Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 45 46 47 48 49 »
Autor
Téma 
CerebralEnema
Nový Člen

Karma uživatele CerebralEnema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 10  

Zdraví Příspěvek č. 737

Věděl by si někdo rady?
Kytky vypadají jako při přehnojení, ale už 5 dnů dostávají čistou vodu, ven teče EC 0.55, ale další a další listy schnou.
Jsou na dripu v Canna kokosových rohožích - myslel jsem si nejdřív, že ty rohože jsou od výrobce předhnojené, (což jsem předtím nevěděl, a proto jsem začal zalívat vodou), ale jak se zdá, asi to není ten problém.
Stejně jsem předtím nehnojil víc než EC 1.2, což by nemělo být pro 30cm kytky problém.
Problém s PH vylučuji, s tím mám své zkušenosti, to vypadá jinak.
Roztok je důkladně provzdušňován, takže tady problém taky není.

Old Post 08-12-2011 v 22:03 PM
CerebralEnema je offline   Profil uživatele CerebralEnema   Find more posts by CerebralEnema   Foto galerie člena CerebralEnema   Click here to Send CerebralEnema a Private Message   Add CerebralEnema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackRyo
Nový Člen

Karma uživatele JackRyo - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 3  

nedostatek fosforu? Příspěvek č. 738



prosím o pomoc nevim co to je 1 týden v květu orangebud diesel

Old Post 10-12-2011 v 22:19 PM
JackRyo je offline   Profil uživatele JackRyo   Find more posts by JackRyo   Foto galerie člena JackRyo   Click here to Send JackRyo a Private Message   Add JackRyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 739

A to myslíš ty tečky nebo ten utrhlej kousek ?

Old Post 10-12-2011 v 22:26 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackRyo
Nový Člen

Karma uživatele JackRyo - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 740

ne ty červené stopky :-)

Old Post 10-12-2011 v 23:54 PM
JackRyo je offline   Profil uživatele JackRyo   Find more posts by JackRyo   Foto galerie člena JackRyo   Click here to Send JackRyo a Private Message   Add JackRyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 741

Mě přijdou ty listy normálně v pohodě a to červenání nevadí

Old Post 11-12-2011 v 08:25 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackRyo
Nový Člen

Karma uživatele JackRyo - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 742

pestebni system mam plagron cocos a hnojim kazdy den 7ml B a 5 ml A do 1l vody a kazdy tyden prolevam

Old Post 11-12-2011 v 10:41 AM
JackRyo je offline   Profil uživatele JackRyo   Find more posts by JackRyo   Foto galerie člena JackRyo   Click here to Send JackRyo a Private Message   Add JackRyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 743



2ím může být toto:
PH 6,2

Old Post 11-12-2011 v 21:30 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ralf23
Stálý Člen

Karma uživatele ralf23 - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 744



cuzz ted nedavno se mi vyskytlo tohle,doufam ze to neni plisen teplota se drzi stabilne 22-27 a vlhkost je trosku vetsi:-/ je to 6tyden 12/12 muze se to sirit dal ?:-/

1.pokus 400w big bud xxl v posledni dobe ctu tolik o tom ze koureni skodi,ze jsem se nakonec rozhodl prestat cist

Old Post 13-12-2011 v 00:51 AM
ralf23 je offline   Profil uživatele ralf23   Find more posts by ralf23   Foto galerie člena ralf23   Click here to Send ralf23 a Private Message   Add ralf23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Re: nemoc Příspěvek č. 745

citace:
Původní příspěvek od mispuli
nazdarek mam takovy broblem na listech se me obevuji nejake cerne tecky a nevím co stím.prosím o odpoveď předem diky

Zhore nebo zespodu? cerne tecky zespodu jsou Svilušky, ale lepší bude dát fotoz.

Old Post 13-12-2011 v 10:28 AM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 746

citace:
Původní příspěvek od CerebralEnema
Věděl by si někdo rady?
Kytky vypadají jako při přehnojení, ale už 5 dnů dostávají čistou vodu, ven teče EC 0.55, ale další a další listy schnou.
Jsou na dripu v Canna kokosových rohožích - myslel jsem si nejdřív, že ty rohože jsou od výrobce předhnojené, (což jsem předtím nevěděl, a proto jsem začal zalívat vodou), ale jak se zdá, asi to není ten problém.
Stejně jsem předtím nehnojil víc než EC 1.2, což by nemělo být pro 30cm kytky problém.
Problém s PH vylučuji, s tím mám své zkušenosti, to vypadá jinak.
Roztok je důkladně provzdušňován, takže tady problém taky není.

ses si jistej s tim PH? zkousel si zkalibrovat? Mrkni treba sem na chudaky.. http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Bchronic

Old Post 13-12-2011 v 15:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 747

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Zdarec lidi

neco mi zere kytky a ani nahodou nemuzu urcit co to je...

Ted jsou kytky na kvetu 9 dnu (svitim 600W), pred tim ale byly dva mesice na rustu (125CFL a 150 MH), takze to jsou sice pekne kere, ale kdyz musim ostrihat kvuli memu problemu pulku kytky, tak to uz nasere.

Hnojim pomoci Jungle in da Box a strikam preventivne polyversem.

PH mam vporadku (na vytoku se drzi pH na 6-5,8), EC mam kolem 1,8 - 2.

A o co vlastne jde - mam problem se zasychanim novych vyhonku a krepovatenim starsich listu, ktere jsou navic potahnute nejakymi "krystaly" a to na obou stranach listu (ale postrik po polyversu to neni - ten vypada jinak). Je to docela agresivni - za dva tydny mi to postupne sezralo zdola nahoru skoro celou kytku a zacina se to usazovat na dalsi osazenstvo - opet postup od spodnich vetvi nahoru celou kytkou....

tak snad uz nekdo bude vedet ...


jsem zjistil docela dulezitou vec, kterou jsem si pred tim nedaval moc dohromady - je mozne, ze to zpusobili polyprepylenove kyble, ktere pouzivam na odstati vody ?? Je na nich napsano, ze nesmi prijit do styku s potravinami, tak kdovi co to pousti za marasy ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 14-12-2011 v 08:50 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 748

Bloody nevím jistě co jsou "polyprepylenove kyble", ale rozhodně to nechávej odstát v normálnim kbelíku Nebo budeš mít nějaké chemky, co ty víš, třeba to budou "bomby" ať roste !

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 14-12-2011 v 21:12 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 749

citace:
Původní příspěvek od Travojed
Bloody nevím jistě co jsou "polyprepylenove kyble", ale rozhodně to nechávej odstát v normálnim kbelíku Nebo budeš mít nějaké chemky, co ty víš, třeba to budou "bomby" ať roste !


jasan - normalne jsem si koupil v tescu kyble ( kbeliky), ktere jsou bohuzel vyrobene z polypropylenu (leskly a snadno lamajici se material), takze opet otazka na znalce - muze to uskodit??

btw. at se mi lepe usina, tak budu muset stejne koupit nejaky "snad uz normalni" kybl ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 15-12-2011 v 00:09 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 750



citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


jasan - normalne jsem si koupil v tescu kyble ( kbeliky), ktere jsou bohuzel vyrobene z polypropylenu (leskly a snadno lamajici se material), takze opet otazka na znalce - muze to uskodit??

btw. at se mi lepe usina, tak budu muset stejne koupit nejaky "snad uz normalni" kybl ...

Ahoj.Nejsem sice znalec,ale levnejch,křehkejch/čínskejch/ plastů je plnej svět.Na druhou stranu změkčovadla či zpružňovadla,přidávaná do umělých hmot jsou ve větších koncentracích taky škodlivá.Polypropylen se vyrábí pochopitelně z ropy,polypropylenový sou třeba i tkaniny,nitě,atd.Na každej pád to něco do vody uvolňuje,jako skoro všechny plasty..Polypropylen obsahujou i obaly na potraviny,hodně sledovaná látka v nich je/měla by být/ tkzv Nonylfenol,ve větších koncentracích zapříčiňuje u živých organismů hormonální změny..Možnej vliv na rostliny netušim..Zkus koupit jiný kýble,jestli bude rozdíl,nebo jedině dát ty tvý na rozbor..?

Naposledy upravil EDA45 15-12-2011 v 22:04 PM

Old Post 15-12-2011 v 09:27 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 751



Hoja, plíseň Nebo nějaký parazit? Tu a tam je v listu dírka, začíná to svvětle žlutým flekem ale ani s lupou nemuzu zasny svine najit.

Old Post 17-12-2011 v 07:46 AM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 752

citace:
Původní příspěvek od ZelenaZahradka
Hoja, plíseň Nebo nějaký parazit? Tu a tam je v listu dírka, začíná to svvětle žlutým flekem ale ani s lupou nemuzu zasny svine najit.


Podívejse po Puklicích a nepřehánějto tolik s hnojkama

Old Post 17-12-2011 v 08:36 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 45 46 47 48 49 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1878780 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív