Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavte se mnou můj black box!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 65

zdarec hlavne to foto urob mimo box,najlepsie pri dennom svetle,takto na tom neni moc dobre rozoznat o co ide,ale asi to bude to presvietenie,a stou vlhkostou si nerob az tak vrasky,ked ides zo semen tak ta vlhkost neni taka dolezita,ja ked sem mal na raste,tak sem sa nemohel vysplhat nad 40% a jak sa to rozkosatilo,a mam prepnute na kvet,tak nemozem vlhkost zrazit pod 55%,a ked maju baby noc tak odtah vypina a to mam vlhkost 68%...takze na noc vypni odtah,nechaj zapnuty iba pritah a bude to o.k. a cudujem sa,ze tak malym babam svitis 250w sodu,uplna zbytecnost,na rast ti staci cfl,aj fim si myslim,ze moc skoro,alebo chces este raz zastipovat?na tie listy si pozri tu:http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html a prelistuj si to az dolu...

Old Post 15-01-2013 v 20:08 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 66


Ahoj díky za info. Jasně, některé věci jsem nevychytal, ale snad to nebudou takové chyby, které by mi kytky zlikvidovaly.

Takže zde pro lepší náhled vkládám foto listu, který vypadá fakt divně a podle mě tam bude více symptomů problémů.
Takto vypadají jen ty první listy v prvním patře a doufám, že se to nerozšíří i na vyšší patra.

Osobně bych tipl jednou přehnojení. Přesvícení asi taky a dál nevím.

Máte li někdo info, co by to mohlo být, budu velice rád pokud se o něj podělíte.
Díky !

beginner

Old Post 16-01-2013 v 15:35 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 67

zdarec ph mas jeke na vytoku,moze to byt aj spatnym ph...

Old Post 16-01-2013 v 16:58 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 68

PH mám 6,5.

beginner

Old Post 16-01-2013 v 19:02 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 69

Dával jsem nahoru nad kytky ručník. A ten skapával přes tubu na listy. A možná je spálil máchadlem z toho ručníku, nebo chlórem?
I to je jedna z variant...

beginner

Old Post 16-01-2013 v 19:04 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od sailinder
zdarec ph mas jeke na vytoku,moze to byt aj spatnym ph...


Jinak máš moc pěkný osazenstvo. Vypadají fakt zdravě!

beginner

Old Post 16-01-2013 v 19:06 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 71

no tak to klidne ked ti to kapka na list,tak ti to svetlo spali,ked si uz pestoval outdoor tak ked postriekas list ked ti na neho pocas dna prazi slnko,tak ti ho uplne spali,tak to moze byt aj tou vodou,lebo to ph mas v pohode,akurat nevim ci na vytoku,lebo keby na vytoku,tak by bolo vysoke ... ked chces zvysit vlhkost,tak ten frotak namos,a poloz ho dole,voda sa vyparuje smerom hore,nie dole...

Old Post 16-01-2013 v 19:23 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 72


Tak takhle si rostou. Zatím žádný velký problém. Doufám, že to tak půjde dál.

20. Den růstu.
Plagron Grow dle návodu. Nic víc.

beginner

Old Post 19-01-2013 v 18:07 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 73


21. Den růstu ve své přirozené barevnosti.

beginner

Old Post 20-01-2013 v 11:41 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 74


Čest naší poctivé práci.

26. Den na růstu. Začínají se pomalu zvedat. Nastává u mne pochybnost kdy přepnout na květ. Stonky jsou už jako 3 propisky.

Kytky vypadají zdravě. Ta nejmenší se zdá se rozvětvuje na 5 vrcholů, čehož se mi podařilo zaštípnutím. Ostatní se rozjeli do dvou a jedou více do výšky. Žádné velké starání se o ně není, ač byc si hrál, radši je nechávám v klidu.

Co byste mi prosím doporučili? Kdy přepnout na květ? Podle rozměrů? Nebo podle času?

A ještě jeden dotaz. Zjistil jsem, že když vypnu odtah okamžitě se zvedne vlhkost na 78%. Ale smrdí celý pokoj jak se to nefiltruje (a to to ještě nekvete). Dá se odtah třeba na nesvícení vypnout? Asi ne co?

Peace!

beginner

Old Post 26-01-2013 v 11:31 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 75

Zdravím,

Vypadá to slušně Máš k nim přístup i zespodu...? Jinak s tim přepnutím.. ber že se vytáhnou ještě jednou o tolik co jsou teď, tak aby seti to tam vešlo...

Taky teď uvažuji o dalším kole pak asi na sodík, ale asi 400W regulovatelně na 50%-75%-100%-115% Lumatek ale nwm zda to dát taky radši do cooltuby... No uvidim,

Každopádně ať se ti daří!

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 26-01-2013 v 11:43 AM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 76

Zdar.


Tak s tím přepnutím to budu muset změřit. Trochu se bojím ohýbání pokud bude třeba. No jinak, sodík je sodík. Jak jsem koukal tak sodík dělá fakt stromy s kmeny. Ostatní jsou takový ořezávátka. Ale proti gustu žádný dišputát, zase si to zaplatíš na elektřině ten sodík.

Cooltuba je nutnost. Můžu jít s ní skoro až ke kytkám když přidám na odtahu. Tenhle Setup je vychytanej co se teploty týče.

Díky a nápodobně. Ozvu se při přepínání na květ.

beginner

Old Post 26-01-2013 v 13:19 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 77

zdarec,ked budes ohybat,tak ohybaj zakial to mas este na raste,jak to prepnes na kvet,tak uz to mozes len roztahovat,lebo ti skrehnu stonky,a mohol by si ich polamat...
co sa tyka to ho odtahu na noc,ja napr.mam jak prestanem svietit,tak mi zopne odtah este raz a inak celu noc ho mam vypnuty,ale zase mam aktivny pritah,pod spodky,a ten mi tam toci vzduch cez noc,a ten smradek je normos chuze,treba si vyrobit pachac,alebo si ho kup jak to robi vecsina...

Old Post 26-01-2013 v 14:50 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Nápad Příspěvek č. 78

Ahoj.

Stále jsem ještě na růstu.

Mimo to - dnes jsem doobjednal ještě trochu komponent pro klidnější chod skříně.

2x 60mm tiché přítahové větráčky pro vhánění čerstvého vzduchu (prevence proti podtlaku)

2x 120mm ofukové větráky (vyměním za stávající a chci ofukovat do tvaru spirály tak, aby vzduch pěkně kroužil)

1x Skládací regulátor za 700kč! (postavím si to a dám na odtah a budu se modlit, že to bude regulovat bez značného BRUM efektu ve ventilátoru a od 5% jak slibují)

..: Report Finnish :..

beginner

Old Post 30-01-2013 v 13:54 PM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodnaxor
Stálý Člen

Karma uživatele rodnaxor - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 79

Ahoj všem.

Takže jsem si poskládal takhle včera večer stavebnici regulátor a ten je určený nakonec jen na motory, které mají uhlíky a okolo cívky.
http://www.gme.cz/stavebnice-pro-ri...v2636-p765-019/

Takže vrtačky apod. na tom jdou hezky regulovat. Sám jsem si to vyzkoušel. Ventilátor s magnety a startovacím kondenzátorem na tom jede špatně, neurčitě, bručení je maximální, no prostě to pro to není určené.

Vyhozených 820 Kč. Jsem pěkně nasranej. Ten regulator na osvětlení za 180 vočí s tím ventilátorem jede líp i když za určitého brumění.

Na Ventilátor RUCK za takový peníze sehnat, nebo udělat kvalitní a levnější regulaci je fakt peklo.
Chtěl bych poprosit, jestli něco do tisícovky co by bylo ověřený. Zde na fóru jsem nenašel takové řešení, pouze domněnky.

Asi nezbude, než si postavit fakt ten frekvenční měnič.
Budu muset počkat do výplaty a ušetřit na to na další kolo. Teď už jej dojedu s tímhle rachotem.

Díky

beginner

Naposledy upravil rodnaxor 01-02-2013 v 08:48 AM

Old Post 01-02-2013 v 06:13 AM
rodnaxor je offline   Profil uživatele rodnaxor   Find more posts by rodnaxor   Foto galerie člena rodnaxor   Click here to Send rodnaxor a Private Message   Add rodnaxor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 80

Tenhle regulátor jsem stavěl 2x pro známého co to chtěl taky právě na vrtačku a jelikož dělám elektrotechniku vše jsem si nakoupil sám sám vymyslel a poskládal no a vyšlo to na necelých 120,- Když kupuješ stavebnice jsou strašně nadsazený ceny...

Jinak regulátor otáček na venťák by se dal taky určitě udělat, ale musel bych nad tím zas asi pár dní dumat... Případně zkusim něco najít a ozvu se.

Peace

Jinak tohle by to snad vyřešilo: http://www.vselektro.eu/triakovy-re...-900w-tr12.html

Napiš mi jaké proudy ti tečou v tom ventilátoru a nakolik je to watů... Ten regulátor co sem dělal já tak s ní jde regulovat vše prý.. Světlo, ventilátory, vrtačky cokoli... Ale musel bych na něj dát asi větší chladič a zesílit drátky na vývodu jak říkám... Netušim jaké tam máš proudy...

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Naposledy upravil balonidlo 01-02-2013 v 18:29 PM

Old Post 01-02-2013 v 17:36 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8419510 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív