Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Optiexova Pěstírna - I Have To Save Myself
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 65


čtěte z obrázku! díky

Old Post 20-03-2007 v 17:59 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 66

Udělal jsem to, jak je to popsaný. A jen tak se ptám: kdyby tam náhodou byla špatná voda, jako třeba moc chlóru nebo špatná PH, bylo by to moc blbý?
A kdy a co mám udělat potom? můj odha je: až budou ty klíčky venku z tak 0,5cm, tak je OPATRNĚ vložit KLÍČKEM DOLŮ do velkýho květináče a začít nasvěcovat a "norm. pěstovat? možná najdu odpovědi sám, ale uznejte, že když je na klíčení semínek snad 10 návodu a ty semínka mě stály 900 KČ, tak je to problém...

Naposledy upravil OptieX 20-03-2007 v 18:26 PM

Old Post 20-03-2007 v 18:21 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 67


Krychle:takhle:

Old Post 20-03-2007 v 18:38 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 68

No, já už jsem tam tu vodu dal, je to tam tak 30 minut. Mám stres. ta voda se nachala odstávat tak 5-6 hodin. Ale podle chutě ta voda není chlórová! I když věřim že vadí i stopový množství..

Old Post 20-03-2007 v 18:54 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 69

OptieX: Hele, jestli tam na sirku narves ty kvetinace dva, tak to udelej. Snaz se je dat co nejbliz lampe(takze jakoby do ctverce), v tvoji konfiguraci by kvetinace blize k rohum dostavaly mene svetla.
A semena ti vyklici i kdyz na ne striknes vodu normalne z kohoutku. Zadnej stres, destilka je urco lepsi, ale ver ze pitnou vodou nic nezkazis Jo, jeste malinko poupravim zpusob nasledneho sazeni do hliny. Jakmile ti seminko vyklici, uz potrebuje k dalsimu rustu svetlo. Proto seminka s klickem sazej do hliny tak, aby na samotne seminko(ne na klicek - klicek bude v hline, seminko tesne na povrchu) dopadalo svetlo. Staci ho jen trochu, tak treba nemusis rozsvecet lampu, ale das tam nejaky slabsi zdroj(usporku)

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 21-03-2007 v 07:00 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 70

Tvoje tempo je obdivuhodný Před osmi měsíci ses rozhod pěstovat, před čtyřmi sis namontoval výbojku do skříně a teď už to vypadá že každou chvíli uvidíme kytky... Ale jinak sem zvědavej jak se ti povede, hlavně to neuspěchej

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 22-03-2007 v 16:20 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 71


fotka toho co přišlo. EUphory.

Naposledy upravil OptieX 23-03-2007 v 15:18 PM

Old Post 22-03-2007 v 16:57 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 72

Dneska jsem koukal na klíčky. Už je to skoro centimetr dlouhý a na konci to ma takový chloupky! Je to normální :-) ???

Old Post 23-03-2007 v 15:00 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 73

WOW! Dneska maj ty klíčky skoro 2 cm a jeden hodně zmutovanej odhodil obal semínka!! Mimochodem, mám tam ty semínka potom strčit jak? tim co z toho leze ven to mám strčit dolu?
A taky si celej den hraju s teplotou. Jde o to, že jsem vystrašenej. Když si to zahodí vobal semínka už třetí den, člověka to vyděsí. Čekal jsem, že budu mít trochu víc času. Teď je teda při zapnutý výbojce tak 40 cm od výbojky teplota na 32 celsiích. Což, jak jsem čet, je hranice. Co myslíte mám ty semínka zasadit? Teplotu bych pozdějš nějak ještě ztlumil. Výbojku už mám přikrytou sklem a jde na ní jeden větrák.
EDIT 1: Vím že to má bejt klíčkem dolu, ale co je klíček :-)
edit 2 : help :-(

Old Post 24-03-2007 v 14:54 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 74


Escadro Pablo: jsou už dost?

Old Post 24-03-2007 v 15:29 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 75

Stalo se. Zsazeno.
Sakra sakra, mám na to vůbec ještě svítit? Ve faqu jsem phmh něco takovýho čet

citace:
Semínka potřebují na začátku hodně nabobtnat a klíček vyrazí z praskliny a v té době ještě nepotřebuje žádné světlo ještě několik desítek hodin.)

Jde o to, že s tou teplotou je docela problém. Navíc mi jede jenom jeden větráček!!druhej jako by neměl dost šťávy, ale předtim šly oba, tak nechápu, co se děje.

Naposledy upravil OptieX 24-03-2007 v 17:32 PM

Old Post 24-03-2007 v 16:01 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 76

já bych už určitě svítil, když nic tak jim ta lampa dá aspon trochu tepla a to maji rádi.. ta bílá (zezelená) kulatá věc v semenu sou první dva kulatý listy a ty už fotosyntetizujou... Jo a ta poznámka z fagu se vztahuje k ještě zavřenýmu, čerstvě naprasklýmu semenu, ty už si dál..

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 25-03-2007 v 10:36 AM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 77


Mám problémek, docela velkej. Jde větráčky. NJe to složitější, asi k tomu budu muset udělat obrázek. Už se mi vyřadil další větráček(zase to jede jenom na jeden).
Dopad stejně jako druhej. když spojim drátky tak to teď jenom jakože o půl centrtimetru poskočí a dál nic. Jenomže teď mám teorii. U zničení toho druhýho větráčku jsem totiž byl. od větráčku jde k transformátoru dvojice drátků žejo?Mám pocit, že jsem do těch drátků ťuknul tak, že se spojily. Pak to nešlo. A teď? když normálně spojuju rychle za sebou drátky, který k sobě patří, tak poskakujou rychlejš za sebou, a rychle se roztočej. Samozřejmě když s timhle přestanu, tak se zastaví. Jako, kdyby teď větrák potřeboval víc energie? Co jsem to udělal? Pomozte.
Obrázek, za pár minut.

Naposledy upravil OptieX 25-03-2007 v 11:49 AM

Old Post 25-03-2007 v 11:27 AM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHASNIK_SK
Stálý Člen

Karma uživatele CHASNIK_SK - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 78

Ahoj,ja som mal s pc vetrakmi tiez problemy,su strasne citlive.Napajal som ich trafom od vlacika,neaku chvilu to fungovalo asi 2 hodiny,ale potom mi odisli.Teraz ich napajam original zdrojom s PC a funguje to dobre.Takze tvoj problem je podla mna v zdroji,ak chces pouzivat PC vetracky skus si zohnat zdroj z PC,z neakeho stareho compu.
Tie co mas uz asi mozes vyhodit.Ked sa ti spojily tie droty nastal skrat a ten vetrak ti to znicilo,mne sa to tiez stalo,proste PC vetraky su do PC.

Old Post 25-03-2007 v 22:51 PM
CHASNIK_SK je offline   Profil uživatele CHASNIK_SK   Find more posts by CHASNIK_SK   Foto galerie člena CHASNIK_SK   Click here to Send CHASNIK_SK a Private Message   Add CHASNIK_SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 79

CHASNIK_SK: Tohle jsou pro mě hodnotný informace! Tohle mě taky zajímalo, jestli se dá větráček nějak takhle zničit. Dík.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=28797

Old Post 26-03-2007 v 18:26 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHASNIK_SK
Stálý Člen

Karma uživatele CHASNIK_SK - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 80

Mas podobnu skrinu ako ja.Ja som zacal pred tyzdnom casovo sme na tom asi rovnako.Moje rastliny su uz pod lampou neake 3 dni a su este malinke,ale rastu ako z vody.Tak som zvedavy ako nam to pojde,budem pozerat tvoj grow a porovnavat hod neake foto celej skrine ako to mas vychytane.

Old Post 26-03-2007 v 21:31 PM
CHASNIK_SK je offline   Profil uživatele CHASNIK_SK   Find more posts by CHASNIK_SK   Foto galerie člena CHASNIK_SK   Click here to Send CHASNIK_SK a Private Message   Add CHASNIK_SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1481540 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív