Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Old school VS. New school - aneb mučírna 2 x 250W (Chronik 20Ks)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Bude rozdíl ve výnosu a kvlitě pod novým a starým equipem?
Ne, výsledný produkt bude srovnatelný
Ano, pravá new school strana hodí víc
Ano, ale větší výnos bude pod Oldschoolem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 65

Vidím tam 327g

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 29-01-2010 v 10:22 AM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 66

350 a chci košta

Edit: sem prestrelil mno:-D ale stejne chci košta

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Naposledy upravil Jpt 29-01-2010 v 15:21 PM

Old Post 29-01-2010 v 12:56 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Palec nahoru Hotovo Příspěvek č. 67

... typovačka končí ...

Tak přátelé a jsme téměř u konce tohoto treadu. Dneska jsem nahrubo zvážil i druhou várku vršků a teď si už půjdou lebedit do mrazáčku od čeho si slibuju, že by to mělo doladit výslednou chuť...

Z kosy první části na 60 dni Q vypadlo celkem 61 g + jedna z největších šišek, kterou napadla plíseň a byla sušena separovaně, ta mohla mít 7- 9 g, takže první vlna přinesla cca 70 g

Z Druhé várky vypadlo 151 g vrchů , s tím že do té největší bakule, jak je na fotkách s petkou se dala taky plíseň a musel jsem z ní tak třetinu zredukovat

Výsledná cifra z těch vrchů dohromady je tedy kolem 221 g

Vím že to není žádná ohromná kupa trávy, ale s přihlédnutím k celkovému průběhu tohoto growu, stěhování boxu ve 40 dnu Q atd. tak to není zas takový peklo . A fakt, že v boxu pořád ještě trýzním zbytek těch spodků, který daj baj woko tak 20-50g (ale těžko soudit kolik přesně) mě nechává celkem klidným , pač vím, že na horách nuda nebude...

Až budu mít nějaký makra sušiny, a zhulím dosatečný počet lidí na to, abych mohl posoudit objektivně jaké jsou účinky a chuť, tak sem hodím téže Smokereport a stručné shrnutí tohoto growu.,..
Zatím těpéro,
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 29-01-2010 v 14:09 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 68

333,3 g

Edgarův OUT 07

Old Post 04-02-2010 v 22:09 PM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Zazvonil zvonec a pohádky je konec... Příspěvek č. 69






Zdravím Vás zahradníci a zahradnice.
Mám tady pár posledních obrázků tohoto Growu a drobné postřehy...

ještě než se rozepíšu, tak vyhlásím vítěze typovačky sice :

3. místo : 275 g Krevety
2. místo : 274 g Superman
1. místo : 255 g Shyk

Bohužel to vyhráli 3 nejmenší odhady , ale výhercům letí Kčko za správnej odhad...

No a teď to stručný shrnutí. Mezi velké klady tohoto kola musím zařadit, že jsem jel pouze jeden model a bylo to opravdu nenáročné až pohodové. Kytky drželi celkem uniformní masu, kterou jsem bohužel nechal až moc zhoustnout a měl jsem opravdu velké množství bočních větviček, které byli pod zeleným příkrovem a je na nich nula,nula, prd což sem moc nevychytal, příště bych určitě snížil počet klonů, nebo vegetativní dobu...

Co se týká výnosu, tak jsem velice spokojen, pač kdo pročítal tento tread od začátku, tak ví že jsem se potýkal se spoustou problémů a s extrémě nízkejma teplotama, ale Chronik to jako pořádnej chlap ustál.

Co se týká růstu a květu, tak nebyl žádnej velkej problém. Po přepnutí nijak extrémě nevyletí. Květenství má mohutné (u mě bohužel nejsou šišky úplně vytvrdlé, jak bych si představoval, ale nahrazuje to mohutností). Vůně při květu byla celkem výrazně nasládlá a příjemná.

Při podpálení by mohl být aromatičtější, ale trochu jsem odflákl sušení, tak se to na tom možná podepsalo. Nicméně momentálně "zrají" v mrazáku. (mám s tím celkem dobré zkušenosti, že o5 vynikne původní "skunkuvitá" chuť kouření...)

Účinek ??? No prostě Chronik...

Toď je ode mě asi vše.
Děkuju za sledovnost a za kostky a uvidíme se zase na jaře
Rasta

PS: aspoň tu čtvrtou fotku doporučuji dát na plnou velikost

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 05-02-2010 v 14:18 PM

Old Post 05-02-2010 v 14:05 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

Krása

My next indoor-Mountain Jam,Jack Herer,S.A.G.E.,Cheese,William Wonder,no name

Naposledy upravil 08-02-2010 v 01:36 AM

Old Post 07-02-2010 v 22:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9167780 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív