Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 44 45 46 47 48 »
Autor
Téma 
Kulda
Stálý Člen

Karma uživatele Kulda - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 40  

Palec dolů Příspěvek č. 721

citace:
Původní příspěvek od sarakan
http://www.growshop.cz/katalog/deta...ron-bat-mix-50l takze to ze jsem je dal do tady toho rust byla pekna blbost?


Old Post 28-06-2012 v 16:36 PM
Kulda je offline   Profil uživatele Kulda   Find more posts by Kulda   Foto galerie člena Kulda   Click here to Send Kulda a Private Message   Add Kulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr_green
Nový Člen

Karma uživatele Mr_green - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 722

citace:
Původní příspěvek od Kulda




je to plevel, stačí obyč hlína s upraveným PH

Old Post 29-06-2012 v 10:41 AM
Mr_green je offline   Profil uživatele Mr_green   Find more posts by Mr_green   Foto galerie člena Mr_green   Click here to Send Mr_green a Private Message   Add Mr_green to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 723

Zdravíčko
Na jedné z mých WW mě od spodu začaly odumírat listy. Žloutnout a flekatět (viz foto). Myslím si (podle jednoho fota z minulých "problémů s listy") že jde o nedostatek fosforu. Asi vysokým PH půdy. Zaléval jsem vodou z vodovodu (podle lakmusu ph 7-8 .... měření kapkama nestačila stupnice (max 7.45)).
Hnojím plagronem alga grow.

2 měsíce bez problémů (proto jsem dříve ph neřešil).
Teď jsem prolél květník (40l substrátu) dešťovkou (PH 5-6). Dá se odhadnout za jak dlouho by se odumírání listů zastavit?


O co by se prosím mohlo tedy jednat? (Prosím o potvrzení popř vyvrácení mé teorie). Děkuji

Old Post 29-06-2012 v 15:30 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 724

Zdravíčko
Jedné z mých WW začaly žloutnout, flekatět a odumírat listy. Zatím jsou zasažené jen spodní ale...
Dočetl jsem se že by to mohl být nedostatek fosforu (zablokován přísun vysokým PH).
Zalévám vodou z vodovodu (podle lakmusu PH 7-8, podle kapek nestačila stupnice (7.45)).
Kytka roste krásně 2 měsíce bez problémů (proto jsem ph neřešil).
Hnojeno plagronem alga grow.

Jako první opatření jsem prolil 40l "květník" dešťovkou (PH 5-6).
Do kolika dní by se mohla kytka uzdravit (konec odumírání listů). Jak dál postupovat?

Popř prosím o potvrzení nebo vyvrácení mé teorie. Děkuji

Old Post 29-06-2012 v 15:42 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vylefi
Stálý Člen

Karma uživatele vylefi - 84% PěstitelskáKarma uživatele vylefi - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 725


Zdravíčko
Jedné z mých WW začaly žloutnout, flekatět a odumírat listy. Zatím jsou zasažené jen spodní ale...
Dočetl jsem se že by to mohl být nedostatek fosforu (zablokován přísun vysokým PH).
Zalévám vodou z vodovodu (podle lakmusu PH 7-8, podle kapek nestačila stupnice (7.45)).
Kytka roste krásně 2 měsíce bez problémů (proto jsem ph neřešil).
Hnojeno plagronem alga grow.

Jako první opatření jsem prolil 40l "květník" dešťovkou (PH 5-6).
Do kolika dní by se mohla kytka uzdravit (konec odumírání listů). Jak dál postupovat?

Popř prosím o potvrzení nebo vyvrácení mé teorie. Děkuji

Nefunguje nějak nahrávání fotek, takže obrázek zde:
http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsc5477g.jpg/

Naposledy upravil vylefi 30-06-2012 v 11:25 AM

Old Post 29-06-2012 v 15:46 PM
vylefi je offline   Profil uživatele vylefi   Find more posts by vylefi   Foto galerie člena vylefi   Click here to Send vylefi a Private Message   Add vylefi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 726

citace:
Původní příspěvek od doxenon
To miravlak: tohle vypadá na problém s ph, přeměř to.


zdravím,tak sem koupil PH- od AHH ale newim klk toho přimýchat do vody nebo jak ? díky

Old Post 29-06-2012 v 17:44 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jumanji
Nový Člen

Karma uživatele Jumanji - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 727

miravlak - treba to zmerat pH metrom a myslim ze sem tato otazka nepatri a taktiez ti odporucam pouzit HLEDANI ... o/

k veci hosi nejako ste nezaznamenali moj post (a mozno kvalita fotky nebola dostacujuca)

Tak tu este raz
http://hidemyass.com/img/yFyI0/

Info - http://grower.cz/forum/showthread.p...350#post1040350

Old Post 29-06-2012 v 18:48 PM
Jumanji je offline   Profil uživatele Jumanji   Find more posts by Jumanji   Foto galerie člena Jumanji   Click here to Send Jumanji a Private Message   Add Jumanji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pandrhola
Nový Člen

Karma uživatele Pandrhola - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 728



zdravím všechny growery,

prosím o radu co se to děje? po přesazení z rw do květináčů z klas zahr. substrátem se objevilo tohle, ty listy postupně úplně blednou a vysychají. Vegetují (...) venku. Nikdy jsem s tím neměl problém, zkusil jsem postřik kuprikolem před pár dny, ale zatím nic moc teda, možná se trochu snížila ta rychlost úpadku...dík moc za radu

Naposledy upravil Pandrhola 30-06-2012 v 07:15 AM

Old Post 29-06-2012 v 21:22 PM
Pandrhola je offline   Profil uživatele Pandrhola   Find more posts by Pandrhola   Foto galerie člena Pandrhola   Click here to Send Pandrhola a Private Message   Add Pandrhola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomeekkk
Stálý Člen

Karma uživatele Tomeekkk - 41% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 32  

Obecné Pomocte BĚlĚnÍ ListŮ Příspěvek č. 729

Prosím lidi pomocte mi zničeho nic mi začali blednout spodní listy, nejprve zežloutly, potom zbělaly... nevíte čím to je ?? pěstuji v kokosu, Momentálně jsem hnojil crystalonem... ale Před týdnem.... Pomali to jde na celou kytku... pomoc

http://imageshack.us/photo/my-images/607/20120630083010.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/857/20120630083029.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/543/20120630083005.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/803/20120629194009.jpg/

Tomeekkk

Old Post 30-06-2012 v 07:40 AM
Tomeekkk je offline   Profil uživatele Tomeekkk   Find more posts by Tomeekkk   Foto galerie člena Tomeekkk   Click here to Send Tomeekkk a Private Message   Add Tomeekkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 730

kolik hnojíš,myslím jaký EC jim leješ, kokos je pouze medium bez živin,jak jsou starý?, podle fotek kytka jen pouští spodní listy. jo a změř si ec který vytéká když zalejváš

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 30-06-2012 v 08:25 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 731

pomocte jo nejspíš málo živin

Old Post 30-06-2012 v 08:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 732

Skús toto http://indoor.xf.cz/jacker/

Old Post 30-06-2012 v 09:15 AM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 733

Pokud pěstuješ v kokosu, tak bych být tebou hnojil lepším hnojivem než kristalonem. A když už Kristalon, tak častěji hnojit. A možná to taky máš na málo světlém místě. A zaštípni to, máš stonek jak párátko (a málo bočních výhonků).

Old Post 30-06-2012 v 09:41 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 734


Zdravim...Chtel bych poprosit o radu ohledne mojeho strádajiciho cheese...(seminko fair seeds)

Misto:Balkon

Hnojky:Bio grow+rizotronic+vermisulfid postrik (vse dle schematu)

Kvetinace: 15L cerne-oblepene bilou folii kvuli teplote

Hlina: Zahradnicky substrat (vypaleny na ohni)

Zalivani:Co dva dny odstatou vodou a kazdych 7 dni vyse zminene hnojiva...

Dekuji predem za kazdy nazor a radu!

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 30-06-2012 v 15:44 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 735

citace:
Původní příspěvek od ABORTED
Zdravim...Chtel bych poprosit o radu ohledne mojeho strádajiciho cheese...(seminko fair seeds)

Misto:Balkon

Hnojky:Bio grow+rizotronic+vermisulfid postrik (vse dle schematu)

Kvetinace: 15L cerne-oblepene bilou folii kvuli teplote

Hlina: Zahradnicky substrat (vypaleny na ohni)

Zalivani:Co dva dny odstatou vodou a kazdych 7 dni vyse zminene hnojiva...

Dekuji predem za kazdy nazor a radu!


To máš takové listy po celé kytce nebo pouze jen u spodku?

Old Post 30-06-2012 v 15:55 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 736

citace:
Původní příspěvek od Kambu


To máš takové listy po celé kytce nebo pouze jen u spodku?




Ahoj.

Zacalo to od spodu a ted uz pomalu i vrcholove listy vypadaji takhle akorat zacinaji hnednout ze stran...

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 30-06-2012 v 16:02 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 44 45 46 47 48 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0952890 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív