Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » první pokus 400W Ládung by Li-quan
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 65




OB ( jede nejvíce, každý den pozoruji velké změny)
GWS (tak nějak pomalu, ale jede)
BURMESE (tomu teprve vylezly kořezy do vody)

Naposledy upravil Li-quan 03-01-2006 v 20:25 PM

Old Post 03-01-2006 v 19:51 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 66



Ináááč dnes jsem dala dohromady matkáreň

Zapojení podle VIRIDISE :
http://grower.cz/forum/showthread.p...ghlight=zarivky

Jsou tam dvě 60 cm 18w zářivky běžící na jednu 40W tlumivku

(pro srovnání je tam někde dole krabička zápalek + nějaké náhradní zářivky, tkže by to mělo nějaký čas vydržet)

Naposledy upravil Li-quan 03-01-2006 v 20:14 PM

Old Post 03-01-2006 v 19:55 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 67


Tady jsou typy zářivek ---

phillipsky 18/33 - mají tuším 4,500 K
BELUX 18/010 - 6,500 Kelvina -- tkže lepčí pro růst, že ?? hhe

Old Post 03-01-2006 v 20:02 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 68



A yentaG z inačího SUDU, jakási rostlinka mi začíná kvést, nádhera že?

A dole už začíná klíčit Li-či, ve skříni místa haFFFo, no tak ho tam zkusim loupnout

Naposledy upravil Li-quan 03-01-2006 v 20:46 PM

Old Post 03-01-2006 v 20:06 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 69

TO mettatron : já právě teĎ nevěděla esli je to málo hnojený, bo moc ---
jedinej problém, ale Teď už je to zase v pohodě, listy se přestaly kroutit
a jedou f POHO, možná že to bylo tím jaxe dotýkaly vlhkých stěn pařníku,
zvětšila jsem ho a vypadá to lépe

Jinak, mám pouze WUXAL, BioAlgen a HYCOL-Z ---- by snad mělo stačit ne? (pro růst tedy)

Naposledy upravil Li-quan 04-01-2006 v 08:47 AM

Old Post 03-01-2006 v 20:23 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-badboy-
Stálý Člen

Karma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 70

zdravim Li-guan

Ty světlí lístky a flíčky jsou 100% nedostatkem NPK základní 3složkové hnojivo. měl jsem uplně ten samí problém koukni ke mě zalejval jsem jak ty bioalgenem a enzimana ale to jsou jen stimulanty!!!!!! kytky byly světlí a měli fleky na listech=nedostatek živim.

prohnoj to a vše se spraví. jiínak máš to hezký

přeju zDaR&SíLu

Old Post 04-01-2006 v 06:25 AM
-badboy- je offline   Profil uživatele -badboy-   Find more posts by -badboy-   Foto galerie člena -badboy-   Click here to Send -badboy- a Private Message   Add -badboy- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 71

Cuss
Me by zajimalo to li-či - to chces nejak pestovat? . . JE to totiz opravdu moc chutne ovoce - a mam doma schovanych take par jader nebo semen nebo co to vlasne vubec je . . Tak jestli mas o tom nejake info pls dej vedet ;-) . . . .
Jinak K+ za holky

Old Post 05-01-2006 v 14:59 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 72

pro FRUTEXX :::
No, na ochutnávku to asi hned tak nebude, někde jsem četla že dorůstají třeba i 30 m, plody tak za 5 let, se štěstím jistě dřív a klíčí to 6-12 týdnů, už jsem jich kdysi hafo vyhodila, v domění že to nechce klíčit. LATINSKY - Litchi chinensis, zkus něco vyhledat....

Já to přidám do matkárny, přeci jen tolik světla jako je pod sodíkem, to by nemuselo dělat dobrotu.... Možná i normálně v pokoji by to šlo, hlavně potřebuje vlhkost...
Přes léto se dá šoupnout ven.

Já to chci prubnout en tak, jak ten keříík bude vypadat a třeba časem i vylezou mŇamky.... peAce
(ináááč má to haffFo výživných prFků)

Naposledy upravil Li-quan 05-01-2006 v 17:10 PM

Old Post 05-01-2006 v 16:15 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 73

li-quan: do hydra bych ti doporucil nejake siroko pasmove zakladni hnojivo. wuxal neni spatny ale neni v nem vsechno. nevim co je zac ten hycol-z. pokud de o doplnek. potom vazne doporucuju sehnad komplexni zaklad. wuxal nestaci. nebude to zdaleka takove jake by mohlo. kdyz mas hydro tak to musi letet. jinak to radsi hod do hliny nebo kokosu-s primesi.

Old Post 05-01-2006 v 20:02 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 74

Noooo, tak to nejsou moc příjemné zprávy, dle toho, co jsem tu prostudovala, zvolila jsem WUXAL a lidi, kteří ho tu používají, jsou s ním spokojeníííí.....

Složení wuxalu -- N,P,K, bór, měď, železo, mangan, molybden, zinek
+++ njáký ty stopový prFky a blahodárné účinky BioAlgenu .....
Probůh --- co si víc můžou květinky přát ???

Já vím, že Phytamin a spousta podpůrných prostředků, bohužel došly finance, ale stejně mi neříkejte, že to bez toho neNde

Nehledě na to, že ysem toho Wuxalu objednala fakt HAFFO.... dyž už tak už, žeee =D )

Old Post 06-01-2006 v 11:28 AM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 75

aby jsi me spatne nerozumela - wuxal neni spatny, urcite ne jenom ze podle me to neleti tak jak by mohlo s necim lepsim. a rozdily budou spis vetsi nez mensi ...takze s wuxalem to de ale dre. specialita u hydra je ta ze co nedas do zalivky to kytky nemaj, stejne jako kokos. kdyz mas hlinu muzes s wuxalem bez problemu vyjit pac ostatni stopovy prvky v hline budou prirozene. v hydru je ale prd a ty do toho prdu musis zamichat vsechno vsecicko co kytky potrebujou. proto je podle me lepsi mit sirokospektralni zaklad. o nic nejde, vsadim se ze priste zkusis neco jinyho a srovnas si rozdily...to obmku je organicky a tim padem podle myho obsahuje vic veci, nez industrialni wuxal...jedinej problem je jeho puch. uvidis

Old Post 07-01-2006 v 08:58 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 76

Joo, ten puch OBM už jsem poznala, když to posílali, víčka moc netěsní...
Smrdělo to i přes balík...

Ale teď už to tedy chápu lépe, tkže tu zásobu wuxalu si nechám na outdooooor, no tohle kolo už asi dojedu tkhle, ale příští teda pošteluju
těmi AHčky...

Old Post 07-01-2006 v 11:57 AM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 77




táákkkG zdravím kolegy !!! nějaký čas jsem tu nebyla, páč nezbýval čas, ale na kytí samozřejmě čas byl ___ to spíš zanedbávám sebe než je !!!!!!

Tkže
BURMESák
OB
a celek ..... gws je strašně pozadu, nejspíš tu zimu rozdejchával nejhůře
hodlám to vyřešit tak, že roztahám větve z vyšších kytek
do šíře abyy se vyrovnal výškový rozdíl


(foceno při spánku)

Old Post 20-01-2006 v 13:46 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 78



No a tdy jsou vidět jakési vady na tom GWSKU, což může býti ten problém
s růstem, je to ale jen na čtyřech listech, takový nekro žilky

Old Post 20-01-2006 v 13:52 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 79

Mimochodem tedy ten WUXAL fakt vůbec neobsahuje hořčík !!!!

což jsem se dočetla že je dosti důležitý prvek pro tvorbu chlorofylu....

OB měl úplně hubeňoučké listíky a vypadal fakt mizerně, aplikovala
jsem krapet neperlivé MAGNESIE do roztoku + ten HYCOL-Z(taky obsahuje Mg) na listy...
no a za dva dny už šly listy pěkně do šířky, tudíž jsem usoudila, že
léčebná kúra proběhla úspěšně....
Nóó furt se s tim peru ale teď se fakt rozjely a dělají mi konečně trochu radost

Old Post 20-01-2006 v 13:57 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 80

ono na hydro tomu wuxalu schazi vic veci..ale pekne jedno po druhem..aspon pak budes vedet presne proc co mas

zralok toho snese celkem dost, takovy podobny listy jsem taky mel..rek bych ze mas kytky oslabeny a muzou se ti na ne ted chytnout kde jaky plisne, houby, viry..otrhal bych to nejhorsi a dal jim co potrebujou, jestli to jeste rozchodej..

Old Post 20-01-2006 v 19:08 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2012 - První pokus 400W - 196 odpovědí
11-01-2010 - první pokus 400w - 28 odpovědí
04-05-2009 - První pokus 400w - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1915750 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív