Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » HobbyMicroGrow 36w lineárky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Geltrud
Stálý Člen

Karma uživatele Geltrud - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 65

no, já myslím že vubec nejde jako o to aby se kytka cítila přirozeně, ale spíš to o to, aby se nepřepla znovu do veg. fáze a zároveň měla víc světla denně

Old Post 13-05-2011 v 15:08 PM
Geltrud je offline   Profil uživatele Geltrud   Find more posts by Geltrud   Foto galerie člena Geltrud   Click here to Send Geltrud a Private Message   Add Geltrud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od mati0n
To co ti napsal Bloodybeer je peknej kec.. vynos ti to nesnizi a dozravani ti to naopak zrychli...


Zdarec

Tak to tu vysvetli, jak to teda je rad si doplnim znalosti

a navic jsem psal, ze dozravani to zrychli - ale o to mene jeste stihne vyrust pestiku v palici a o to by se snizil vynos. Urcite to nebude kdovi kolik, ale proc jim to zkracovat. Rozhodne ti to na vynosu neprida a vice THC taky ne. Pouze ti to urychli dozravani... tohle se ti treba muze hodit, kdyz ti hrozi plisen a nebo kdyz pestujes dlouhokvetouci sativy.

tak at to zraje

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 13-05-2011 v 16:46 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mati0n
Stálý Člen

Karma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% PěstitelskáKarma uživatele mati0n - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
tu fotoperiodu nesnizuj. To ti akorat snizi dobu potrebnou pro zralost kytek


Tuto vetu chapu tak, ze to prodlouzi dobu zrani, tak jestli to bylo mysleno naopak ok, vysvetlovat nemam co, v praxi mi pomohlo rychleji dozrat coz me se hodi, protoze su nedockavej a neboj zkraceni o 2 hodky te nepripravi o desitky gramu spis tak o desetinky ne-li treba o nic (pokud se bavime o poslednich 7-10 dnech kvetu, ne v polovine kvetu), vyssi produkci thc nemam jak zjisit a neresim, zkracuju jen kvuli tomu rychlejsimu dozravani..

Old Post 13-05-2011 v 17:00 PM
mati0n je offline   Profil uživatele mati0n   Find more posts by mati0n   Foto galerie člena mati0n   Click here to Send mati0n a Private Message   Add mati0n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 68

Pánové dobře jste se rozjeli

tak já jsem v situaci že rád vyzkouším něco nového, nepřirozeného protože jinak můj pěst je zatím bez žádné chybičky ani sebemenšího problému

V indoor pěstu jsem sice amatér, outu sem pár už odjel a když do toho doplním znalosti z takové té všeobecné botaniky tak mi logicky vyplývá to co píše tak nějak oba dohromady - snížením periody zrychlím dozrávání na úkor tvorby nových pestíku ( což bude mít vliv na výnos, ale těžko odhadnout jaký, v mém případě spíš zanedbatelný ale pro někoho , kdo jede pod větší watáží jistě citelný) a v situaci, kdy je plíseň tak je to určitě ku prospěchu věci ! na druhou stranu prodloužení na 14/10 - od toho nevím co čekat, kytka se rozhodně nepřepne na vegetační fázy, na to potřebuje minimálně 16 hodin světla a jaký by tohle mělo vliv na výnos jsem nikde nenašel ( a to jsem se seknul hledáním a projížděním threadu na tohle téma tady na G a jinde skoro na celé odpoledne, jen ten zku*venej hokej do toho).

Takže se spíš pojďme bavit o tom, co se stane, pokud periodu změním na 14/10

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 13-05-2011 v 17:55 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 69






.......

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Naposledy upravil honzacek 15-05-2011 v 19:16 PM

Old Post 15-05-2011 v 19:03 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 70

prepnout na 14/10 na posledni dva tydny květu je dobrá finta, dělám to tak už dlouho.. kámoš s tímhle zlepšovákem kdysi přijel z holandu.. 14hodin ještě není tolik, aby kytka začala přecházet zpátky do vegetativní fáze a bude mít víc sil na tvorbu palic...

na posledních 14dní květu do 14/10 rozhodně jdi...

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 18-05-2011 v 16:16 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 71

40 den 12/12

Přepnutu na 14/10 a voda s FinalSolution , zatim v 75% koncentraci

Jeden spodek se od pondělí sušil a teď už 3 hodiny sedim a čumim do PC ..takže už se víc než těším

Klepou se mi ruce takže zase dáme videjko
http://www.youtube.com/watch?v=DdX3J_J_UYE
Úroda bude skromná, leč dostačující

Díky za Kčka ! :

Schválně dáme tipovačku, ale to má ještě čas.

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 19-05-2011 v 16:34 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 72

44 den 12/12 ( 5 den 14/10)

Tak pomalu ale jistě končíme ! Blizny hnědnou a trichomy půjdou pod mikroskop zítra ( pod 2000x zvětšením je to kráááááása !


Už dostávají jen vodu a přepnu na 10/14 a až do konce takhle..

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 23-05-2011 v 21:08 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 73





44 den 12/12

Blíží se konečná Blizny hnědnou a na trichomy se kouknu zítra
(pod 2000x zvětšením je to nádhera celej list je potažen a z něho trčí tisice kapiček....

No musim to makro udělat pořádným foťákem - mě to fascinuje

Už jen voda a příprava na posledních pár dní na suchu

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 23-05-2011 v 21:16 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 74

go johnny go go! :c)

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 23-05-2011 v 22:49 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 75






48 den 12/12 Bude to do pár dní ....

Trápím je ode dneška jen červenou a to tak jak se mi chce, pak přijde tma a smrt

Jinak už skoro 14 dní probíhá příprava na druhé kolo, kde se změní decentně setup a bude vše jinak

Pojedu AK47 a WhiteRussian pěkne po jednom řezu, už jsou pěkně ve skleníku a snažím se je roztáhnout .

Protože jsem sít mohl zaplnit víc, ale holt chybama se člověk učí

Mám objednány nové úsporky a led pásky ( ta červená vliv prostě měla a budeme ve finále svítit lineárkama Philips MASTER TL5 HO Super 80 24W (2xRED ,2xBLUE) a původníma 18w lineárkama osadím pěkně bok a dveře skříně Konzoli osadím RedLED páskou v kuse bez mezer a boky dám kombinaci REDxBLUE Takže 12w LED a 84w Lineár

A koupím nový větrák na odtah a přítah a KONEČNĚ regulovatelné trafo, a vrátim matce trafo od depilátoru ( denně se mě ptá jestli sem ho někde neviděl, co jí na to mám říct....

Jinak díky za Kčká ! Tohle je prostě pěst pro radost a opravdu je to posedlost

A dáme tipovačku ?

H.

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Naposledy upravil honzacek 27-05-2011 v 21:14 PM

Old Post 27-05-2011 v 21:00 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 76




Jinak takhle se přípravuje #2 kolo. Nejkrásnější koníček...

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 27-05-2011 v 21:14 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 77


50 den od přepnutí - KOSA

Tak trichomy jsou z 50% tmavé, pestíky z hnědli a nechci žádnou gaučovku takže přišel čas...

Posledních 48 hodin dostávala na střídačku světlo a tmu, pak tmu a nakonec pár hodin světla.

Rostly 18 dní, na květu byly 50(1) dní .

Takže ponaučení - víc roztáhnout. jinak to proběhlo bez problémů. Objednány nové lineárky Philips MASTER TL5 HO Super 80 24W a bude mírnej upgrade.

Druhé kolo bude tak do 14 dnů, jen co příjde novej equip , růst je ve skleníku 1x AK47 a 1xWhiteRussian - pěkně rostou, takže to po pár dní růstu půjde na květ a bude se zase o co starat

Dík za K+ a za sledování threadu, pod sodíkem by to byla jiná liga, tohle prostě baví a je to nejkrásnější koníček, který se za vaší starost patříčně odmění

Jinak letošní out bude skromnej - vystačím si s tím co roste pod světlem Uř roste jednou řez ShiwaShanti a jednou AK47. 30l kyble domací kompost a mají se k světu fantasticky .

Už jsem kouřil záštipek a po těch prohulenejch letech sativ, venku a noName odrůd je tohle odlet...detaily podám až to proschne tak jak má

První foto je má drahá a moje sluníčka - hlavně co mám za sebou...

Dík

H.

EDIT --> foto doplním po upravení

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Naposledy upravil honzacek 29-05-2011 v 20:15 PM

Old Post 29-05-2011 v 17:28 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lapaj
Stálý Člen

Karma uživatele lapaj - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 78

hezké paličky

Old Post 29-05-2011 v 21:24 PM
lapaj je offline   Profil uživatele lapaj   Find more posts by lapaj   Foto galerie člena lapaj   Click here to Send lapaj a Private Message   Add lapaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

já tipuji 25g, ale přeji víc

Old Post 29-05-2011 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 80

Můj skromný tip 15g dobrého matroše pěstěného z láskou K+

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 01-08-2011 v 20:33 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2776010 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív