Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 47 48 49 50 51 »
Autor
Téma 
AK-47
Nový Člen

Karma uživatele AK-47 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 769

Zkušební technik/test engineer

V práci sem kouřil tak 2x a nic moc, pracuju s elektrikou, tak si nemůžu dovolit žádná faux pas =))

Old Post 20-11-2008 v 08:57 AM
AK-47 je offline   Profil uživatele AK-47   Find more posts by AK-47   Foto galerie člena AK-47   Click here to Send AK-47 a Private Message   Add AK-47 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hypiz
Stálý Člen

Karma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% PěstitelskáKarma uživatele hypiz - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 770

tekknolok

v praci uz nikdy ale zato po praci se od toho nemuzu odtrhnout

Old Post 20-11-2008 v 12:28 PM
hypiz je offline   Profil uživatele hypiz   Find more posts by hypiz   Foto galerie člena hypiz   Click here to Send hypiz a Private Message   Add hypiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 771

Nedávno jsem změnil fleck, dělám vývojáka jednoho komponentu pro BMW a Forda. Výhoda oproti předešlému zaměstání je, že nemám tolik starostí a jsem i lépe odměněn. A jak jsem tu asi už zmínil, tak do práce jsem nikdy nehulil a ani hulit nehodlám.

Old Post 20-11-2008 v 13:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 772

citace:
Původní příspěvek od ENYCE
Celkom sa mi tam paci aj sfajceny to je dost halus ked lietate na VZV s vetrom vo vlasoch


To mě taky v minulý práci bavilo, lítal jsem tam na nějakym elektrickym sroi Jungheinrich. Docela rychlý a svižný, zvlášt po pár brčkách....

Nýčko jsem v jedné celkem velké státní firmě, zábavná práce, v poho lidi, jen hulit se fakt nedá.....

Old Post 21-11-2008 v 20:46 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecilka...
Nový Člen

Karma uživatele cecilka... - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 773

ahojte...

pracuju jako recepcni v jednom hotelu a bez huleni bych to tu asi nezvladala...nekteri lidi sou tak doterni a otravni ,ze se to jinak neda nez si zhulit sklicko nebo spicka a pak totalni pohoda bez vytacek jen relax,nasadim rohlik na kazdeho a s radosti si s kazdym poklabosim o cem koliv.....:-)

Old Post 21-11-2008 v 23:48 PM
cecilka... je offline   Profil uživatele cecilka...   Find more posts by cecilka...   Foto galerie člena cecilka...   Click here to Send cecilka... a Private Message   Add cecilka... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIPEENO
Stálý Člen

Karma uživatele LIPEENO - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 774

Toz barskeho v anglii.. Sak zaskocte na jednicku.. pane neb na cosmo pani..and where am i from? i am from Ware. Abyste vedeli kam
Vas Druid

kritika kritiky kritizuje kritičnost kritického kriteria a člověk ví jen co chce vědět ,a tak to nové bude jájista stále jen kritizovat, jinak to nebude jinak to nevidím a že si zahulím?, za to se nestydím Lipeeno

Old Post 22-11-2008 v 19:20 PM
LIPEENO je offline   Profil uživatele LIPEENO   Find more posts by LIPEENO   Foto galerie člena LIPEENO   Click here to Send LIPEENO a Private Message   Add LIPEENO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele LIPEENO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brat
Nový Člen

Karma uživatele brat - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 775

:-)

Tak já jsem student VŠ, ale jeste do toho se staram o databaze jedne sw firmy. Ve skole se hulit neda, ale na koleji je to každovečerní povinnost. Jinak v praci je to krása, spálím jedno špáso a je mi krásně. Pak se v klidu prohrabuju kodem. No, a hned zase vecer ...

Old Post 24-11-2008 v 10:33 AM
brat je offline   Profil uživatele brat   Find more posts by brat   Foto galerie člena brat   Click here to Send brat a Private Message   Add brat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hannz
Stálý Člen

Karma uživatele hannz - 93% PěstitelskáKarma uživatele hannz - 93% PěstitelskáKarma uživatele hannz - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 776

no ja sem udrzbar a spravce budovy je to asi sedm oboru dohromady

Old Post 24-11-2008 v 11:08 AM
hannz je offline   Profil uživatele hannz   Find more posts by hannz   Foto galerie člena hannz   Click here to Send hannz a Private Message   Add hannz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dawed
Stálý Člen

Karma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 777

Já sem sportovní masér.V práci ale nehulím.Zato po práci do parku na brčko je skoro denní chleba

balkón 08

Bio Jungle outdoor "Murthau and RiX"

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51986[/url]

Old Post 27-11-2008 v 00:14 AM
dawed je offline   Profil uživatele dawed   Find more posts by dawed   Foto galerie člena dawed   Click here to Send dawed a Private Message   Add dawed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian Pohrdac
Nový Člen

Karma uživatele Marian Pohrdac - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 778

Nazdar,tak ja jsem OSVC,uz asi tak 6let.Jsem teda vyucenej automechanik,ale bohuzel jsem se k tomu jeste nedostal,ikdyz bych moc rad,ale venuju se temu jako hobby.Jinak delam udrzbare pro jednu mezinarodni sit velkoobchodu a vcelku velka pohoda,slusna prace,v teple(nekdy),slusne placena,nekdy je teda tezke plnit pohadkove prani,ale tak docela uspokojuju.Delam od kazdeho trochu,ale spis zamecnicka dalsi kovo prace,ale i lehka zednicka,stolarska,instalaterska,elektrikarska,ale jen ty zaklady.....V praci jsem zasadne nehulil,ale posledni rok ci dva(kdo si to ma porad pamatovat)kdyz mam at uz svou pracicku na dilne ci pro nekoho,tak si dam,ale kdybych mel jet do terenu a jednat s managerama prodejen atd,tak je to horsi,ale i to se stane ze mei zavolaj v nedeli po obede,kdyz zrovna dohorel nedelni spek.

Old Post 27-11-2008 v 20:52 PM
Marian Pohrdac je offline   Profil uživatele Marian Pohrdac   Find more posts by Marian Pohrdac   Foto galerie člena Marian Pohrdac   Click here to Send Marian Pohrdac a Private Message   Add Marian Pohrdac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 779

mechanik měřících přístrojů

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 29-11-2008 v 16:30 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grEEn.eYe
Nový Člen

Karma uživatele grEEn.eYe - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 780

student :P

hi all grower

Old Post 30-11-2008 v 18:50 PM
grEEn.eYe je offline   Profil uživatele grEEn.eYe   Find more posts by grEEn.eYe   Foto galerie člena grEEn.eYe   Click here to Send grEEn.eYe a Private Message   Add grEEn.eYe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1uk4š3k
Stálý Člen

Karma uživatele 1uk4š3k - 30% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 781

Udělal jsme Zahradnickou a ted jdu na chov koní ,exotických a domácích zvířat strašne moc mám rád zvířata už jich mám doma hafec,.. jinak na zahradnickou aji kvůli konopí když jsem byl mladej,..

Old Post 30-11-2008 v 19:26 PM
1uk4š3k je offline   Profil uživatele 1uk4š3k   Find more posts by 1uk4š3k   Foto galerie člena 1uk4š3k   Click here to Send 1uk4š3k a Private Message   Add 1uk4š3k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Emilo265
Stálý Člen

Karma uživatele Emilo265 - 76% PěstitelskáKarma uživatele Emilo265 - 76% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 782

Automechanik

Old Post 30-11-2008 v 20:10 PM
Emilo265 je offline   Profil uživatele Emilo265   Find more posts by Emilo265   Foto galerie člena Emilo265   Click here to Send Emilo265 a Private Message   Add Emilo265 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 783

dělám project managera výzkumu katalyzátoru pro jeden polymerářskej proces ...

Old Post 30-11-2008 v 23:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onyx
Stálý Člen

Karma uživatele Onyx - 18% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 784

ja robim teraz demolacne prace takze som demolition man ak niekto potrebuje nieco zdemolovat piste PM

Old Post 06-12-2008 v 14:17 PM
Onyx je offline   Profil uživatele Onyx   Find more posts by Onyx   Foto galerie člena Onyx   Click here to Send Onyx a Private Message   Add Onyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 47 48 49 50 51 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6693640 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív