Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 65

v 15.tusim..a bylo to o vanocich,kdy me do toho zatahl bracha no a od ty doby v tom jedu...

roll,roll,roll a joint...

Old Post 13-03-2003 v 12:30 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhozeney
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhozeney - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 66

já poprvý asi v druháku na gymplu a stihla mě devítiletá školní docházka tak si to spočítejte:-)))

Old Post 13-03-2003 v 15:23 PM
Vyhozeney je offline   Profil uživatele Vyhozeney   Find more posts by Vyhozeney   Foto galerie člena Vyhozeney   Click here to Send Vyhozeney a Private Message   Add Vyhozeney to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Palec nahoru Příspěvek č. 67

prvního špeka ve 14; bylo to asi v červnu nebo na začátku července, takže malý kytky... spíš listí. ubalili jsme to, tenkrát se nás sešlo asi sedm, dali pár špeků a samozřejmě to nic neudělalo... jen mi to lehce zlepšilo náladu a tak jsem si řek:"Mno, když nic jinýho, tak taky dobý..." Pak jsem kouříval vždycky pravidelně o víkendech modely pochybných kvalit... a dohromady nic. až tak po půl roce kámoš zas něco přines´, vypadalo to jak nějaký seno, dali jsme spazla... pak jsme se přesunuli na jiný místo (venku) a dali ještě jednoho: dokouřili jsme a vydali se zas dál... asi po dvou minutách jsem dostal šílenou šlehu do hlavy, vyděl jsem svět, jak se zatřásl! potom jsem se už jenom smál (celý odpoledne) a myslel si, že je léto (byl konec zimy). z lidí okolo přímo sálala pohoda (byli v pohodě:c)...

pozitivní zkušenost, myslim (ale už jsem to tu někdy popisoval)
po (necelých) 5 letech si nemůžu stěžovat... spíš naopak

Old Post 14-03-2003 v 19:18 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viciola
Stálý Člen

Karma uživatele Viciola - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 68

20. 4. 1998 modýlek z Postoloprt totálně vysmátej a úplně mrtvý nohy

Tenhle rok to určitě vyroste

Old Post 14-03-2003 v 19:50 PM
Viciola je offline   Profil uživatele Viciola   Find more posts by Viciola   Foto galerie člena Viciola   Click here to Send Viciola a Private Message   Add Viciola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trapan Šmírák
Stálý Člen

Karma uživatele Trapan Šmírák - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 69

Ve 14ti ganju (poměrně slušný kvality), prvních 15 minut jsem měl dojem, že všichni (bylo nás asi 5 ) viděj, jak jsem zhulenej a já jsem stresoval... Po 15ti minutkách se všecinko zklidnilo, sedl jsem si, dal si pivko a jenom si užíval první krůčky v zelenym světě... Pamatuju si, jak mi kámoš řikal, že když si dám cígo, tak zjistim podle pocitu kouře na patře, jestli je to dobrý hulo. No, tak jsem od tý doby začal i cígovat a po každym zahulení si musim do 5ti minut zapálit (i když kvalitu hulení už rozlišuju jináč)...

Sovy nejsou, čím se zdají být...

Old Post 14-03-2003 v 22:57 PM
Trapan Šmírák je offline   Profil uživatele Trapan Šmírák   Find more posts by Trapan Šmírák   Foto galerie člena Trapan Šmírák   Click here to Send Trapan Šmírák a Private Message   Add Trapan Šmírák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Trapan Šmírák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ludanek
Nový Člen

Karma uživatele Ludanek - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 70

poprvy v 17, byl sem v tu chvili uplne vozralej a dal si jen jednoho praska, takze ani nevim jestli to se mnou neco udelalo. pravidelne hulim vod 19

Old Post 19-03-2003 v 16:36 PM
Ludanek je offline   Profil uživatele Ludanek   Find more posts by Ludanek   Foto galerie člena Ludanek   Click here to Send Ludanek a Private Message   Add Ludanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HKOR
Oceněný Designer

Karma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 63 

- Příspěvek č. 71

Takže u mně to bylo porvé v 15 (jako nic moc) pak dloooooooouho nic no a pak až ve třeťáku (a jako jo .... )

Život má ten smysl, který mu dáme. Seneca

OUT 2003 - Durban Poison

OUT 2004 - Durban Poison

OUT 2005 - Papaya, DP x IQ, Mazar

Old Post 19-03-2003 v 22:06 PM
HKOR je offline   Profil uživatele HKOR   Find more posts by HKOR   Foto galerie člena HKOR   Click here to Send HKOR a Private Message   Add HKOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 72

Ja to poprvy ochutnal nekdy kol. 17 nakej outdoor a nic. Pak sem to tak prubezne zkousel se stejne mizivym vysledkem az do 19. No a pak sem se jednou totalne zmrdal nakym holandem. Pak chvilka pauza a pak na vejsce to zaclo. Jednou za mesic. 2x za mesic. 1x tydne. A ted si zapukam od 2x do 5x tydne. To byl ale fofr, rozhulil sem se behem 3mesicu.

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 20-03-2003 v 00:57 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pukachu
Nový Člen

Karma uživatele Pukachu - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 73

ja jsem poprve szpuknul ve 14 nějaky hodně dobry skéro a zapil jsem to pivkem . na ten stavík nikdy nezapomenu.
hned jsem věděl že ganja je to co jsem hledal.
:-)

Puka Puka Puka ............... chuuuuu....

Old Post 22-03-2003 v 13:30 PM
Pukachu je offline   Profil uživatele Pukachu   Find more posts by Pukachu   Foto galerie člena Pukachu   Click here to Send Pukachu a Private Message   Add Pukachu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sam 3
Stálý Člen

Karma uživatele sam 3 - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 74

Mi hulo nikdy nic neříkalo,možná pro to že bylo czech až jednou jsem si dal skunk doma u počítače a konec :-))))))

Old Post 22-03-2003 v 15:01 PM
sam 3 je offline   Profil uživatele sam 3   Find more posts by sam 3   Foto galerie člena sam 3   Click here to Send sam 3 a Private Message   Add sam 3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sam 3
Stálý Člen

Karma uživatele sam 3 - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 75

takže od 21

Old Post 22-03-2003 v 15:06 PM
sam 3 je offline   Profil uživatele sam 3   Find more posts by sam 3   Foto galerie člena sam 3   Click here to Send sam 3 a Private Message   Add sam 3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 76

No... když jsem chodil na základku, tak jsem ani nevěděl co hulení je... pak když jsem šel z pátý třídy na gympl tak...
...ne, dělám si srandu, ale prvně jsem si dal se strejcem ze šlukovky někdy v tercii (cca 14 let)...
... jinak jsem moc nehulil ... vlastne ani ted to nejak neprehanim

Mejte se - Cicmon

Old Post 22-03-2003 v 17:24 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ.FASMOS
Stálý Člen

Karma uživatele DJ.FASMOS - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 77

jak už psal neěkdy mezi 14-15rokem

------------Ať to svítí a roste!!!!!-------

----------------Hello Fasmos------------

Old Post 23-03-2003 v 10:41 AM
DJ.FASMOS je offline   Profil uživatele DJ.FASMOS   Find more posts by DJ.FASMOS   Foto galerie člena DJ.FASMOS   Click here to Send DJ.FASMOS a Private Message   Add DJ.FASMOS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 78

...ještě bych sem možná napsal jednu příhodu (sice to nebylo poprvy, ale asi po 2., nebo po 3.)...
To si tak sedim na štvanici nahoře u mini, kámoš ještě jezdí a přijde ke mě typ s bongem (koukal jsem na to tenkrát jak kokot 8-), jestli bych mu neskočil pro 2 deci vody.
Tak jsem šel pro vodu, on nacpal, nalil vodu, začal bafat a zachvíli se mě zeptal jestli nechci taky. Tak jsem natáh plnou trubici kouře a nasál do plic na jednou a... no,málem jsem se udusil, ale pak jsem to ještě dobafal a byl to fakt mazec (snad poprvy co jsem se pořádně zhulil).

Mějte se
Cicmon

Old Post 23-03-2003 v 19:11 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 79

v 18ti, byl to takovej prijemnej noname modylek, dal sem si 3 prasky a docela sem ficel . . .

Old Post 26-03-2003 v 13:41 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 80

Já sem zahulila asi tak před rokem-ve 14,a je to fak f poho...

Old Post 01-04-2003 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2326370 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív