Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Led 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od ApPias
Nemám nejaké skúsenosti s LED ale toto sa mi celkom pozdáva... Normálne už aj začínam uvažovať o HomeBox S alebo L... Celkom by sa to tam hodilo...

Čo si o tomto myslíte??
http://www.ledgrow.sk/www-ledgrow-s.../0/5/9-LG-96LED


koukni sem: http://www.cidly.cz/cz-kategorie_35...-osvetleni.html

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 19-01-2013 v 19:37 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od ApPias
Nemám nejaké skúsenosti s LED ale toto sa mi celkom pozdáva... Normálne už aj začínam uvažovať o HomeBox S alebo L... Celkom by sa to tam hodilo...

Čo si o tomto myslíte??
http://www.ledgrow.sk/www-ledgrow-s.../0/5/9-LG-96LED

Čipy Epistar, od nich nelze čekat zázraky. Odahadoval bych, že 250W soda dá podobný a spíš lepší výsledky.

Old Post 20-01-2013 v 00:28 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od alesh

Čipy Epistar, od nich nelze čekat zázraky. Odahadoval bych, že 250W soda dá podobný a spíš lepší výsledky.


to si ale uz cucas z prstu ne? 288w led slabsi nez 250sodik?

Old Post 22-01-2013 v 20:36 PM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od NoStress


to si ale uz cucas z prstu ne? 288w led slabsi nez 250sodik?


mno, zdá se mi, že alesh ví, o čem mluví...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 22-01-2013 v 20:44 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 69

Čau čau,

chtěl jsem se optat zkušenějších, jestli je nějaký markantní rozdíl mezi panelama LED REK 200W-3G a NOVA S8? Cena je totiž nižší o cca 1000 ve prospěch REKu, tak proto mě to zajímá, jestli je to na úkor čipů nebo jak ..

díky E.

Old Post 22-01-2013 v 21:17 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ApPias
Stálý Člen

Karma uživatele ApPias - 75% PěstitelskáKarma uživatele ApPias - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od alesh

Čipy Epistar, od nich nelze čekat zázraky. Odahadoval bych, že 250W soda dá podobný a spíš lepší výsledky.


No aj ja si myslím, že asi nie... ale uvídíme, idem tam pozrieť v sobotu... som im volal, že mám prísť pozrieť... vraj pestujú pod LED-kami nejaké druhy zeleniny... tak som na to zvedavý...

Green House

Old Post 22-01-2013 v 21:50 PM
ApPias je offline   Profil uživatele ApPias   Find more posts by ApPias   Foto galerie člena ApPias   Click here to Send ApPias a Private Message   Add ApPias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Eclips
Čau čau,

chtěl jsem se optat zkušenějších, jestli je nějaký markantní rozdíl mezi panelama LED REK 200W-3G a NOVA S8? Cena je totiž nižší o cca 1000 ve prospěch REKu, tak proto mě to zajímá, jestli je to na úkor čipů nebo jak ..

díky E.

Markantní rozdíl tam nebude, ale bez otestování nemůžu říct, který je lepší. NOVA vypadá novější, takže by se dalo soudit, že by tam mohly být novější LEDky.



citace:
Původní příspěvek od NoStress


to si ale uz cucas z prstu ne? 288w led slabsi nez 250sodik?

Viděl jsi snad nějakou Čínu, která by dala lepší výsledky jak sodík? :-) Zklamání je to na G zdokumentováno víc než dost, řekl bych. No a nejlepší ponaučení je koupit a vidět. Ale to bych ti nedoporučoval.

Old Post 23-01-2013 v 11:42 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od ApPias


No aj ja si myslím, že asi nie... ale uvídíme, idem tam pozrieť v sobotu... som im volal, že mám prísť pozrieť... vraj pestujú pod LED-kami nejaké druhy zeleniny... tak som na to zvedavý...


To je rozumný. Jen si dej bacha, spousta zeleniny potřebuje (oproti konopí) jen velmi málo světla, tak by to mohlo být zkreslený. Nejde soudit podle salátu, okurek a podobný "celozelený" zeleniny. Třeba dobrý na srovnání jsou rajčata, ty mají hodně podobný nároky jako my.

Old Post 23-01-2013 v 11:45 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spacecake
Nový Člen

Karma uživatele spacecake - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 73

alesh: Jak bys resil napajeni tech ledek s idealnim pomerem cena/kvalita)? Mam doma 19V, max. 4,74A adapter. Teoreticky by mel na napajeni stacit (mam 45 ks Luxeon Rebel ES), ale nevim, jak to zapojit. Jako alternativa me napadlo napajeni pres PC zdroj. V obou pripadech bude ale potreba nejaky regulator proudu.

Old Post 10-02-2013 v 19:20 PM
spacecake je offline   Profil uživatele spacecake   Find more posts by spacecake   Foto galerie člena spacecake   Click here to Send spacecake a Private Message   Add spacecake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 74

Čau, použil bych asi něco jako tohle. Akorát 19V není úplně ideální, budeš potřebovat víc měničů. S 19V jich budeš potřebovat pravděpodobně 7. Taky to chce promyslet, jak účinný je ten 19V adaptér. Abys pak na něm nespálil, co LEDkama ušetříš.

Přeju hodně zdarů, já už to konečně taky rozjedu. Půlku LEDek mám doma, druhá mi ještě visí na celnici :-D

PS. Jaký přesně máš diody a odkud?

Old Post 11-02-2013 v 00:43 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenPlanet
Nový Člen

Karma uživatele GreenPlanet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 75

Tak to jsem zvědavej jak ti to dopadne,kolik zatim činí utráta za materiál?Jinak při hledání solidního led panelu jsem narazil na toto

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=21514

Naposledy upravil GreenPlanet 11-02-2013 v 23:40 PM

Old Post 11-02-2013 v 23:15 PM
GreenPlanet je offline   Profil uživatele GreenPlanet   Find more posts by GreenPlanet   Foto galerie člena GreenPlanet   Click here to Send GreenPlanet a Private Message   Add GreenPlanet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od GreenPlanet
Tak to jsem zvědavej jak ti to dopadne,kolik zatim činí utráta za materiál?Jinak při hledání solidního led panelu jsem narazil na toto




Database error

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 11-02-2013 v 23:38 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od GreenPlanet
Tak to jsem zvědavej jak ti to dopadne,kolik zatim činí utráta za materiál?Jinak při hledání solidního led panelu jsem narazil na toto

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=21514


Čekám teď na celníky. Jakmile to budu mít všechno, dám to dohromady a postnu se všim info sem na G. Sečtu to radši až potom. Ale už teď je to dost.

Pěknej systémek, i když moc LEDek tam nevidím :-D

Old Post 12-02-2013 v 00:08 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GreenPlanet
Nový Člen

Karma uživatele GreenPlanet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od alesh


Čekám teď na celníky. Jakmile to budu mít všechno, dám to dohromady a postnu se všim info sem na G. Sečtu to radši až potom. Ale už teď je to dost.

Pěknej systémek, i když moc LEDek tam nevidím :-D

To je právě to co mě haldí,nejakej typ tam pod tim pěstoval a měl 2g na wat.Tušim 360w dohromady měli ty panýlky.Jeden stojí cca 200 dolarů.

Jsem zvědavej na tvoje výsledky v praxi, taky bych do to popřípadě šel.
Jinak tady je odkaz na led pěsty
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=211911

Je tam i pár lidí s DIY panelama,třeba najdeš inspiraci

Naposledy upravil GreenPlanet 12-02-2013 v 00:58 AM

Old Post 12-02-2013 v 00:38 AM
GreenPlanet je offline   Profil uživatele GreenPlanet   Find more posts by GreenPlanet   Foto galerie člena GreenPlanet   Click here to Send GreenPlanet a Private Message   Add GreenPlanet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spacecake
Nový Člen

Karma uživatele spacecake - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 79

Ledky jsou ze StevesLed, presne pocty nevim, ale vychazel jsem z pomeru v tvem vlakne. Porad jeste cekam az budou mit v eShopu cervene ledky, ktere slibili zacatkem roku. Jinde je brat nechci, protoze tady mam slibene 4 diody zdarma.

Adapter na tom myslim s ucinnosti nebude hur, nez lecjake levne PC zdroje nebo cina zdroje z eBay/aukra.
Co se tyce driveru z GME, nebyl by lepsi napriklad AMC7140, ktery stoji zlomek ceny(na eBay cca 1,5GBP)?

Old Post 13-02-2013 v 09:33 AM
spacecake je offline   Profil uživatele spacecake   Find more posts by spacecake   Foto galerie člena spacecake   Click here to Send spacecake a Private Message   Add spacecake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 80

To jsem zvědavej, jestli ty červený vůbec někdy budou mít. V létě mi odpověděl, že by je měl mít do dvou měsíců...

AMC7140 je taky použitelnej. Je to ale lineární driver a to znamená mít všechny série stejný a ideálně zdroj s nastavitelným napětím, jinak na něm propálíš opravdu hodně. Pokud jsi tohle schopný zajistit, není důvod, proč ho nepoužít a neušetřit.

Po pravdě je taky možná použiju, protože ty MW jsou všude vyprodaný a maj přijít za 5-6 týdnů.

tak ať se daří,
a.

Old Post 13-02-2013 v 12:44 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2017 - Led 80w - 83 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1346140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív