Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Home-pseudo Black Widow 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 65

Ahoj

Nemám tám žádné kovové předměty. Listy mi prvně chytnout bile tečky, potom hnědé a pak to postihuje celý list.. vůbec netuším co to může být..

Old Post 17-02-2013 v 08:45 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 66

No tak jsem prohledal lístky, a na hodně listech je ze spoda nějaka maličká sfině, někdy i dvě. Takové průhledné, nemám to jak vyfotit a zjistit co je to za škůdce.

Je to takove průhledne vypadá to jako sviluška, ale nevím jestli je to ono. Prvně to začíná bílými puntíky na listek, pak jsou hnědé a nakonec se to rozšíří po celém listu

Old Post 17-02-2013 v 09:49 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 67

ten polystyren tam nemá co dělat, rozpouští se..
a jestli ti tam nečo leze, tak jsou to na 99% svilušky, podívej se po pavučinkách..

Old Post 17-02-2013 v 10:41 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 68

A co tedy proti nim ? Na groweru používá proti nim každý něco jiného tak si nemůžu vybrat a dnes je stejně zavřeno, tak nikam nedojdu... Každopádně nevím co jiného místo toho polytyrénu....

Old Post 17-02-2013 v 10:44 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 69

bio cesta:
http://klecka.cz/growshop/Hnojiva_a...Plus_0_25l.html
a jako chemii sem používal svilustop(Nissorun a Omite W), ale ten už se prý nedováží, ale dá se ještě sehnat..
a místo polystyrenu použí nějaké plexisklo nebo tak, něco vymysli, jen dej pen polystyren pryč..

Old Post 17-02-2013 v 11:05 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 70

No já přemyšlím, že koupím http://www.agromanualshop.cz/agrion-delta-500-ml/ a nějake žluté desky lepivé.

A to hnojivo cos doporučil koupím asi taky.. a k čemu vlastně slouží?
Akorát nevím kde sehnat plexi

Old Post 17-02-2013 v 11:21 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 71

na začiatok daj vyššie lampu aby bola čo najnižšia teplota lebo tie svine milujú teplo a urob poriadnu vlhkosť.

Zajtra niečo určite zoženieš je toho veľa čo pomáha len to rieš rýchlo

Old Post 17-02-2013 v 11:24 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 72

to není hnojivo, je to :
Organický postřik na svilušky a drobný hmyz. Výborně funkční výrobek. Dávkování při počátečním výskytu škůdce 50ml na 1L vlažné vody. Rostliny kropte před koncem světelného cyklu. Po 5 dnech opakovajte. Po týdnu je doporučujeme započít preventivní postřk, ato 1x týdně v poměru 25ml na 1L vody. Poslední postřik je doporučeno aplikovat 10 dní před sklizní.
A nevím jak ten agriton delta, je sice proti svému hmyzu, ale nepíše se tam nic o sviluškách jen mšicím.. rači ještě sežeň ten svilustop, je stoprocentní..

Old Post 17-02-2013 v 11:29 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 73

http://www.zahradni-centrum.cz/inse...8-ec-10-ml.html

utekaj do OBI či Baumaxu určite tam niečo nájdeš

Old Post 17-02-2013 v 11:31 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 74

Zdar,
já jsem se jich zbavil Vertimec 1,8 EC, třeba tady http://www.diskont-zahradkar.cz/vertimec-1-8-ec-10-ml/
Koupíš v OBI i v neděli, být tebou tak na nic nečekám, jestli to jsou svilušky jako že jsou.
A ten vertimec je asi pěkný svinstvo, bacha ať se nenadýcháš nebo nepocákáš, ale funguje!! Opakovat tak 3x po 5 dnech anechal bych je v tu dobu ještě na růstu než začnou zase růst, teď jsou seklý díky těm sviluškám

Nebo zkus Peroxid vodíku 30% jestli máš, než se dostaneš do Obi nebo někam pro nějaký postřik.
Při škůdcích - Já osobně jsem namíchal 10ml/10l je to poměr takže přepočíst na litr nebo pulitr a stříknul na kytky ze spod listu. Po dnu nebylo na kytkách znát dalšího šíření škůdců, komkrétně molice. Doporučuji vyzkoušet třeba na 1 kytce jak na to bude reagovat, jestli nebudou spálené listy nebo pod. Poměr nechám na tobě, prý čim víc tím líp, prostě co kytky snesou. Navíc molice přišly 20dní před koncem a nemohl jsem si dovolit stříkat chemii. Kytky v pohodě dojely do úspěšného konce bez známek napadení. Vývojový ciklus molice je 3 dny! Takže ode mě zase +

Jestli nemáš tak doma určitě budeš mít 3% z lékárny a vynásobil bych to 10x ten poměr takže mě to vychází na 0,5l 0,5ml. Snad jsem to zpočítal dobře

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Naposledy upravil Hopík44 17-02-2013 v 11:49 AM

Old Post 17-02-2013 v 11:31 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 75


Tady nějake foto.

Old Post 17-02-2013 v 11:41 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 76


A tohle nevím z čeho to je....

Old Post 17-02-2013 v 11:46 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 77

Vyfoť spodní list z druhé strany

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 17-02-2013 v 11:50 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 78

No takhle, všecko si většinou objednávám přes internet Bydlím trošku dost na vesnici a obi je dooost daleko apod... takže se tam nedostanu a snad bude zítra v našem malém zahradnictví něco proti.. (

Old Post 17-02-2013 v 11:51 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 79

No právě se mi vybila baterka do foťáku, ale ze spoda listů není nic, jen ty tlusté bilé sfině a jsou dost velké . Opravdu ze spodu kromě těch potvůrek není nic, jen střed tam odkud vyrůstaji listy je fialový. Spíše než ty potvory mě štvou ty listy co hnědnou... a já nevím proč. PH je 5,7 a EC 0,7. Stříkal jsem na ně Vital power bio, říkal jsem si, jestli to není tím, tak jsem přestal.. Začíná mě to docela trápit.

Old Post 17-02-2013 v 12:08 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 80

Teď neřeš listy ale škůdce!!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 17-02-2013 v 12:23 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7919050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív