Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Špajz 60x60 250w HPS 4x AF Strain
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Low Girl Příspěvek č. 65




Když jsem týhle holce udělal setřih, zjistil jsem, že ačkoli je to prcek, výnosem si asi nezadá s ostatníma s party. Je nádherná. A ta kořeněná vůně, jaj

Můj skromnej soukromej tip je 41 g.

Takže kdo chce, nechť tipuje celkovej výnos. Nebudem z toho dělat telenovelu a tipovat každou kytku zvlášť, (to můžu jenom já ) ale pěkně celek prosím.
První 3 nejpřesnější mají standartně K+, prvnímu rád zašlu vzorek na košt, bude-li mít zájem

Prozatím zdar growingu

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Naposledy upravil "Piece of s**t" 27-06-2013 v 12:49 PM

Old Post 27-06-2013 v 12:36 PM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 66

tak já to zkusim.
máš to fakt povedený, zvlášť,že to bylo z automatů.

155g

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 27-06-2013 v 19:32 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 67

Ještě mě napadla sice věcná, ale neproveditelná myšlenka. Když za správnej odhad sklizně dostávají lidi K+ tak by nick s tím nejvzdálenějším tipem měl dostat K- no ne? Ale to by už ani tu tipovačku nikdo nehrál, takže by to sice bylo možná logický, ale taky konverzačně silně kontraproduktivní , páč člověk je rád, že sem někdo občas něco napíše (díky!), aby si nepřipadal jako tichej blázen

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Naposledy upravil "Piece of s**t" 28-06-2013 v 09:37 AM

Old Post 27-06-2013 v 20:09 PM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA
tak já to zkusim.
máš to fakt povedený, zvlášť,že to bylo z automatů.

155g


Hy3nO zatím vedeš Twe to je fakt zoufalství, takovej nezájem. Sallinder a Filosof to psali dobře. Že se komenty k seriálu mají psát do karmy je sice hezký, ale díky tomu to celý vypadá poněkud schizofrenně, jako kdyby si groweři jenom honili ego, nebo kompenzovali mindráky z běžnýho života tím, že masturbujou nad zvyšujícím se číslem sledovanosti.
Přitom osobně bych si rád pokecal o čemkoli, co se konkrétního seriálu týče, ale prostě není zájem. Aspoň, že ten Hlava mě občas poškádlí jinak by se člověk ukousal nudou. Asi má doma kvalitní mejdlo, když mu nevadí rejpat se v hovně

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Naposledy upravil "Piece of s**t" 29-06-2013 v 08:38 AM

Old Post 29-06-2013 v 08:08 AM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyK
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyK - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 69

180G všehovšudy)

Old Post 29-06-2013 v 08:59 AM
JohnyK je offline   Profil uživatele JohnyK   Find more posts by JohnyK   Foto galerie člena JohnyK   Click here to Send JohnyK a Private Message   Add JohnyK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 70

Zdravíčko. Já bych řekl takovejch 196gé.

Samo přeju víc. Bambule to jsou fajné. Parádně to máš všechno nafocený. Doufám že se s náma podělíš i o další počin.
Plánuješ už něco?

Old Post 29-06-2013 v 09:05 AM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 71

205g



Old Post 29-06-2013 v 09:26 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DuoFansGrowing
Nový Člen

Karma uživatele DuoFansGrowing - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 72

174g tipuji

Old Post 29-06-2013 v 12:03 PM
DuoFansGrowing je offline   Profil uživatele DuoFansGrowing   Find more posts by DuoFansGrowing   Foto galerie člena DuoFansGrowing   Click here to Send DuoFansGrowing a Private Message   Add DuoFansGrowing to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fisHunter
Stálý Člen

Karma uživatele fisHunter - 40% PěstitelskáKarma uživatele fisHunter - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 73

210 g povedene pekne k+

Old Post 29-06-2013 v 13:38 PM
fisHunter je offline   Profil uživatele fisHunter   Find more posts by fisHunter   Foto galerie člena fisHunter   Click here to Send fisHunter a Private Message   Add fisHunter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

150g suchých pupenů :-)

Old Post 30-06-2013 v 03:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 75

[účet odstraněn]

Naposledy upravil mikael 01-07-2013 v 06:06 AM

Old Post 30-06-2013 v 14:12 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 76

172 G

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 30-06-2013 v 20:23 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 77

celkem 157g

Old Post 30-06-2013 v 20:36 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

175 G

Old Post 01-07-2013 v 08:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeousek
Stálý Člen

Karma uživatele jeousek - 65% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 79

155g preju vic

Old Post 01-07-2013 v 19:39 PM
jeousek je offline   Profil uživatele jeousek   Find more posts by jeousek   Foto galerie člena jeousek   Click here to Send jeousek a Private Message   Add jeousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 80


Zdar a sílu všem! Díky za tipy, konečně to vypadá, že tu někdo je
Uzavírám tímto tipovačku, výsledky budou soon.

V krátkosti: pracujeme teď na kostele. Je to zajímavá práce, ale protože ji je, jak na kostele, nic jinyho nestíhám. Kytky mi samozřejmě pŕeschly, ale nějak jsem to ukočíroval. Hodně pŕeschlý paldy se na stoncích rozdělily, viz. foto, takže kašlu na nějaký fota všech vrchů, protože by to nebyl hezkej pohled. nafotil jsem vždycky jen pár těch největších a celek. Budete mi prostě muset věřit Na nějaký hraní fakt není čas a už bych tohle kolečko docela rad nějak zakončil.

Novej projekt spustím na podzim - pomalu už na tom začínám makat. Bude to jinde s o ŕád vyšší watáží a mám v plánu dva různý experimenty. většina pokusů při growu má jedno úskalí. Aby byl výsledek experimentu objektivní, nemůže souběžně s ním probíhat jinej, protože většinou mají vliv i sami na sebe a nelze pak určit, kterej zapříčinil změnu ve výsledku. lze si teda většinou dovolit jeden experiment na jeden pěst.
Naštěstí mám v plánu experimentovat ve dvou zcela odlišnejch oblastech, který se navzájem neovlivňujou.

Nechci moc předbíhat, ale budou se testovat 3 startupy ruznejch hnojek od třech ruznejch firem. Hnojiva chci nakombinovat tak, aby vždy třetina kytek dostávala hnojiva od jedny značky. Podmínkou bude dodržet určenej rozpočet, kterej
bude pro každou značku stejnej. To bude pokus hlavně pro mě.
Samozřejmostí je použití klonů, žádný semena.

A protože jsem nedávno při úklidu sfouknul vrstvu prachu ze starýho lighttrailu, rozhodl jsem se ho znova použít, tentokrát poněkud netradičně s použitím pěstební metody V-Scrog.
bude se teda jednat o V-Scrog s vertikálním pojezdem, vyšším pletivem a dvěma patry květináčů.
Druhý patro bude kompletně polohovatelný a bude se s ním moct při
růstu posouvat nahoru a dolů. Zaaretuje se těsně před začátkem zaplitání. Ale to už jsem prozradil dost a dokud se to celý nespustí, je celej tenhle příspěvek jen placnutim do vody.
Ahoj a ještě jednou všem díky.
Protože se k počítači s pořádným připojením nemám čas moc dostat, budu výsledky sdílet průběžně během následujících dvou dní, jak mě konektivita mobilního připojení dovolí. Prozatím

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Naposledy upravil "Piece of s**t" 03-07-2013 v 05:30 AM

Old Post 02-07-2013 v 23:00 PM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4260640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív