Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 753


citace:
Původní příspěvek od Muminex
Měl bych dotaz na led panel, který by měl být buď pro matku, nebo na růst. Zajímalo by mě, jaké vlnové délky a spektra by byly vhodné a v jakém počtu? Na matku pravděpodobně bílé a modré s vlnovýma délkama od 610 do 660. ja bych byl pro tak 7:3 modra:bila, s tím, že by by se všechny vlnové délky rozdělily rovnoměrně?

Na růst by bylo taky dobré dát bílou, nebo stačí čistě modrá ne? a vlnové délky bych dal stejně.

Ještě jedna otázka, jsou lepší 1w, nebo 3w diody? Jakou watáž pod led diodama by jste pokládali za dostatečnou pro Matku? děkuju za odpovědi.


Cau, no hele muj nazor: klidne si kup komercni kvetovej panel a nebudes zklamanej, ze tvuj drahy panel(y) nebudou tak jednostrane vyuzity-nikdy nevis ze jo . Anebo rozdelit pomer ledek cca 50:50 (red,orange) : (blue,white). Pokud si navrhnes svoje rozdeleni a narves tam hodne modre, tak je celkem mozny, ze ti rostlina nebude temer rust,v lepsim pripade bude rust do sirky, a co muzu tak zhodnotit z pozorovani, tak opravdu PRESTANE rust(do vysky)! Takze jak chces brat potom klony, trosku to potrebujes protahnout. Ono i pod kvetovym to roste dobre a fakt huste.

Jo kup si 1w, budes mit vyhodu rovnomerneho osvetleni(bude vic ledek ), melo by to mene hrat a je opravdu lepsi pomer vyzarovane PAR. Pro matku? No slo by to zhruba krouhnout na 2/3 vykon oproti vybojkam. Priklad 250w MH do 1m2 matkarny, tedy 100-150w v LED pri dobrem rozvrnenim. Muj odhad, matky jsem nevalil jen vidim jak to proste roste.

citace:
Původní příspěvek od Mašťák
Je mozne pouzit jako bile doplnkove ledky s chromaticnosti 6000K ? [/B]


Ano je, tusim ze se dava kolem 6500K a dnes je pouzivano jako doplnkove svetlo v komercnich panelech.


citace:
Původní příspěvek od Lori
Dal bych se chtel zeptat tech co maj takovydle panely, jak moc to chladite? [/B]


Na 132w panel :telo panelu je chlazeno pasivne, pouze v malem zdroji(videl jsem stejny v DELL kompech tech uzkych) jeden maly ventilatorek(brzo ho vysroubuju ). Panel pri min. proudu vzduchu nedosahuje vice nez 35°C.



citace:
Původní příspěvek od dharmoslap
180W LED za 4950 Kč ve vánoční akci na www.herbanist.cz [/B]


To je komercni prodej?Tak tahni do pr*ele! A az tam budes, tak by jsi aspon mohl doplnit, pod jakym uhlem tyto LED vyzaruji a jakou maji hodnotu PAR z urcite vysky. A urco by lidem udelalo radost,kdyby videl nejake fotoreporty plodin od jahod az po to konopi, kdyz uz je to tak super co?

jinak zde pak muzu postnout jak probihal rust pod LED. Na novej rok prepinam a uz ted maji kytky prez 30cm vysky.EDIT: takze 3.den rustu

Naposledy upravil 29-12-2011 v 18:19 PM

Old Post 28-12-2011 v 22:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 754


a zde 16. den rustu vyplne temer cely 1m2 pomoci 264w panelu, nepostuji to z duvodu Woou efektu, ale jen dukaz ze to jde aspon na rust. vhodnejsi by spise byli 3 libra po 4 kusech, nez 2 rady po 5ks, z duvodu rychlejsiho zaplneni, ale co uz.

EDIT: kdyz jsem premyslel nad panely, vzal jsem si uhlomer, pravitko a zacal kreslit, pri jake vysce to osviti plochu atd. Pro stan na 600w(1,2x1,2m) jsem zauvazoval nad 3x 132w a uz pri vysce 25cm tuto plochu osvitim.

V prilozenych fotech je treba doplnit, ze panely byly minimalne 50cm vysoko, z duvodu, aby se trosku vubec tahly a jak vidite vice mene je to kerik-koule. Na konec rustu a kvet uz valim cca 25-30cm at to fakt zatim roste do sirky a hustoty a pak snad palicim se to zalibi taktez. IPX

Naposledy upravil 29-12-2011 v 18:25 PM

Old Post 29-12-2011 v 18:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huliver
Nový Člen

Karma uživatele huliver - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 755

http://www.dealextreme.com/p/g4-3w-...-bulb-12v-94175 Táto LED-ka vyzerá dostˇzaujímavo, čo nato hovoríte ?

Old Post 03-01-2012 v 13:44 PM
huliver je offline   Profil uživatele huliver   Find more posts by huliver   Foto galerie člena huliver   Click here to Send huliver a Private Message   Add huliver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ictus
Nový Člen

Karma uživatele ictus - 91% PěstitelskáKarma uživatele ictus - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 756

zdar, našel sem pěkně udělanej vztah mezi (K) a maximalní vlnovou délkou(nm), kdyby to někoho zajimalo tak:

http://www.mterasaki.us/flash/blackbody02b.swf

Old Post 09-01-2012 v 16:25 PM
ictus je offline   Profil uživatele ictus   Find more posts by ictus   Foto galerie člena ictus   Click here to Send ictus a Private Message   Add ictus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ictus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ictus
Nový Člen

Karma uživatele ictus - 91% PěstitelskáKarma uživatele ictus - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 757

tady ještě připojuji článek, dnes jsem jej dokončil:

http://www.cidly.cz/cz-clanky-1.html

Naposledy upravil ictus 25-02-2012 v 18:14 PM

Old Post 10-01-2012 v 17:13 PM
ictus je offline   Profil uživatele ictus   Find more posts by ictus   Foto galerie člena ictus   Click here to Send ictus a Private Message   Add ictus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ictus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 758

citace:
Původní příspěvek od ictus
zdar, našel sem pěkně udělanej vztah mezi (K) a maximalní vlnovou délkou(nm), kdyby to někoho zajimalo tak:

http://www.mterasaki.us/flash/blackbody02b.swf


citace:
tady ještě připojuji článek, dnes jsem jej dokončil:

http://www.cidly.cz/cidly/eshop/1-1...tebni-osvetleni


Cau cau, no hele uz mi i tvy konkurenti stahli dle meho nazoru pekny panely s tim, ze zakaznici chteji co nejlevnejsi cenu, ac ty panely byly velice pekne delany. A tak se ptam: Ty ty panely jiste prodavas ze? Jediny co za neco stoji jsou zminovane Apolla, mimo to, ze opet bude problem s pokrytim ctvercove plochy temito panely, opet pouzity 3w LED, u kterych je znamo, ze maji horsi pomer watt/efektni svetlo a jeste jak ctu tak apollo 4 , ktere je setaveno ze 4 bloku po 15x3w je cca 180w teoretickeho vykonu a ejhle ja vidim ze to zere 135w, coz je cca 2w na jednu 3w LEDku, coz uz zas tak ty panely vyhodne nedela, a zajimame proc to delate? skrze nejakou vyssi zivotnost? a mimo matkaru na co mi takovyto panel bude? 50k hodin sviceni? to je pri nonstopu sviceni na nejakych 5let, to opravdu verite, ze si nekdo necha lampu 5let, kdyz za tu dobu budou mnohem mnohem vykonejsi LED? Jde to nejak inteligentne odplombovat aby ty svetlusky jely na plny vykon? Ceny vypadaji vic nez lakave, ale urcite bude nekde hacek. Jinak pokud mas moznost, klidne nekomu(i mne) nabidni alespon 400w v tech appolech, coz jsou napr. 2x 6 Apollo coz za 22k zni celkem dobre. No? predem dekuji za odpovedi na vsechny me otazky ci domenky. IPX

Old Post 10-01-2012 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 759

Hehe, tak pokud chceš 2x Apollo6 za 22000 tak na Mazaru to mají za 25000 1kus ! Jenom si ho přejmenovali , takže za tu cenu, můžeš koupit jinde dvě Apolla a nebo na mazaru jedno! To je trochu rozdíl :-) , ten Mazar si nevidí do huby. :-))

Old Post 10-01-2012 v 18:43 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ictus
Nový Člen

Karma uživatele ictus - 91% PěstitelskáKarma uživatele ictus - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 760

IPX : snad ti zvládnu na vše odpovědět

Jo panely prodávám. Dělám okrasné zahrady, mám rad high technologi, specializuji se na pěstování některých okrasných rostlin a taky mám rád cannabis takže když jsem viděl poprvé ledky od Mazaru moc jsem je chtěl vyzkoušet akorát mi neseděla cena tak jsem se ohlížel po dalších prodejcích a “pomalu“ se dostal až do činy kde se všechny panely vyrábí. Po pár zkušenostech a nějakých investicích jsem našel výrobce který měl viditelně lepší kvalitu obsažených součástí (zdroje,led čipy, celkové usazení) jako v případě předchozích výrobců a tak jsem udělal obchod. Mazar ale i jiní prodejci momentálně obešly moji V.O. nabídku a nakupují od stejného výrobce na kterého jsem vsadil proto můžeš očekávat další konkurenční boj a sním i snížení cen které však teď už nebudou tak rapidní, protože už tak jsem nastavil laťku hodně nízko….

3Watt technologie je založena na principu omezovacího odporu který usměrňuje výkon jednotlivých LED na maximálně 2-2.2 Watt (co barva to míra příkonu) i když je maximální kapacita čipu 3W. Ano dělá se to proto, že led není tak zatěžována jako při maximálním výkonu. Dočetl jsem se že nejméně účinné jsou dvou wattové čipy proto jsou nejvíce rozšířeny 1W a 3W. Do nitra led diod jsem zatím moc nenahlížel takže ti lepší odpověď nedám, ale podle mě je nejdůležitější kvalita čipu(technologie a použité materiály) a s tím i spojená svítivost.

S cenami a pokrokem máš pravdu, ale životnost led diod je dimenzována výrobci čipů.

Podle mě na čím větší ploše se jednotlivé čipy nacházejí tím lépe osvětlená plocha, takže bych osobně použil raději 4x Apollo 4 pro dokonalé osvětlení. Výsledný výkon je sice vyšší ale pokud by chtěl někdo více jak jeden kus mohu dát zajímavou slevu. Výhodou více panelů je taky fakt, že je nemusíme mít spuštěny všechny když jsou rostlinky jestě malé...



Tak snad je to všechno dal jsem si na to dobrýho prda tak omlovte prosím moji případnou blábolovitost

Naposledy upravil ictus 11-01-2012 v 16:50 PM

Old Post 10-01-2012 v 22:51 PM
ictus je offline   Profil uživatele ictus   Find more posts by ictus   Foto galerie člena ictus   Click here to Send ictus a Private Message   Add ictus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ictus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 761

Čaute, můžete mi prosím poradit? Ten model Apollo 6 je stejný jako toto Apollo Plus na http://respectflowers.webnode.cz/ ?

Původně jsem koukal na světla na mazaru, ale tam je to hodně dražší...

Naposledy upravil 20-04-2012 v 14:40 PM

Old Post 11-01-2012 v 18:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ictus
Nový Člen

Karma uživatele ictus - 91% PěstitelskáKarma uživatele ictus - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 762

jasný jenom jiný jmeno akorát by mě zajimala ta cena jestli s dph nebo bez a taky nevidim nikde poměr světelného záření..

Old Post 11-01-2012 v 18:49 PM
ictus je offline   Profil uživatele ictus   Find more posts by ictus   Foto galerie člena ictus   Click here to Send ictus a Private Message   Add ictus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ictus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 763

citace:
Původní příspěvek od ictus
IPX : snad ti zvládnu na vše odpovědět

Jo panely prodávám. Dělám okrasné zahrady, mám rad high technologi, specializuji se na pěstování některých okrasných rostlin a taky mám rád cannabis takže když jsem viděl poprvé ledky od Mazaru moc jsem je chtěl vyzkoušet akorát mi neseděla cena tak jsem se ohlížel po dalších prodejcích a “pomalu“ se dostal až do činy kde se všechny panely vyrábí. Po pár zkušenostech a nějakých investicích jsem našel výrobce který měl viditelně lepší kvalitu obsažených součástí (zdroje,led čipy, celkové usazení) jako v případě předchozích výrobců a tak jsem udělal obchod. Mazar ale i jiní prodejci momentálně obešly moji V.O. nabídku a nakupují od stejného výrobce na kterého jsem vsadil proto můžeš očekávat další konkurenční boj a sním i snížení cen které však teď už nebudou tak rapidní, protože už tak jsem nastavil laťku hodně nízko….

3Watt technologie je založena na principu omezovacího odporu který usměrňuje výkon jednotlivých LED na maximálně 2-2.2 Watt (co barva to míra příkonu) i když je maximální kapacita čipu 3W. Ano dělá se to proto, že led není tak zatěžována jako při maximálním výkonu. Dočetl jsem se že nejméně účinné jsou dvou wattové čipy proto jsou nejvíce rozšířeny 1W a 3W. Do nitra led diod jsem zatím moc nenahlížel takže ti lepší odpověď nedám, ale podle mě je nejdůležitější kvalita čipu(technologie a použité materiály) a s tím i spojená svítivost.

S cenami a pokrokem máš pravdu, ale životnost led diod je dimenzována výrobci čipů.

Podle mě na čím větší ploše se jednotlivé čipy nacházejí tím lépe osvětlená plocha, takže bych osobně použil raději 4x Apollo 4 pro dokonalé osvětlení. Výsledný výkon je sice vyšší ale pokud by chtěl někdo více jak jeden kus mohu dát zajímavou slevu. Výhodou více panelů je taky fakt, že je nemusíme mít spuštěny všechny když jsou rostlinky jestě malé...



Tak snad je to všechno dal jsem si na to dobrýho prda tak omlovte prosím moji případnou blábolovitost



Cau, diky za vycerpavajici odpoved, ale mam dalsi.

Jak jsi zjistil, ze zrovna tito vyrobci maji dobre pouzity cipy? Mas nejaky firemni datasheet? Rad bych ho kdyz tak videl, pokud to neni prilis velke tajemstvi.

Dale tva reakce na pouziti 4x apolla je v pohode, ale uz je to 600w, coz je fest, kdyz vezmu kolem a kolem hodne lidi ci velmi hodne lidi pesti praveze pod 6-kouli na standartne velke plose. A proto bych musel byt magor, kdybych 600w HPS nahrazoval 600w LED, nebot se nedomnivam ze sklidim o 20-50% vice brka na stejne plose.

Reakci ze vsechny panely nemusi bezet ihned od startu neberu ac je pravdiva- za tech milion kacek usetrenych si proste koupim slabsi ,,rustovy´´ komplet ci jeste lepe prepinatelny elektronicky predradnik.

Dale ty hlavice, je kazda takovato hlavice natocena stejnym smerem? jestli je rastr neustale stejny, ci co hlava to nejak pootoceny? K tomu jsem si jeste vsiml hodne BLUE 460nm, mohu pozadat o upravu, v jedne te hlave je zcela zbytecny byt i 2 kusy, radsi si tam narvu 660, polemizovat o UV a IR neminim, jelikoz jeste se nedokazalo, ze by to melo nejakou lepsi ucinnost, nez kdyby tam sedeli opet 660nm.

Dale podle fotek jsem si vsiml jakych si vypinacu, to je pouze nejaky vypinac ci prepinac mezi LED?

Tak ted prakticky dotaz, mam zajem o vybaveni homeboxu xl (1,2*1,2) LED osvetlenim, rad bych vedel tvuj navrh, co se tyce kusu, tedy dodavanemu prikonu, z jake vysky bych byl schopen takovouto plochu osvitit a jaketo pripdane cocky bych musel vzit.

A naposled: Jakozto pripadny spotrebitel a kupujici, me silene dosira, kdyz jako prvni vidim tucnym cenu, ktera je bez DPH!!!! Pak musim rozkliknout, opet tucnym cena bez DPH a az drobnym DPH, ja nejsem idiot, ja to kurva vidim! Jaky to je vztah, kdyz se me nejaky obchodnik snazi v jednech slovech vtahnout do koupe a pritom mi pred ocima dela takove omrdy(ano nejsi jediny, je to u temer vsude). Dale ilustracni fotky jsou pekny, ale k hovnu. Rad bych se priklonil, k tebou vytvorenych fotek, videt ,kolik to osviti pri tme z vysky 50cm, jak to moc sviti do elipsy ci kruhu podle zhusteni LED v danych plochach, taky jak jsou ty hlavy rozvrzeny, jelikoz opet! nejaky nic nerikajici obrazek s 2 barvickami, jen aby to vypadalo uhlazene a pekne. Jsi fanda do Hi tech? Apolla jsou jediny best co se ti libi? tak proc prodavas ty 2-barevny sunty (Ufo,Spectra box (1W,3w čip) ?

ja jsem take fanda do hi tech, a uz si pomalu rikam, ze oprasim knihu o elektrotechnice, spojim se s nejakym sikulou prez proud, a radsi si takoveto panely udalm sam(a ne jen z duvodu usetreni penez) jelikoz panely se bez jekkykoli testu a porovnani chrli jak na pasu a ani nejsou schopni vyslyset prani pestitelu, at aspon nedelaji takove stupidni tvary, jako je 90% vsech panelu.

Neber to ve zlem. cau IPX

Old Post 12-01-2012 v 15:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ictus
Nový Člen

Karma uživatele ictus - 91% PěstitelskáKarma uživatele ictus - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 764

Zdarec a dik za upřímnost

Hlavice (moduly) jsou pevně přichyceny nelze s nimi otáčet ani naklápět a poměr barev musí být u všech modulů stejný. Ten druhý vypínač tam je jelikož to fotily už jako prototyp momentálně se vyrábí jen s jedním.
První generaci pěstebních osvětlení tam mám, protože zatím byl o ně ještě zájem, ale dlouho je tam držet už nebudu. Taky mám spoustu nápadů jak udělat lepší panel, ale než se takový začne vyrábět ještě chvíli potrvá a myslím, že momentálně je nejdůležitější vyřešit polemiku barevného poměru.

Čipy jsou EPISTAR jedinou dokumentaci, kterou jsem k tomu dostal jsou katalogy co mám na webu, požádal jsem na tvůj popud o nějaké další info, ale mají teď ve společnosti skoro všichni dovolenou před oslavou Čínského konce roku, tak se to protáhne.
S tím více červeným spektrem mi to budeš asi muset blíž vysvětlit.
I kdyby by bylo používáno pouze v květu tak nevěřím že by to mělo větší vliv na výnos ale tohle nemám vyzkoušený takže jenom čerpám z naučené teorie.
Ještě mi tam chyby dopsat odstaveček o IR podle toho co jsem čet by to mělo mít vliv na výnos vzhledem k tomu že v kombinaci s menší vlnou délkou (-680nm) se v rostlinných buňkách vytvářejí více O2. Je známo že i v lidském těle slouží kyslík ke spalování živin v buňkách. Logicky čím více vzduchu tím více spalovaní a větší výkon jako u aut.
Takže bych IR nepodceňoval a spíše hledal i jiný užitečný vlnový délky.

No a nakonec nebudeš věřit, ale taky mě vždycky sralo když jsem vyděl napřed cenu v dph a pak v nadhledu i DPH. (alespoň mám v nadhledu větší font s dph). Ale hosting kde shop provozuji bohužel nemá funkci aby v přehledu produktů byla zobrazena i cena s DPH. I když jsem o už žádal. Takže mám sice v plánu to předělat aby v tom přehledu byla s dph a ne bez, ale nestíhám....

měj se ...

Old Post 14-01-2012 v 17:03 PM
ictus je offline   Profil uživatele ictus   Find more posts by ictus   Foto galerie člena ictus   Click here to Send ictus a Private Message   Add ictus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ictus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 765

Kdyby místo těch keců o tom jak rostliny potřebujou LED diody a sodík je úplně na hovno ukázaly pořádnou šišku z pod LED.
A to že někdo pod 600w led vypěstuje 500G tak to je vzhledem k ceně panelu katastrofa.
Ale jinak novejm technologiím fandím.Mně se líbí tento:http://respectflowers.webnode.cz/pr...ollo-plus-180w/

Edit:Vzpomínáte jak Mazar kritizoval optické čočky u svítidel Respectflowers.Tak tady je chválí

http://www.mazar.cz/cs/katalog/485-spectralbox/

Edit 2:A tady se koukněte na překrásnou reklamu Mazar.cz

Jinak tyhle sračky nesnášim: http://www.youtube.com/watch?v=WcoZ...feature=related

Naposledy upravil High 18-02-2012 v 18:22 PM

Old Post 18-02-2012 v 18:00 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 766

Hoj, mám doma mraky červenejch LED diod ale nic nevím o jejich svítivosti a teplotě barvy a tak.. Má se cenu dávat do boxu jako přisvícení při sodíku ? Nebo se na to vyprdnout ?
Dík za odpověď SN!P3R

Old Post 28-02-2012 v 19:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 767

vyprdnout

Old Post 29-02-2012 v 05:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opičák
Nový Člen

Karma uživatele opičák - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 11 

Re: Dotaz Příspěvek č. 768

citace:
Původní příspěvek od WhiteWidow
Čaute, můžete mi prosím poradit? Ten model Apollo 6 je stejný jako toto Apollo Plus na http://respectflowers.webnode.cz/ ?

Původně jsem koukala na světla na mazaru, ale tam je to hodně dražší...
Dlouho jsem hledal led-lampu podle mého gusta a tady je moje favoritka: http://www.cidly.cz/cz-detail-728786-nova-t9.html

Semper fidelis

Old Post 19-03-2012 v 06:06 AM
opičák je offline   Profil uživatele opičák   Find more posts by opičák   Foto galerie člena opičák   Click here to Send opičák a Private Message   Add opičák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
17-02-2018 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III. - 1011 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7939800 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív