Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » CN HAZE skříň 400w hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 65

to je pech
hermit by to nemělo, akorát se na chvíli zasekaji
klasišn naběhnou, dej tomu čas
tady se teď pozná na kolik kvalitní selekce to opravdu byla
muhehe
za ten přístup okolo monitorování growu
to je samozřejmě výborna cesta, psyweed
další souhlas s tebou k blazovi
dávat na poslední 3 týdny šok v podobě vysoké teploty je o držku
kytka se zaseká a nenabere již onu potřebnou váhu,
toto je možný vážnější scénář
hele je mnoho kytek, co 30c s přehledem zvládají
mohl si solit 600w hned, ano je to velkej rozdíl
zkus to nejlépe hned, ale zjisti si první co maj v genu
ikdyz to není úplně značka ideál..

nu Carllitos,
vyhrň si rukávy
znáš to s tou flintou
mladí v před🤙😂

Old Post 09-02-2021 v 08:04 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 66

Čau 😎
No k tomu blaze jsem psal taky některé modely to daji .. a 600w jsem myslel na cely průběh


Jinak co se týká mého pruseru
Napadlo me ze to bude stát...
Otázka selekce je dost ve hvězdách člověk od kterého mám tyhle řízky byl z netu (neznám) a už jen to ze mi dal dvě phena je taková známka no ..
Uvidíme nechám otevřené tohle😀

V každém případě to co jsem našel za svine tak byla asi poslední parta už mrtvých ..
Ale i tak jsem to preventivně strik

Ted už je vše v pořádku a blikam 12/12
Už od začátku bylo jasné (jelikož ji mám poprvé) ze budu genetiku sledovat na konci mikroskopem abych věděl kdy kosit
“Matkar” říkal 58 dnu

To už ted neplatí určitě
Uvidíme no.. já jako nerad utíkam z boje a tak to proste dam
Budu informovat a postupně fotit
Tady nejde o to se úplně něčím chlubit ale zdokumentovat co vše se reálně muže stát


Jen nevim proč jsem tohle kolo dostal takhle na prdel shit


Snad je to silný gen a bude to jen přerostlé to kdyžtak nějak uvážu


No co ti budu povídat 😃😀😀


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 09-02-2021 v 08:17 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 67

ja co mam CN pheno tak cca 50dni kvet pod HPS...hermi ked to asi prestrelim s hnojivami alebo nechavam dlhsie aby dosli spodky

U LED je to par dni dole cca 45-7d

Matka sem tam vyleti do mierneho kvetu raz za cas...u inych sa mi to nestava.

Na svilusky je naj co mi ozaj funguje "Promanal NEU" https://www.haas-baumarkt.de/garten...r=4005240003381

na SK ani CZ som to nenasiel. 250ml flasku mas tusim na 10l
Je to insekticid a akaricid

V zaciatkoch kym som pochopil co su svilusky a ked som doniesol "zarucene ciste klony" som skusal vsetko dostupne na trhu, aj zivych predatorov. boj na xx mesiacov Problem ze tu maju jednu alebo druhu ucinnu latku, nic v mixe som nenasiel. Niektori namixuju 2 dokopy, udajne to funguje tiez.

Zaroven "indoor" svilusky maju asi na bezne pripravky nejaku imunitu.

Este fajn funguje "sirova lampa" kupis siru prach a ta lampa to nahreje na nejaku teplotu aby dymila ale nehorela...to zabije vsetky skodce.

Vyhoda ze ak u mas velke rastliny, pustis cez tmu a nemusis to striekat ako u beznych pripravkov. Siru mas aj v prirode takze v malych mnozstvach je pre floru aj prospesna.

Mozes aj sirne knoty, ale ked to neodhadnes spalis vsetky rastliny.

Minus u siry je ze jak ti ten dym koluje v boxe, tak sa moze usadit na stenach, tyciach...na vsetkom mas potom taky zlty povlak.

Fajn tiez ked si mal problem s nejakym skodcom tak po kole vysiris box / priestor a nemusis savo a podobne pripravky

Old Post 09-02-2021 v 20:32 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 68

Já použil ten biool a myslím ze ty svine dostali na prdel
Poslední co jsem na par listech viděl se nehybou ani po doteku
Uvidíme budu to hodně hlídat

Jedu Cnhaze ještě v jednom boxu ve wilme na jiném místě tam je to ok
Jen moc nestíhám fotky a dokumentaci toho místa každopádně něco mám takže to pak vše doplním i s popisem přímo do daného téma

Critical+2.0 který mám v dalším boxu jede zatím jako jediný bez jediného problému a v pohodě
Tady to nějak doladim v průběhu a dojedu to do finále

Grow is show no ne ...?


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 09-02-2021 v 20:38 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 69

tie postreky na olejovej baze funguju tak ze postrikas ono zalepi svilusky ze sa nebudu rozmnozovat ale vajicka co su uz nakladene tak vyjde dalsia generacia, treba u postreku dodrzat tiez 3-4 dni odstup a myslim 3 opakovania.

Problem je ked uz to mas v kvete, zalepi to vsetko.
Najhorsie s tym aj zaseres steny boxu ak to po jednej nevytahujes a nestriekas mimo.

Len aby sa nedostali do dalsich boxov, to je potom na porazenie kym to vsade vyhladis, priam nemozne. Drzim palce uzil som si s nimi az az

Old Post 09-02-2021 v 21:44 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 70

Naštěstí jsou ostatní jinde úplně takže snad ok
Ale je to hnus

S tím opakováním to dává smysl, souhlasím

Ještě to ani nenakvetlo to co na tom je jsou spis preflowers než kvet
Tak doufám ze to ještě byl ideální čas


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 09-02-2021 v 21:48 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 71

Zdravím. Kytky mám teprve v 4 týdnu 12/12 a do konce jim zbývá ještě 5-6 tydnu. Už dva dny na to palim těch 600W a nejvíc zaznamenána teplota u nejvyššího vrcholku přímo pod lampou 29.1C že začátku na těch pár chloupků sem si říkal že by těch 400W mohlo stačit. Ale už jsou tam docela ježci tak budou chtít prosvitit. . Jen moje amatérská teorie 😁 A tak když to není na poslední 3 týdny tak to už to trošku dává smysl nebo zase,, střela vedla''?

Old Post 10-02-2021 v 05:30 AM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 72

Model: 4x gorila
4x pineapple

Old Post 10-02-2021 v 05:32 AM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 73

Je to jednoduché
600w je lepší než 400w
Ale ne v každé pěstírně pokud udrží stabilní teploty 30 a méně Ideálně 23
Tak je to ok


Menit to na poslední týdny už je popsáno výš
A udělat to naopak je blbost, nakvetat prosvitit asi lepší od začátku valit 600w... větší květy větší šiška


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 10-02-2021 v 05:56 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 74

[QUOTE]Původní příspěvek od Blaze

Zdravíš pěkně, ale toto jsou opět úplné základy. Je tu X starých vláken, kam můžeš svůj dotaz napsat a nemusíš tady zasírat zicí vlákno. Carllito je chladná hlava, ale mě tohle vadí. Navíc se tu řeší zcela něco jinýho a ty přijdeš s takovou kravinou. Sorry nedalo mi to.

Old Post 10-02-2021 v 07:17 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 75

😀😀
To JALO
Hele upřímně kolikrát me (grower) to stojí tolik huleni ze by jsi nevěřil 😀
😀😀

V každém případě jelikož se to ted nepovede,udělat ukázkový koberec
Rozhodl jsem se takto
Ehm ehm
objednal jsem semena ELEVEN ROSSES delicious seed vím ze jsi ji jel 😁
Já zase dlouhý roky dělal sugarblackrose od nich a měl jsem ji dlouho protože byla skvělá

Hned jak dodělám Cnhaze nasadim G13 co je v selekci a mezi tím asi udělám matku z růží

Koberec se budu snažit dělat v téhle skříni vždycky takže další kolo to JALO dám

Fakt tvl 😀😀😀


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 10-02-2021 v 07:33 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 76

Ale věřím
Hele růže jsem ještě nejel, ale mám je v plánu snad někdy... Naposledy jsem jel Cotton Candy Kush a byla z toho nádherná sativa s čistým vysokým high. Ještě ji mám. Včera večer jsem měl zbytek Manga a právě tady ten Candy Kush, dal jsem to dohromady, 2 špeky asi za hodinu a šel jsem spát, koncová Koberec vůbec neřeš. Jedeš toho tolik (+přes léto out), že ti chybět určitě nebude. Jasný, že to zamrzí, tak ale příště už to dopadne voe

Old Post 10-02-2021 v 08:21 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 77

Jj ne ze by slo o to udělat víc

Ale když už něco dělám tak ať to vypadá 😀😀😀
Tohle se fakt nepovedlo

Ale uvidíme závěr


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 10-02-2021 v 08:47 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 78






Tak ti máme
den 3
12/12

Kytky se celkem tváři ze jsou v pohodě
Po nějaký noci vypadají i odpocinutě
Ukazuji se preflowers
Jinak bych řekl ze po tom všem ok

Vystrihal jsem zase spodek
Šílené to zarostlo takže aspoň aby se dole hybal vzduch


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Naposledy upravil Carllito 12-02-2021 v 21:36 PM

Old Post 12-02-2021 v 13:48 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 79




Devátý den na 12/12
Pomalu se všechny rozkvétají víc
K tomu samosebou i rostou no ještě je nechám 2 možná 3 dny a pak je nějak ohnu a uvazu..

Breberky už žádné nějak neregistruju až na par mrtvol..
Úlet tohle kolo no


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 18-02-2021 v 10:42 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 80


Síť byla tak naplněna ze v ni zůstávali jako ze spodní strany už odumřelé listy a jak to prerostlo tak v celém prostoru hodně listu
Musel jsem to vyndat
Ted už jsem spokojený


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 18-02-2021 v 12:00 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-10-2017 - CN Haze 300w led - 3 odpovědí
18-10-2017 - CN Haze 400w hps - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1682900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív