Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » CN HAZE skříň 400w hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 33






Den 30
4.den 12/12
Dnes opět vylezly všechny výhonky cca o 5 Cm nad síť
Vše jsem pečlivě zastrkal zpět (zatím ještě ani jedna zlomena Větvička)
Každy den utrhnu nějaký ten lístek dole pod síti (postupně to vyčistim)
Prostor pro vzduch je myslím dostačující takže se budu těšit na další dny


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 22-01-2021 v 07:53 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 34

Hoj jak jsi na tom s vlhkostí ? zkus dát vlhkoměr pod síť (máš tam dost husté biomasy) a rozum mi říká že tam bude dost vlhko (zatím asi no problema) ale později to bude ideál pro plísně. (v bytě možná nee)

Normálně bych listy na které lampa nedosvítí oškubal , sic jsou zelené ale pokud na ně nesvítí tak moc té fotosyntézy nevyvedou a žerou ti živiny pronic. A tím provzdušnil vše pod sítí. Dal bych tam i ofuk zespodu pro pohyb vzduchu. U škubání listů už se mi párkrát vymstilo že jsem nehtem uštípl list bez celého stonku. A zbytek stonku začal být nekrotický a plesnivý, popřípadě zaschl a spadl do květináče a tam začal plesnivět. (kyti má nějakou imunitu ale mrtvé části nee)

U té dual spektrum (taky mám ) u 600w je to 400 na květ a 200 na růst takže se to ještě potáhne ( máš snížený výkon ale bude to ve stejném poměru)a uvažoval bych dopředu kdybys musel tu síť zvýšit (na pevno není ne ? ) A o zlomení, zatím nejsou stonky duté (normálně bych je zmáčkl poškodil, ale jen se udělá kolínko a pohoda )ale později jak se už budou tvořit palice je stonek dutý a nevím kolik toho zvládne (osobně jsem už nikdy v pozdějším květu nelámal)

já si vždy do květináčů u vršků dělal dírky nažhavenou jehlou nebo pájkou abych tam mohl upevnit drátky a kytky ohýbat dle potřeby .I v době květu jsem využil pružnosti rostlinky ale bacha čím tenčí drátek tím více to kyti přiškrtí (dával jsem drátky až na konec větví abych trochu rozptílil tlak) a přesto bych chtěl nějaké ploché udělátko kterým bych tlak totálně rozptýlil (podložit drátek ve styku s větví plochou destičkou aby se drátek nezařezal do kytky a nepřiškrtil přísun živin ale moc jsem to nekoumal

Tohle neber jako rady, už určitě o všem víš . ber to jako připomínku na co dávat bacha. A co ostatní pěsty ? Chtěl jsem se mrknout na to canalope jak to pokračuje a jestli jsou kytí v poho

Old Post 23-01-2021 v 03:33 AM
Pepsin je offline   Profil uživatele Pepsin   Find more posts by Pepsin   Foto galerie člena Pepsin   Click here to Send Pepsin a Private Message   Add Pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 35

2pepsin
Čau čau ve více věcech se shodnem
Lampa (dualka) se bude dnes nebo zítra měnit na purebloom,
Díry v kvetniku po obvodu mám používal jsem je na začátku proto vázáni
Zde je síť napevno
Ofuk dávám dolu vždy, listy protrhavam pokaždé když tam jdu (pod síti)
Cnhaze a CANNALOPE jsou to samé
K druhému místu kde je Cn HAZE se dostanu příští týden tam určitě nasadim fotky


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 23-01-2021 v 06:30 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 36




Info o reklamaci lampy je asi takové ze byla přijata každopádně 30ti deni lhůta
Tak jsem koupil další kus
Ted výjimečně ne lumatek
Našel jsem GIBlighting purebloom spektrum 600w hps
Podle grafu tam není vůbec žádné růstové spektrum oproti lumatek kde i na květnovém spektru podíl růstového je
U duálních úplně jasné

Uvidíme dělají to Němci takže by to mohli dělat dobře (nejsem žádný vyznavač němectví,ale kvalita tam je)
Mate někdo zkušenost ? S tímhle kusem ?
Hodně me zajímá efekt


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 23-01-2021 v 11:09 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 37





Den 34

8 den 12/12
Už to jede pod tím novým světlem..
Čekal jsem pomerancovou žlutou a úplně to tak není 😄
Každopádně nemá růstové spektrum je to PURE BLOOM
no uvidíme .. kytky každy den ohybam pod síť a snažím se je různé směřovat po prostoru aby to bylo tak nějak rovnoměrně
Řekl BCh ze se jim to snad i líbí 😃😃


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 26-01-2021 v 16:02 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 38






Další den
Hned se zvedají takže je hned posílám zase zpět
Udelal jsem fotky před a po ohýbání


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 27-01-2021 v 11:33 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 39



Jak se výš zmiňovalo to vetveni a ze se to dá i v síti tak tohle je to co mi chybí když ten prostor nezůstane jakoby no

V tom spodku se dobře hýbe vzduch a je tím pádem menší příležitost pro plísně
I proudění přitahu ,který je vyvedeny pod libru a stoupá všude kolem aby Nela každá kytka dost, je lepší ...


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 27-01-2021 v 11:38 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 40

Čus, o tom vzduchu žádná, to je pravda. Já měl výhodu, že sem jel málo náchylný strain na plíseň, tak jsem se toho tolik nebál. Jinak to vypadá dobře ne? Všechno držíš pod sítí a navíc máš nové světlo Jen se to neboj zaplnit na max a hlavně nestříhej žádný vrchy, ale to ty víš. Pěstu zdar a příjemný víkend.

Old Post 29-01-2021 v 15:08 PM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 41

Jasná věc
Od přepnutí jsem strihal jen dole pod síti kam nejde světlo
Jak říkáš snažím se to cpát dolu

Uvidíme


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 29-01-2021 v 15:09 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 42




Den 40

14 den 12/12
Poslední den jsem ohybal pod síť a zlomil jsem dvě větvičky jak je to plné tak se to už fakt blbě zastrkuje a tak se stalo ..
Každopádně ostatní to ještě zvládly ..

Ec jsem nemeril 1,2
Ph jede pořad 5,9

Od ted už nechám až do konce květu a budu sledovat
Uvidíme jak moc dobře to dopadne (mám na mysli ten koberec)


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 01-02-2021 v 14:34 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 43

CN Haze co som videl sa dost taha...slabe stonky, tym ze ma ale malo listov sa pri klasike (nonSCROG) tak aj spodky celkom fajn dojdu...rychly kvet okolo 45d.

Tenke stonky sa daju vyriesit s pridavanim Silica.

Nemyslim ze moc vhodny model na SCROG, ale uvidis

super intenzivna vona citrus/pomaranc nieco na ten styl uz pred kvetom

Old Post 01-02-2021 v 19:52 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 44

Já ještě zkušenost nemám
Jako osobní .. každopádně musím říct ze po tom co se klony uchytily jely jak drak celou dobu
I ted jsou hezky živý a je vidět ze denně kus práce daj..

Stonky nejsou úplně drevnaté a je par tencich jinak celkem v klidu bych řekl

Scrog už nějakou dobu považuji za jeden z nejlepších stylu pěstování a klidně si myslím ze je v pohodě použitelný na jakoukoliv odrudu

Ale asi si umím představit ze některým se to líbí víc a některé musí člověk ošetřit o kus víc sám

Psyweed Nemáš nějaký fotky ?? jinak ti děkuji za příspěvek a klidně se poděl o další informace já budu opravdu rad za každou

Ať se daří growers!


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 02-02-2021 v 08:28 AM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 45

fotky zial nerobim, toto nie je nijako "bezpecnostne" osetrene forum, tak radsej nepostupujem nic. do diskusie sa rad zapojiim ale to je vsetko

SCROG nemam skusenost...praca navyse a potom su zle dostupne tie vzadu v pripade problemu.

Pod HPS sa CN taha a nema pevne stonky , menej listov, (sativove natiahnute) pada musis dat na siet
Pod LED je to iny typ rastliny , pevnejsia a aj o nieco mensia, nepada vacsinou

Sisky skor uzke do vysky zo zaciatku a potom sa ku koncu nafuknu viac do objemu.

Ma dobry vynos u 15-18l sa vies aj k 100g dostat , ine modely mavaju tak 50-70g

Co je ale naj je vona, kolega co mal mango je tiez fajn ale sladkou citrus intenzitou ho CN schova jednoznacne, ide to aj do chute...

Odporucam PK13-4 pridavat pekne sa ti orosi

Dalsi taky model je Agent Orange dost podobna vona aj chut k CN haze

Old Post 02-02-2021 v 18:29 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 46

Ty už CN jedeš po několikáté ?


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 02-02-2021 v 18:32 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 47

Jinak vůně a hlavně chuť je důvod proč ji mám
Dostal jsem na ni spousty doporučení. A těch písmenek co jsem sežral 😃😃
Jinak ano listy sativa styl delší tenké
Svitim 400w hps stonky jsou zatím podle me ok. Uvidíme za par dnu ..


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 02-02-2021 v 18:34 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 48

CN mam uz dlhsie, drzim si matku (len sem tam vybehne do kvetu mierneho...neni moc stabilna )

Ked mas SCROG a co som pozeral tie spodky , tak je to uplne ine ako ked to mas na volno...normal pod HPS ma dlhsie rozostupy ako Sativa

Posuchaj medzi prstami stonku...ona v podstate stale vonia

Old Post 02-02-2021 v 20:38 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-10-2017 - CN Haze 300w led - 3 odpovědí
18-10-2017 - CN Haze 400w hps - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5344270 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív