Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Povolání kuřáků marihuany
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
Chachec
Nový Člen

Karma uživatele Chachec - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 753

Hmm, tak to Já makám na Václaváku v jedný firmě co se pohybuje na trhu mezinárodních plateb. Je to celkem o hovně job ale platí dobře. V práci sem byl zatim jen jednou napepřenej a to když jsem šel s kamarádem o obědovce za dalším kamarádem (však to znáte).
Mno a celkem pohodička :], dělal bych to každej den kdybych neměl prace jak na kostele a šefovou za zadkem :p, takže to spíš nechávám po praci.

Old Post 09-10-2008 v 16:00 PM
Chachec je offline   Profil uživatele Chachec   Find more posts by Chachec   Foto galerie člena Chachec   Click here to Send Chachec a Private Message   Add Chachec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 754

já chodím do školy Na jazykovku...do školy moc nehulím , ale po škole pěkně s kámošema a hlavně s bráchou...to je ta nejlepší pohodička

Old Post 09-10-2008 v 18:59 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 755


povolání kuřáků ...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 11-10-2008 v 07:30 AM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DannyBoy
Surgeon Machine

Karma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% PěstitelskáKarma uživatele DannyBoy - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 756

sales manager / project manager - řešení a návrhy umělého osvětlení , sytémů , výpočty umělého osvětlení ( Dialux , Relux .. ) A v práci nehulím.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗
║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣
╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝.






Seed Bay - Jak na to
Valachy 2007
Valachy 2009
Valachy 2010

Old Post 12-10-2008 v 19:40 PM
DannyBoy je offline   Profil uživatele DannyBoy   Find more posts by DannyBoy   Foto galerie člena DannyBoy   Click here to Send DannyBoy a Private Message   Add DannyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernymi
Stálý Člen

Karma uživatele cernymi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 757

Redaktor ekonom.měsíčníku + copywriter. v práci nehulím :-)

Old Post 21-10-2008 v 17:52 PM
cernymi je offline   Profil uživatele cernymi   Find more posts by cernymi   Foto galerie člena cernymi   Click here to Send cernymi a Private Message   Add cernymi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cypres
Stálý Člen

Karma uživatele cypres - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 758

implementační a vývojový programator IS

kdyz hulit tak jedine po praci
bb -.-

Old Post 23-10-2008 v 08:25 AM
cypres je offline   Profil uživatele cypres   Find more posts by cypres   Foto galerie člena cypres   Click here to Send cypres a Private Message   Add cypres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alienh
Nový Člen

Karma uživatele alienh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 759

depozita na vodu po celem spanelsku spanelaci jsou hovada od rana brko v hube a tak to de celej dlouhej den to potom nehulte este kdyz prace jde pekne od ruky

Old Post 23-10-2008 v 09:44 AM
alienh je offline   Profil uživatele alienh   Find more posts by alienh   Foto galerie člena alienh   Click here to Send alienh a Private Message   Add alienh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gh0$t.G
Nový Člen

Karma uživatele Gh0$t.G - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 760

ja studuju SOŠp - středni odborna škola prumyslova (obor strojirenstvi¨) jsem ve 2 ročniku .....když moc hulim de to vidět i ve znamkach takže na začatcich a koncich pololeti se snažim moc nehulit a sem tam davat ve škole pozor abych ji udělal btw škola mě chvilkama začina bavit :P akorat jediny co mi tam chyby sou žensky těch je tam zatraceně mááááálo

Old Post 30-10-2008 v 13:10 PM
Gh0$t.G je offline   Profil uživatele Gh0$t.G   Find more posts by Gh0$t.G   Foto galerie člena Gh0$t.G   Click here to Send Gh0$t.G a Private Message   Add Gh0$t.G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 761

Jenom cumim a zavidim vam, jaky mate hezky zamestnani

Old Post 30-10-2008 v 13:26 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaja158
Nový Člen

Karma uživatele jaja158 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 762

Já jsem další z řady studentíku, konkrétně chodim na všeobecný gympl, to je pro ty co vůbec nevěděj co chtěj dělat, ale začínám mít pocit, že bych to tak nějak měl začít plánovat. Jinak ve škole je samozřejmě je to nejlepší být zmaštěný, jinak je to totální nuda a ztráta času.

Old Post 01-11-2008 v 20:17 PM
jaja158 je offline   Profil uživatele jaja158   Find more posts by jaja158   Foto galerie člena jaja158   Click here to Send jaja158 a Private Message   Add jaja158 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 763

sem hrobník

(joke:-D ) sem student...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 01-11-2008 v 20:48 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 764

citace:
Původní příspěvek od Gh0$t.G
ja studuju SOŠp - středni odborna škola prumyslova (obor strojirenstvi¨) jsem ve 2 ročniku .....když moc hulim de to vidět i ve znamkach takže na začatcich a koncich pololeti se snažim moc nehulit a sem tam davat ve škole pozor abych ji udělal btw škola mě chvilkama začina bavit :P akorat jediny co mi tam chyby sou žensky těch je tam zatraceně mááááálo



Víš, že v 17ti letech by jsi zde neměl co dělat????

Aneb ICQ rulez............

Year 1991
Month March
Day 13
Age 17

Old Post 02-11-2008 v 07:27 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 765

kavárná pro snoby,dělá nás tam celkem šest a všichni jsme huliči a týpek co nám zaváží tak je rastaman :-) prostě taková veselá grupa :-)

Old Post 04-11-2008 v 18:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 766

cavte takze moje povolanie sa tyka logistiky poznate to sklady a tam je tovar co sa musi prenasat. Beham tam na vysokozdviznom voziku nakladam si telky na paletu a potom to zoberem na miesto. Celkom sa mi tam paci aj sfajceny to je dost halus ked lietate na VZV s vetrom vo vlasoch

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 04-11-2008 v 19:35 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c0ga
Stálý Člen

Karma uživatele c0ga - 1% PěstitelskáKarma uživatele c0ga - 1% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 767

Student-Kadeřník a myslim ze bych se mohl chvalit tim ze tady na groweru asi zadnej jinej kadeřník neni

Old Post 19-11-2008 v 15:20 PM
c0ga je offline   Profil uživatele c0ga   Find more posts by c0ga   Foto galerie člena c0ga   Click here to Send c0ga a Private Message   Add c0ga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hagrid000
Stálý Člen

Karma uživatele Hagrid000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 768

Jsem student\učeň na Střední Odborné Učiliště Potravinářské obor řezník ve škole sem hulil jen jednou a chitli mně . . .
na praxi sem v čoudu pokaždý když to jde,a že to jde skoro vždycky

Reggae 4ever
ONE LOVE - ONE HEART - FEEL ALLRIGHT http://dreadlock.blog.cz/
PR0j3K7

Old Post 19-11-2008 v 23:17 PM
Hagrid000 je offline   Profil uživatele Hagrid000   Find more posts by Hagrid000   Foto galerie člena Hagrid000   Click here to Send Hagrid000 a Private Message   Add Hagrid000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hagrid000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2019 - Puvod marihuany - 4 odpovědí
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
13-01-2022 - Který typ kuřáka marihuany jsi? - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1215560 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív