Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
Pokémon
Stálý Člen

Karma uživatele Pokémon - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 753

Prave sem se asi na pul hodky docela besne zasekl este s dvouma kamosema na Ulver - 1st decade in the machines. Mooc dobryyy. Znate to nekdo?

Old Post 14-01-2005 v 21:03 PM
Pokémon je offline   Profil uživatele Pokémon   Find more posts by Pokémon   Foto galerie člena Pokémon   Click here to Send Pokémon a Private Message   Add Pokémon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
da_virus
Nový Člen

Karma uživatele da_virus - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 754

HiP-HoP je proste najlepsi. Hlavne amerika, v europe este tak france a SR.
No a este Bob Marley - je proste legenta!!!

HiP-HoP

Old Post 16-01-2005 v 15:41 PM
da_virus je offline   Profil uživatele da_virus   Find more posts by da_virus   Foto galerie člena da_virus   Click here to Send da_virus a Private Message   Add da_virus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MooN
Nový Člen

Karma uživatele MooN - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 755

http://nsk.freetekno.cz/ kdo si doted myslel ze nsk sou jen naky amici povine skoukne

Old Post 17-01-2005 v 00:53 AM
MooN je offline   Profil uživatele MooN   Find more posts by MooN   Foto galerie člena MooN   Click here to Send MooN a Private Message   Add MooN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MooN
Nový Člen

Karma uživatele MooN - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 756

Jára je taky klid zadnej toy

Old Post 17-01-2005 v 00:55 AM
MooN je offline   Profil uživatele MooN   Find more posts by MooN   Foto galerie člena MooN   Click here to Send MooN a Private Message   Add MooN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 757

Heretik!!!!!!!!!

co se děje?

Old Post 17-01-2005 v 13:38 PM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dread
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Dread - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 758

DEATHMETAL or GRINDCORE!!!Nejlepší letní akce je podle mě Obscene Extreme:http://www.obscene.cz/CZ/index_cz.html STAY SICK!!!

Old Post 18-01-2005 v 19:36 PM
Mr.Dread je offline   Profil uživatele Mr.Dread   Find more posts by Mr.Dread   Foto galerie člena Mr.Dread   Click here to Send Mr.Dread a Private Message   Add Mr.Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fnuk
Stálý Člen

Karma uživatele fnuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 759

ambient music ivan csudai , techno tie smazky sa ku trafke trocha nehodia

Old Post 29-01-2005 v 21:52 PM
fnuk je offline   Profil uživatele fnuk   Find more posts by fnuk   Foto galerie člena fnuk   Click here to Send fnuk a Private Message   Add fnuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 760

Muziky poslouchám hrozný hafo, ale když se vypálim tak si dávám tenhle mixík
Polemic - Gangsta Ska (celý)
Radiohead - Amnesiac (celý)
Sublime - 40 oz from freedom (celý)
Rob D - Clubbed to death (tim většinou začínám, prostě moje zhulenecká hymna

Old Post 29-01-2005 v 22:05 PM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jock Horror
Nový Člen

Karma uživatele Jock Horror - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 9  

Co posloucháte za hudbu, kdyz hulíte?? Příspěvek č. 761

Já osobně, když jsem zhulený jen tak zlehka, tak si neradši poslechnu nejaké Reggae, Raggajungle (Gardenzitty, Bob Marley...)
Když jsem zhulený pořádně, tak si nejradši poslechnu nejaký DnB(neco od fatalleru-Romana,Elvis,Gabana), Ganja kru, alif ss.......
Když jsem totalně zhulený a totálně ožralý, tak si nejlépe zafarámna nějakém teknu(Mustek ss, Lego ss, NSK, Strahov ss...), nebo nějaké HC (speedcore atd..) je to ho hafo

Old Post 07-03-2005 v 12:45 PM
Jock Horror je offline   Profil uživatele Jock Horror   Find more posts by Jock Horror   Foto galerie člena Jock Horror   Click here to Send Jock Horror a Private Message   Add Jock Horror to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jock Horror! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ralf
Nový Člen

Karma uživatele Ralf - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 762

každýmu se líbí něco jinýho já můžu punk, ska, a wobčas snesu i trochu hardcore, techno, jungle, a tak různě.
A řikat tady že je nejlepší jen hop je fuck(t) poděl...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEJLEPŠÍ JE PUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 07-03-2005 v 21:17 PM
Ralf je offline   Profil uživatele Ralf   Find more posts by Ralf   Foto galerie člena Ralf   Click here to Send Ralf a Private Message   Add Ralf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martas.M.
Nový Člen

Karma uživatele Martas.M. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 763

citace:
Původní příspěvek od Dude
2 KIF: Zkus Wooden Toys, různý domorodý perkuse, dýčka, trošku kytarky, hodně solidní, když hrajem na dýčka tak si to vobčas pustíme a jamujeme do to ho

Jináč dneska mi proběhlo walkmanem - Outkast, Jablkoň, Mano Negro, Ta Jana z velký ohrady, Supergrass, docela stylovej rozmach , vono je to vlastně jedno co to je, hlavně že je to dobrý....


Jo, tak jsem na tom nějak obdobně, všechno z toho, co sem píšeš mám taky namíchaný asi na x cdách a prostě poslouchám každou kvalitní hudbu.

Old Post 08-03-2005 v 12:20 PM
Martas.M. je offline   Profil uživatele Martas.M.   Find more posts by Martas.M.   Foto galerie člena Martas.M.   Click here to Send Martas.M. a Private Message   Add Martas.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martas.M.
Nový Člen

Karma uživatele Martas.M. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 4  

Re: Co posloucháte za hudbu, kdyz hulíte?? Příspěvek č. 764

citace:
Původní příspěvek od Jock Horror
Já osobně, když jsem zhulený jen tak zlehka, tak si neradši poslechnu nejaké Reggae, Raggajungle (Gardenzitty, Bob Marley...)
Když jsem zhulený pořádně, tak si nejradši poslechnu nejaký DnB(neco od fatalleru-Romana,Elvis,Gabana), Ganja kru, alif ss.......
Když jsem totalně zhulený a totálně ožralý, tak si nejlépe zafarámna nějakém teknu(Mustek ss, Lego ss, NSK, Strahov ss...), nebo nějaké HC (speedcore atd..) je to ho hafo


Teď poslední dobou jsem si ve zhuleném stavu ulítla na Psytrancu...lahoda....jiná dimenze!

Old Post 08-03-2005 v 12:22 PM
Martas.M. je offline   Profil uživatele Martas.M.   Find more posts by Martas.M.   Foto galerie člena Martas.M.   Click here to Send Martas.M. a Private Message   Add Martas.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martas.M.
Nový Člen

Karma uživatele Martas.M. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 765

citace:
Původní příspěvek od Ramon_Dexter
Teď jsem obejvil genialitu Jethro Tull. Včera jsem si přines od kámoše vypálený cedko, ležim, čtu si, vypejkam, a na jednou si říkám sakra, to je geniální.

Dřív jsem poslouchal systémy, na rychty jsem nejezdil. Nedávnou jsem byl na jedný a stačilo mi to. Zkouřenej jsem to tak nějak nechápal. Všichni tam byli úplně vyjetý. Systémy už mi nemají co říct a pokud někdo říká, že to není komerční, tak kecá. Je to komerční jako všechno ostatní.

Momentálně poslouchám reggae (Švihadlo, Bob Marley), ska (Manu Chao, My Nevíme, Wickeda/Yukegá - mimochodem kvalitní HCska kapela odněkud z bulharska), šedesátý (Led Zeppelin, Velvet Underground, The Who, Jethro Tull a další), Hipec (Cypress Hill, Jedi Mind Tricks - kvalitní neznámej HipHop, řekl bych že lepší než Cypress Hill, mnohem temnější, Manželé - prastarej ani ne Hipec z ČSSR z roku 1984, rozhodně něco novýho). Jinak si ještě rád poslechnu inteligentní elektroniku, jako třeba Orbital (!!!neplést s DJ Orbith apod.!!!), Chemical brothers a taky se zajímam o Psytrance


všechna čest, ale jen samý lepčí věci!

Old Post 08-03-2005 v 12:32 PM
Martas.M. je offline   Profil uživatele Martas.M.   Find more posts by Martas.M.   Foto galerie člena Martas.M.   Click here to Send Martas.M. a Private Message   Add Martas.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Re: Re: Co posloucháte za hudbu, kdyz hulíte?? Příspěvek č. 766

citace:
Původní příspěvek od Martas.M.

Teď poslední dobou jsem si ve zhuleném stavu ulítla na Psytrancu...lahoda....jiná dimenze!


martas - psytrance

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 08-03-2005 v 12:51 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skank Funeral
Stálý Člen

Karma uživatele Skank Funeral - 80% PěstitelskáKarma uživatele Skank Funeral - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 767

Já uznávám za nejlepší hudební dílo tohoto světa klasický šwédský black metal se svojí válečnou morbidní a nekřestanskou tématikou, prostě mě tahle muzika přišla fakt krutě ulítlá tak ji poslouchám doporučuju starý Marduk,Immortal,Hypocrisy,Vomitory,Dark Funeral
ale velice rád zajedu na pořádnou rychtomelenici jako sou terrory např. DARRAK,HERETIC,DOA

Old Post 09-03-2005 v 09:02 AM
Skank Funeral je offline   Profil uživatele Skank Funeral   Find more posts by Skank Funeral   Foto galerie člena Skank Funeral   Click here to Send Skank Funeral a Private Message   Add Skank Funeral to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martas.M.
Nový Člen

Karma uživatele Martas.M. - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 768

Osobně zastávám názor, že nemá cenu někoho urážet kvůli tomu, co poslouchá za muziku, prostě vkus máme každý jiný.
Osobně nemám moc ráda hip-hop, neustále zpívá o ušlechtilých cílech a strašný pohodě, ale ty lidi....nevim, mám dojem, že to nevychází přímo od srdce, že už jen to jak zpívaj jak žijou jen hip-hopem svědčí o tom, že ve skutečnosti si jen na něco hrajou. taky nemám ráda techno, takový to primitvní...jednoduchý, bez nápadu.
Naopak poslouchám skupinky a věci, co jsou něčim výjimečný a dokážou upoutat i člověka, co si myslí, že tenhle styl neposlouchá.
Mám ráda psytrance, psychadelic dub-Mad profesor.house (DJ-Colin Dale, Loutka, Junior Jack), DnB-Roni Size, Aphrodite, Gardenzcity, Shadow, Funky-J.A.R, Monkey Business, Reggae-Gentlemen, Bushamn, Švihadlo, Bob, SKA-Polemic, Sto zvířat, the toasters. Skupinky jako jsou Morcheeba, Moloko, Loonaloop, Traband, Tornádo Lue, Ta Jana z Velké ohrady, Massive attack, Portishead, Wohnout
Z klasiky nesmím zapomenout na depešáky, Cranberries, Nirvana
Teď mám nový cdo, na kterym si ulítávám úplně nejvíc, je to novozélandská kapelka-Minuits-je to takový mix různých stylů-od junglu,funky,dub,house.ta holčina,co to zpívá má nejvíc charismatickej hlas jakej jsem kdy slyšela, fakt mě staršně dostala.něco tak úžasně citovýho jsem asi nikdy neslyšela.No nic, budu teda asi končit.

Old Post 09-03-2005 v 11:27 AM
Martas.M. je offline   Profil uživatele Martas.M.   Find more posts by Martas.M.   Foto galerie člena Martas.M.   Click here to Send Martas.M. a Private Message   Add Martas.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8750930 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív