Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 45 46 47 48 49 »
Autor
Téma 
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 737

citace:
Původní příspěvek od ABORTED




Ahoj.

Zacalo to od spodu a ted uz pomalu i vrcholove listy vypadaji takhle akorat zacinaji hnednout ze stran...


pokud od spodu na horu,tak bych řekl že je to nedostatek dusíku,ten se projevuj na spodních tarších listech a postupuje směrem nahoru.Ato hnědnutí listů od krajů bych řek že nedostatek fosforu,ale možu se mýlit.

Old Post 30-06-2012 v 16:27 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 738

Děkuji za vase nazory...Zkusim tedy pridat vic BIO GROW a uvidim jak se dal bude vyvijet.

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 30-06-2012 v 20:33 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pandrhola
Nový Člen

Karma uživatele Pandrhola - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 739

tak určitě.

přesadím, obalím to alobalem a přestanu hnojit kristalonem

Old Post 30-06-2012 v 20:33 PM
Pandrhola je offline   Profil uživatele Pandrhola   Find more posts by Pandrhola   Foto galerie člena Pandrhola   Click here to Send Pandrhola a Private Message   Add Pandrhola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 740

citace:
Původní příspěvek od ABORTED
Děkuji za vase nazory...Zkusim tedy pridat vic BIO GROW a uvidim jak se dal bude vyvijet.


tak nejlepší by bylo kdyby si hodil fotku celé té kytky,ono podle jednoho listu je to težké poznat...¨

Pandrhola: co chceš obalovat alobalem??? pokud má málo živin (dusík nebo fosfor-můžu se mýlit je to jen můj názor) tak alobal ti může být k ničemu.

Old Post 30-06-2012 v 22:24 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pandrhola
Nový Člen

Karma uživatele Pandrhola - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 6 

Palec nahoru Příspěvek č. 741

citace:
Původní příspěvek od Kambu


tak nejlepší by bylo kdyby si hodil fotku celé té kytky,ono podle jednoho listu je to težké poznat...¨

Pandrhola: co chceš obalovat alobalem??? pokud má málo živin (dusík nebo fosfor-můžu se mýlit je to jen můj názor) tak alobal ti může být k ničemu.


ne obalovat nic, to je dost možný, dík za názor

Old Post 01-07-2012 v 07:43 AM
Pandrhola je offline   Profil uživatele Pandrhola   Find more posts by Pandrhola   Foto galerie člena Pandrhola   Click here to Send Pandrhola a Private Message   Add Pandrhola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sp3ct
Nový Člen

Karma uživatele sp3ct - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 742

Ahoj všem,
objevují se mi na listech "úkazy" viz. fotka..

Když se podívám zespodu, tak jsou tyto místa ohraničená malinkými černými tečkami. Jsou jakoby přímo v listu, takže nejdou utřít..

Nevíte někdo, co by to mohlo být? Nějak jsem k tomu nic nenašel.


Foto:
https://www.dropbox.com/s/y5mtoasuw...0701_111603.jpg

Dík za help..

EDIT: nemohla by to být třásněnka? Na některých listech je takovej film, jako kdyby byly něčím politý..

Old Post 01-07-2012 v 10:22 AM
sp3ct je offline   Profil uživatele sp3ct   Find more posts by sp3ct   Foto galerie člena sp3ct   Click here to Send sp3ct a Private Message   Add sp3ct to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 743

citace:
Původní příspěvek od Jumanji
miravlak - treba to zmerat pH metrom a myslim ze sem tato otazka nepatri a taktiez ti odporucam pouzit HLEDANI ... o/

k veci hosi nejako ste nezaznamenali moj post (a mozno kvalita fotky nebola dostacujuca)

Tak tu este raz
http://hidemyass.com/img/yFyI0/

Info - http://grower.cz/forum/showthread.p...350#post1040350


to mě taky napadlo že to asi nebudu měřit svinovacím metrem ale když nikde není napsané dávkování tak si to mám vycucat z palcu nebo máš lepší nápad?

Old Post 01-07-2012 v 11:24 AM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efis
Nový Člen

Karma uživatele Efis - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 744

Tomeekkk: Já taky jedu v kokosu a hnojím Plagronem cocos A + B. Zatím to vypadá celkem ok, akorát na listech jsem jeden den po hnojení našla nějaký skvrny, foto na str. 45. Taky začaly žloutnout, ale jen ty odspodu. Teď to vypadá zase dobře, každopádně mě napadlo vynechat jednu hnojku a dám jim dneska čistou vodu.

Bylinky, bylinky....

Old Post 01-07-2012 v 14:20 PM
Efis je offline   Profil uživatele Efis   Find more posts by Efis   Foto galerie člena Efis   Click here to Send Efis a Private Message   Add Efis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 745

citace:
Původní příspěvek od miravlak


to mě taky napadlo že to asi nebudu měřit svinovacím metrem ale když nikde není napsané dávkování tak si to mám vycucat z palcu nebo máš lepší nápad?








FAQ!!!

A kdyz nevis kolik davkovat tak tim nehnoj

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 01-07-2012 v 17:30 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 746


citace:
Původní příspěvek od vylefi
Zdravíčko
Jedné z mých WW začaly žloutnout, flekatět a odumírat listy. Zatím jsou zasažené jen spodní ale...
Dočetl jsem se že by to mohl být nedostatek fosforu (zablokován přísun vysokým PH).
Zalévám vodou z vodovodu (podle lakmusu PH 7-8, podle kapek nestačila stupnice (7.45)).
Kytka roste krásně 2 měsíce bez problémů (proto jsem ph neřešil).
Hnojeno plagronem alga grow.

Jako první opatření jsem prolil 40l "květník" dešťovkou (PH 5-6).
Do kolika dní by se mohla kytka uzdravit (konec odumírání listů). Jak dál postupovat?

Popř prosím o potvrzení nebo vyvrácení mé teorie. Děkuji



Prosím o radu. Snižování ph nepomáhá a (asi) deficit nějakého prvku se projevuje dál. Jak to vyřešit? Zatím se jedná o spodní patra ale pomalinku to postupuje
Děkuji


EDIT: Sice nikdo neporadil, ale nakonec jsem zjistil, že se jedná o plíseň. Postřik kuprikolem a kytka je zase ok

Naposledy upravil vylefi 14-07-2012 v 20:36 PM

Old Post 02-07-2012 v 19:31 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 747

citace:
Původní příspěvek od ABORTED








FAQ!!!

A kdyz nevis kolik davkovat tak tim nehnoj


omg ja chcu ale shodit PH :-/

Old Post 02-07-2012 v 20:12 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pedroso
Nový Člen

Karma uživatele Pedroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 748

Zdravím všechny.V poslední době se mi tohle začalo objevovat na listech.Mám to na 3 automatech každý jiný druh od jiné seed banky.Rostliny zasazeny cca před 1a 1/2 měsícem.Zhruba 2-3 týdny již kvetou.Hnojeno Bio bizz grow + bloom+topmax.Žadné drastické dávky spíš poloviční co doporučuje výrobce.Jednou stříkano Spruzitem proti sviluškám.Ty byly objeveny v ranném stádiu( teda aspon doufám).Může někdo ze znalých poradit?Za každou radu předem děkuji.

Old Post 03-07-2012 v 08:37 AM
Pedroso je offline   Profil uživatele Pedroso   Find more posts by Pedroso   Foto galerie člena Pedroso   Click here to Send Pedroso a Private Message   Add Pedroso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pedroso
Nový Člen

Karma uživatele Pedroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 749



Zdravím všechny.Tohle se mi začalo objevovat na listech. Mám to na třech různých automatech, každý jiný druh od jiné seed banky. Rostliny jsou staré cca 1,5 měsíce a cca 2 - 3 týdny v květu. Substrát bio bizz light mix, hnojeno bio bizz grow + bloom. 1x proveden postřik proti škůdcům - Spruzit. Nejdříve byly na listech světlé skvrnky, zřejmě nedostatek chlorofylu, tato místečka nyní hnědnou. Měl jsem obavy, že je to nějaký škůdce (žádného jsem pouhým okem nenašel), proto jsem rostlinu preventivně ošetřil Spruzitem. Nevím však, jestli to náhodou není nedostatkem fosforu. Za každou radu předem díky.

Old Post 03-07-2012 v 08:50 AM
Pedroso je offline   Profil uživatele Pedroso   Find more posts by Pedroso   Foto galerie člena Pedroso   Click here to Send Pedroso a Private Message   Add Pedroso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dorbukaj
Nový Člen

Karma uživatele dorbukaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6 

Zdraví Help PLS - Hnede Fleky a mozna trasnenky?? Příspěvek č. 750

zdravim

pestuju poprve a potreboval bych prvni pomoc - za posledni tyden se me na lystech objevyli hnede fleky a myslim ze na kytkach mam trasnenky (ale nemam moc skusenost tak si nejsem jisty).

Predevcirem sem striknul kytky s Neudosan (ucinna latka je draselna sul prirodnich mastnych kyselin) a prijde me ze ty hnedy skvrny se potom hodne rozsirili ... muze to byt postrikem???

Jinak pestuju v kvetinacich a hnojim jednou za 2 tydny s Plagron Alga Grow. Do nedavna vypadali spokojene ale ted to s nima jde rychle z kopce (

Skusim pridat nake fotky.

Moc bych ocenil vase nazory, chtel bych aby se kytky rychle uzdravili )

Dikec moc!

Old Post 03-07-2012 v 10:20 AM
dorbukaj je offline   Profil uživatele dorbukaj   Find more posts by dorbukaj   Foto galerie člena dorbukaj   Click here to Send dorbukaj a Private Message   Add dorbukaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dorbukaj
Nový Člen

Karma uživatele dorbukaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 751


tak tady naky fotky

Old Post 03-07-2012 v 10:23 AM
dorbukaj je offline   Profil uživatele dorbukaj   Find more posts by dorbukaj   Foto galerie člena dorbukaj   Click here to Send dorbukaj a Private Message   Add dorbukaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dorbukaj
Nový Člen

Karma uživatele dorbukaj - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 752


trasnenky?

Old Post 03-07-2012 v 10:26 AM
dorbukaj je offline   Profil uživatele dorbukaj   Find more posts by dorbukaj   Foto galerie člena dorbukaj   Click here to Send dorbukaj a Private Message   Add dorbukaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 45 46 47 48 49 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7486370 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív