Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 45 46 47 48 49 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 737

citace:
Původní příspěvek od Spejsek
Kdyz sem tedkon v patek slysel kamose jak mi rikal ze mu doma dali testy, rekli mu ze je fetak a ze muze jit bydlet pod most. Tak sem mu poradil naky protiargumenty(statistyky umrtnosti, holandsko, atd.) a oni mu na to rekli ze prej když hulí tak mu to změní myšlení a on prej neví co říká. A prej jeho matka přestane chodit do práce aby ho mohla hlídat aby nebral DROGY!!! a este prej obvolali vsechny babicky a pribuzny aby mu nedavali penize ze prej ted by si za to kupoval ty DROGY... no proste hruza kdyz sem si tady neco precet a jeho slysel tak sem za to jaky to mam doma este docela rád.
Peace


Tak za tohle bych střílel. Vůbec bych se nedivil tomu, kdyby si dotyčný maminka dávala večer před spaním trošku alkáče, aby vůbec usnula.

Old Post 29-11-2009 v 10:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucasmizera
Stálý Člen

Karma uživatele lucasmizera - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 738

mamina to tusila hned od zacatku, kdyz sem prisel prvne zfajcenej a povidal si s vesakem na bundy nebo potom co mi vypadla sklenenka(nastesti cista) na gauci a vlastne pokazdy co sem na ni mzoural cervenyma ocima. Ale kdyz sem to priznal, to bylo revu, ze: konopim to zacina, heroinem konci, ilegalita, dopad na zdravy... jejej nehrosi je, ze mamina neni schopna diskuze, kdyz je pod stresem, zarvala, odesla, zarvala, vratila se a zrvala takle asi 4 dokolecka za minutu. Ted uz je ok a nevadi ji kytky co mam doma, ale tohle svym deckam urcite nikdy neudelam, radej jim dam hoodne slabej outik

ganja je lék a ne ,že ne

Old Post 29-11-2009 v 12:02 PM
lucasmizera je offline   Profil uživatele lucasmizera   Find more posts by lucasmizera   Foto galerie člena lucasmizera   Click here to Send lucasmizera a Private Message   Add lucasmizera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLABLA
Nový Člen

Karma uživatele BLABLA - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 739

Je to už víc jak deset let, kdy mi táta našel pytlík s hulením a hned se mě ptal, kam prej si to pícham, a že půjdu na léčení, že to nepotřebuju, že se dokážu bavit i bez toho a kdesi cosi. Když jsem se mu snažil vysvětlit, že jeho každodenní pití alkáče je daleko horší, jen jsem píchl do vosího hnízda. No, rodiče už jsem neviděl pěknou řádku let, nikdy to moc neklapalo, ale co je moc... Štve mě to, to bych kecal že ne, ale přestalo mě bavit poslouchat "chytrý" opilecký kecy. Jo život je boj.

Old Post 05-12-2009 v 17:55 PM
BLABLA je offline   Profil uživatele BLABLA   Find more posts by BLABLA   Foto galerie člena BLABLA   Click here to Send BLABLA a Private Message   Add BLABLA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 740

....v okamžiku, kdy vypadneš z domova a začneš žít svůj život, ať huliče nebo kohokoliv jinýho.....by jim to mělo bejt jedno. Pokudže můžeš o sobě říct, že jsi soběstačný..... Naši u mě našli v šestnácti papírky, a snad tenkrát dokonce jen listí:-)......a bylo zle. Nejposlednější sociální vrstva. Vyvrhel....narkoman....prostitutka....atd. To už nebyla jen tráva, ale minimálně 2 gramy Heráku intravenózně, a kde bych na to jinde brala, než šlapáním.....blablabla.
O tom, že jsou to papírky na balení trávy, jim řekla až sousedka, bo neznají.....proto jsou tak omezení.....svým způsobem.
A teď jsem matkou i já:-).....dlouho to trvat nebude a příjde čas, vyložit karty na stůl. Já aktivní pokuřovatelka, nehodlám na tom asi ani nic měnit, to doma neschovávám. PROČ?
Ať dají radši brko doma, pod mým dohledem:-)....a pokudže budou normální:-) a slušně vychovaný děti.....AŤ SI HULÍ.......AŤ SE TEBAS POS..RROU:-) ....stejně jim to nezakážu....nemůžu, nejsem v roli, kdy bych měla soudit:-)
Já myslim, že s drogama je to o tom, jak s tím stavem naložíš.....
Ne jak ten stav naloží s Tebou:-)......naopak si myslim, že lidi, keří si nějakým jakýmkoliv způsobem dobrovolně ovlivňují vědomí...jsou bohatší. Zkušenější. Je to o ten pohled na svět bohatší:-)...ne jako vymazanci, kteří každý ráno s čistou nasranou hlavou nadávaj na vše, co potkaj a nejvíc na nás.....

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Naposledy upravil Kadrolinka 05-12-2009 v 20:28 PM

Old Post 05-12-2009 v 20:22 PM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZivyKvet
Stálý Člen

Karma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 741

no ono sa to da zatlkat ale urcite sa na to pride... teda hlavne ked ides lampu ako ja a mam to zmaknute v pivnici ale urcite to tam mama najde a potom neviem co mi povie ked zbada 4 skrine plne travy?? no bude to rozhodne zaujimave.... este dodam ze ona je policajtka uz asi 15 rokov a jej priatel co snami zije je tiez policajt a nevychadzam snim bohvie ako... ja sa budem snazit byt najdlhsie TOP SECRET aspon do dekriminilizacii v SR az potom stym mozem vyst von kebyze to nieje trestny cin tak to mozem kedy kolvek povedat a nikto ma nenazve fetak

"Život je smrtelná choroba, prenášaná sexom"

1nd indoor 70W HPS, 4ks whidow skunk
2nd indoor 200W CFL/250W HPS, 1ks durban, 2ks voodoo, 3ks S47, 4ks WS
3rd indoor 400W HPS, 6ks Skunk47, 6ks ED rosenthal

Zasej myšlienku a zožneš čin, zasej čin a zožneš zvyk, zasej zvyk a zožneš charakter, zasej charakter a zožneš osud. (indické príslovie)

Old Post 05-12-2009 v 22:22 PM
ZivyKvet je offline   Profil uživatele ZivyKvet   Find more posts by ZivyKvet   Foto galerie člena ZivyKvet   Click here to Send ZivyKvet a Private Message   Add ZivyKvet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZivyKvet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 742

....ale nazve:-(......protože v tý hlavě těch "druhejch " to bude bloklý dokud neumřou. To bude trvat dlouho, než se k tomu bude přistupovat, ajko k půllitrům.....

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Old Post 05-12-2009 v 23:03 PM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 743

[QUOTE]Původní příspěvek od Spejsek
[B]

....já bych jí v tom nechala pěkně okoupat....od trávy až po ten heroin, aby věděla o čem je řeč. To je u mě pizda. Ne máma.

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Old Post 05-12-2009 v 23:07 PM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucasmizera
Stálý Člen

Karma uživatele lucasmizera - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 744

citace:
Původní příspěvek od ZivyKvet
no ono sa to da zatlkat ale urcite sa na to pride... teda hlavne ked ides lampu ako ja a mam to zmaknute v pivnici ale urcite to tam mama najde a potom neviem co mi povie ked zbada 4 skrine plne travy?? no bude to rozhodne zaujimave.... este dodam ze ona je policajtka uz asi 15 rokov a jej priatel co snami zije je tiez policajt a nevychadzam snim bohvie ako... ja sa budem snazit byt najdlhsie TOP SECRET aspon do dekriminilizacii v SR az potom stym mozem vyst von kebyze to nieje trestny cin tak to mozem kedy kolvek povedat a nikto ma nenazve fetak
¨tak tvoje nervy bych chtel mit

ganja je lék a ne ,že ne

Old Post 05-12-2009 v 23:18 PM
lucasmizera je offline   Profil uživatele lucasmizera   Find more posts by lucasmizera   Foto galerie člena lucasmizera   Click here to Send lucasmizera a Private Message   Add lucasmizera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jalala1
Stálý Člen

Karma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% PěstitelskáKarma uživatele jalala1 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 745

No já v roce 96 začal hulit na vojně (za ten rok- tak 4 jointy), pak jsem přišel do civilu a pěstoval hned na zahradě ve fóliáku uprostřed vsi. Dokud to bylo malý, tak mi to matka i zalévala. Ke konci léta jsem už musel odstranit střechu, vykouklo to ven a málem mi to posekala.
Další rok jsem byl požádán o pár semen, že by si zkusila vypěstovat bonsai na okně. Letos už používá mast, která jí pomáhá na chronicky nemocnej kotník, ale já už to na zahradě nejedu, bo už mám 5-ti letou dceru a to bych si netrouf.
Otec, kterej byl zavřenej od mých 4. let do mých 13., se v poslední době změnil v charakterního zm...(člověka) a je toho názoru, že jsme vypatlaný, že to pěstujem a že nás stejně jednou zavřou. A na to, že si se mnou dal kdysi jointa (nejednoho), si už jaksi nevzpomíná. Žije totiž s jednou velice radikální paní.
Onehdá se mě kámoš zeptal, co budu dělat, až mi dcera přijde domů s jointem v puse. Jsem toho názoru, že když skončí jen u hulení, tak budu radši, než kdyby chlastala a když jí bude 18, tak pokud to ještě moje plíce zvládnou...... - není to ošklivá představa.

MÉ LETOŠNÍ CHILLI...2011
Viržin tabák od jalala1 2009
Viržin tabák od jalala1 2010
Viržin, Burley a selský tabák od jalala1 2011
Balení doutníku
VÁCLAVÁK 15.3 2012 HOLEŠOVSKÁ VÝZVA

Old Post 06-12-2009 v 09:03 AM
jalala1 je offline   Profil uživatele jalala1   Find more posts by jalala1   Foto galerie člena jalala1   Click here to Send jalala1 a Private Message   Add jalala1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jalala1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 746

citace:
Původní příspěvek od jalala1

Onehdá se mě kámoš zeptal, co budu dělat, až mi dcera přijde domů s jointem v puse. Jsem toho názoru, že když skončí jen u hulení, tak budu radši, než kdyby chlastala a když jí bude 18, tak pokud to ještě moje plíce zvládnou...... - není to ošklivá představa.

....věř, že to jednou příjde. Ale myslím, že nejsi takovej omezenec, abys jí vedl k omezenosti...jako se snažili nebo snaží naše generace rodičů-takže to bude v poho. Navíc si myslim, že když už umíš nákládat s tímhle, chápeš o čem to je...dokážeš jednou podat aspoň trochu "pomocnou" ruku, kdyby došlo na horší věci, než že by přišla jen s jointem v ruce. Chraň Bůh!!! Nepřeju nikomu!!!.....
Také se nebráním tomu, dát jednou brčko s dětma-teda pokud budou ready, jak jsem psala a nebudu se muset stydět za to, jak jsou vychovaní---i kdyby za to, jaký jsou to vychovaní huliči:-)

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Old Post 06-12-2009 v 09:25 AM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worrapS
growrider

Karma uživatele worrapS - 89% PěstitelskáKarma uživatele worrapS - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 747

Hulím od 16nácti...a moji rodiče mívali problém ani ne tak s trávou, jako obecně s mým stylem života v těch dobách - pozdní návraty, s tím že jsem vodil holky domů a tak.. teď, když jsem na výšce v jiném městě je to fklídku Nikdy jsme se spolu o tom nebavili, třeba na to někdy dojde. Steně si myslím že to tak nějak věděli...rodiče o nás ví mnohem víc, než jsme si ochotni připustit Co se týče zkušeností, můj tata je typický případ - "s chlapama jsme to zkoušeli, ale nic nám to neudělalo" Jsou zvyklí kalit (a to jinou ligu) a tak asi už nikdy hulit nebudou...Navíc na Valašsku má hodně lidí vlastní palírnu (my taky heč ) a tata vypálí co se dá...no a to se od pěstění zase tak neliší, že?

250W 1*WW, 5*SensiStar
70W for fun (noname + tobbaco)

Jak zasadit semínko? Vyryjete patou do země důlek, dáte ho tam, a zazpíváte: "vstávej semínko holala, bude z tebe fiala"!!

Old Post 12-12-2009 v 09:52 AM
worrapS je offline   Profil uživatele worrapS   Find more posts by worrapS   Foto galerie člena worrapS   Click here to Send worrapS a Private Message   Add worrapS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avicenxo
Nový Člen

Karma uživatele avicenxo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 748

Matka mi otom vie odvtedy ako som prisiel raz domov a mal som moc cervene oci uvidela namne ale nic mi nepovedala pestoval som v zahrade rastlinky a nic mi nato nepovedali zmierily sa stym a som rad

Old Post 16-12-2009 v 14:56 PM
avicenxo je offline   Profil uživatele avicenxo   Find more posts by avicenxo   Foto galerie člena avicenxo   Click here to Send avicenxo a Private Message   Add avicenxo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 749

V tomto ohledu mam idealni rodice. Kdyz me bylo cca 14-15 ( no proste devata trida), prisla ke me matka a pronesla hlasku kerou si doted pamatuju a jsem rozhodlej pouzit ji i na vlastni deticky.. Cituji:
Chces kourit? Chces Chlastat? Chces hulit? Tak si to delej doma at Te nikdo nevidi a neni z toho pruser.....

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 21-12-2009 v 16:40 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 750

rodice to vedí, ale delaji ze to nechcou vedet,je to ma věc me zdraví:-D

Old Post 23-12-2009 v 14:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 751

Při vánočním předáváním dárků, kdy jsem daroval konpnou mast došlo i na otázku čazení, které jsem potvrdil. Tatík asi není nejšťastnější, ale ani neměl žádné námitky.
Pro mě docela průlom, jelikož sem to nechtěl skrývat a takto to vyšlo najevo ve vhodnou chvíli. Taktéž sem poté položil otázku jestli bych nemohl příští rok zasadit. Tatík chvíli mlčel a poté: tak seženeme nějaké kýble... Musím přiznat, sem šťastnej jak prase. Ou je!!!!

Mam trochu obavy, aby nazačal nějaké mé neúspěchy připisovat ganje, ale jelikož je to zatim ve škole v cajku a moje běžecké výkony(btw. běhám rekreačně, občas i závodně) jsou lepší tak to bude snad dobré. Dokuď nás živí rodiče, mají právo nám do naše života plně zasahovat.

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 27-12-2009 v 18:25 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 752

jak se mamina zeptala tak sme nelhal, rikam jojo´obcas si dam. Nu co stejene s tim nic nenadela, ale brala to v pohode. Jen me sere ze vsude podavaji skjreslený informacea reklami napr. s tim autem jak jedou a huli a nabouraji, lidi si mysli ze to tak doopravdy je ale neni to pravda podavají to hodne s nadsazkou, ale jak proti tomu bojovat?

Old Post 28-12-2009 v 13:25 PM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 45 46 47 48 49 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6711780 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív