Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super Cheeze+White Russian ULTIMATE JUNGLE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 65

Ahoj no nadhera, tech vrsku tam mas taky pozehnane tesim se na finale...
Koukam jak to maji JIDB v tabulkach, tam je to rozdeleny jen na rust a kvet ? Takze jedes jeste treba 10 dni rust a pak vymenis na kvet?

Old Post 24-10-2019 v 09:47 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 66

no spíš těch 7 dní rust a pak pomalu květ... od nižšího ec postupně nahoru a pak zase pomaličku dolu

Old Post 24-10-2019 v 11:49 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 67

Ze maji 3 slozky a presto to michaji jen na rust a kvet. Prijde mi ze kdyz to tam nalejes moc brzo, muze to do kvetu vyzrat dusik vis.. Ja tam mam jeste mezifazi pocatek kvetu 14-21 dni.
Tobe jak kdyby to nezralo.. zacal jsi na 1,6 dolils nadrz a jses zase na 1.6.. Asi bych to zkusil protahnout na tech 14 dni nebo nejak namichat pul na pul.. Jinak na kytkach to tedy nejde videt jsou fajnovky, uvidis jestli nezacnou blednout.

Old Post 24-10-2019 v 14:13 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 68

LinCHi - myslím, že dolievať len vodu dlhší čas může byť kontraproduktívne, nakoľko tie kytky postupne odčerpávajú len niektoré prvky - podľa fázy vývoja a může dojsť k deficitu, následne potom ľudia automaticky a zbytočne dvíhajú celkovo EC.
Neviem, či to tak robíš, ale možno by bolo vhodné po nejakom období vymeniť celý roztok. Je to práca navyše, ale určite sa to oplati.

Old Post 24-10-2019 v 21:50 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 69

Nechci nejak hanit JIDB je to ceska firma a to mi je dycky sympaticky.. Ale kdyz koukam na ty jejich tabulky, tak jsou dost strucny.. jestli to je delany pro chytry Cechy a nebo se nechteli opicit, ale mohli by na tom zapracovat vic i s tou pocatecni fazi kvetu... treba nechat pul roztoku rustovyho a dolejt kvetovy a po 14 dnech treba komplet vymenit... Treba tabulky od GH jsou fakt pro blby a navadi i koupit dalsi srace k tomu... Snad to neni moc mimo LinChi

Old Post 25-10-2019 v 01:15 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 70

S celkovou výměnou roztoku máš pravdu robím to minimálně jednou za 14 dni ale většinou to stíhám za 7-9 dni čekal sem teď na jidb x lahvicku abych mohl namíchat pořádnou baštu

Old Post 25-10-2019 v 04:17 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 71

Urcite se vyplati, prijde mozna doba kdy budem merit i hnojky v roztoku 😁 V zemedelstvi to dokazou urcit z listu.. Dneska jsem to meril zacal jsem na 1.87 za necely tri dny asi 20 litru pryc ( vecer budu dolejvat tak uvidim presne) a EC 1,94.

Old Post 26-10-2019 v 10:50 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 72

nový komplet vyměněný roztok v nft

ph 5,9 ec 1,3-1,4 už zase to klesá hladina...
konečně mám doma jidb x takže jsem moc rád.. kytí se mají docela dobřře dávám jim tak 90% hodnocení mohlo by to být lepší ale už sesm jel i horší

mám plno novinek jako kořeny v nádrži s roztokem až k čerpadlu míchací tlačí kořeny dozadu aby neucpaly sání čerpadla samy by se tak zabily

vše cajk od vyměny roztoku s nejnižším ec v květu stejně pozoruju popálení špiček .. což je divný ale souhlasí to s tím co jste psali o dolevání roztoku místo jeho kompletní výměny takže za mě rozhodně aspon jedno za cykl v prácí 6 dní makaám 4 volno musím točit nádrž uplně což je pohoda

přes noc stihly vyžahnout docela randál vody odhadem tak 5-8 litů takže je to třeba hlídat hodně... nft si v boxu pod světly zaplnilo asi 75% rostoru .. zbylých 25bojuje ventilátor a 5 květináčků uplně mě sere jet ze semínek .. jedna žere hodně jedna žere málo jedna nežere jedna je sativní jedna je vic indikní .. no chcípám takže jednu zaleješ jen vodou druhou pohnojíš třezí je bledá i když ji krmíš furt... no jakože kořínky mají všechny krásné ... nad hlínou jou taky v pohodě stonky jsou tlustý jak malíčky.. vypadají připravené na pořádný nářez palic sem zvědavý na to jak malej fakt !

Old Post 27-10-2019 v 08:15 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 73

To bych rekl ze spis jak ti to vystrelilo, tam bych hledal pudla.. To zes nevymenil by bylo spis o nedostatku... Ten gen to proste nedava..
Ja to menim po 14 az 21 dnech s tim ze dolivam vodu s polovicni koncetraci. kdyz to moc stoupne, tak odleju z nft, ale dycky dolivam nejaky cerstvy hnojky... A zda se mi ze je to tak dobre...
Semena jsou loterie, nekdy je tam bonus, tak snad te nemine 😁

Old Post 27-10-2019 v 13:27 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 74

VELKÝ PAN KVAKOS MĚL PRAVDU nestříhejte listy kytku to akorát kurwí minulý kolo sem oholil svuj model v hydru a uplně napikaču výnost s tím že se sice dosral ec ale i tak napiču výnos.. jak píše kvakosek kytka se nepotřebnýho listí zbavuje sama

když sem miulé kolo stříhal holkyukázaly květ až po třech týdnech.... toto kolo sem nestresoval jedu stejný klon od stejného matkaře ve stejným nft se stejným hnojem akorát je to ted větší box a víc ledek a ejhle květ už po 11ti dnech takže neholit ty listy ! palice rostou i ve stínu listu

Old Post 28-10-2019 v 08:57 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 75

Vecnej spor, takze jses na strane nestrihacu 😁
Jeste je tu jeden spor, ulamovani spicek u spodnich vetvi,dela se to i u rajcat.. V podstate si tak nejak urcis kolik budes mit kvetu na kytce a ty by potom meli byt vetsi..

Old Post 28-10-2019 v 10:49 AM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 76




22den 12/12

updateee
pozoruji chovaní a dění v boxu pročítam staré kola zvedám panely
nyní prostřední 50cm
qbčka okolo 40cm

myslím žo to je uplně nejlepší
trošku jsem upravil vzduchotechniku aby na trubce nebyly záhyby ale vedla jako jedna dlouha roura povedlo se vykon ventilátoru nyní 80%nevrní tak nepříjemě teploty b boxu moc krásný 24-27 podle toho jak větrám vlhkost zatím krotím na 60 -/+ %

v nft ubylo asi 20l vody ale ještě neměním dolil jsem 8l s ec 1 v poměru hnojení podle tabulky

ec před dolitím bylo stejné jako při namíchaní takže 1,4 papají krásně

ph 5,9 -6,1

hlínu jsem dnes dolil jen vodou s jidb x protože ostatního zdá se mají dost jsou fajný líbí se mi kam to vede zatím dost pěkný

Zbývá 38 dní do kosy

Naposledy upravil LinChi 29-10-2019 v 23:00 PM

Old Post 29-10-2019 v 18:48 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 77

upravil smazal páč co napsal zase vrátil do normálu

Naposledy upravil LinChi 30-10-2019 v 17:30 PM

Old Post 30-10-2019 v 17:13 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 78

.

Naposledy upravil Luise 30-10-2019 v 17:43 PM

Old Post 30-10-2019 v 17:30 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 79






tam měl být 6tý truhlík ale není díra nevadí protože tudy jde přítah tak to aspon nemá takovej odpor
vepředu je taky pár cm volno protože tam stojí ventilátor nijak mi to nevadí
jo to přivazovaní sem dělal jednou když mi přerostla tangie snad na 160 cm

Old Post 30-10-2019 v 17:43 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 80

Ou no smazal jsem to.. ale precetl jsis to, tak ze aspon tak.. No poresit bys to mel nejak.. Az budou sisky, tak to bude teprve.. Zkus ten drtat okolo a na kriz.. Takovej ten zahradkarskej vazaci zelenej.. kdyz ho das nad sisky muzes to k tomu navazovat..

Old Post 30-10-2019 v 17:53 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2129130 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív