Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » první pokus 400W Ládung by Li-quan
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 33



No a tady OB a GWS

skoro vůbec nevyrostly ----- aaaachjóóóóó

(no trochu jóó ale na tu dobu - děs - běs)


--- ze začátku to bylo v pohodě, ale jak se venku ochladilo -- rapidně to
šlo z kopce ........

Naposledy upravil Li-quan 22-12-2005 v 12:51 PM

Old Post 22-12-2005 v 12:35 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 34

no, zatím to není v bubláku -- jsou po přesazení do keramzitu a akorát čekám až vylezou kořínky z květníků

Jinak vše jak má být - nevidím to jinak než tou teplotou

Nebo to mám dát na bublák- i když nejsou venku kořeny ??

Old Post 22-12-2005 v 12:50 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 35

presne tak, igelitak, parnicek - drzi to i teplotu - nefoukat - strcit do skrine pod svetlo a pockat az se to rozjede. ten gws nevypada dobre, ty ceveny stonky muzou byt od teploty - nevim - bo jim neco schazi, zapomel jsem co ale doporucuju zvysenou pozornost vyzive, ani moc, ani malo a zajistit spravny ph.

Old Post 22-12-2005 v 13:10 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 36

V pařníčku to bylo do teď + v tom provizorním minibubleru -- byly to RW, jen tak v polystyrénu-viz 2 strana, než zakořenily, teď jsou v keramzytu --
no a jako kořeny jedou docela dobře.... já to fakt dávám za vinu tý ZIMě
zatrolený, která mě opravdu zaskočila

(jinak poslední fotozZ jsou foceny při tmě, tkže jsou trochu povyslé listíky)

Old Post 22-12-2005 v 13:11 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 37

Vždyť ve skříni je to od začátku ...
Mě se tohle samé stalo jednou i OUTDOOR, byly venku příliš brzy a ta zima je úplně zabrzdila....
Halt špatná místnost noo, ale teď s tím radiatorem snad už .....

Old Post 22-12-2005 v 13:25 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 38

co se teploty - takle ze zacatku je muzes ve skrini nechat i bez vetraku, staci dve diry nahore a dve diry dole..teplote to pomuze, lampa neco vyhreje a kdyz bude vzduch moc horky vylitne ti sam horem - mel jsem to presne tak, kazdopadne doporucuju - kytky zadnou ujmu nemely, podivej do myho threjdu.

Old Post 22-12-2005 v 13:44 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 39

Tak úúúúspěch, při tmě díky radiátoru 18 stupňůůů-juchůůůů

Teď už jen aby se vzpamatovaly.....

Jinak všechny už bublají a pařníčky opět navráceny,
a s tou izolací pozoruji, že jsem byla velmi důkladná, teď když nevětrám, mám tam 40 (při svitu) ---- takže kopu do VRTULE !!!!!!!!!!!!

Dík fšem za radDY --- uvidíme jak se to vyvine

Naposledy upravil Li-quan 27-12-2005 v 12:51 PM

Old Post 22-12-2005 v 16:50 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 40

bez toho aktivniho vetrani to muzes klidne nechat cely rust, budou tam mit utulnejc...ale nezapomen ze bys tam mela mit nejaky diry, at to muze vetrat samo. at to roste.

Old Post 22-12-2005 v 21:15 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 41

Hoj!

Jak to vypadá s kořínkama? Už vylezly? Doporučoval bych kořenový stimulátor od B´cuzzz. Je dražší, ale když jsem ho začal používat, úspěšnost při rozjezdu indooru 100 %! A o to jde!

Tmavý stonky zas tak podle mě nevaděj, ale kytka bude v tý zimě trošku zabržděnější. Z vlastní zkušenosti vim, jak mi vegujou kytky přes zimu a přes léto. Když mají zimu, trvá jim to... V zimě tam maj taky kosu!

K pařníčkům - jak píše metatron, udělej ze shora díry, ať kytky můžou větrat.

Jinak na nezakořeněný řízky bych nefoukal...

Měj se.

UdL

Fotr woe!

Old Post 23-12-2005 v 07:51 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 42

[QUOTE]Původní příspěvek od Li-quan
TAK ---- UTĚSNĚNO !!!

Větrák to pere do stromečků, doslova to s nima teda mává,
ale rpstě to vyrábí ledovej vítr, tkže teď mám výbojku cca 15 cm nad vrcholky --- abych měla alespoň 23-24 stupňů, jak to dam výše, teplota je fakt mizerná ------- a když zapnu i odtah do komína, mám tam pod 20, já už z toho mám fakt šišku jak balóoón, resp nechápu jak to děláte


Každopádně tomu přispívá ta ledová místnost chjoooo

----ALE já to jentak nevzdám !!!!!!!
[/QUOTE

Já můžu ve své místnosti ,která je studená naštěstí zapojit radiátor dle potřeby , tek tam mám teplotu od 18-20 stupňů a to je pro mně ideaál, protože ve skříni můžu mít teplotu hned pod lampou od 22-25 stupnů podle odtahu . Mám to taky do komína je to super ,smrad není vůbec . Udělám si ale jednu věc , kterou bych ti doporučil použít v době, když tam máš zimu a jak vidím nemáš možmost to přitopit krom elektrikou. Chlazení CT bych udělal tak že bych nasával z místnost vzduch a druhou stranou zase spět a funguje to jako přitápění , zároveń to snižuje vlhkost v tak studených místnostech . Odtah do komína využij jen na odvod z pěstírny. Pokud bys mněl ještě jednu skříň s metlou dá se jet opačný režim a máš přitápění s lamp.

Old Post 23-12-2005 v 08:37 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 43





Takkkg kořeny rostou a kytíz vypadají že pomalu ale jistě takéééé





GWS

Old Post 26-12-2005 v 20:31 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 44


náhled --- vlevo GWS vravo nahoře OB a dole BURMESE

Old Post 26-12-2005 v 20:36 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 45


Tak myslím, že mě tenhle první grou přijde pěkně draho
-jak se to protáhne

nu což, učený z nebe nespadl že ???


yeště phouto BURMESE, tváří se pořád stejně ale krapet se vytáhl

Naposledy upravil Li-quan 27-12-2005 v 12:52 PM

Old Post 26-12-2005 v 20:40 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 46

mimochodem, stonky už dosti zesvětlaly, při tmě teplota 18
světlo 24-27

Ale trvalo to , než jsem tyhle hodnoty ustálila ufffFFF

TAKK teĎ už to snad pojede !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Naposledy upravil Li-quan 27-12-2005 v 22:58 PM

Old Post 26-12-2005 v 20:45 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 47


kořeny - JEDOU

Old Post 27-12-2005 v 21:46 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 48


A tady --- 2 x ELITE 802 -- co udělá za bugr

for Voidman -- určitě si časem pořídím tu clonu, až schrastim
teď je tam 8 kamínků na 2 motůrky
(použity rozbočky --- jeden vývod z motoru -- 2 kameny)
Přemýšlím, že tam prdnu i další dva motory(když už mi jsou teď zatím na prd), mohlo by to mít grády, jestli to teda už nebude překysličené..
Co vy na to ???


V nádobě je takhle 40 litrů

Naposledy upravil Li-quan 27-12-2005 v 22:07 PM

Old Post 27-12-2005 v 21:52 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2012 - První pokus 400W - 196 odpovědí
11-01-2010 - první pokus 400w - 28 odpovědí
04-05-2009 - První pokus 400w - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5906010 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív