Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » pomozte zjistit pricinu problemu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 65



takhel to vypadalo 7dní předtím než to začalo jinak to bylo 28dní na rustu

Old Post 15-12-2011 v 20:47 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 66

def: dnes je to 25den ne nekoukal ani to podlemě nemá cenu já musím zjistit čemu se vyvarovat příští kolo aby se to neopakovalo nechci jít na jíná hnojiva a jediné co ještě mohu jet kokos tam mi to nedělalo ale zase mi to nedělolo dalších 8kol před tím v hlíně takže příští kolo se rozhodne a možná příjdu na to čím to bylo

Old Post 15-12-2011 v 20:54 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 67


Tak tak hary ,přehnojeno a nevyvážený poměr hnojiv.Taky se přikláním k názoru předávkování P,K. Požkozene listy otrhejza koukej na ty mé. Jsme zhruba ve stejné fázi květu.
Toto mi udělalo PK13-14 při vyšším ph.cca ph7.
Proplach a už jen půlku Ripenu a 5-7 dní flush.
Btw .nejde mi do hlavy proč máme podobný problém ve stejnou dobu i když jsme každý na druhém konci republiky .Příště jedeme současně a bublery;-) .To by byl čert vápeníkem.

growesweden

Old Post 15-12-2011 v 21:00 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 68

OK jak myslíš.25 den květu je malo to by daly na jiná hnojiva přecházet nemusíš gro tek se dá míchat se vším.Letos jsem měl 3 malé své řezy podobně nemocné chtěl jsem je zabít ale řekl jsem si že to udělám jako test. v tu dobu jsem ještě neměl insta green hnojil jsem normal jako vždy a nic proplach vodou a nic a koupil jsem si tohle a vše se pomalu začalo měnit.SICE potřebovali trochu víc než co jsem proléval in.ale dali to -sklizen dobrá bez nemoci. A nekecám bylo to fakt na zabití ty je máš docela good.

Old Post 15-12-2011 v 21:05 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 69

...http://www.taogrowshop.cz/katalog/d...insta-green-1-l

Old Post 15-12-2011 v 21:11 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Krychle
kazdopadne tys to se svyma kristalovyma koulema rozseknul je hezky ze tu na nas zkousis sve vylucovani, ale je to na nic prisel jsi s necim novym? ne. jen jsi zopakoval recene - zvlast o nasledne plisni
my, co pouzivame kristalove krychle, to vidime zcela jasne - poskozeni korenoveho systemu na chemickem podklade (hnoje, pH), nasledny ubytek odolnosti a pridruzena onemocneni. vzhledem ke koncentraci metropu bych se tomu nedivil - pokud jde na chvili vytahnou kytku z kvetniku, mrkni na koreny - jestli jsou hnedy, jsme doma.
Jak rikam, naprosto presne stejnou vec jsem resil ani ne pred pul rokem, listy vypadaly identicky a primarne slo o poskozeni korenoveho systemu!


Tak křišťová krychle jo ? To je pak jiná, to má pán určitě pravdu , nová techlogie, na tu sem krátkej ... ale kořeny vypadaj v pohodě ,,, tak se ti tvoje krychle asi rozbila ... ?
- jinak pamatuju se že taky měl pan "Co?" téma o chorobách kytek. Taky jedno z možnejch vysvětlení.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 15-12-2011 v 22:49 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome-pro!
Nový Člen

Karma uživatele Trichome-pro! - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 71

zkus popužít trichodermu jestli jet v kořenech tak se to uřčit zlepší, držim palce.

Old Post 15-12-2011 v 22:55 PM
Trichome-pro! je offline   Profil uživatele Trichome-pro!   Find more posts by Trichome-pro!   Foto galerie člena Trichome-pro!   Click here to Send Trichome-pro! a Private Message   Add Trichome-pro! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od Trichome-pro!
zkus popužít trichodermu jestli jet v kořenech tak se to uřčit zlepší, držim palce.



jede v hline nee?

Old Post 16-12-2011 v 15:28 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 73

mno drákulo všechny tyhle připomínky a názory jsou rozhodně odůvodnělé. začalo se mi dělat něco hodně podobného a nejejnom u mě. Je víc možností, jaké nádoby používáš na míchání hnojiv? potažmo zalévání a na jakém podkladu ti stojí květináče??neřikám že musí být chyba v tom ale kolikrát nám uteče nějaká pič...... kterou si člověk uvědomí. Ať už jde o zbytky čehokoliv od čeho bykla ta nádoba nebo něco co si teor. tahá zespoda při navlhčení podkladu. každopádně doufám že to dobře dopadne. Good luck

Old Post 16-12-2011 v 22:34 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome-pro!
Nový Člen

Karma uživatele Trichome-pro! - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 74

To Mysak: čaues, jo hlinu jede , ale do ní můžeš snad taky dodat trichodermu ne?

Old Post 17-12-2011 v 18:30 PM
Trichome-pro! je offline   Profil uživatele Trichome-pro!   Find more posts by Trichome-pro!   Foto galerie člena Trichome-pro!   Click here to Send Trichome-pro! a Private Message   Add Trichome-pro! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 75

jo jo ...ja jsem reagoval na neco jineho

Old Post 17-12-2011 v 18:34 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 76

Mě to udělal Plagron Royalty Mix
úúúplně to samé!!!A týpkovi ted před 14 dny to udělal bat-mix
Ale zas jsou to jen dva lidi co znám jinak všichni spokojenost

Smějte se na lidi okolo,uvidíte vrátí Vám to.Budou blbě koukat!!!

A nebo néé???

Úsměv stojí méně než elektřina a dává více světla!! A.J.C
(jenže zkuste se na ňu usmívati 18 hodinek)To chce kamarády

Old Post 19-12-2011 v 09:24 AM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 77

Podle mě je to plíseň, nevim jaká ale měl jsem stejný problém. Pomohlo mi ostřihání všech napadených častí, částečné protrhání velkých listů a desinfekce spodku boxu 20ml /L H2O2. Ofuk non-stop.

Jakou máš vlhkost v místnosti ?

Old Post 19-12-2011 v 11:49 AM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elessar
Nový Člen

Karma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% PěstitelskáKarma uživatele Elessar - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 78

Zdravím hary,
neporadím Ti přímo s problémem, podle mě je to pH, ale ptal jsi se na metropy:

Takže, jel jsem tyhle hnojky 3 kola v kokosu a nejsem s nima moc spokojenej.

Stejný geny jsem měl i v hlíně, ale ty byly O.K.
Na metropech to vypadalo podobně jako Tvoje obrázky. Napřed žloutnutí, pak nekrózy a celkový zpomalený růst. Fialové řapíky a hlavní žilky na listech také fialové. Některý geny to dělaj, ale já měl kontrolní skupinu v hlíně, tam vše O.K.

Nechci tady zakládat mylnou domněnku, že metropy jsou špatný, ale na hlínu a kokos bych je nedával. Píšou, že jsou dobrý na všechny media, ale: jak ví, jakou kdo jede hlínu?

Na canně jsem v kokosu žádnej problém neměl...

Vůbec ty hodnoty mi neseděj, v růstový fázi tolik fosforu, na co proboha..

Vyzkoušej jiný hnojky, podobný úkazy měl i časlove na icmagu a přešel z metropu na bcuzz a bylo po problému..

Přeju hodně štěstí při uzdravování rostlinek.

P.S.: Sage je hodně odolnej, nemělo by ho ec 1,6 položit na lopatky, spíš vyburcovat..

Good Luck
El

Old Post 19-12-2011 v 17:33 PM
Elessar je offline   Profil uživatele Elessar   Find more posts by Elessar   Foto galerie člena Elessar   Click here to Send Elessar a Private Message   Add Elessar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 79

TO:elessar zdravím kolego já mám stejný názor jako ty podlemě složení metropu je na hovno toho fosforu v rustu je přehnaně a taky si myslím že je to hodně špatně vyvažené a když se něco posere tak už se to blbě rovná no nic uvidíme další kola ale až zdělám ty zasoby metropu jdu do canny

ale taky nechci vést kampan proti metropu znám lidi co jim to na nich jede krásně jak kokos tak hlína ale zpousta znich musela dávkování upravovat podle zkušenostech kola od kola takže opravdu asi složení není optimální možná by mohl někdo vysvětlit proč tolik toho fosforu na rust

Naposledy upravil hary 19-12-2011 v 20:51 PM

Old Post 19-12-2011 v 20:28 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 80

hele a neni to spatny ph? me tohle dela v buleru pokud ho dlouho necham a ph mi tam mov klesne

prispevek 62 s obrazkem

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 20-12-2011 v 09:51 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3376120 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív