Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Udání že pěstuješ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 65

[účet odstraněn]

Old Post 25-01-2012 v 20:31 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 66

no tak to asi nemá cenu komentovat...

carpe diem

Old Post 25-01-2012 v 20:36 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

Vždy se najde nějaká k.rva závistivá co tě udá , z toho plyne ponaučení dej kamarádům a směň za prachy jen to co potřebuješ na semena a hnojky a máš klid. Pokud jsou kamarádi takový co si prodavají zavařovačky mezi sebou je to OK ale pokud je to dýlování pro další je to špatně.
Svoje přebytky jsem posílal i pro nemocné a rozdal a nevidím na tom nic špatného ,no pokud dýluješ tak zavřít. hotovo

Old Post 25-01-2012 v 20:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 68

[účet odstraněn]

Old Post 25-01-2012 v 21:03 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 69

[účet odstraněn]

Old Post 25-01-2012 v 21:12 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

no jak myslíš pro mě každý dýler špatný dýler.
Zafinancovat náklady to ano ale pak na tom dýlovat to ne.

Old Post 25-01-2012 v 21:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 356  

Příspěvek č. 71

[účet odstraněn]

Old Post 31-01-2012 v 02:59 AM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SEkY
Stálý Člen

Karma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 72

bydlím v řadovce, tzn. zahrady široké cca 7m a už 6tým rokem pěstuji 1až2 kytičky jen pro sebe, nikdy jsem nic neprodal. tento rok se jim extra daří a zatim mam kýti4 kolem 1 vysoký. už se trochu začínám bát aby se mezi sousedy neukázala nějaká anonnymní svině.
CO mi hrozí za 4 kytky????

SEkY

Old Post 15-07-2012 v 12:44 PM
SEkY je offline   Profil uživatele SEkY   Find more posts by SEkY   Foto galerie člena SEkY   Click here to Send SEkY a Private Message   Add SEkY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

počkají až ti to doroste a přijdou ti to seknout a odnesou si to plus asi napaří pokutu podle nálady 10-30k a nazdar .

Old Post 15-07-2012 v 12:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TicTac
Nový Člen

Karma uživatele TicTac - 90% PěstitelskáKarma uživatele TicTac - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 74

pětadvacet na zadek

Old Post 15-07-2012 v 12:55 PM
TicTac je offline   Profil uživatele TicTac   Find more posts by TicTac   Foto galerie člena TicTac   Click here to Send TicTac a Private Message   Add TicTac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 75

To jsou odpovědi na posrání, to radši držte huby.

to: SEky. No povím ti to do měsíce kolik je v přestupkovém řízení za 8, ale započítali mi tam i dva samce. Vygooglil jsem že až 15 tisíc no tak se třesu že snad ne.

No prostě dneska kluci přijeli a řekli na rovinu že je to nebaví, ale musí to udělat, když mě nabonzoval nějaký dobrák. Ba co víc. Prý byli u mě před týdnem, ať si to posekám a oni nemusí vypňovat nějaké debilní formuláře. Naštěstí přítelkyně nebyla doma...kurva. Kluci byli super, prej aby mě nemuseli nikde tahat jestli by jsme to nesepsali hned, hodně radili s výpovědí akorát měli trochušprajc aby se vlezli do fábie i s kytkama. Byli fakt super, dokonce aby babinu netrefila mrtvice tak čekali až odejde a pak to šli trhat. no nechápu.....

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 09-08-2012 v 14:37 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od SEkY
bydlím v řadovce, tzn. zahrady široké cca 7m a už 6tým rokem pěstuji 1až2 kytičky jen pro sebe, nikdy jsem nic neprodal. tento rok se jim extra daří a zatim mam kýti4 kolem 1 vysoký. už se trochu začínám bát aby se mezi sousedy neukázala nějaká anonnymní svině.
CO mi hrozí za 4 kytky????


stále platná legislativa - do 5ti kusů rostlin je to pouze přestupek, s horní sazbou pokuty 15 000,- Kč. a nezáleží na velikosti, tedy dokud jsou v hlíně a zelené... až to šmikneš a začneš sušit, je to už trestný čin výroba atd... a suchýho můžeš mít u sebe max 15 g, aby to nebyl trestný čin. kdybych se mýlil, opravte mně někdo. ween

carpe diem

Old Post 09-08-2012 v 17:33 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beybo
Stálý Člen

Karma uživatele Beybo - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


zdar

5 rostlin, 15g marihuany a 5g hasishe .... a priste hledat

at se dari


A nevieš my povedať ako to je na Slovensku?

Old Post 28-08-2012 v 19:55 PM
Beybo je offline   Profil uživatele Beybo   Find more posts by Beybo   Foto galerie člena Beybo   Click here to Send Beybo a Private Message   Add Beybo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 78

mno podle toho co tu občas čtu tak cca poprava hřebíkometem.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 28-08-2012 v 22:58 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od Beybo


A nevieš my povedať ako to je na Slovensku?

No, čtu pořád zprávy typu, za 1 gram na rok na tvrdo a podobně. Řekl bych, že v SK je ilegální držení jakéhokoliv množství trávy. A rozlišení mezi tvrdými a měkkými drogami chybí. Pokud kecám, tak mě opravte...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 29-08-2012 v 16:15 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
God_mars
Stálý Člen

Karma uživatele God_mars - 85% PěstitelskáKarma uživatele God_mars - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 177  

Tak pred dvouma tydnama u me byli. Příspěvek č. 80

Zdravim. Tak pred dvouma tydnama u me byli. Jen na udani, nikdy jsem nikomu nic neprodal , i kdyz jim to trvalo asi pul roku od toho udani (priblizne to vim protoze mi to rekl jeden znamy). Bydlim na vesnici takze se vse roznese jen jeste nevim kdo byl ten dobrak ,ale znamí mi to zjistí přímo u policajtů. Jinak k tomu jak to probýhalo. Já nebyl zrovna doma byl jsem na montáži ,ale byl tam bratr.
Takze majitel bytovky si zavolal bratra at za nim prijde , z prace to ma 200m. Tak šel a tam uz byli tri chlapici a ze jsou z kriminalky, a ze se chteji podivat do bytu, s tim ze jestli je tam pusti a jestli ne tak ze tam muzou po zlim a uz nebudou hodný. Tak je tedy pustil. Nevim jestli by mohli, ale pokud ne tak proc by rizkovali ze se vseho zbaviš tim ze se ti takhle ukazali.
Tak kdyz byli ve vnitr tak chteli videt rovnou skrin, tu si vyfotily (zrovna jsem nic nepestil). U te jsem mel velky pytel s venkovkama co jsem dostal od kamose, coz me celkem sere jinak by nemeli skoro nic. Tak ten sebrali a jeste rekli bratrovi at vyda dalsi travu, tak jim neco dal. A pak ho vzali k vyslechu.
Policajti pry byli v pohode ani nesebrali co byli pajicky ruzne po stolech, nic neprohledavali, co jsem vypestil ve skrini mi zustalo mel jsem to schovany v hadrech. Skrin taky neodvezli jen nafotily.
Ted mi volal porucik jestli muzu prijit v pondeli k vyslechu, rikam ze tenhle tyden nemuzu ze jedu na montaz tak rika ze se mi pak ozve. Tak pak napisu jak to probiha dal, ale myslim ze to bude v pohode. Prodej mi snad nemuzou prokazat kdyz jsem nic neprodaval.

Zahradka v koprivach 2009

Old Post 02-12-2012 v 07:51 AM
God_mars je offline   Profil uživatele God_mars   Find more posts by God_mars   Foto galerie člena God_mars   Click here to Send God_mars a Private Message   Add God_mars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9373110 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív