Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 47 48 49 50 51 »
Autor
Téma 
kubator
Stálý Člen

Karma uživatele kubator - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 769


Čau, postupuje to a kytky nějak ztrácejí šťávu, nevim co s tim
Pomoc prosím, jestli někdo víte co s tím..

Old Post 20-12-2011 v 21:11 PM
kubator je offline   Profil uživatele kubator   Find more posts by kubator   Foto galerie člena kubator   Click here to Send kubator a Private Message   Add kubator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 770



Tak proti třásněnkám ze kterých jsem kytky podezříval jsem to vzal prostředkem verbatimec. Po třech dnech díry přibývaj tak jsem do zálivky nalil polyverzum a snížil vlhkost. Výsledkoemjskou díry a takový fleky. Je to plíseň? Blbe zabitý hmyz (žádný nevidím)? Už jsem docela bezradný.konečky listů místy suchí na troud. A černé.

Old Post 25-12-2011 v 19:14 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Help! Příspěvek č. 771



Zdar zahradníci!
Dvakrát jsem aplikoval Kuprikol 50, tak jak je napsáno na obalu, ale nijak zvlášť ta plíseň (nebo co to je?) neustupuje.
Má někdo lepší řešení?

Old Post 26-12-2011 v 16:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 772

To vypadá jako padlí , zkus 8% roztok peroxidu do rozprašovače , hned by to mělo bejt pryč pokud to je houba

Old Post 26-12-2011 v 16:59 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Re: Help! Příspěvek č. 773

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Zdar zahradníci!
Dvakrát jsem aplikoval Kuprikol 50, tak jak je napsáno na obalu, ale nijak zvlášť ta plíseň (nebo co to je?) neustupuje.
Má někdo lepší řešení?


JJ,souhlas s hlavou,bude to padli.na to jsou tyhle fungicidy na bazi mědi kratky.ten peroxid ti asi moc taky nepomuze.che to vzit s celou skrini a to do posledniho mistecka a taky ventilaci,protoze spory padli se dostanou vsude a tezko se jich zbavis.

Old Post 26-12-2011 v 17:22 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 774

Právě peroxid na padlí funguje dobře a nebo Bioton.

Old Post 26-12-2011 v 17:32 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Re: Help! Příspěvek č. 775

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Zdar zahradníci!
Dvakrát jsem aplikoval Kuprikol 50, tak jak je napsáno na obalu, ale nijak zvlášť ta plíseň (nebo co to je?) neustupuje.
Má někdo lepší řešení?


to same jako ty na te druhe fotce jsem mel ted taky - takove jakoby krystalky a "zaschnuti" novych vyhonku. Me se zdalo, ze za to mohly kyble ktere byly vyrobene z polypropylenu, tak jsem si koupil novy ,ale stejne jsem to sktriknul taky jednou kuprikolem. Od te doby se mi zda, ze problem prestal, respektive neni videt zadny postup choroby... ale do te doby mi to dokazalo napachat dobrou paseku - sam jsem zvedavy, co je to vlastne zac...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 26-12-2011 v 19:36 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: Help! Příspěvek č. 776

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


to same jako ty na te druhe fotce jsem mel ted taky - takove jakoby krystalky a "zaschnuti" novych vyhonku. Me se zdalo, ze za to mohly kyble ktere byly vyrobene z polypropylenu, tak jsem si koupil novy ,ale stejne jsem to sktriknul taky jednou kuprikolem. Od te doby se mi zda, ze problem prestal, respektive neni videt zadny postup choroby... ale do te doby mi to dokazalo napachat dobrou paseku - sam jsem zvedavy, co je to vlastne zac...

Mno, mám tam namísto podmisek mikroteňáky, třeba to má taky nějakej vliv, zkusim je sundat.
Všem dík za info.

Old Post 27-12-2011 v 08:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 777

citace:
Původní příspěvek od ZelenaZahradka
Tak proti třásněnkám ze kterých jsem kytky podezříval jsem to vzal prostředkem verbatimec. Po třech dnech díry přibývaj tak jsem do zálivky nalil polyverzum a snížil vlhkost. Výsledkoemjskou díry a takový fleky. Je to plíseň? Blbe zabitý hmyz (žádný nevidím)? Už jsem docela bezradný.konečky listů místy suchí na troud. A černé.

Pls mate nekdo tip jak jim jeste pomoci?

Old Post 27-12-2011 v 12:24 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlvonbanhof
Nový Člen

Karma uživatele karlvonbanhof - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 28  

Škůdci asi plísen ne? Příspěvek č. 778


zdarek groweri,mám takovej problémek,bo spíš sem měl.... box 120*120*200cm,přítah větráček malej průměr 150 + 2 krát přítah pasiv + 2 větráky průměr 150 na ofuk...odtah 340m3/h. světlo 600w(květ),telota noc 18st a den 28st,vlhkost noc 45% a den 30%max....skončil sem ve 2 týdnu květu,bo mi to napadla nějaká plíseň,co vypadala jako prachová plísen,taky podobná padlí,taky to mohla bejt moučná plísen,..no nevím měl sem tam 15kytí a všechny se mě nasráč vosypaly,začaly spodky a valilo to hore,nejdřív sem to voštípal co se dalo,větráčky sem měl nastavený na to aby ofukovaly spíše spodek kytky,postříkal sem je i proti houbovým plísním,tak 14 dní to zůstalo stejný a potom to vzalo za svý a bylo hotovo,tak sem je detnul....nevím esli to nebylo ventilací bo vlhkostí,protože v růstu žádný problém.....
třeba estli to nebylo tím,že to mám v místnosti kde se moc netopí a vlhkost je tam kolem 70%,občas nějaká plísen na stěnách,bo je to spíš v takovým sklípku.....tak nevim....přemejšlel sem pořídit si klima...nevim,poradte pleas....díky

Old Post 27-12-2011 v 16:02 PM
karlvonbanhof je offline   Profil uživatele karlvonbanhof   Find more posts by karlvonbanhof   Foto galerie člena karlvonbanhof   Click here to Send karlvonbanhof a Private Message   Add karlvonbanhof to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 779

citace:
Původní příspěvek od ZelenaZahradka

Pls mate nekdo tip jak jim jeste pomoci?


Trasnenky tam jsou,ale vic nez timhle trpi spatnym phckem a to dost.taky bych ubral na hnojivech.jinak t rasnenky jsou ty cesticky vykousane na listecxh.dobre je to videt na spodni fotce list uplne vpravo.ty durch dirky,ktere pravdepodobne myslis jsou prave dusledkem spatneho ph.ale jsou dost prehnojene dusikem viz tmava barva a ohnute rozky na listech.uprav ph,nehrot to tolik s hnojivy a bude to v cajku.

Old Post 27-12-2011 v 16:50 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome-pro!
Nový Člen

Karma uživatele Trichome-pro! - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 780

kdyby si to bejval zkusil stříknout roztokem peroxidu vodíku +odstátá voda, tak bys mohl říct zda jde o padlí, protože to na to opravdu funguje a mizí to, ale já bych řekl že ano pokud ti to šlo setřít z listu a druhej den to bylo totéž tak je to skoro určo padlí.... a jakže si to měl s tou vlhkostí?
já držim vlhkost v květu okolo 45%a nikdy sem neměl problém s plísnía kor když tam máš docela dost ofuků...
jinak at se daří, pic:-)

Old Post 27-12-2011 v 19:48 PM
Trichome-pro! je offline   Profil uživatele Trichome-pro!   Find more posts by Trichome-pro!   Foto galerie člena Trichome-pro!   Click here to Send Trichome-pro! a Private Message   Add Trichome-pro! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Re: asi plísen ne? Příspěvek č. 781

citace:
Původní příspěvek od karlvonbanhof
zdarek groweri,mám takovej problémek,bo spíš sem měl.... box 120*120*200cm,přítah větráček malej průměr 150 + 2 krát přítah pasiv + 2 větráky průměr 150 na ofuk...odtah 340m3/h. světlo 600w(květ),telota noc 18st a den 28st,vlhkost noc 45% a den 30%max....skončil sem ve 2 týdnu květu,bo mi to napadla nějaká plíseň,co vypadala jako prachová plísen,taky podobná padlí,taky to mohla bejt moučná plísen,..no nevím měl sem tam 15kytí a všechny se mě nasráč vosypaly,začaly spodky a valilo to hore,nejdřív sem to voštípal co se dalo,větráčky sem měl nastavený na to aby ofukovaly spíše spodek kytky,postříkal sem je i proti houbovým plísním,tak 14 dní to zůstalo stejný a potom to vzalo za svý a bylo hotovo,tak sem je detnul....nevím esli to nebylo ventilací bo vlhkostí,protože v růstu žádný problém.....
třeba estli to nebylo tím,že to mám v místnosti kde se moc netopí a vlhkost je tam kolem 70%,občas nějaká plísen na stěnách,bo je to spíš v takovým sklípku.....tak nevim....přemejšlel sem pořídit si klima...nevim,poradte pleas....díky


100 procent padlí...mě fungovalo toto http://www.zahradnickecentrum.cz/st...-ec--10-ml.html dva postrřiky a hotovo!

Old Post 28-12-2011 v 19:11 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 782

citace:
Původní příspěvek od benjichaouat


Trasnenky tam jsou,ale vic nez timhle trpi spatnym phckem a to dost.taky bych ubral na hnojivech.jinak t rasnenky jsou ty cesticky vykousane na listecxh.dobre je to videt na spodni fotce list uplne vpravo.ty durch dirky,ktere pravdepodobne myslis jsou prave dusledkem spatneho ph.ale jsou dost prehnojene dusikem viz tmava barva a ohnute rozky na listech.uprav ph,nehrot to tolik s hnojivy a bude to v cajku.


Dík, je to zajímavý, protože ty kytky nejsou hnojený vůbec, jedou jen ze substrátu (přesazoval jsem je tak jsem ještě hnojit nezačal) a pH na výtoku je 6,2 tak bych tam ten problem ani moc necekal... zajimavy. A na trasnenky jsem to striknul roztokem Verbatimec a prd se změnilo. Zajímavý ty moje holčiny.

Old Post 28-12-2011 v 20:22 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMIJE
Nový Člen

Karma uživatele ZMIJE - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 7  

Zdraví Příspěvek č. 783



pomuze nekdo je to prelite nebo malo hnojene ......

Old Post 29-12-2011 v 09:08 AM
ZMIJE je offline   Profil uživatele ZMIJE   Find more posts by ZMIJE   Foto galerie člena ZMIJE   Click here to Send ZMIJE a Private Message   Add ZMIJE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 784

citace:
Původní příspěvek od ZMIJE
pomuze nekdo je to prelite nebo malo hnojene ......


Mě přijdou zdravý.. nic jim podle mě není..

možná ta vpravo nahoře, ta vypadá přelitě.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 29-12-2011 v 09:18 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 47 48 49 50 51 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8833100 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív