pomůžu nějak...
- ve skříni je právě ted 30 stupňů a 67% vlhkost

- chci ted objednat tenhle venták (http://www.ventilatory.cz/ventilato...ator_-1786.html)
- má menší prutok vzduchu na 1 rychlost a hlavně jen 24db, což by mělo bejt dost znát ( aspon bych to mohl nechat běžet non stop) a za docela dobrou cenu
- Zedy už mi to schválil, co na to říkáte vy ? Zejtra ho asi objednám.

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 28-10-2015 v 14:44 PM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od eneabeats
Zdar lidi,

tak jak mi všichni radili, došel jsem pro izolepu, všechno jsem zalepil, měli jste pravdu, v některejch částech trubky byli nějaky dírky a unikalo to tam, takže jsem to všechno zalepil....
- zalepil jsem i celou skřín, aby to z některejch otvůrků neunikalo.. (docela práce to dalo teda)

- filtr jsem šoupl zpátky do skříně, aby to nasávalo přes něj....
- bohužel to asi vypadá, že to smrdí tak nějak stejně ( abych pravdu řekl- je to spíš takovej teplej smrad v kterým jsou cejtit kytky (trošku takovej prales) jako určitě to není takovej smrad, jako když otevřu skřín, to už je cejtit slušně, ale je to podobnej slabší.... akorát se bojim toho, aby se ten smrad pořád nestupnoval a nebylo to pak nesnesytelný... ( je tedy dost možný, že to ten filtr nestíhá, nebo už nevim...

- když jsem vyndal měřák ven, zjistil jsem, že mám v bytě 80% vlhkost a 25 stupnů - venku je cca od 60-80%, takže nevim, jeslti tomu uplně tim větráním z venku pomůžu nějak...
- ve skříni je právě ted 30 stupňů a 67% vlhkost

- chci ted objednat tenhle venták (http://www.ventilatory.cz/ventilato...ator_-1786.html)
- má menší prutok vzduchu na 1 rychlost a hlavně jen 24db, což by mělo bejt dost znát ( aspon bych to mohl nechat běžet non stop) a za docela dobrou cenu
- Zedy už mi to schválil, co na to říkáte vy ? Zejtra ho asi objednám.


Hej , mám podobnú variantu TTčka a spoko už´niekolko rokov a bude to znesitelnejšie s tým hlukom, navyše máš na výber z dvoch rýchlostí. Verím že pácháč začne fachať ale priprav sa na to že cca 10 dní pred kosou to nezachráni žiadny filter to už sú fuseklejakcyp
vetraj nonstop ak sa dá, kytiz milujú čerstvý vzduch a navyše sa hádam aj ochladí takto proti vianociam


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 28-10-2015 v 15:49 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 77

Taky doufám a jestli ne, tak bych řekl, ze je to nejakej podelovej pachac ( to bych byl hodně nasranej ).... Neutahne to pak ke konci pachac jo ? No, premejslel jsem, ze bych pak ke konci koupil ten varpotek... Pravé je dobry, ze je to u toho okna, ono neni úplně perfektně útesneny, takze i přes zavřeny okno tam proudí částečně vzduch

Jinak doufám, ze budou nějaký pěkný Vánoce ( zima a sníh ) bylo by to super

No, doufám ze ty kyti do měsíce budou hotovy

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 28-10-2015 v 16:06 PM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 78

jenom par pripominek - ten horkej vzduch stoupa vzdycky nahoru, takze pro lepsi ucinnost by jsi ten pachac mel mit uvnitr zaveseny nahore a dole jen pritah... k tomu bych ti doporucoval to ttcko co jsi nahazoval v kombinaci s aluflexem (to sono vyhod, jako jsem to udelal ja, zbytecny se s nim mrdat kdyz je to po celym vnitrnim obvodu deravy)... btw. ten pachac taky muze bejt spatnej, i kdyby byl novej (coz nezjistis asi nijak) tak muze bejt vadnej uz od vyroby, mozna je v nem malo aktivniho uhli a neni tam spravne udusany... je totiz mozny ze kluci z gshopu v letnanech akorat vemou starej pachac a repasujou ho sami, ovsem bez klepacky tam toho aktivniho uhli nedostanou tolik... to je ale jenom moje teorie, jelikoz zrovna ten velkej sklad v letnanech taky neni 100%tni...kdyz jsem si tam kupoval easyvalve set k volcanu, tak bylo videt ze ho nekdo predemnou pouzil a chybel tam navic kotel... ja idiot si nevsiml porusene nalepky na otevirani, takze jsem tam jel znova jak trubka pro kotel a abych je zmrdal ze mi prodali pouzitej set... jinak jiny vysvetleni pro ten smrad nemam, kdyz ta vec ktera ma fungovat nefunguje na 100%, navic to vypada ze jsi v kvetu chvili, takze by to tam moc vonet jeste nemelo coz je divny... to nevim co budes delat za 3 tydny az zacnou poradne smrdet, mozna zkusit koupit novej pachac (ten se nikdy neztrati, kdyztak se ti tam bude valet do budoucna)

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 28-10-2015 v 16:51 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 79




Čau lidi,
Jsem tu s upem...

-včera jsem dojel pro ten vetrak, musel jsem koupit i redukci, protože je to 125..,
-vetrak jsem zapojil, dela a o neco menší randal, nez to VKO, přesto to neni úplně na spaní
-obalil jsem to asi 3-4cm rockwoolu a zavěsil na snurku ( ventak jede na tu první rychlost 195m3)
- rachot se teda o neco zlepšil, ale neni to pořad optimální, z filtru zacal jit znatelně menší smrad, nez sel s tim VKO ( možná, kdyz se to ještě lip zalepi izolepou, tak to bude ještě lepší )
- co byste řekli, ze by ten zvuk mohlo ještě snížit ? ( je to nejakej rockwool, co táta používal na zateplení baráku, mel tam celej balík )....
- trosku mi vylitla samozrejme teplota na 33 a pořad nemůžu srazit vlhkost 67%...
- jinak kyti i pri květu pořad dost rostou a vypadají dobre, ale kdyz na ne koukám, tak mi to připadá, jak kdyz je to každy jinej model
- kdyz jsem vytahoval to VKO, tak jsem byl Nakej zmatlanej a zapomnel jsem to vypojit a zkratovalo mi to v ruce ( slušná facka )

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Old Post 30-10-2015 v 12:38 PM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 80






Cus,
Teplota : den 30, noc 25
Vlhkost: den 57-60%, noc 70%
Hnojivo: Plagron Alga Bloom 4ml/l

45 dni od vykličení/31dni
18/6/ cca 10 dni na květu
A fotky

"Hlupák najde vždy ještě většího hlupáka, který ho obdivuje"

„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“

Naposledy upravil eneabeats 02-11-2015 v 06:31 AM

Old Post 02-11-2015 v 06:21 AM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-05-2018 - 250W auto blueberry fair seeds 4x /1. pokus/ - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3344680 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív