Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Home-pseudo Black Widow 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 33

Zdravim

Takže holkám už dávám i postřik Vitalem bio... ale pořád mi dělaji starosti, EC se pohybuje kolem 0,8 a ph je stabilní 5,6 a kytinky se jen některé narovnaly a vypadaji hezky, ale většina ma pořád hodně zkroucené listy a vůbec se mi to nelíbí a ty listy jsou i hodně světle zelenéé

Old Post 09-02-2013 v 06:18 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 34

Takže info průběžné

Ph stále stabilní 5,6
EC 0,883
Teplota na vrchocích kytek 25°C +- (níže se nemohu dostat ani s odtahem na plné pecky, a to už je co říct, protože mi ten podtlak úplně lisuje celý stan )
Teplota vody se pohybuje od 20°C do 23°C
Vlhkost se drží stabilně na 50%

Myslím si, že řízečky byly ještě strašně malé, protože jsem dostal od pána 13x WW a 1x Skunk, a ten skunk je 3x větší než ty řízky od WW a jede jak urvany. No myslím, že se jen hodně vystresovaly a že se chytnou. Budu dávat průběžný report. Sice mi ten tred moc lidí nesleduje ani nijak nereaguje, ale i když se najde jediný člověk, kterého by zajímaly moje začátky, tak se mi ta snaha vyplatí

Mějte se, s pozdravem K.

Old Post 09-02-2013 v 11:39 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 35

podľa toho čo sledujem je všeko ako má byť

Teraz svietiš stále 600 W?
Ako sú na tom korene?
aká je ich dlžká fotka by bodla

Old Post 11-02-2013 v 09:01 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 36



Ahoj

Ano svitím 600W od začátku, mam jednu na růst i květ tak to neměním

Dnes je to 5 den růstu. Přikládám 2 fotky a to rozdíl mezi 2hým a 5tým (dnešním) dnem. Holky už se konečně docela chytly..

Old Post 11-02-2013 v 13:32 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 37


Jinak chytly se zhruba včera a za včerejšek narostly kořeny o 200%

Old Post 11-02-2013 v 14:01 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 38

Zdravičko

Mám pár dotazů. Pokud by mi mohl někdo poradit budu jen rád. Řeším jednu věc a to takovou, že když dám ty moje 2 nádoby na sebe, jsou docela dost vysoko, takže pro kytky je prostor pro růst tak max 80cm...nádoba na vodu je asi kolem 60L, což mi přijde zbytečně moc...
Přemyšlím, že koupím nádobu, která má menší výšku, ale větší šířku a délku, tím bych přidal rostlinám zase nějaky centimetr...

Další otázka je ohledně čištění vody. Chtěl bych zainvestovat do tohodle filtru, je vhodný ? Nebude mi filtrovat i hnojiva ? Díky

http://www.akva-exo.cz/detail/akvar...jsi/atman/2818/

Co na to říkáte? Díky

Old Post 11-02-2013 v 21:40 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
userman
Nový Člen

Karma uživatele userman - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 39

Čabas, spíš bych si pořídil na čištění vody ATA Clean, a peroxid za pár korun než tam cpát filtr

Old Post 12-02-2013 v 13:06 PM
userman je offline   Profil uživatele userman   Find more posts by userman   Foto galerie člena userman   Click here to Send userman a Private Message   Add userman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 40

Ahoj

Nevím jak je to u ATA clean, ale peroxid tam rozhodně cpát nebudu, protože používám enzymy, a spíše mi plave ve vodě i bordel, a tomu určitě nepomůže ani ata ani peroxid

Old Post 12-02-2013 v 14:21 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 41

Aký bodrel, polystyrén? Nemá ti tam čo plávať jedine enzymy, ktoré si len zle pretrepal.

Nič tak drahé nekupuj keď dodržuješ čistotu je to zbytočné.

Ja idem to isté a mám len jednu nádobu podobnú kalfasu a všetko ide ako má. Raz som menil celý roztok a to keď som prepínal na kvet. Nedávam prehnané množstvo roztoku tak max. 15l resp. do 10 cm od spodku nádoby. Nemám ani vzduchovacie čerpadlo lebo tie trisky dodaju dostatok kyslíka.
Okolo čerpadla som omotal starú silónku. Dokonca som prechádzal z cocosu , čiže bordelu som mal viac než dosť

Old Post 12-02-2013 v 15:01 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 42

No ten bordel, to je semtam něco, spíše je to asi z toho keramzitu, dal jsem keramzit do 2 košičku, abych viděl rozdil mezi kořeny mezi keramzitem a bez něho..

Kytkam se daří dobře nijak si nestěžuji. Jen bych chtěl pro kytky 100% maximum, je mi jedno kolik ten filtr stoji, když jim to pomůže třeba o 1% tak to pro mě bude dobrá investice . Zajímalo by mě jen, jestli mi ten filtr nebude filtrovat i hnojiva . No ja mam ten kalfas 60L, takže koupím nějake menší přepravky.. ať ušetřím místo...
Každopádně bych chtěl poděkovat za karmu

Old Post 12-02-2013 v 15:23 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 43

podľa všetkého by ti to asi zničilo enzymy resp. by ich neprepustilo ale zvyšok by ostal je to hlavne na filtráciu výkalov a nedojedenej stravy po rybkách.

Zbytočnosť

Radšej kúp kvalitnejšie prepravky s vekom ktoré použiješ aj nabudúce

Old Post 12-02-2013 v 15:41 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 44

aké rozmery má ta 90l nádoba? Navrch by si dal nejakú reklamnú tabuľku a ušetrené peniaze na správnom mieste. Prepravky sú strašne drahé

Naposledy upravil tupec100 12-02-2013 v 16:31 PM

Old Post 12-02-2013 v 15:53 PM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 45

Jj asi máš pravdu, ten filtr bude zbytečný...
Jinak tu 90L nádobu na ty květiny chci nechat... je docela dost velka, ještě řeším jak vyřešit ty kořeny, jelikož rostou teprve 5tý den a jsou už kořeny skoro dole .

Měnit budu jen tu nádobu pod tím, dám místo 60l 35l... a tu 35l přepravku už mam vybranou a vyjde asi na 80kč a je s víkem, není to zas tak strašné.

Nejspíše koupím textilii, a nějak ji přidělám dovnitř bedny . Nechci aby mi kořeny rostly do druhé bedny pod ní co je v ní roztok... Jak vyřešit tenhle problém ?

Old Post 12-02-2013 v 16:57 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 46

no jestli tam das textilii tak neverim tomu ze ti tam ty koreny neprorostou kam se dostane voda tam se dostanou i koreny :-) akorat budes mit textilii krasne prokorenenou textilii

Old Post 13-02-2013 v 06:00 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 47

textília je zbytočná stačí keď keď dáš na dieru do spodnej nádoby spomenutú pančuchu alebo niečo iné. Textília sa dáva na udržanie vlahy a podobne ale tebe roztok preteká non-stop.

Nádoby 90L by ti nevošli dve vedľa seba?

Old Post 13-02-2013 v 09:29 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 48

Ahoj

JJ mě je to jasné můžu to nechat i tak, ono je to jedno, stejně se tomu nic nestane Jen ty kořeny rostou strašně rychle, ale kytkam se růst nějak nechce :X ...

Ta druhá 90 nádoba se tam vleze přesně, chci na druhý pěst dát ještě jednu tu samou, ať mam 24 kytek

Old Post 13-02-2013 v 10:48 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1498490 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív