Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 45 46 47 48 49 »
Autor
Téma 
raco
Nový Člen

Karma uživatele raco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 737

Jinak díky za rady... přemejšlel sem o tý CFL 125W ale to se na ten prostor nehodí Budu rád za další rady...

Old Post 05-05-2011 v 08:20 AM
raco je offline   Profil uživatele raco   Find more posts by raco   Foto galerie člena raco   Click here to Send raco a Private Message   Add raco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 738

No pokud tam nedáš ani tu 125CFL, tak ti nezbyde než využít měnší CFL vatáže. Nebo lineární trubice, ale to není levná sranda na pořízení a kytky pod tím musíš bohatě vyplnit, aby se ti tam něco urodilo.

Zkus vertical scrog. Světlo je svisle a kolem něj je válec z pletiva. Kytky vyplétáš pletivem a když ho máš zaplněné přepneš na květ. Výhoda je, že využíváš takřka 100% světla. (Stínítko vždycky něco pohltí)

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 05-05-2011 v 09:18 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raco
Nový Člen

Karma uživatele raco - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 739

Nějak nemůžu najít menší vatáž CFL než 125.. Ještě jednu otázku bych měl. Můžu koupit rovnou na květ? nebo musim mít i na růst... a pak jí vyměnit? Nebo nějakou dual?

Old Post 05-05-2011 v 12:08 PM
raco je offline   Profil uživatele raco   Find more posts by raco   Foto galerie člena raco   Click here to Send raco a Private Message   Add raco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 740

jsou jak dualky tak rovnou na květ :-) roste to i kvete pod oběma

jinak jsou i 85w (nebo nějak tak) , ale podle toho co řikal kámik tak je stejně dlouhá jako 125w ...

a jo a ted mě napadá pokud máš dostatečnej odtah tak bys mohl mít klidně MH (rust) HPS (květ) (nebo jen HPS to MH neni nutný :-))

ale je pravda že je s tim krapek víc sraní s teplotou a vlhkostí zvlášt v malim boxu

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 05-05-2011 v 21:12 PM

Old Post 05-05-2011 v 21:00 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 741

Dělají se ty 85W verze, a podle všeho budou lepší než nějaký balast z menších vatáží. S výkonem lampy roste světelný tok a na ten kytky slyší. Ta 125W Red má srovnatelný světelný tok se 70W sodíkem (kolem 8000lm).

Tady ta +-95W verze má jen 5225lm
http://www.svetzarovek.prodejce.cz/k-860/95w-=-475w/
(v odkazu je 6500K modrá verze.červenou nemůžu najít..)

Přitom rozměry budou fakt dost blízké (je to velké monstrum), takže se vyplatí jít do té 125W RED. Rozdíl ve světelném toku je tak o 1/3 přitom spotřeba té 125W bude max tak 115W a té "95W" verze tak 70W.

Někde tady na groweru je celý tred "Reálná spotřeba" a ty úsporky berou různě podle pracovní teploty. Svítí efektněji při teplotách kolem 35°C,pod 30°C už to je slabší. (Ale to nehraje takovou roli)

Za sebe ti doporučím teda tu 125W CFL, protože to skoro nehřeje a můžeš si na tom ošahat základní postupy při pěstování. Rozhodně s tím jen tak nevyhoříš a i tu elektriku si s pomocí zapojíš.

A kup si tu RED verzi. Je sice i nějaká mezi (myslím že PURPLE) nebo ta kombinovaná, ale mám dojem, že ze zkušeností vyšla výnosem lépe ta čistě červená.

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 05-05-2011 v 22:22 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Akolitor
Stálý Člen

Karma uživatele Akolitor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 742

Jj.. taky je rozdíl mezi PURPLE a klasickou kombinovanou RED/BLUE.. PURPLE ti svíti v obou spektrech a ta RED/BLUE je dělaná 1/2 tyčí jsou red a 1/2 jsou blue.. Třeba na vertikální řešení je RED/BLUE vyloženě nevhodná..

Old Post 13-09-2011 v 13:15 PM
Akolitor je offline   Profil uživatele Akolitor   Find more posts by Akolitor   Foto galerie člena Akolitor   Click here to Send Akolitor a Private Message   Add Akolitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 743

100 watovej sodík strčí do kapsy všecdhny tyhle bludičky...nic jinyho nema smysl...

Old Post 20-09-2011 v 21:12 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomiik
Nový Člen

Karma uživatele tomiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 4  

Dotaz vybaveni skrine Příspěvek č. 744

Zdar borci, chtel jsem se zeptat jestli by tu byl nekdo tak hodnej a poradil co vsechno koupit do skrine o rozmerech 80x140x170? Mam sam trosku predstavu ale radsi bych koupil vybavicku podle toho co mi poradi clovek kterej uz neco vypestoval! Hlavne tapu v osvetleni! Diky moc

Old Post 10-10-2011 v 15:55 PM
tomiik je offline   Profil uživatele tomiik   Find more posts by tomiik   Foto galerie člena tomiik   Click here to Send tomiik a Private Message   Add tomiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomiik
Nový Člen

Karma uživatele tomiik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 4  

osvetleni Příspěvek č. 745

Zdarec borci, chtel jsem se vas zkusenych optat cim bude nejlepsi svitit ve skriny 140x80x180 s-h-v a po pripade kde to sehnat za dobrou cenu! diky moc

Old Post 10-10-2011 v 18:14 PM
tomiik je offline   Profil uživatele tomiik   Find more posts by tomiik   Foto galerie člena tomiik   Click here to Send tomiik a Private Message   Add tomiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 746

světlem voe, nachytej to venku do pytlú a pak to nos do skrine, je to zdarma

Projdi thready v indoor galerii, třeba já mám dost podobnej prostor. A zejména pak projdi F.A.Q.

400W in 120x80x180.
600W in 120x62x180.

A koupíš to jisto jistě v nějakým growshopu.. jen hledat.

edit: A LEDky jsem viděl jen z rychlíku, tak tam nemohu sloužit.

eddit: nebo si tam dej 2ks Minimax 150W http://klecka.cz/growshop/ssr/MiniMax_150W.html

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 10-10-2011 v 22:42 PM

Old Post 10-10-2011 v 18:19 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 747

Zdravim vsechny growery, nechci zakladat dalsi thread, takze to pisu sem a doufam ze to nekdo uvidi
Chtel bych se zeptat, jestli svitite kytkam pres den nebo pres noc? vzhledem k cenam energie?
Ted jsem nasel ze vysoky tarif je az 5kc, za to nocni jen 1,20 kc (samozrejme zalezi od koho proud bereme), coz mi pripada jako podstatny rozdil a hodne to u me ovlivnuje vyber svetla, resp. wataz, protoze platit za stejnou lampu napr 500,- nebo 2000,- je podstatny rozdil.
Doufam ze mi nekdo poradi, predem diky!

Old Post 10-10-2011 v 18:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 748

citace:
Původní příspěvek od novyclovek23
Zdravim vsechny growery, nechci zakladat dalsi thread, takze to pisu sem a doufam ze to nekdo uvidi
Chtel bych se zeptat, jestli svitite kytkam pres den nebo pres noc? vzhledem k cenam energie?
Ted jsem nasel ze vysoky tarif je az 5kc, za to nocni jen 1,20 kc (samozrejme zalezi od koho proud bereme), coz mi pripada jako podstatny rozdil a hodne to u me ovlivnuje vyber svetla, resp. wataz, protoze platit za stejnou lampu napr 500,- nebo 2000,- je podstatny rozdil.
Doufam ze mi nekdo poradi, predem diky!


Pro ideální rozložení odběru nastuduj časy kdy u Vás přepínají vysoký a nízký tarif. http://www.cezdistribuce.cz/cs/tech...ke-stazeni.html

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 10-10-2011 v 19:01 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 749

tak v tom se absolutne nevyznam, vubec netusim co to je.. me by teda spise zajimalo jestli to tu maji vsici groweri nastudovany a jedou podle toho, nebo jedou podle sebe, ale to se pak nedoplati ?!
Spotřeba a cena el. energie je u me rozhodujici pri vyberu svetla, nejde mi ani tak o penize, ale spise o to, abych vedel na kolik me ta spotreba vyjde a aby to nebylo moc "okate".

Old Post 10-10-2011 v 23:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 750

byt tebou tak tam dam 1x 400W + cooltube, nejaky dobry odtah... urcite ji vystli diamantovou folii jestli to mas nejak po domacky vyrobeny.

Old Post 17-10-2011 v 18:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kultivátor
Nový Člen

Karma uživatele kultivátor - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 13 

gib nebo planstár? Příspěvek č. 751

čau co myslíte je lepší dát na květ 600w planstar nebo 600 gib extreme flower?dík za názory,já se ted rozhoduju právě kterou dát?mám obě dík

Old Post 17-11-2011 v 23:44 PM
kultivátor je offline   Profil uživatele kultivátor   Find more posts by kultivátor   Foto galerie člena kultivátor   Click here to Send kultivátor a Private Message   Add kultivátor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el.locos
Stálý Člen

Karma uživatele el.locos - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 431  

Příspěvek č. 752

ja jedu už delši dobu 600 gib extreme a max spokojenost at to roste!

Keep it green to all...

Locův bio roomek 600W

Locův outdoorek 2011

Locův outdoorek 2012

Loco bio-room 300-660W Sweet Seeds competition




Old Post 17-11-2011 v 23:55 PM
el.locos je offline   Profil uživatele el.locos   Find more posts by el.locos   Foto galerie člena el.locos   Click here to Send el.locos a Private Message   Add el.locos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 45 46 47 48 49 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-08-2018 - Osvětleni z OBI - 4 odpovědí
10-04-2019 - COB LED Osvětlení - 21 odpovědí
28-12-2016 - len osvetlenim - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1731810 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív