Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj 2.Grow 2 /400W indoor Hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 65

sorry za offtopic... 4kylo sem hecl na 15 cm nad palice bez cooltube a nic se napálilo a nepřevěcovalo...bohužel teplotoměr jsem sundal, teplotu měli kurevskou okolo 36° ale jde to....pokud je tam totální průvan okolo slunéčka...pokud člověk nic nepozna na listu a palici během pár dnů nic tak pohoda

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 31-07-2011 v 22:29 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od SaMoLeBKa
sorry za offtopic... 4kylo sem hecl na 15 cm nad palice bez cooltube a nic se napálilo a nepřevěcovalo...bohužel teplotoměr jsem sundal, teplotu měli kurevskou okolo 36° ale jde to....pokud je tam totální průvan okolo slunéčka...pokud člověk nic nepozna na listu a palici během pár dnů nic tak pohoda


jj taky jsem si to potom jeste kontroloval a vychazi to na 15 cm u 400 W HPS a 20 cm pri 600 viz: http://grower.cz/forum/image.php?at...53911&size=full

hodnoty jsou v palcich, takze nasob 2,5.


Zase na druhou stranu mam tu zkusenost, ze kdyz jsem mel palici cca 5 cm od vybojky (150 W HPS, ofuk byl na vybojku taky ), tak spatne kvetla, byla listnatejsi a celkove byla dost vytahla, jak se zacaly prodluzovat stonky v palici. Dalsi palice, ktere byly od svetla dal, tak tim netrpely, takze problem v hnojeni to asi nebyl.

tady je ta kytka - kouknete se na tu horni palici vlevo, ale ostatni rostly vporadku: http://grower.cz/forum/image.php?at...21760&size=full

ono to mozna taky zalezi na modelu, jak moc je ktery nachylny na podobne presvetlovani. Druha kytka mela podobnou vzdalenost a dokonce i mene ofuku a dopadla bezproblemu ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 31-07-2011 v 23:51 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 67


Jo to je přesně vono totiŽ v 1.growu sem měl palice tak 8cm od 4kila a foukal na to venťas nonstop a nic jenŽe to byla shining silver haze zastřiŽená fimem je to zřejmě daný odrůdou

4kilo sem nacpal do Awingu s heatshieldem a stáhnul tak aby to nepŘekáželo osvitu 6tikila který heatshield nepotřebuje páč tam jede malej venŤas přímo pod lampou

celkově jsem je trochu nadzvednul aby se to teda nepálilo no a některý kyti co sem při pekelnym růstu po pŘepnutí na květ zalomil aby nešli do lampy tak sem narovnal a vyvázal tak aby světlo na ně nešlo jen z jedný strany páč byly opřený o stěnu , i tak udělaly hezký palice

by mně zajímalo jestli by pomohl v týhle fázi postřik GS nebo naopak , si řikám Že by to holkám mohlo třebas prospět co vy na to ?

další otázkou je jestli sem třebas po pŘepnutí neměl vršky co jely hodně nahoru zastřihnout než lámat , mám pocit že jsou hodně dlouhý sice po celý dýlce rostou palice ale nejni to salám jakej bych chtěl ve většině, když si představíte cca 70cm stonku pokrytýho paličkama tak to je přesně tenhle případ ale to udělali kyti který rostou pod světlem který měli jen minimální stínítko což je možná ta chyba a příště se nebude opakovat už teď je tam Awing , pod velkym stínidlem taky homemade jsou palice moc pěkný a macatý dokonce i vysunutý sekundáry se tvářej jako moje donedávna největší palice takže celkově mám radost Že se to takhle povedlo teda nechci to zakřiknout včera jsem zpozoroval náznak hnědnutí blizen jj zbejvá 24 dní do kosy , myslíte Že to ještě roste ?

Old Post 01-08-2011 v 10:24 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 68

jeŠtě 25 dní

Old Post 01-08-2011 v 21:52 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 69


update

Old Post 01-08-2011 v 22:13 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 70


1

Old Post 01-08-2011 v 22:15 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 71


2.

Old Post 01-08-2011 v 22:19 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 72


3.

Old Post 01-08-2011 v 22:21 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 73

Co tipovačka nemáte někdo odhad kolik tam toho může bejt ? já v tomhle ohledu nejsem soudnej páč mám velký voči a pracky porád u palic a vono to dost zavádí když to člověk váží v mokrym stavu

Old Post 03-08-2011 v 11:33 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 74





Kosa
plíseň kořenová mi to sžírala potvora na RW kostkách některých byla bílá z vrchu a kořeny čistě bílé nebyly spíš do hněda až tmava


Foto favoritky proč nejsou všechny kiti takový ?
to by byla jiná kdyby alespoň půlka byla stejná
mazec práce todle vystřihování listůch , sem na tom nechal celej den aj kámoš mi pomáhal odpoledne

smoke report je nasládlá jemná chuť kterou bych přirovnal jako když se napijete čaje s medem tak v okamžiku když to polknete tak na jazyku zůstane lehce sladká chuť medu a to sem to sušil nad topinkovaČem na rychlo po pořádnym curingu to bude ještě lepší

Naposledy upravil TomasD 26-08-2011 v 06:53 AM

Old Post 26-08-2011 v 06:28 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 75

tipy nic ?
sme včera střihaly na menší a vážili
ještě to nejni uplně suchý teda ty silnější palice nejsou ještě praskavý ale vláčný no a váha byla při ruce

651G tak si tak myslim Že kolem 600granátů by z toho mohlo suchejch vypadnout

Old Post 01-09-2011 v 12:06 PM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 76

Jasných 589g

Old Post 01-09-2011 v 12:07 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 77

593,5 , ale přeju těch 600

Old Post 01-09-2011 v 14:27 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prasek
Stálý Člen

Karma uživatele prasek - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 78

605 g

Old Post 01-09-2011 v 14:58 PM
prasek je offline   Profil uživatele prasek   Find more posts by prasek   Foto galerie člena prasek   Click here to Send prasek a Private Message   Add prasek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 79

500 rovných :-) ale važ to suchý, ne téměř doschlý :-)

FLY on the Sky

Old Post 02-09-2011 v 09:30 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80

555gé

Old Post 02-09-2011 v 10:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2011 - Můj 1. indoor LED grow - 324 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8020480 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív